برگزیده های پرشین تولز

[24 ساعت انتقال ندید] : بهترین آموزشگاه زبان انگلیسی داخل تهــران ؟

Help3r

Registered User
لایک‌ها
36
خدا وکیلی این یکی رو اگر میدونی جواب بده . اگر خودت یا فامیلی یا رفیقی داری که آموزشگاهی رفته و الان مثل بلبل انگلیسی حرف میزنه و قشنگ میتونه انگلیسی رو از این فیلم ها بشنوه و قشنگ بفهمه ، کدوم آموزشگاه بوده ؟!

من شدیدا به انگلیسی آمریکایی علاقه دارم .. فکر کنم باید تافل بگیرم ؟

مدرک برام مهم نیست ... فقط میخوام مثل یه American صحبت کنم و بفهمم

جون مادرتون درست راهنمایی کنید .. یکی دو سال علاف نشیم .. چون 100% تصمیم گرفتم تا اخر برم ... الان بخاطر یه سری موقعیت های شغلی هم نیاز دارم اساسی

من یه سریا رو میشناسم خدا شاهده 3-4 سال انگلیسی کار کردن و اموزشگاه رفتن ، ولی هیچی حالیشون نیست و نمیتونند صحبت کنند

نمیخوام عمرم تلف بشه الکی

Cleeev

Registered User
لایک‌ها
794
on the edge of a super-massive black-hole

Help3r

Registered User
لایک‌ها
36

اینا رو ولش ، همش تبلیغاته .. دقیقا عین رفیق من

یکی رو میخوام عین یه مرد بیاد بگه ، مثلا برادرم ، خواهرم ، پدرم ، پسر اعمم ، همسایمون .. یا فلان کس رو میشناسم رفته فلان اموزشگاه و الان عین یه امریکایی میفهمه و صحبت میکنه !!

کسی هست که بیاد همچین حرفی رو بزنه آیا ؟!!؟

البته اینو بگم که فعلا به دلیل کمبود بودجه نمیتونم برم اونور آب ، انگلیسی روون صحبت کردن 90% به محیط ربط داره .. اینم درک میکنم .

HoP

همکار بازنشسته
لایک‌ها
2,422

یکی رو میخوام عین یه مرد بیاد بگه ، مثلا برادرم ، خواهرم ، پدرم ، پسر اعمم ، همسایمون .. یا فلان کس رو میشناسم رفته فلان اموزشگاه و الان عین یه امریکایی میفهمه و صحبت میکنه !!

البته اینو بگم که فعلا به دلیل کمبود بودجه نمیتونم برم اونور آب ، انگلیسی روون صحبت کردن 90% به محیط ربط داره .. اینم درک میکنم .

پــَ مثود اینجا نقش پیام بازرگانی رو داره؟؟؟؟
127fs4573872.gif

مگه نمیبینی انگلیسی فول آپشنه
129fs4468377.gif

Cleeev

Registered User
لایک‌ها
794
on the edge of a super-massive black-hole

خود من تا 85-90 درصد سخن شوما مصداق باروزشم...

ترم 15 کانون زبان ایرانم / ILI / کانون زبان ایران و آمریکای سابق / نیمه دولتی، با شهریه مناسب جیب من و شوما (الان 56 تومنه هر ترم 3 ماهه)؛ یکی از زیرشاخه های کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان میباشد هم اکنون، ولی مدیریت و منابع مالی و نقشه راه و سیاست های مستقل دارد.

High Intermediate 3

126fs3315323.gif

به شوما باید بگم که کلاس ملاس فقط در یادگیری قواعد و گرامر و لغات تا حد زیادی مفیده...

ولی اینکه بتونی حرف بزنی و جومله بسازی:

1- کلاس را جدی گرفته، تمارین را همگی تا دسته حل بنما و خوب بخوان

2- فیلم و موسیقی به زبان مورد نظر (که در اینجا انگلیسیست) را حتماً فقط با زیرنویس انگلیسی (یا زبان مورد نظر) نگاه بنما؛ هر لغتی که در مغز کوچکتان نگنجید، از یک دانه ترجمه گر ترجیحاً انگلیسی-به-انگلیسی مانند دیشکنری Merriam Webster یا Longman استفاده نمایید.

اگر ترجمه فارسی حیاتی بود میتوانید از translate.google.com و یا برنامه babylon محصول شرکت اسراییلی با همین نام استفاده نمایید؛ و یا دیکشنری قدیمی ولی نه چندان بد "حیّان"

p.s.: برای سرچ در گوگل: زیرنویس فیلم subtitle و متن موسیقی lyric نامیده میشود که میتوانید با نام فیلم/موسیقی سرچ کرده و بدست بیاورید.

