برگزیده های پرشین تولز

تارک الپی تی الموقتا

mohsen25

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
4,114
الان امید رو می کشم اینجا :D

امید اینارو میخوای؟ :D استفاده نمیکنم میخوام بدم یه نفر که نیاز داره... افدرین، کافئیئن، کلن :D

07349716595568563722.jpg

امید اس ام اس داد گفت به سیناترا بگو نگهشون دار تو راهم الان میرسم :D

mohsen25

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
4,114

mohsen25

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
4,114
اگه راستی میگی عکس اس ام اس رو بزار :D

تو در مورد من چی فکر کردی ها؟! فکر کردی من دروغ میگم. بیا اینم مدرکش:

2w87ri7od66y60isojc.jpg

پ.ن: فوتوشاپ نصب نبود دستپخت Paint ه به بزرگی خودتون ببخشید :D

√√√

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
امید نیومدی دیگه نه؟
فردا هم یکی دیگه رو تزریق میکنم. عکسشو میزارم اینجا ببینی دق کنی :D

chanceller

Registered User
لایک‌ها
281
47b20s0.gif

اون کچله هم اگر دستش با اونا تو یه کاسه نباشه به جرات میتونم بگم از بی عرضه ترین های قرنه. اون سایتی که تا 87 بهترین سایت ایرانی بود رو به این روز دراورده ، اگر نمیتونه مدیریش کنه بهتره درش رو تخته کنه
بالایارا هم که همه بلانصبت @#$ ، خودشون رو زدن به خواب

نامردا یوزر من رو بن کردند علت هم زده لینک از سایت های کپی :eek:
ما که معنی شو نفهمدیدم
همین خوب میگن بهش سایت صهیونستی :happy:

Undisclosed

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
57
پی تی؟؟ یکه تازی ؟!!:lol: از اون جوکای جدید باحال بود ! اینجا یه پست میدی دو دقیقه دیگه میای می بینی غیبش زده ! چی می گی تو ؟! :D

اصلن دور انجمن ها رو خط بکش .. به خصوص اونایی که داخل ایران فعالیت می کنند به هر حال باید تابع یه سری قوانین باشند .. و به همین خاطر برای جلوگیری از فیل شدن سایتشون و همچنین جلوگیری از عواقب دیگه باید دست به سانسور و خودسانسوری بزنند
در مورد اون سایت هم در نظر داشته باش که بسیاری از افراد هستند که حتا جرات عضو شدن اونجا رو هم ندارند ! ولی اخبارش رو پیگیری می کنند . در نتیجه مخاطبانش بسیار بیشتر از اون چیزی هست که به نظر میاد .. اون افراد فتنه گر (!) و تفرقه افکنی هم که قصد به هم زدن جو اونجا رو دارند پس از یه مدتی دستشون رو می شه و دمشون رو میذارن روی کولشون میرن .. الان وضعیت نسبت به چند ماه پیش خیلی بهتر شده ، بهتر از این هم میشه .. به امید رسیدن به دوران طلایی پایین ترین !:D

من چرا پست شما رو اینقدر دیر دیدم ؟ :blink:

یه دور دیگه اون پست رو بخون ببین چی گفتم ، گفتم هر سایتی یه تعریفی داره نمیشه که گفت یه سایتی یکه تازه همه سایت هاست واگرنه یکی هم میاد میگه پی تی یکه تازه !

درست پست رو نمیخونی میای میگی جوک باحال بود :eek:

موافقم که خیلی ها تو سایت عضو نیستن و اخبارشو دنبال میکنن ولی شک نکن که وقایع بالاترین روی اونا هم تاثیر میذاره نمونه حی و حاضرش خود بنده بیدم که در اون پست خدمتتون کامل گفتم شرح وقایع رو

حالا دیگه چرا واتر مارک گذاشتی:D

چون عکس هم مال خودش نبوده :D

Last edited:

hkhafan

Registered User
لایک‌ها
1,341
بسم االه الرحمان الرحیم
امشب شب اخره تا شنبه هفته ی دیگه خدا نگهدارتون به حق علی:D
اینجانب سر کرده گروه تارک الپی تی موقتا میگویم:
مراقب خود باشید قدر هم رو بدونید غیبت نکنید مراقب حرامی های ترول ساندیسی باشید هوای دادش گلم فرانک سیناترای کبیر و رو داشته باشید از خفن مراقبت کنید دخترای سایت رو مثل ناموس خودتون حفظ کنید.در نبود من با کسی قهر نکنید بزرگان پی تی ماننده درختان تنومند جنگلند به انها احترام بگزارید تا سربلند بمانید از ارمان های امام روحی پیروی کنید و مراقب خویش باشید.
و من الله توفیق
امید 0018
مورخ 91/3/25

دهنت سرویس :D

√√√

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6

خفن مثل اینکه واقعا رفته :( امید که امپول نشونش میدادی خودش میکشید پایین :( صفحه قبل براش امپول گذاشتم گفتم وسوسه بشه برگرده ولی نشد

hkhafan

Registered User
لایک‌ها
1,341
خفن مثل اینکه واقعا رفته :( امید که امپول نشونش میدادی خودش میکشید پایین :( صفحه قبل براش امپول گذاشتم گفتم وسوسه بشه برگرده ولی نشد

احتمالاً رفته بازم بیل بزنه...
دفه ی قبلم رفت ، وقتی اومد یونش پوست پوست شده بود :D

nima_0098916

Registered User
لایک‌ها
22
خب ..وقتشه که یکم به زندگی عادی برگردم.. اینجا میگم واسه 48 ساعت میرم.. ولی ایشالا بتونم بیشتر دووم بیارم..

ارداتمند شما..

:cool:

بالا