برگزیده های پرشین تولز

لوازم صوتی و تصویری نظیر تلویزیون، ضبط وغیره

hossein61

Registered User
لایک‌ها
3
نظرتون در مورد Panasonic-TX-43P950 یا Hitachi 43 چیه؟
به جز اینا چه مدلی رو پیشنهاد می کنید؟​

saeid_2001

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
9
مهم اینه که چقدر میخوای پول بدی عزیز اینو بگو.

SonyStyle

Registered User
لایک‌ها
2
به نقل از saeid_2001 :
مهم اینه که چقدر میخوای پول بدی عزیز اینو بگو.
تاییید میشه! بگو چقدر می خوای خرج کنی، تا بهتر بشه انتخاب کرد...
14.gif

اما در کل هیچ مدلی از این Projection های معمولی پیشنهاد نمیشه!
12.gif
حالا هر مارکی که باشه! چیزای جالبی نیستن...
164.gif

hossein61

Registered User
لایک‌ها
3
البته قبول دارم که در مقایسه با ال سی دی کیفیت این پروجکشن ها خیلی پایین تره.ولی ال سی دی ها هنوز گرون هستن
قیمت مورد نظز من هم حدود 1.5 هست.(البته تمام پروجکشن های 43 ای که دیدم بین 1.2 تا 1.5 بودن)
می خواستم ببینم دوستانی که واردتر هستن چی پیشنهاد می کنن.

SonyStyle

Registered User
لایک‌ها
2
بنظر من با 1.5 ارزش نداره بری سراغ Projection و LCD و باقی...
25.gif

ولی انتخابهای خوبی تو CRT داری...
169.gif
میتونی Sony 29" HD بگیری!
8.gif
مدل KVM-HR29M91 ! خیلی خیلی عالیه!
27.gif
من خودم هم دارم... Full HD Support!
23.gif

hossein61

Registered User
لایک‌ها
3
مرسی سونی جان.
از اساتید دیگه ، کسی نظری نداره؟​

saeid_2001

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
9
خب اونجایی که میخوای توش پروجکشن بزاری چقدریه یعنی بزرکه کوچیکه چون اگه 1.5 پروجکشن بخری حتما باید یه 3-4 متری با پروجکشن فاصله داشته باشی وگرنه اصلا تصویر خوبی نمیده تازه این مشکل در پروجکشنهای خفن هم وجود داره ولی خب کمتر یه 1 میلیون بزار روش
1.gif
یه پلاسما بخر

saeid_2001

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
9
سونی جون من میخوام یه تلویزون سونی بالا 30" بخرم چی پیشنهاد میدی من خودم یه پاناسونیک دیدم حالا شما تو کار سونی هستی بگو سونی بالا 30" چی داره حدود 1.5 میلیون

SonyStyle

Registered User
لایک‌ها
2
به روی چشم!
27.gif

Sony بالاتر از 29 فقط 34 اینچ داره! (البته تو CRT ها!، LCD و Projection و Plasma و ...) مدلهای 34 اینچ هم سری های مختلفی دارن! دو مدل دیجیتال HD، یک مدل دیجیتال (غیر HD) ، و یک مدل آنالوگ!
18.gif
23.gif

مدل HR34M91 از سری HD هستش و Made in Japan هستش... بهترین انتخاب 34 اینچ همینه! که البته 2 میلیون هم هست!
33.gif
از این سری یک مدل 36 اینچ هم موجوده!
14.gif

مدل DB34M81 از سری HD هستش و made in Malysia هستش... اگه HD میخواین، غیر از بالایی، همین فقط میمونه!
27.gif

مدل ِِDA34M81 دیجیتال هستش و از تکنولوژی DRC-MF استفاده میکنه...
34.gif

مدل SW34M81 هم مدل آنالوگ هستش که در واقع از همین تلوزیونهای خودمونه!
21.gif

تمامی این مدلها از تکنولوژی WEGA Engine استفاده میکنن (غیر از مدل SW) و وروردی Composite برای DVD دارن!
8.gif

جز اون اولی که گرونترینه، باقی رو قیمت ندارم! ولی باقیشون باید دیگه 1.5 به پایین باشن!
13.gif