WISE

Registered User
لایک‌ها
6,739
فیلم و موسیقی به زبان مورد نظر (که در اینجا انگلیسیست) را حتماً فقط با زیرنویس انگلیسی (یا زبان مورد نظر) نگاه بنما

تایید میشه

Help3r

Registered User
لایک‌ها
36
خود من تا 85-90 درصد سخن شوما مصداق باروزشم...

ترم 15 کانون زبان ایرانم / ILI / کانون زبان ایران و آمریکای سابق / نیمه دولتی، با شهریه مناسب جیب من و شوما (الان 56 تومنه هر ترم 3 ماهه)؛ یکی از زیرشاخه های کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان میباشد هم اکنون، ولی مدیریت و منابع مالی و نقشه راه و سیاست های مستقل دارد.

High Intermediate 3

126fs3315323.gif

به شوما باید بگم که کلاس ملاس فقط در یادگیری قواعد و گرامر و لغات تا حد زیادی مفیده...

ولی اینکه بتونی حرف بزنی و جومله بسازی:

1- کلاس را جدی گرفته، تمارین را همگی تا دسته حل بنما و خوب بخوان

2- فیلم و موسیقی به زبان مورد نظر (که در اینجا انگلیسیست) را حتماً فقط با زیرنویس انگلیسی (یا زبان مورد نظر) نگاه بنما؛ هر لغتی که در مغز کوچکتان نگنجید، از یک دانه ترجمه گر ترجیحاً انگلیسی-به-انگلیسی مانند دیشکنری Merriam Webster یا Longman استفاده نمایید.

اگر ترجمه فارسی حیاتی بود میتوانید از translate.google.com و یا برنامه babylon محصول شرکت اسراییلی با همین نام استفاده نمایید؛ و یا دیکشنری قدیمی ولی نه چندان بد "حیّان"

الان یعنی خدا وکیلی من یه فایل یک دقیقه ای صحبت فلان بازیگر امریکایی رو بذارم برام قشنگ اینجا مینویسید چی گفت و ترجمش میکنید و راحت هم خودتون میتونید عین اون بگید با همون سرعتی که اونا تلفظ میکنند ؟!!؟!!

یا الان زنگ بزنیم آنجلیناجولی شما راحت باهاش نیم ساعت صحبت میکنید دیگه بدون مشکل ؟

دوما پس این بابا اینجا چی نوشته تو اون تاپیک ؟؟

طرف دو سال وقتش رو هدر داده و اخرشم همون انگلیسی دبیرستان !!! دقیقا مثل رفیقای خرخون من

ارس جان من کامل 12 ترمشو سال 76 تا 78 رفتم ولی با کمال شرمندگی باید بگم خیلی خوب نبود

HoP

همکار بازنشسته
لایک‌ها
2,422
دوما پس این بابا اینجا چی نوشته تو اون تاپیک ؟؟

طرف دو سال وقتش رو هدر داده و اخرشم همون انگلیسی دبیرستان !!!

ببین حتی اگه شکسپیر!! هم بیاد بهت انگلیسی یاد بده تا تلاش نکنی یاد نمیگیری.فقط تمرین تمرین تمرین تلاش تلاش تلاش
126fs3315323.gif

Help3r

Registered User
لایک‌ها
36
ببین حتی اگه شکسپیر!! هم بیاد بهت انگلیسی یاد بده تا تلاش نکنی یاد نمیگیری.فقط تمرین تمرین تمرین تلاش تلاش تلاش
126fs3315323.gif

باور کن میخوام عین بچه آدم بشینم بخونم و یاد بگیرم .. علاقه دارم اسیدی ..

میخوام یه استاد مشتی باشه که خودش حالیش باشه .. من باور کنید میگم 2 نفر رو میشناسم هر کدوم دو سه سال رفتند ولی اندازه خر هم انگلیسی بلد نیستند

√√√

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
خدا وکیلی این یکی رو اگر میدونی جواب بده . اگر خودت یا فامیلی یا رفیقی داری که آموزشگاهی رفته و الان مثل بلبل انگلیسی حرف میزنه و قشنگ میتونه انگلیسی رو از این فیلم ها بشنوه و قشنگ بفهمه ، کدوم آموزشگاه بوده ؟!

