برگزیده های پرشین تولز

مشاوره ، واردات و ترخیص کالا

وضعیت
موضوع بسته شده است.

zolmat

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
29
سلام
من چند کانتینر لوازم التحریر الان توی کانادا دارم که ساخت کانادا هستن ولی چون نمی تونم پول حواله کنم جنس هام موندن اونجا. حالا می خواستم ببینم چطوری میشه با ارز دولتی جنس هامو وارد کنم، اگه امکان داشته باشه حاضرم ببرم چین از اونجا بیارم ولی نمی دونم چیکار کنم؟!
هر کسی بتونه کمکم کنه ممنون میشم :)

لطفا پيام خصوصيتون رو چك بفرماييد .

با تشكر

zolmat

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
29
با سلام تشکر از شما
بفرمایید اگر بخواهیم کل پروسه ی خرید یاتاقان مدل ucf 210 از خرید خارجی گرفته تا ترخیص را برای ما انجام بدین هزینه ها به چه صورت خواهد بود. در مورد هزینه های حمل-برگ سبز و ...مبلغ فاکتورها ملاک هست ولی بفرمایید برای اجرت شما بابت ترخیص و همچنین انجام خرید , ثبت سفارش وگرفتن استاندارد البته نمیدونم لازم داره یا نه؟چقدر باید بپردازیم و هزینه را بر چه اساس محاسبه میکنید؟تعرفه گمرکی چند درصد است و اصلا این خرید صرفه اقتصادی دارد یانه؟مبلغ خریدمون 5000 دلاره خواهد بود .ممنون میشم پاسخ دهید

دوست من

منظورتون اين نوع هست :
ucf.gif

با تشكر

zolmat

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
29
سلام
مشاهده پیوست 147651تقریبا شبیه اما اون نیست عکسشو براتون میزارم
ممنون از شما

دوست من به صرفه بودن که شامل تفاوت قیمت خرید از چین و فروش ایران هست که به میزان مورد قبول شما بستگی داره ؟ 20 ، 50 و یا 100 درصد تفاوت ؟

خرید خارجی و هزینه های اون

حمل از مبدا به ایارن

ترخیص کالا از گمرک

و هزینه حمل زمینی به مقصد شما

.

sourena_8888

Registered User
لایک‌ها
68
سلام .

شرایط و تعرفه ظروف پلاستیکی به چه منوال هست ؟ آیا صرفه اقتصادی دارد ؟

parya_irooni

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
دوست من به صرفه بودن که شامل تفاوت قیمت خرید از چین و فروش ایران هست که به میزان مورد قبول شما بستگی داره ؟ 20 ، 50 و یا 100 درصد تفاوت ؟

خرید خارجی و هزینه های اون

حمل از مبدا به ایارن

ترخیص کالا از گمرک

و هزینه حمل زمینی به مقصد شما

.

سلام
بله البته و از همه بیشتر به شما بستگی داره چون همین طور که قبلا هم ازتون خواستم هزینه های خرید و حمل استاندارد و ترخیص و دستمزدتون رو بفرمایید ان شالله با هم همکاری داشته باشیم.
با تشکر

zolmat

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
29
سلام
بله البته و از همه بیشتر به شما بستگی داره چون همین طور که قبلا هم ازتون خواستم هزینه های خرید و حمل استاندارد و ترخیص و دستمزدتون رو بفرمایید ان شالله با هم همکاری داشته باشیم.
با تشکر

دوست من
برای محاسبه قیمت و هزینه ها حداقل به یک برگ پرفرما که شما از فروشنده می گیرید نیاز هست . ما هم با یک هزینه جزئی امکان اخذ پرفرم برایمان وجود دارد . در این صورت بر اساس وزن ، تعداد و ارزش بار می توانیم قیمت دقیق رو خدمتتون اعلام کنیم . تا شما هم بتونید بر اساس میزان دقیق هزینه ها تصمیم گیری کنید .

ارادتمند

parya_irooni

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
دوست من
برای محاسبه قیمت و هزینه ها حداقل به یک برگ پرفرما که شما از فروشنده می گیرید نیاز هست . ما هم با یک هزینه جزئی امکان اخذ پرفرم برایمان وجود دارد . در این صورت بر اساس وزن ، تعداد و ارزش بار می توانیم قیمت دقیق رو خدمتتون اعلام کنیم . تا شما هم بتونید بر اساس میزان دقیق هزینه ها تصمیم گیری کنید .

ارادتمند

سلام پروفرما رو به ایمیلتون فرستادم لطفا چک بفرمایید

man_utd

Registered User
لایک‌ها
58
سلام دوست عزیز با حدودا 30 تا 40 میلیون سرمایه چه کالایی میشه وارد کرد که سود دهی خوبی داشته باشه و بشه جنسو سریع رد کرد.در ضمن من سر رشته ای از واردات ندارم.

zolmat

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
29
سلام

اگر میشه در رابطه با وارد کردن خوردو ( یک دستگاه ) و مراحل خرید تا وارد کردنش اطلاعات بدید ...
هزینه حمل دریای تو چه حدودیه ؟ و بیمه ...

