برگزیده های پرشین تولز

تارک الپی تی الموقتا

Undisclosed

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
57
من که چند سایت اجتماعی هست میرم اونجا .. مزایای زیادی هم نسبت به پی تی داره ..

اول اینکه کسی به شخصیتت توهین نمیشه ... پست هات پاک نمیشه .. و از همه مهمتر آزادی بیان داری و بهت احترام گذاشته میشه

اگه همین روال ادامه داشته باشه دیگه میرم پشت سرم رو هم نگاه نمی کنم

امید منو هم بنویس !

به ما هم بگو چه سایتایی هست

منم تو یه سایت اجتماعی بودم بچه ها برام دعوتنامه میفرستادن هی بن میشدم دوباره میفرستادن اصن یه وضی ...
یه بار گفتن به شازده توهین کردم بن شدم یه بار گفتن به مزاحمین خلق توهین کردم! داغون شدم له له ! آخر معنی آزادی رو نفهمیدم:eek:

با.لا.ترین ؟ :D اونو که مزاحمین خلق گند زدن بهش میتی هم همینطوری نشسته داره نگاه میکنی عین ...

WISE

Registered User
لایک‌ها
6,739
با.لا.ترین ؟ :D اونو که مزاحمین خلق گند زدن بهش میتی هم همینطوری نشسته داره نگاه میکنی عین ...

47b20s0.gif

اون کچله هم اگر دستش با اونا تو یه کاسه نباشه به جرات میتونم بگم از بی عرضه ترین های قرنه. اون سایتی که تا 87 بهترین سایت ایرانی بود رو به این روز دراورده ، اگر نمیتونه مدیریش کنه بهتره درش رو تخته کنه
بالایارا هم که همه بلانصبت @#$ ، خودشون رو زدن به خواب

فتنه گر

Registered User
لایک‌ها
138
با.لا.ترین ؟ :D اونو که مزاحمین خلق گند زدن بهش

حساب نصف بیشترشون بسته شد .. هر چقدر هم بد باشه در حال حاضر بهترین و آزادترین سایت ایرانی هست .. اگه شما سایت بهتری سراغ داری خب معرفی کن
در ضمن لازمه ی دموکراسی همین هست که از هر گروهی حضور داشته باشند .. وگرنه اگه قرار باشه همه همرنگ همدیگه باشن که میشه همین سیستمی که داریم توش زندگی می کنیم !

Undisclosed

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
57
حساب نصف بیشترشون بسته شد .. هر چقدر هم بد باشه در حال حاضر بهترین و آزادترین سایت ایرانی هست .. اگه شما سایت بهتری سراغ داری خب معرفی کن
در ضمن لازمه ی دموکراسی همین هست که از هر گروهی حضور داشته باشند .. وگرنه اگه قرار باشه همه همرنگ همدیگه باشن که میشه همین سیستمی که داریم توش زندگی می کنیم !

بهترین و آزادترین سایت ایرانی بود الان دیگه نیست.
بله لازمه دموکراسی و این حرفا ! :دی
ولی اینا به صورت فله ای میومدن لینک های سایرین رو حذف میکردن و لینک های خودشون رو میاوردن بالا ! خیلی هاشون هم معلوم نیست با چند تا ID ریختن اون جا ، هر کسی هم که باهاشون مخالفت میکنه بلافاصله انگ مزدور بودن بهش میچسبونند ، این شیوه عملکردشون تو یه سایت اجتماعیه ! چه برسه به جامعه !

Last edited:

WISE

Registered User
لایک‌ها
6,739
ولی اینا به صورت فله ای میومدن لینک های سایرین رو حذف میکردن و لینک های خودشون رو میاوردن بالا ! خیلی هاشون هم معلوم نیست با چند تا ID ریختن اون جا ، هر کسی هم که باهاشون مخالفت میکنه بلافاصله انگ مزدور بودن بهش میچسبونند ، این شیوه عملکردشون تو یه سایت اجتماعیه ! چه برسه به جامعه !