من شدیدا به انگلیسی آمریکایی علاقه دارم .. فکر کنم باید تافل بگیرم ؟

مدرک برام مهم نیست ... فقط میخوام مثل یه American صحبت کنم و بفهمم

جون مادرتون درست راهنمایی کنید .. یکی دو سال علاف نشیم .. چون 100% تصمیم گرفتم تا اخر برم ... الان بخاطر یه سری موقعیت های شغلی هم نیاز دارم اساسی

من یه سریا رو میشناسم خدا شاهده 3-4 سال انگلیسی کار کردن و اموزشگاه رفتن ، ولی هیچی حالیشون نیست و نمیتونند صحبت کنند

نمیخوام عمرم تلف بشه الکی

موسسه فنی در تهران از بقیه بهتره (کانون زبان/سفیر/ایران استرالیا/کیش/شکوه هم خوب هستند)
10 سالم کلاس زبان بری نمیتونی native صحبت کنی. برای لهجه فقط باید در محیط قرار بگیری ولاغیر./

aras71

Registered User
لایک‌ها
38

ILI

در ضمن کانون زبان ایران موسسه ای دولتیه و براش فرقی نمی کنه که بری یا نری.

Help3r

Registered User
لایک‌ها
36
ILI

در ضمن کانون زبان ایران موسسه ای دولتیه و براش فرقی نمی کنه که بری یا نری.

آقا خواهشا حرفایی که بالا زدم رو چند بار بخونید

من نمیخوام بیایید بهم اسم اموزشگاه بگید همینطوری

شما بالاغیرتا ، جان مادرت کسی رو دیدی بره اینجا و الان عالی صحبت کنه و بفهمه ؟

aras71

Registered User
لایک‌ها
38
آقا خواهشا حرفایی که بالا زدم رو چند بار بخونید

من نمیخوام بیایید بهم اسم اموزشگاه بگید همینطوری

شما بالاغیرتا ، جان مادرت کسی رو دیدی بره اینجا و الان عالی صحبت کنه و بفهمه ؟
کل ایل و تبار م کانون درس خوندند یا دارند می خونند(از جمله خودم)
به هیچ کس الکی نمره نمی دهند ,کسی واردش بشه امکان نداره بی سواد بیاد بیرون .گرامر و لغات رو خوب یاد می دهند ومقداری مکالمه هم کار می کنند (اما در سطحی هست که خودت بتونی با چت کردن یا با وبکم در سایت livemocha.com با افراد خارجی مکالمه ات رو بالا ببری)

Help3r

Registered User
لایک‌ها
36
کل ایل و تبار م کانون درس خوندند یا دارند می خونند(از جمله خودم)
به هیچ کس الکی نمره نمی دهند ,کسی واردش بشه امکان نداره بی سواد بیاد بیرون .گرامر و لغات رو خوب یاد می دهند ومقداری مکالمه هم کار می کنند (اما در سطحی هست که خودت بتونی با چت کردن یا با وبکم در سایت livemocha.com با افراد خارجی مکالمه ات رو بالا ببری)

پس اعتراف کردی این اموزشگاه هم هیچی ادم یاد نمیگیره و نمیتونه حرفه ای بیاد بیرون !!

مقداری آموزش مکالمه ؟ وقتی طرف هیچی حالیش نیست چطور میتونه مکالمش رو قوی کنه..

من 90% واسه خاطر اینکه بتونم مثل یه امریکایی با سرعت و بدون فکر صحبت کنم ، میخوام برم اموزشگاه .. وگرنه مدرک بخوره تو سرشون

aras71

Registered User
لایک‌ها
38
پس اعتراف کردی این اموزشگاه هم هیچی ادم یاد نمیگیره و نمیتونه حرفه ای بیاد بیرون !!

مقداری آموزش مکالمه ؟ وقتی طرف هیچی حالیش نیست چطور میتونه مکالمش رو قوی کنه..

من 90% واسه خاطر اینکه بتونم مثل یه امریکایی با سرعت و بدون فکر صحبت کنم ، میخوام برم اموزشگاه .. وگرنه مدرک بخوره تو سرشون

مگه چیزی به من میرسه بخواهم تبلیغش روکنم.
نرو.اصلا تو برو ببین بالای basic قبولت می کنند .در ضمن سال هم باید تو نوبت باشی :D
اگر هم به قول خودت می خوای native یاد بگیری برو آکسفورد تو انگلیس دریس بخون

تمام

shelman m

Registered User
لایک‌ها
63
رفیق من با برادر و خانومش کانون میرن
با لهجه امریکائی چه چه میزنن
ولی اگر اسپیکینگ مد نظر شماست خودتون میتونید استارت بزنید و نیاز به اموزشگاه ندارید
الان تمام اموزشگاههائی که اسپیکینگ تدریس میکنن فقط میگن حفظ کلمه و جمله
متد جدید هم که داره جا میافته اموزش به طریق مادر به فرزنده
مثل کودکی که اول صحبت میکنه بعد از تکلم قواعد را اموزش میبینه

glofin

Registered User
لایک‌ها
202
دوست عزیز
واسه یادگیری مکالمه انگلیش در حد اعلا = فقط و فقط باید در محیط اون زبان قرار گرفت .
یعنی محاله کسی تا واقعا حداقل 2 سال از عمرش رو در یک محیط انگلیش واقعی نگذرونه نمی تونه روان مکالمه کنه .
اینو از من داشته باشید .

