برگزیده های پرشین تولز

حرکتی ناجوانمردانه و باورنکردنی از سوی یاهو!

Mansour Manson

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
عجب خاکی به سرم شدا
من همه جا باید بدشانسی بیارم؟

آخه به هرکی میگم میگه اصلا همچین اتفاقی رو نه ندیدیم و نه شنیدیم!

حالا جالبه برای من 2بار در عرض کمتر از یک ماه اتفاق افتاده!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

جریان اینه که شب خوابیدم صبح پاشدم اومدم نت دیدم آی دی یاهوم لاگین نمیشه! هرکاری کردم نشد. گفتم نکنه به خاطر تعویض پسورد دیروزمه(البته بعد از اون هم یکی دوبار با پسورد جدید لاگین کرده بودم و مشکلی نبود)

عین مرغ پر کنده بال بال میزدم. آخه دیدم توی ایمیلم هم نمیره!! فوری رفتم قسمت ریکاوری پسورد و مراحل ریکاوری و اینا رو که همه سوال جواب ها هم یادم بود رو طی کنم. جالب اینجاس دیدم یاهو میگه اصلا همچین آی دی وجود نداره! یعنی داره ها! اما با نداشتن هیچ فرقی نداشت! میگفت دی اکتیویت شده! خلاصه با یه آی دی دیگه ام لاگین کردم از چنتا از بچه ها پرسیدم اونا هم گیج شده بودن از این اتفاق!

با راهنمایی یکی از بچه ها تونستم آی دی های توی اددلیستم رو توی هاردم پیدا کنم و لااقل خیالم از این بابت راحت شد. خلاصه وقتی به این در و اون در زدم و دیدم هیشکی نمیتونه کمکم کنه بفهمم آخه قضیه چی بوده!(چی شد که اینجوری شد! دیگه راه بازگشتی نیس و اینا؟) با کلی گریه و زاری عطای اون آی دی نازنیم رو که باهاش کلی خاطره داشتم و با اون همه ایمیل مهم و 360رویاییم به لقایش بخشیدم!

رفتیم یه آی دی جدید ساختیم و مثلا تولدی دوباره...

هرروز یه 20-30 تایی از آی دی های لیست قبلیم رو ادد میکردم.(بیشتر از این اجازه نمیداد).
خلاصه هی ادد کردیم تا 2 هفته تقریبا 500 تاشون ادد شدن.

گذشت و گذشت...

همه چی مرتب بود تا اینکه...

هنوز یه ماه نشده بود که دیدم این آی دیم هم ترکید و به سرنوشت همون قبلی گرفتار شد...

منو بگی دیگه داشتم دیوونه میشدم! گفتم این یاهوی پست فطرته ***، چرا گیر داده به من بدبخت. مگه من چیکار کردم. ای خدااااااااااااااااااااااااااااااااا و این حرفا..

بعدش یکم جدی تر پیگیر شدم. از این و اون میپرسیدم. هرکی یه چیزی و یه دلیلی میگفت. اما یکیشون یه چیزی گفت یکم منو توی فکر فرو برد....

گفت به خاطر تعداد زیاد اددلیستت بود. گفتم آخه من 500-600 تا بودن در حالی که دوستانی رو دیدم که حتی بیشتر از من هم میشده اددی های لیستشون.

اما وقتی فکر کردم که اون آی دی قبلیم موقع دی اکتیویت شدن حدودا فکر کنم 517 تا ادلیست داشت و این یکی هم 517 تا!! یکم به حرفش ایمان آوردم. گفتم نکنه راست بگه!

دیگه گفتم بمیرم هم توی این آی دی جدیدم از 500 نمیزارم بالاتر بره!

ولی.....

هنوز به طور قطع و 100% دلیل اون اتفاق برای من روشن نشده!!

آخه چرا من؟! هان؟ اونم دوبار؟؟؟؟!!!

یعنی بین اون همه کسی که توی نت میشناسم و میبینم، هیچکدوم لیستشون بالای 500 نبوده؟ فقط مال من بوده؟

آخه این یاهو دور از جون شما چرا باید اینقدر خر و نفهم باشه که به دلایل واهی که هنوزم سر در نیاوردیم و حتی بدون اخطار و تذکر قبلی بیاد مارو اینجوری به فاک بده؟ هاااااااااااااااااااااااااااان؟

من کلی ایمیل حیاتی و مهم داشتم. چه خاکی تو سرم کنم حالا

آی دی یاهوی فعلی من: nashkan.delamo82

فقط تورو خدا کمک کنید. در همین حد که بدونم دلیلش چی بوده و بتونم پیشگیری کنم کافیه. چون احتمال برگشت ایمیل های قبلیم رو خیلی کم میدونم.

الان هم جرات نمیکنم کسی رو به لیستم اضافه کنم. باید یه دوست رو پاک کنم تا جا برای یکی دیگه باز شه.

تورو خدا بگید چه کنم من

Pooriaonline

Registered User
لایک‌ها
15
برو قسمت ساپورتش بگو یه همچین مشکلی پیش اومده

temper

Registered User
لایک‌ها
1
بهشون زنگ بزن و مشکلت رو بگو .ساپورت خیلی خوبی دارن.

Captive

کاربر قدیمی پرشین تولز* مدیر بخش ارز دیجیتال
مدیر انجمن
لایک‌ها
16,633
:hmm::hmm::hmm::hmm::hmm::hmm:

تاپیک همشهریت رو میاری بالا :دی

جالبه ، یوزر و محل سکونتش خیلی آشناست :دی

فکر میکنم بعد از 5 سال من دلیلش رو بدونم ، اونم ارسال STA هستش و یوزر ها هم report کردن آیدیت رو منصور خان :دی

WISE

Registered User
لایک‌ها
6,739
تاپیک همشهریت رو میاری بالا :دی

جالبه ، یوزر و محل سکونتش خیلی آشناست :دی

فکر میکنم بعد از 5 سال من دلیلش رو بدونم ، اونم ارسال STA هستش و یوزر ها هم report کردن آیدیت رو منصور خان :دی

مک وقتی که به 517 تا رسیده رپورتا رو دریافت کرده!!
من 1000 تا id تو اد لیستم دارم و روزی چندین بار sta میدم ولی همچین مشکلی برام پیش نیومده!

Captive

مدیر انجمن
لایک‌ها
16,633
مک وقتی که به 517 تا رسیده رپورتا رو دریافت کرده!!
من 1000 تا id تو اد لیستم دارم و روزی چندین بار sta میدم ولی همچین مشکلی برام پیش نیومده!

اگر چند نفر ریپورت بدن مطمئنا بلاک میشید /. استارتر عزیز هم تو کار STA بودن یه زمان :دی

Captive

مدیر انجمن
لایک‌ها
16,633

reza_6272

Registered User
لایک‌ها
231
2014 جواب استارتر ارسال میشه

goofi

کاربر تازه وارد