با یکی از بچه های قدیمی اونجا صحبت میکردم نکته جالبی رو گفت ! اکثر اونهایی که اینطور فعالیت میکنن و جو رو خراب کردن نه مجاهدن و نه سلطنت خواه ، همون مزدورای ساعتی 7 تومنی هستن که میخوان به اعتبار اونجا لطمه بزنن که تا حدود زیادی هم موفق شدن

فتنه گر

Registered User
لایک‌ها
138
بهترین و آزادترین سایت ایرانی بود الان دیگه نیست.
در صورتی حرفت درسته که یه سایت بهتر نام ببری .. میگم ایراد داره ، انتقادات زیادی هم بهش وارد هست . ولی در حال حاضر با وجود تمام این مشکلات همچنان یکه تاز سایت های ایرانیه .. برای رد این فرضیه باید از یک سایت بهتر و پرطرفدارتر نام ببری .. گشتم نبود ، نگرد نیست !
biggrinsmiley.gif

Undisclosed

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
57
با یکی از بچه های قدیمی اونجا صحبت میکردم نکته جالبی رو گفت ! اکثر اونهایی که اینطور فعالیت میکنن و جو رو خراب کردن نه مجاهدن و نه سلطنت خواه ، همون مزدورای ساعتی 7 تومنی هستن که میخوان به اعتبار اونجا لطمه بزنن که تا حدود زیادی هم موفق شدن

از این جماعت رذل هر کاری که بگی برمیاد

Undisclosed

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
57
در صورتی حرفت درسته که یه سایت بهتر نام ببری .. میگم ایراد داره ، انتقادات زیادی هم بهش وارد هست . ولی در حال حاضر با وجود تمام این مشکلات همچنان یکه تاز سایت های ایرانیه .. برای رد این فرضیه باید از یک سایت بهتر و پرطرفدارتر نام ببری .. گشتم نبود ، نگرد نیست !
biggrinsmiley.gif

یکه تاز سایت های ایرانی یعنی چی ؟

خوب یکی هم مثلا میاد میگه پی تی یکه تاز سایت های ایرانیه ! هر سایتی یه کاربردی داره ، البته فکر کنم منظورت از لحاظ بحث سیاسی باشه که خب نه ، اینکه جایگزین درست و حسابی برای یه سایت هنوز پیدا نشده دلیل نمیشه که الان اون سایت یکه تاز باشه ، ببین چقدر از کاربراش و کسانی که نظر میدن کم شده.

خود من یه دورانی بود که شاید روزی 4-5 ساعت مطالب با لا ترین رو مطالعه میکردم ، الان صرفا میرم سرفصل خبرها رو میخونم یکی دوتا از لینک ها رو هم شاید چک کنم.

اون نیرویی که تو با لا ترین متمرکز شده بود الان پخش شده جاهای مختلف ، به خصوص با فراگیر شدن شبکه های اجتماعی مثل فیس بوک

فتنه گر

Registered User
لایک‌ها
138
خوب یکی هم مثلا میاد میگه پی تی یکه تاز سایت های ایرانیه !

اون نیرویی که تو با لا ترین متمرکز شده بود الان پخش شده جاهای مختلف

پی تی؟؟ یکه تازی ؟!!:lol: از اون جوکای جدید باحال بود ! اینجا یه پست میدی دو دقیقه دیگه میای می بینی غیبش زده ! چی می گی تو ؟! :D

اصلن دور انجمن ها رو خط بکش .. به خصوص اونایی که داخل ایران فعالیت می کنند به هر حال باید تابع یه سری قوانین باشند .. و به همین خاطر برای جلوگیری از فیل شدن سایتشون و همچنین جلوگیری از عواقب دیگه باید دست به سانسور و خودسانسوری بزنند
در مورد اون سایت هم در نظر داشته باش که بسیاری از افراد هستند که حتا جرات عضو شدن اونجا رو هم ندارند ! ولی اخبارش رو پیگیری می کنند . در نتیجه مخاطبانش بسیار بیشتر از اون چیزی هست که به نظر میاد .. اون افراد فتنه گر (!) و تفرقه افکنی هم که قصد به هم زدن جو اونجا رو دارند پس از یه مدتی دستشون رو می شه و دمشون رو میذارن روی کولشون میرن .. الان وضعیت نسبت به چند ماه پیش خیلی بهتر شده ، بهتر از این هم میشه .. به امید رسیدن به دوران طلایی پایین ترین !:D