بازم سوال داشتی بپرس!
90.gif
میخوام ببینم چقدر سوادم نم کشیده!!
88.gif

saeid_2001

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
9
سونی جون دستت درد نکنه راستی نظرت در مورد هاریکنهای LG چیه حقیقتا من قبل از اینکه ببینمش فکر نمیکردم چیز مالی باشه یه مدل ارزون داره 2.5 میلیون ولی یکی از دوستام خریده چند روز پیش رفتم خونشون خیلی برام جالب بود که LG همچین مدلی زده قبلا خونه یکی از اشناها یه پلاسما 52" هیتاچی دیده بودم که فکر کنم نزدیک 6 تومن خریده بودن ولی این LG که البته 42" بود خیلی بهتر از اون بود ه از نظر تصویری هم امکانات اون پاناسونیکه رزولوشنش بیشتر بود فکر کنم 1024 بود این LG ولی رزولوشنش 800X600 بود فکر کنم ولی به وضوح تصویر شفاف تر و بهتری از اون پاناسونیکه داشت پورت dvi هم داشت که پاناسونکه رو اونجا پرسیدم گفتن نداره فقط هاریکنه پایه ثابت بود اون پایش 15 درجه میچرخید من خیلی خوشم ازش اصلا فکر نمیکردم انقدر تصویر LG خوب باشه البته شنیده بودم پلاسماهای LG خوبه ولی با اون قیمت اون کیفیت عالی بود خلاصه بد جور جذبش شدم یکمی از نظر بودجهای کم دارم وگرنه حتما میرفتم سراغ پلاسما نظر تو چیه تا حالا مدلهای هاریکن LG رو دیدی شنیدم سری جدیدش میخواد بیاد راستی یه سوالم دارم این hd های sony مدل hd 720i هستن یعنی رزولوشنشون چقدره اینا راستی فکر میکنی با حدود 1.5 حالا شاید یکمیم بیشتر یه LCD TV بالا 30" بگرم بهتر نباشه اصلا شناختی رو LCD TV ها داری مرسی

saeid_2001

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
9
سونی جون شرمنده یه سوال دیگه نظرت در مورد این ضبطهای جدید سونی فکر کنم سری AZ باشه چیه من یه جایی خوندم که اینو فقط مخصوص ایران طراحی کرده البته فکر کنم بیشتر نظرش خاورمیانه بود حقیقتا من قصد دارم یه ضبط هم بخرم البته نظرم رو سری FL سونی هست بیشتر ولی میخواستم نظرتو در مورد این ضبط جدیدا هم بدونم مثل اینکه یکی از مدلاش divx هم پلی میکنه ولی خب اطمینان دارم صداش از نظر تفکیک و کیفیت به پای FL نمیرسه فرق بین FL9 با FL5 هم بز بلوندگاهی بیسیمش اگه میدونستی بگو دستت درد نکنه

SonyStyle

Registered User
لایک‌ها
2
به نقل از saeid_2001 :
سونی جون دستت درد نکنه راستی نظرت در مورد هاریکنهای LG چیه حقیقتا من قبل از اینکه ببینمش فکر نمیکردم چیز مالی باشه یه مدل ارزون داره 2.5 میلیون ولی یکی از دوستام خریده چند روز پیش رفتم خونشون خیلی برام جالب بود که LG همچین مدلی زده قبلا خونه یکی از اشناها یه پلاسما 52" هیتاچی دیده بودم که فکر کنم نزدیک 6 تومن خریده بودن ولی این LG که البته 42" بود خیلی بهتر از اون بود ه از نظر تصویری هم امکانات اون پاناسونیکه رزولوشنش بیشتر بود فکر کنم 1024 بود این LG ولی رزولوشنش 800X600 بود فکر کنم ولی به وضوح تصویر شفاف تر و بهتری از اون پاناسونیکه داشت پورت dvi هم داشت که پاناسونکه رو اونجا پرسیدم گفتن نداره فقط هاریکنه پایه ثابت بود اون پایش 15 درجه میچرخید من خیلی خوشم ازش اصلا فکر نمیکردم انقدر تصویر LG خوب باشه البته شنیده بودم پلاسماهای LG خوبه ولی با اون قیمت اون کیفیت عالی بود خلاصه بد جور جذبش شدم یکمی از نظر بودجهای کم دارم وگرنه حتما میرفتم سراغ پلاسما نظر تو چیه تا حالا مدلهای هاریکن LG رو دیدی شنیدم سری جدیدش میخواد بیاد راستی یه سوالم دارم این hd های sony مدل hd 720i هستن یعنی رزولوشنشون چقدره اینا راستی فکر میکنی با حدود 1.5 حالا شاید یکمیم بیشتر یه LCD TV بالا 30" بگرم بهتر نباشه اصلا شناختی رو LCD TV ها داری مرسی

کلا من LG تایید نمیکنم! تو هیچ محصولی! از موبایل تا تلویزیون هاریکن! بزرگترین بدیشون هم بدی کیفیت کارشه که باعث شده عمر محصولاتش بی نهایت کم باشه!!
102.gif
بنظر من که یه قرون هم جای هزینه کردن نداره!
12.gif

