برگزیده های پرشین تولز

بهترین گوشی رنج قیمت 500-800 هزار تومان

Firepersian

Registered User
لایک‌ها
352
سلام دوستان عزیز یه مشورت میخواستم از کسایی که واقعا درمورد گوشی موبایل سرشون میشه یا تجربه ی خوبی با گوشی در حد رنج قیمت 500-تا 800 دارن

من یه گوشی با کیفیت کلی بالا تاچ قوی زیبایی و کیفیت بدنه (قدرت) بالا و سی پیو قوی توی رنج این قیمت میخواستم اگر دوربینش خوب باشه هم عالیه

ضمنا کسی میدونه اگر کسی بخواد گوشی مورد نظر رو با دلار آزاد از مالزی بخره چه اختلاف قیمتی با قیمت ایرانش پیدا میکنه ؟؟

pouyasony

Registered User
لایک‌ها
253
دوست عزیز اگه کارکرده میخوای بگرد دنبال نوت تمیز البته اگه مشکل سایزشو نداری از هر لحاظ فوق العادست

Firepersian

Registered User
لایک‌ها
352
دوست عزیز اگه کارکرده میخوای بگرد دنبال نوت تمیز البته اگه مشکل سایزشو نداری از هر لحاظ فوق العادست
مرسی عزیز ....
من میخوام یه مدل خوب توی رنج این قیمت پیدا کنم و از مالزی بخرم با دلار آزاد
نوت هم بالای 950 باید باشه سایزشم که .... :D

ehsan_rabani

Registered User
لایک‌ها
644
مالزی و اینارو بیخیال داداش... اگه با دلار دولتی بتونی بخری عالیه ولی ازاد نه... اون زمان که حدودا" تک نرخی بود ما این کارارو می خواستیم بکنیم دیدیم نه بابا اصلا" نمی صرفه... شما به نظر من یک خورده صبر کن 2 هفته حدودا" بعد یک One X کارکرده بگیر... بهترین انتخاب با کمترین ضرر خواهد بود... یک سرچی هم الان بزن مشخصات رو ببین HTC ONE X

Firepersian

Registered User
لایک‌ها
352
مالزی و اینارو بیخیال داداش... اگه با دلار دولتی بتونی بخری عالیه ولی ازاد نه... اون زمان که حدودا" تک نرخی بود ما این کارارو می خواستیم بکنیم دیدیم نه بابا اصلا" نمی صرفه... شما به نظر من یک خورده صبر کن 2 هفته حدودا" بعد یک One X کارکرده بگیر... بهترین انتخاب با کمترین ضرر خواهد بود... یک سرچی هم الان بزن مشخصات رو ببین HTC ONE X

والا هم بحث قیمته هم کیفیت ،دلار دولتی رو که کارهای دیگه ای داشتم باش میخواستم با آزاد بگیرم فکر کنم اختلاف دولتی و آزاد 500 باشه حدودا درسته؟ اچ تی سی رو که باید یه سفر برم تایلند:دی
مرسی بابت راهنماییتون دوست عزیز

M 3 H R D A D

همکار بخش موبایل و بازارچه عمومی
همکار انجمن
لایک‌ها
401
اگه آکبند میخواین توی این رنج قیمت گزینه های زیادی نیست ،

در واقع بهترین ها در این رنج فقط اس2 و گلکسی نکسوس هستن ...

SHOPING

Registered User
لایک‌ها
313
یه آیفون 4 در حد به همه گوشیا میرزه

mr.epidem

Registered User
لایک‌ها
65
اس ۲ بعد ایفون ۴

Firepersian

Registered User
لایک‌ها
352
اس 2 ؟؟؟
آیفون 4 که فکر کنم قیمتش بیشتره اما خودمم یجورایی تو فکرم بودش !
ممنون دوستان
کسی اختلاف قیمت دلار آزاد و دولتی رو میدونه؟

MJ.Lover

Registered User
لایک‌ها
4
سلام داداش
يه ايفون تري جي اس دارم در حد آك سالم بودنشو واست تضمين ميكنم
باور كن با ايفون ٤ خيلي تفاوت نداره مثلا بازي shadown gon با اون گرافيك
عاليش خيلي روون روش اجرا ميشه
نبري ضرر كردي
http://forum.persiantools.com/t266938.html
يا علي

