برگزیده های پرشین تولز

سودآورترین طرح سپرده بانکی کدام است؟

chaand

Registered User
لایک‌ها
31
سلام دوستان به نظر شما سودآورترین طرح برای مبالغ بالا چه طرحی و مربوط به کدام بانک است؟

با سپاس:cowboy:

hossein55

Registered User
لایک‌ها
410
سلام دوستان به نظر شما سودآورترین طرح برای مبالغ بالا چه طرحی و مربوط به کدام بانک است؟

با سپاس:cowboy:

کلا بانک دنبال منافع خودش هستش ولی یه مدته یه سرویسهایی بانکهای خصوصی گذاشتن بنام بانکداری خصوصی که میاد با سرمایه شما کارهایی رو انجام میدن (مشارکتی) و مقداری از سودش رو به شما اختصاص میدن.(مثل تاسیس هلدینگ و شرکت داری تو زمینه های مختلف)

با بانک این کار سودآورتره.

drdexter

مدیر بازارچه و اقتصاد - فروشنده معتبر
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
3,550
کلا بانک دنبال منافع خودش هستش ولی یه مدته یه سرویسهایی بانکهای خصوصی گذاشتن بنام بانکداری خصوصی که میاد با سرمایه شما کارهایی رو انجام میدن (مشارکتی) و مقداری از سودش رو به شما اختصاص میدن.(مثل تاسیس هلدینگ و شرکت داری تو زمینه های مختلف)

با بانک این کار سودآورتره.

اون PLS هست . مشارکت در سود و زیان

hossein55

Registered User
لایک‌ها
410
والا دکتر جون ما که تا حالا زیان نکردیم :دی

خودت میدونی بانک انقدر بعضی وقتا تو یک مسئله اقتصادی ریز میشه و مو رو از ماست میکشه که من میخوام سر به بیابون بزارم!

چون بالاخره فرصته اون موضوع و زمان گذاشتن بر روی یک مسئله باعث فرصت سوزی میشه.

این باعث میشه زیان به حداقل ممکن برسه.

chaand

Registered User
لایک‌ها
31
بانک مسکن یک طرح سپرده ممتاز داره که اوراق می ده به نظر من گزینه مناسبی تا حالا بوده
غیر از بانک مسکن بانک های دیگه هم طرحی داره؟

mohebali

Registered User
لایک‌ها
6,494
پولتو بزار بانک به صورت سپرده
علاوه بر سود سپرده یک وام بهت تعلق میگیره به میزان تا 90 درصد سپرده !
با دادن اقساطش مثلا بعد 1 سال پول شما 1/9 برابر شده ! :دی

chaand

Registered User
لایک‌ها
31
پولتو بزار بانک به صورت سپرده
علاوه بر سود سپرده یک وام بهت تعلق میگیره به میزان تا 90 درصد سپرده !
با دادن اقساطش مثلا بعد 1 سال پول شما 1/9 برابر شده ! :دی

این طرح خوب هست به شرط اینکه توانایی پرداخت اقساط وام رو داشته باشید چون اقساطش برای 1 سال بسیار رقم بالایی می شه و من زیاد این طرح رو توصیه نمی کنم

mohebali

Registered User
لایک‌ها
6,494
این طرح خوب هست به شرط اینکه توانایی پرداخت اقساط وام رو داشته باشید چون اقساطش برای 1 سال بسیار رقم بالایی می شه و من زیاد این طرح رو توصیه نمی کنم
مگه استارتر شما نیستی !
به من توصیه نمی کنی!!!!!!

mohebali

Registered User
لایک‌ها
6,494
خب بستگی به سرمایه داره
مثلا با یک میلیون بحث می کنیم
شما اگر یکسال بزارید و از این طرح استفاده کنید
کوتاه مدت پويا
شما بعد یکسال 1220000 تومان حدودا پول خودتون + سود اعطایی به پول هست
900 هزار تومان بهتون وام تعلق میگیره که ماهانه حدود 100 هزار تومان قسطش هست
شما میتونید مثلا اون سپرده رو بفروشید ! و وام + پول و سودش رو که 2120000 تومان هست رو در اختیار داشته باشید !!!
نه اینکه شما بعد از یکسال این مبلغ رو دارید و میتونید اون 900 رو سپرده یکساله کنید و در آخر یکسال 1080000 تومان دریافت کنید که جمعا 2300000 تومان داشته باشید !

دکتر اگه سوتی دادم بیا درستش کن :دی

chaand

Registered User
لایک‌ها
31
خب بستگی به سرمایه داره
کوتاه مدت پويا
شما میتونید مثلا اون سپرده رو بفروشید ! و وام + پول و سودش رو که 2120000 تومان هست رو در اختیار داشته باشید !!!
نه اینکه شما بعد از یکسال این مبلغ رو دارید و میتونید اون 900 رو سپرده یکساله کنید و در آخر یکسال 1080000 تومان دریافت کنید که جمعا 2300000 تومان داشته باشید !