تشکر// :)

حقیقتش واردات ماشین هیچ تفاوتی با واردات کالا های دیگه نداره به جز هزینه های مربوط به شماره گذری و هزینه اسقاط خودرو فرسوده .

بهترین و بی دردسر ترین کار هم اینه که شما نوع ماشین رو انتخاب و هزینه اون رو بر اساس محاسبه مبلغ خرید و هزینه های گمرکی و ... پرداخت و ماشین رو در مقصد مورد نظرتون دریافت کنید .

به این شکل برای شما بسته به نوع ماشین بین 5 تا 10 درصد سود خواهد داشت . بدون هر گونه استرس و مشکلات دست و پاگیر گمرکی .

ارادتمند

yami

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
7
دوستان، من تا کنون بصورت خرده در کار صادرات مواد غذایی، دارویی و مکملهای آنها از آمریکا به ایران بودم. با اینکه از پست برای ارسال استفاده میکردم ولی انصافا سودش به نسبت بد نبود چون کسایی که این جنسها رو میخوان هر قیمتی رو حاضرن بابتش بپردازن چون نه تنها در ایران بلکه در بازار خاورمیانه و گاها اروپا هم نایاب هست. قصد دارم کمی کارم رو گسترش بدم و با پیدا کردن شریک تجاری کار کنم.
خواهشا قبل از اینکه پیام خصوصی بزنید توجه داشته باشید که:
از همکاری کردن در هر زمینه ای بجز مواد غذایی و دارویی و مکلمها و همچنین محصولات کشاورزی (بذر، تقویت کننده های گیاهان و کودهای با نیترات کمتر از 15 درصد) به خاطر تحریمها معذورم. این موارد رو هم که گفتم فعلا در تحریم لحاظ نیستن و به راحتی میشه کار کرد که متاسفانه یا خوشبختانه خیلی از تجار ازش اطلاعی ندارن (به خاطر همین تبصره هست که هنوز در ایران کوکاکولا و پپسی و یا چیپسهای تولید شده تحت لیسانس آمریکا دارم). پس بی زحمت در مورد خرید آیفون و لپ تاپ و این جور چیزها پیام نفرستین. استثنائا در صورتی که برای تولیدی خودتون نیاز به یک نمونه محصول (البته محصولات ساده و غیر های-تک) برای کپی کاری دارین تحت شرایطی میتونم همکاری کنم.

zolmat

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
29
دوستان، من تا کنون بصورت خرده در کار صادرات مواد غذایی، دارویی و مکملهای آنها از آمریکا به ایران بودم. با اینکه از پست برای ارسال استفاده میکردم ولی انصافا سودش به نسبت بد نبود چون کسایی که این جنسها رو میخوان هر قیمتی رو حاضرن بابتش بپردازن چون نه تنها در ایران بلکه در بازار خاورمیانه و گاها اروپا هم نایاب هست. قصد دارم کمی کارم رو گسترش بدم و با پیدا کردن شریک تجاری کار کنم.
خواهشا قبل از اینکه پیام خصوصی بزنید توجه داشته باشید که:
از همکاری کردن در هر زمینه ای بجز مواد غذایی و دارویی و مکلمها و همچنین محصولات کشاورزی (بذر، تقویت کننده های گیاهان و کودهای با نیترات کمتر از 15 درصد) به خاطر تحریمها معذورم. این موارد رو هم که گفتم فعلا در تحریم لحاظ نیستن و به راحتی میشه کار کرد که متاسفانه یا خوشبختانه خیلی از تجار ازش اطلاعی ندارن (به خاطر همین تبصره هست که هنوز در ایران کوکاکولا و پپسی و یا چیپسهای تولید شده تحت لیسانس آمریکا دارم). پس بی زحمت در مورد خرید آیفون و لپ تاپ و این جور چیزها پیام نفرستین. استثنائا در صورتی که برای تولیدی خودتون نیاز به یک نمونه محصول (البته محصولات ساده و غیر های-تک) برای کپی کاری دارین تحت شرایطی میتونم همکاری کنم.

دوستان علاقه مند می تونند از تجربیات دوستمون بهترین استفاده رو ببرند .

با ارزوی موفقیت برای شما

zolmat

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
29
دوستان عزیزم

دوستان دقت بفرمایند در فرایند واردات کالا دو مرحله اخذ ایرانکد و طرح شبنم در حال فراگیر شدن هست . و اینطور که به نظر می رسه قراره کلیه کالاها رو شامل بشه . به همین دلیل زمان کلی مراحل ثبت سفارش و به تبع اون ترخیص کالا به نسبت بیشتر شده و مشکلاتی از این دست در حال افزایشه . توصیه می کنم حتما قبل از خرید و واردات کالا ، مشاوره با ترخیص کار مجرب جهت جلوگیری از اتلاف وقت و هزینه حتما مورد توجه قرار بگیره .

ارادتمند

ali_1234

Registered User
لایک‌ها
145
سلام و درود فراوان بر جناب zolmat
لطفا پیغام خصوصی و یا ایمیلی که در امضاتون گذاشتینو چک بفرمایید
سپاس.

drdexter

مدیر بازارچه و اقتصاد - فروشنده معتبر
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
3,550
حقیقتش واردات ماشین هیچ تفاوتی با واردات کالا های دیگه نداره به جز هزینه های مربوط به شماره گذری و هزینه اسقاط خودرو فرسوده .