اگه پلاسما یا LCD میگیری، اصلا زیر 1024X768 نگیر که فایده نداره... تا 2 هفته دیگه سری Bravia از Sony به ایران میاد که معرکه هستن اونا...
8.gif
اگه میتونی صبر کن یکمی پول جمع کن، Bravia سری V بگیر!
17.gif
بقدری کیفیت و رنگش عالیه که به این نتیجه میرسی که تازه فهمیدی تلویزیون رنگی یعنی چی!!!
24.gif
22.gif
ولی گرونن... 42 اینچش فکر کنم 5 تومن باشه!! یا حتی بیشتر! البته گفتم، هنوز نیومده! ولی کاملا می ارزه صبر کنی براش!
23.gif

HD های Sony همشون Full HD Support هستن! از 480i تا 1080i رو ساپورت میکنن!
27.gif
14.gif

LCD TV هم من قیمت غیر از Sony رو ندارم! Sony هم خوبش 19 اینچش (مدل HT95) حدود 1تومنه!!!
33.gif
ببین دیگه بالاترش چنده!
24.gif
ولی مارک غیر از Sony، میتونم بگم Samsung هم خیلی خیلی عالی کار کرده تو LCD !
34.gif

SonyStyle

Registered User
لایک‌ها
2
به نقل از saeid_2001 :
سونی جون شرمنده یه سوال دیگه نظرت در مورد این ضبطهای جدید سونی فکر کنم سری AZ باشه چیه من یه جایی خوندم که اینو فقط مخصوص ایران طراحی کرده البته فکر کنم بیشتر نظرش خاورمیانه بود حقیقتا من قصد دارم یه ضبط هم بخرم البته نظرم رو سری FL سونی هست بیشتر ولی میخواستم نظرتو در مورد این ضبط جدیدا هم بدونم مثل اینکه یکی از مدلاش divx هم پلی میکنه ولی خب اطمینان دارم صداش از نظر تفکیک و کیفیت به پای FL نمیرسه فرق بین FL9 با FL5 هم بز بلوندگاهی بیسیمش اگه میدونستی بگو دستت درد نکنه

بله درسته، سری AZ مخصوص MEA (خاورمیانه و آفریقا) طراحی شده!
23.gif
ببین نمیشه با سری FL مقایسه اش کرد! سری FL خیلی اساسی تر و گنده تره! ولی AZ جمع و جور تر و Compact تر هستش! مزیت AZ نسبت به FL، داشتن USB Streaming + USB Fash Playback و ساپورت DivX هستش...
83.gif
FL بقول معروف حرفه ای تر و کلاس کاری بالاتری داره! دقیقا هم بخاطر کلاسش DivX رو ساپورت نمیکنن!!!!!!
24.gif
24.gif
22.gif

کیفیت Player و Amp جفتشون که یکیه... فرقشون تو Speaker ها هستش که خب مال FL قویتر و بهتره!
34.gif

فرق FL9 و FL5 هم بجز Speaker توی ساپورت SACD هستش! که FL9 فقط ساپورتش میکنه!
18.gif

اگه کلا میخوای Set بگیری، من تلویزیون HR34 + FLX9 رو پیشنهاد میکتم! علاوه بر کیفیت معرکه جفتشون، خیلی خیلی هم به همدیگه میان! کاملا برای هم طراحی شدن!!!
17.gif
8.gif

saeid_2001

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
9
مرسی سونی جون در مورد divx هم منظورم سری AZ بود وگرنه FL خیلی قدیمیتر از این حرفاست بازم تشکر اقا اطلاعات خوبی دادی راستی یه سوال برام پیش اومد شرمنده این FL ها سری D با سری X با هم چه فرقی دارن بجز اینکه FLD ها رنگش نقرهای است

SonyStyle

Registered User
لایک‌ها
2
به نقل از saeid_2001 :
مرسی سونی جون در مورد divx هم منظورم سری AZ بود وگرنه FL خیلی قدیمیتر از این حرفاست بازم تشکر اقا اطلاعات خوبی دادی راستی یه سوال برام پیش اومد شرمنده این FL ها سری D با سری X با هم چه فرقی دارن بجز اینکه FLD ها رنگش نقرهای است
خواهش میکنم، قابلی نداشت!
34.gif

فرقشون به غیر از رنگشون، اینه که FLX اسپیکر های Rear بیسیم (Bluetooth) داره، ولی مال FLD بصورت معمولی (سیمدار) هستش!
23.gif

saeid_2001

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
9
به نقل از SonyStyle :
خواهش میکنم، قابلی نداشت!
34.gif

فرقشون به غیر از رنگشون، اینه که FLX اسپیکر های Rear بیسیم (Bluetooth) داره، ولی مال FLD بصورت معمولی (سیمدار) هستش!
23.gif
مطمئنی یعنی FLX5 یا FLX7 هم بلندگو بیسیم دارن اخه من شنیده بودم فقط سری 9 FL بلندگو بیسیم داره