Help3r

Registered User
لایک‌ها
36
مگه چیزی به من میرسه بخواهم تبلیغش روکنم.
نرو.اصلا تو برو ببین بالای basic قبولت می کنند .در ضمن سال هم باید تو نوبت باشی :D
اگر هم به قول خودت می خوای native یاد بگیری برو آکسفورد تو انگلیس دریس بخون

تمام

عجب آدمی هستی شما !! من ازت سوال کردم بعد پیچوندی ، دیدی !!! خوب یه کلمه بگو قبول دارم هیچ اموزشگاهی تو ایران به درد نمیخوره و همش ملت میرند دنبال مدرک تافل و این چیزا .....

بی خیال همه اینا .. خواهش میکنم ، تمنا میکنم شمایی که میری کانون زبان یا جناب Cleev ، شما از دقیقه 1:06 تا 1:24 اینجا بنویسید آنجلیناجولی چی گفت به گزارشگر

فقط 18 ثانیه مکالمش !!! 18 ثانیه !!! از دقیقه 1:06 تا 1:24

دانلـــــــــــــــود

تایپ انگلیسی - ترجمه فارسی خواهش میکنم بنویسید .. حیف که نمیشه صداتونو شنید وگرنه دوست داشتم شما هم مثل این 18 ثانیه صحبت کنید همون کلمات رو

خواهش میکنم ، بزرگواری کنید ... تایپ انگلیسی - ترجمه فارسی رو انجام بدید (فردا شب نیایید :D) ____ الان ساعت 6:34 PM به وقت ایران

فکر نمیکنم واسه شما بیشتر از 2 دقیقه از زمانی که فایل رو باز میکنید کار داشته باشه :wub:

اگر اینکارو کنید نمیشه این خوبی شما رو جبران کرد و در حق من و جد و آبادم بزرگواری میکنید . :heart:

Help3r

Registered User
لایک‌ها
36
الان لینک صحیح و ساله .. دوستان هر کی میره زبان خواهش میکنم سریع تایپ انگلیسی صحبت از دقیقه 1:06 تا 1:24 را با ترجمه فارسیش اینجا بذاره

فقط 18 ثانیه میشه ....

اینجوری دیگه خیالم راحت میشه چند سال قرار نیست علاف باشم
کمک کنید ، ثواب داره ;)

aras71

Registered User
لایک‌ها
38
عجب آدمی هستی شما !! من ازت سوال کردم بعد پیچوندی ، دیدی !!! خوب یه کلمه بگو قبول دارم هیچ اموزشگاهی تو ایران به درد نمیخوره و همش ملت میرند دنبال مدرک تافل و این چیزا .....

بی خیال همه اینا .. خواهش میکنم ، تمنا میکنم شمایی که میری کانون زبان یا جناب Cleev ، شما از دقیقه 1:06 تا 1:24 اینجا بنویسید آنجلیناجولی چی گفت به گزارشگر

فقط 18 ثانیه مکالمش !!! 18 ثانیه !!! از دقیقه 1:06 تا 1:24

دانلـــــــــــــــود

تایپ انگلیسی - ترجمه فارسی خواهش میکنم بنویسید .. حیف که نمیشه صداتونو شنید وگرنه دوست داشتم شما هم مثل این 18 ثانیه صحبت کنید همون کلمات رو

خواهش میکنم ، بزرگواری کنید ... تایپ انگلیسی - ترجمه فارسی رو انجام بدید (فردا شب نیایید :D) ____ الان ساعت 6:34 PM به وقت ایران

فکر نمیکنم واسه شما بیشتر از 2 دقیقه از زمانی که فایل رو باز میکنید کار داشته باشه :wub:

اگر اینکارو کنید نمیشه این خوبی شما رو جبران کرد و در حق من و جد و آبادم بزرگواری میکنید . :heart:
1-فایل پاک شده
2- این راه خوبی برای سنجش من نیست شاید من بدترین زبان آموز اونجا باشم

بالا