فکر هوشمندانه ای هست ممنون ولی این سپرده گواهیش پیش بانک باقی می مونه و فقط کپی گواهی دست ما هست تا پایان اقساط وام و فروشش کار آسونی نیست

mohebali

Registered User
لایک‌ها
6,494
فکر هوشمندانه ای هست ممنون ولی این سپرده گواهیش پیش بانک باقی می مونه و فقط کپی گواهی دست ما هست تا پایان اقساط وام و فروشش کار آسونی نیست
خب شما میتونی محضری بفروشی !
حتما نباید اون گواهی دست به دست بشه !
یا اینکه به آشنا بفروشی که بشناستت
به هر حال به نظرم سود این کار بیشتر از سود فروش طلا و ارز هست

soheyl_ir89

Registered User
لایک‌ها
292
خب بستگی به سرمایه داره
کوتاه مدت پويا

برای گرفتن تسهیلات (وام) نیاز به ضامن و سفته و ... نداره؟

soheyl_ir89

Registered User
لایک‌ها
292
خب بستگی به سرمایه داره
کوتاه مدت پويا

منظور از فروش سپرده چیه؟ کامل توضیح بدید لطفا

mohebali

Registered User
لایک‌ها
6,494
برای گرفتن تسهیلات (وام) نیاز به ضامن و سفته و ... نداره؟

خیر برای گرفتن وام خود سپرده ای که میگذارید میشه ضامنتون !
اصولا وقتی پول ضامن بشه دیگه بانک نگرانی بابت سایر مسائل نداره ، البته بسته به بانک یا موسسه ای که میرید امکان داره برای بیش از 1 سال برای هر سال ازتون چک بگیره
یعنی شما میتونید سپرده 5 ساله باز کنید ، وام 75-90 درصد سپرده بگیرید و در اقساط تا 5 سال برگردونید که یه کم بده به خاطر سود سالیانه وام

منظور از فروش سپرده چیه؟ کامل توضیح بدید لطفا
شما رفتید سپرده باز کردید مثلا یکساله ! خب میرید این سپرده با کمی زیر قیمت به یه نفر دیگه که میخواد پولشو سرمایه گذاری کنه تو بانک میفروشید ! میتونه آشنا باشه غزیبه باشه !
اگه آشنا بود که شاید با یه نوشته ساده حل بشه ولی غریبه بود و قبو نکرد برید محضر به صورت رسمی یه قرارداد ببندید !

taei

Registered User
لایک‌ها
170
بانک هیچ مدلیش سود نمی ده به مشتری . خیلی لطف کنه ارزش پولو حفظ کنه

chaand

Registered User
لایک‌ها
31
بانک هیچ مدلیش سود نمی ده به مشتری . خیلی لطف کنه ارزش پولو حفظ کنه

اینطور نیست تا اونجایی که اطلاع دارم طرح هایی با بازدهی بسیار خوب وجود داشته ولی امسال رو نمی دونم

arashaj74

Registered User
لایک‌ها
1,070
بهترین سود رو موسسه فرشتگان به سپرده 5ساله میده که بعد از 1سال تبدیل به روز شمار میشه و هر وقت میخوای میتونی ببندیش(بدون کسر سود).25% سود میده.یادش بخیر سال 87-88 که تورم حدود 10% بود توی 2سال حدود 60%ازش سود گرفتم(سود رو سود) که عالی بود.در حالی که دلار و سکه و ملک تو اون 2سال 20%هم رشد نکردن.الان دیگه این سودا بدرد نمیخوره.طبق آماره بانک مرکزی فقط تو 3ماهه اول سال 91 نقدینگی رشدی حدود 8% داشته!معمولا رشد نقدینگی با 1تاخیره 6ماهه باعث افزایش تورم میشه و قیمتها میکشه بالا.سوده بانکی دیگه اصلا جواب نمیده

chaand

Registered User
لایک‌ها
31
بهترین سود رو موسسه فرشتگان به سپرده 5ساله میده که بعد از 1سال تبدیل به روز شمار میشه و هر وقت میخوای میتونی ببندیش(بدون کسر سود).25% سود میده.یادش بخیر سال 87-88 که تورم حدود 10% بود توی 2سال حدود 60%ازش سود گرفتم(سود رو سود) که عالی بود.در حالی که دلار و سکه و ملک تو اون 2سال 20%هم رشد نکردن.الان دیگه این سودا بدرد نمیخوره.طبق آماره بانک مرکزی فقط تو 3ماهه اول سال 91 نقدینگی رشدی حدود 8% داشته!معمولا رشد نقدینگی با 1تاخیره 6ماهه باعث افزایش تورم میشه و قیمتها میکشه بالا.سوده بانکی دیگه اصلا جواب نمیده

حق با شماست در حال حاضر تورم بسیار افزایش داشته ولی باز هم من امیدوارم طرح مناسبی وجود داشته باشه :)

taei

Registered User
لایک‌ها
170
اینطور نیست تا اونجایی که اطلاع دارم طرح هایی با بازدهی بسیار خوب وجود داشته ولی امسال رو نمی دونم

خب شما ببینید چه موسساتی که سود های خوب میدادن تو این چند سال پول مردم رو که جمع می کردن یهوو در طی مدت کوتاهی جمع کردن و زدن به چاک. مملکت هم که سر و صاحبی نداره بانک مرکزی پیگیری کنه . پولت که رفت رفته دیگه سرمایه گذار هم دستش جایی بند نیست . اسمون بلند . زمین کوتاه.
این اواخر بانک بهمن ایثا. بانک تات. قبلش موسسه محمد رسول الله که چه پول کلانی بالا کشید و موارد دیگه . کلا هرجا باغ سبز نشون میدن زیر پات هم یه پوسته خربزه میزارن
(پیام خصوصیت رو چک کن )

بالا