SonyStyle

Registered User
لایک‌ها
2
درسته من اشتباه کردم!
26.gif
در واقع من FL9 رو با FLX9 مقایسه کردم! پس فکر کنم جز رنگ و یکمی هم طراحی، فرق دیگه ای نداشته باشن!
14.gif
13.gif

saeid_2001

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
9
امروز رفته بودم بیرون اونجایی که رفته بودیم تو مسیر یه مغازه بود که محصولات sony میفروخت همینطوری رفتم که مدلهای که گفته بودی رو قیمت بگیریم داشتم نگاه میکردم تلویزونها را یه تلویزیون پروجکشن 43" از سری FXخیلی نظرمو به خودش جلب کرد اول فکر کردن پروجکشن نیست اخه کیفیتش عجیب خوب بود حتی اگر خیلی هم نزدیک تصویر میشدی باز هم تصویر تیره و تار نمیشد و من خیلی تعجب کردم چون همیشه تصورم این بود که در مورد تلویزیون پروجکشن باید حتما فاصله 2-3 متر رو رعایت کنی ولی این اصلا در این تلویزیون صدق نمیکرد زاویه دید واقعا عجیبی هم برای یک پروجکشن داشت راحت تا 160' رو بدون کوچکترین افتی نصویری نشون میداد و بعد از 160 درجه هم تا 170 کمی افت تصویر داشت ولی جالبترین چیزش قیمتش بود عجب 1 میلیون پونصدو هفتاد قیمتش بود اومدم خونه رفتم سایت سونی مشخصاتش رو دیدم خیلی جالبته hd tv هست اینشو نمیدونستم Wega Engine هم داره خلاصه عالی بود اینم لینکش سونی جان ببینش عالیه نظرت چیه http://www.sony-mea.com/product_details.asp?InpProdId=5023

pesarkhale

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
خوب خیلی خوبه که بالاخره بحث تلویزیون هم اینجا مطرح شد .واقعا جاش خالی بود .
من برای خونه خیلی وقته میخوام یه تلویزیون بگیرم ولی متاسفانه نمیشه انتخاب کرد .هرکدوم از تکنولوژیها یه ایراد بزرگی دارن بالاخره!!!
کسی در مورد پلاسما های پاناسونیک مدل viera که چند وقتی هست اومده ایران اطلاعی نداره؟
اصلا کلا پلاسما انتخاب خوبیه؟ مثل اینکه عمر مفیدش 7000 ساعته!
تصویر رو هم که به نسبت 16:9 پخش میکنه.که خوب با استاندارد فعلی نمیخونه و تصویر رو میکشه !!!! و همه رو چاق تر نشون میده؟!!!!!
پروجکشن هم که خوب خیلی بزرگ و باحاله اما مشکل بزرگش کیفیت تصویره! که واقعا حرفی برای گفتن نداره . زاویه دیدش هم که کافیه یه کم سر تو بالا پاییین کنی شفافیت عوض میشه!!
سونی هم که دیگه ظاهرا پلاسما تولید نمیکنه رفته تو کاره lcd با bravia که خوب قیمتهای نجومی اونها به درد خود سونی میخوره .یا همین مدلهای جدید و واقعا عجیب غریب grand wega که باید یه محصول بسیار ضعیف از طرف سونی لقب بگیره که خوب برای سونی شرم آوره؟!!اخه 3 میلیون پول تلویزیون بدی بعدش باید سالی یک بار 200 دلار بدی لامپشو عوض کنند؟َ!!!!
خلاصه ادم مثل اینکه به این نتیجه میرسه که بهتره همون CRT 34 بگیره که کیفیتش از همه بهتره فقط سایزش کوچیکه .مشکلی هم نداره از لحاظ زاویه دید و یا عمر مفید یا مشکلات مختلف دیگه !!!

pesarkhale

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
میبخشید من نمیدونم که این تاپیک باید اینجا باشه یا نه !! اما جای دیگه ای پیدا نکردم !!
هر کسی میتون کمکی در باره خرید تلویزیون بکنه لطفا اطلاعاتشو در اختیار بقیه بگذاره .چون الان خرید تلویزیون یکی از مشکلترین خریدهاست. میدونین که در حال حاضر چندین تکنولوژی در حال رقابت با هم هستند که هر کدوم معایب و محاسنی دارند.
ما خودمون حدود 4 ماهه که میخوایم تلویزیون بخریم و موفق نشدیم !!!! چون نمیدونم چی باید بگیریم
اگه کسی در مورد پلاسماهای پاناسونیک مدل viera که چند وقته اومده ایران چیزی میدونه لطفا بنویسه .

بالا