Firepersian

Registered User
لایک‌ها
352
نزدیک 500 یا 600
مرسی دوست عزیز
سلام داداش
يه ايفون تري جي اس دارم در حد آك سالم بودنشو واست تضمين ميكنم
باور كن با ايفون ٤ خيلي تفاوت نداره مثلا بازي shadown gon با اون گرافيك
عاليش خيلي روون روش اجرا ميشه
نبري ضرر كردي
http://forum.persiantools.com/t266938.html
يا علي

نه داداش من میخوام نو این گوشیو بگیرم از مالزی فقط میخواستم قیمت بگیرم
---------------------------------------------------------

دوستان برای Unlock کردن گوشی باید چه کار کرد ؟؟؟ چقدر پولش میشه ؟

onyx1980

Registered User
لایک‌ها
145
درود دوست گرامی ، اگه گوشی اندرویدی نو میخوای ، که از همه لحاظ خوب باشه ، Samsung Galaxy SII I9100 از همه گوشیهای هم رده و هم قیمتش قویتره ، حتی تو بعضی جاها ، از گوشیهای جدید بازار هم قویتر عمل میکنه. ولی کیفیت ساخت قویی نداره ، که البته یک چنین چیزی برای سامسونگ طبیعیه. اگه گوشی خوشساخت تر از نظر طراحی حواستی بگیری ، Galaxy Nexus بگیر ، چون طراحیش فوقالعاده ست. اگه هم دنبال استحکام بدنه ی بیشتر بودی ، میتونی Galaxy R بگیری ، که بدنه ی فلزی تری نسبت به 2 گوشی دیگه داره.

اگه گوشی اندرویدی میخوای ، که کانفیگ متوسط تری داشته باشه ، ولی در عین حال خوش ساخت تر ، خاص تر و موندگارتر یا به اصطلاح سگ جون تر باشه ، میتونی روی Motorola Atrix و Motorola Atrix 2 حساب کنی. اگه دلار رو بتونی با قیمت مناسب تهیه کنی ، شاید بتونی حتی Motorola RAZR XT910 هم بگیری.

اگه دنبال ios هستی ، احتمالاً میتونی iPhone 4 رو با قیمتی همین حدودا تهیه کنی ، که ار همه نظر گوشی عالیی هست.

heskill

Registered User
لایک‌ها
0

Firepersian

Registered User
لایک‌ها
352
واقعا ممنون حدس میزدم بین 500 تا 600 باشه البته یکی از دوستان دیگه هم گفته بود 500-600

درود دوست گرامی ، اگه گوشی اندرویدی نو میخوای ، که از همه لحاظ خوب باشه ، Samsung Galaxy SII I9100 از همه گوشیهای هم رده و هم قیمتش قویتره ، حتی تو بعضی جاها ، از گوشیهای جدید بازار هم قویتر عمل میکنه. ولی کیفیت ساخت قویی نداره ، که البته یک چنین چیزی برای سامسونگ طبیعیه. اگه گوشی خوشساخت تر از نظر طراحی حواستی بگیری ، Galaxy Nexus بگیر ، چون طراحیش فوقالعاده ست. اگه هم دنبال استحکام بدنه ی بیشتر بودی ، میتونی Galaxy R بگیری ، که بدنه ی فلزی تری نسبت به 2 گوشی دیگه داره.

اگه گوشی اندرویدی میخوای ، که کانفیگ متوسط تری داشته باشه ، ولی در عین حال خوش ساخت تر ، خاص تر و موندگارتر یا به اصطلاح سگ جون تر باشه ، میتونی روی Motorola Atrix و Motorola Atrix 2 حساب کنی. اگه دلار رو بتونی با قیمت مناسب تهیه کنی ، شاید بتونی حتی Motorola RAZR XT910 هم بگیری.

اگه دنبال ios هستی ، احتمالاً میتونی iPhone 4 رو با قیمتی همین حدودا تهیه کنی ، که ار همه نظر گوشی عالیی هست.

دارم درمورد این گوشیا تحقیق میکنم ...با تشکر فراوان

بالا