omid0018

Registered User
لایک‌ها
39
بسم االه الرحمان الرحیم
امشب شب اخره تا شنبه هفته ی دیگه خدا نگهدارتون به حق علی:D
اینجانب سر کرده گروه تارک الپی تی موقتا میگویم:
مراقب خود باشید قدر هم رو بدونید غیبت نکنید مراقب حرامی های ترول ساندیسی باشید هوای دادش گلم فرانک سیناترای کبیر و رو داشته باشیداز خفن مراقبت کنید دخترای سایت رو مثل ناموس خودتون حفظ کنید.در نبود من با کسی قهر نکنید بزرگان پی تی ماننده درختان تنومند جنگلند به انها احترام بگزارید تا سربلند بمانید از ارمان های امام روحی پیروی کنید و مراقب خویش باشید.
و من الله توفیق
امید 0018
مورخ 91/3/25

VEET

Registered User
لایک‌ها
287
رفتی؟

میموندی ور میرفتی دی:

Undisclosed

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
57
بسم االه الرحمان الرحیم
مراقب خود باشید قدر هم رو بدونید غیبت نکنید مراقب حرامی های ترول ساندیسی باشید هوای دادش گلم فرانک سیناترای کبیر و رو داشته باشیداز خفن مراقبت کنید دخترای سایت رو مثل ناموس خودتون حفظ کنید.در نبود من با کسی قهر نکنید بزرگان پی تی ماننده درختان تنومند جنگلند به انها احترام بگزارید تا سربلند بمانید از ارمان های امام روحی پیروی کنید و مراقب خویش باشید.
و من الله توفیق
امید 0018
مورخ 91/3/25

11.gif

p30doc

Registered User
لایک‌ها
2,208
بسم االه الرحمان الرحیم
و من الله توفیق
امید 0018
مورخ 91/3/25

بری دیگه برنگردی.... :D

WISE

Registered User
لایک‌ها
6,739
پی تی؟؟ یکه تازی ؟!!:lol: از اون جوکای جدید باحال بود ! اینجا یه پست میدی دو دقیقه دیگه میای می بینی غیبش زده ! چی می گی تو ؟! :D

اصلن دور انجمن ها رو خط بکش .. به خصوص اونایی که داخل ایران فعالیت می کنند به هر حال باید تابع یه سری قوانین باشند .. و به همین خاطر برای جلوگیری از فیل شدن سایتشون و همچنین جلوگیری از عواقب دیگه باید دست به سانسور و خودسانسوری بزنند
در مورد اون سایت هم در نظر داشته باش که بسیاری از افراد هستند که حتا جرات عضو شدن اونجا رو هم ندارند ! ولی اخبارش رو پیگیری می کنند . در نتیجه مخاطبانش بسیار بیشتر از اون چیزی هست که به نظر میاد .. اون افراد فتنه گر (!) و تفرقه افکنی هم که قصد به هم زدن جو اونجا رو دارند پس از یه مدتی دستشون رو می شه و دمشون رو میذارن روی کولشون میرن .. الان وضعیت نسبت به چند ماه پیش خیلی بهتر شده ، بهتر از این هم میشه .. به امید رسیدن به دوران طلایی پایین ترین !:D
اونایی که من میشناسم واسه این کار پول میگیرن و تا ج.ا و بالاترین هست اینا هم هستن و فعالیت میکنن
بعد از اخراج چند هزار کاربر دیگه خیلی از کاربرای قدیمی سر نمیزنن و فعالیت نمیکنن و آمار سایت هم به 500-400 کاربر آنلاین رسیده(تا زمانی که میزد این بود آمار الان رو خدا میدونه و احتمالا کمتر هم شده)

√√√

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
الان امید رو می کشم اینجا :D

امید اینارو میخوای؟ :D استفاده نمیکنم میخوام بدم یه نفر که نیاز داره... افدرین، کافئیئن، کلن :D

07349716595568563722.jpg

بالا