بهترین و بی دردسر ترین کار هم اینه که شما نوع ماشین رو انتخاب و هزینه اون رو بر اساس محاسبه مبلغ خرید و هزینه های گمرکی و ... پرداخت و ماشین رو در مقصد مورد نظرتون دریافت کنید .

به این شکل برای شما بسته به نوع ماشین بین 5 تا 10 درصد سود خواهد داشت . بدون هر گونه استرس و مشکلات دست و پاگیر گمرکی .

ارادتمند

داداشی سلام

آقا ما در این زمینه خدمت شما ارادت داریم از نوع خواصه لطفا راهنمایی بفرمائید ما رو منتظر هستیم . می خوام تویوتا یاریس بیارم
i334628_jedid.gif
مدت تحویل چند روز هست دادا ؟

zolmat

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
29
داداشی سلام

آقا ما در این زمینه خدمت شما ارادت داریم از نوع خواصه لطفا راهنمایی بفرمائید ما رو منتظر هستیم . می خوام تویوتا یاریس بیارم
i334628_jedid.gif
مدت تحویل چند روز هست دادا ؟

آقا دکتر قدم رنجه فرمودید .

بنده در خدمتم ، یاریس برای بازار سود بالایی نداره اما برای استفاده شخصی می صرفه . اگه اجازه بدید قیمت به روز رو از دوستان در دبی بگیرم ، محاسبه ها رو انجام بدم خدمت تون پ خ می کنم .

ارادتمند

zolmat

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
29
دوستان عزیزم

دوباره امکان اخذ حواله دولتی به چین ، روسیه و ... برای ما فراهم شده . دوستانی که ثبت سفارش کردند ، چه به صورت ارز آزاد و حتی دوستانی که در قبال صادرات هست کالاشون . می تونن با بنده تماس بگیرند .

فقط جهت اطلاع دوستان ، حداقل حواله از 25 هزار دلار هست . هزینه های جانبی مربوط به اخذ و کارمزد شرکتهای چین و روسیه به مبلغ اصلی اضافه می شه .

ارادتمند

hamidd_m

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
7
سلام من تا الان به صورت ته لنجی جنسامو در می اوردم .الانم به دلیل محدودیتها میخوام به صورت گمرکی اقدام کنم
میگن گمرک بوشهر از گناوه به صرفه تره و دنبال یه ادم مطمئنم که اگه به صرفست اقدام به در اوردنشون کنم
جنس من کیفه ....کیف زنانه مارکدار.البته مارکهای نا معروف چینی
و کیفهای کنفی که مثلا جینش 140 درهم در میاد و دونه ای 12 و کیفهای جین 50 درهمی که دونه 5 تومنه....اینو میخوام بدونم ایا ارزش این کیفا با ارزش کیفهای مارکدار از 400 تا 800 درهمی (جین) یکیه؟

چون برا کیفهای کنف و پارچه به صرفه نیست زیاد هزینه کرد

+ کیف لب تاب.پول و...........

کلاً یه توضیحی میدید .من تحویل بوشهرم میخوام

هر چه به صرفه تر باشه بهتره..اینم بگم چون تحویل بوشهره خطر تو راه هم برا نخوندن جنس با فاکتور نداره

با تشکر منتظر

zolmat

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
29
سلام من تا الان به صورت ته لنجی جنسامو در می اوردم .الانم به دلیل محدودیتها میخوام به صورت گمرکی اقدام کنم
میگن گمرک بوشهر از گناوه به صرفه تره و دنبال یه ادم مطمئنم که اگه به صرفست اقدام به در اوردنشون کنم
جنس من کیفه ....کیف زنانه مارکدار.البته مارکهای نا معروف چینی
و کیفهای کنفی که مثلا جینش 140 درهم در میاد و دونه ای 12 و کیفهای جین 50 درهمی که دونه 5 تومنه....اینو میخوام بدونم ایا ارزش این کیفا با ارزش کیفهای مارکدار از 400 تا 800 درهمی (جین) یکیه؟

چون برا کیفهای کنف و پارچه به صرفه نیست زیاد هزینه کرد

+ کیف لب تاب.پول و...........

کلاً یه توضیحی میدید .من تحویل بوشهرم میخوام

هر چه به صرفه تر باشه بهتره..اینم بگم چون تحویل بوشهره خطر تو راه هم برا نخوندن جنس با فاکتور نداره

با تشکر منتظر

دوست من

اگر مشکلی با تعرفه وارداتی کیف ها ندارید ، هیچ مشکلی در واردات اون نیست . فقط بفرمایید حجم کالاتون جقدره ؟ مبلغ کل خرید رو هم اعلام کنید !

یه نکته دیگه اینکه می فرمایید برای بوشهر ، یعنی برای استفاده در داخل شهر هست ؟

اگه براتون ممکنه با من تماس بگیرید

اطلاعات تماس در امضا بنده هست .

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا