برگزیده های پرشین تولز

فروش ساعتهای کاسیو ادیفایس زیر قیمت بازار چند مدل مختلف CASIO Edifice

وضعیت
موضوع بسته شده است.

mirzayi

Registered User
لایک‌ها
11
دوستان ساعتها فعلا کلا تموم شده

سلام.

فروش چند مدل ساعت کاسیو ادیفایس.

قیمت مدلهای EF 550 و EF 554 و ef 558 و : 185 هزار تومن

قیمت بقیه مدلها : 175 هزار تومن

توضیحات: قیمت ارزان ساعتها بدلیل عدم پرداخت گمرک میباشد. قیمت این ساعتها در بازار بالای 220 هزار تومان است و قیمت مدل شرکتی گارانتی دار این ساعتها بالای 400 هزار تومان.
کلیه قطعات ساعت ازجمله موتور تولید ژاپن میباشد و سرهم شده (مونتاژ شده) در چین میباشد، دقیقا مانند نمونه های های کپی موجود در بازار. Japan mov't cased in china
ساعتها کاملا تضمینی ارسال میشوند و به مدت دو روز پس از رسیدن به دستتان امکان مرجوعی و باز گرداندن کل هزینه شما وجود دارد.

شرایط فروش : جهت دریافت شماره حساب پیام خصوصی بدهید.

هزینه ارسال با پست پیشتاز : 5000 تومان

تمامی ساعتها سه موتوره می باشند.

01.jpg

10.jpg

12.jpg

13.jpg

14.jpg

03.jpg

04.jpg

08.jpg

07.jpg

09.jpg

02.jpg

05.jpg

06.jpg

11.jpg

عکسهایی که خودم از چند نمونه از ساعتها گرفتم، برای مشخص شدن کیفیت ساعتهای ارسالی:

casio-camera-01.jpg

casio-camera-02.jpg

نظرات برخی از خریدارها

من از ایشون خرید داشتم و امروز بدستم رسید!کاملاً راضیم و کارشون درسته ایشون
کیفیت ساعت هم واقعاً عالی هست و منی که سر رشته ای از ساعتها ندارم تفاوتی با نمونه های به اصطلاح 100درصد اصلی نمیبینم!

سلام. دوستان من از ایشون 2 عدد ساعت کاسیو گرفتم و کاملا هم از نظر کیفیت رضایت دارم. بنده از نظر ظاهری و کارایی هیچ تفاوتی با ساعتهایی که توی ویترین ساعت فروشها بالای 250 قیمت خورده ندیدم. خرید از ایشون 100 درصد تایید میشه.

دیروز بعد کلی زحمت دادن یه 560 مشکی از دوست عزیزمون حضوری تحویل گرفتم.همه چیز همون جوری بود که فرموده بودن + بسیار خوش قول و خوش برخورد بودند. کاملآ تایید میشن

جناب میرزائی عزیز ساعت رسید.کارت درسته . ممنون

Last edited:

dr-data

Registered User
لایک‌ها
0
آیا فقط این مدلها رو دارین یا مدلهای دیگه رو هم بگیم میارین.

smart.pro

Registered User
لایک‌ها
652
دروود !
دادا قيمت ها خوبه فقط يك نكته بگم تا تاپيكت حذف نشده عكس از خود جنس + نام كاربري !

miladkalantar

Registered User
لایک‌ها
1,710
داداش های کپی هستن یا اصلی؟
در صورت اصل بودن و اعتمادسازی یا اول ارسال بعد واریزمن یکیشونو خریدارم.امتیاز و ستبقمم که الحمدلا گویای همه چیز هست
عکس خودشون لطفا
تخفیفم که میدین ایشالا.

bh_hellboy

Registered User
لایک‌ها
8
سلام همشهری.یورولما
امکان مراجعه حضوری هست؟

mirzayi

Registered User
لایک‌ها
11
داداش های کپی هستن یا اصلی؟
در صورت اصل بودن و اعتمادسازی یا اول ارسال بعد واریزمن یکیشونو خریدارم.امتیاز و ستبقمم که الحمدلا گویای همه چیز هست
عکس خودشون لطفا
تخفیفم که میدین ایشالا.
دوستان همانطور که گفتم این ساعتها مونتاژ چینه. های کپی با حدود 90 درصد و از نظر کیفی و ظاهری غیر قابل تشخیص. واقعیت اینه که کیفیت این ساعتها رو کاملا تضمینی میدیم و در صورتی که مورد پسند قرار نگرفت کل هزینه شما رو مرجوع می کنیم هر چند که به علت کیفیت بالا این اتفاق نخواهد افتاد. دوستان توجه کنید که قیمت همین ساعتها با این کیفیت شاید هم کمی پایینتر در بازار بالای 180 تومنه و مطمئن باشید بالای 60 درصد خریداران در بازار با نام همون ساعت اصل میخرن اینارو (ولی من شفاف سازی میکنم که سوء تفاهم پیش نیاد)، و قیمت شرکتی این ساعت بالای 330 هزار تومان توجه کنید که بین کالای ما و قیمت کالای شرکتی حدود 200 هزار تومان تفاوت است که مبلغ قابل توجهی است ولی این تفاوت در کیفیت ساعت تقریبا غیر قابل تشخیص است.
در مورد اعتماد سازی: کاربرانی که بالای 500 پست دارند میتونن نصف پول رو واریز کنن ما براشون میفرستیم و نصف دیگه رو بعد از دریافت کالا بزنن به حساب ما.
کاربرانی که بالای 1500 پست دارن ابتدا کالا رو براشون ارسال میکنیم و بعد از دریافت کالا میتونن کل پول رو بزنن به حساب ما.

سلام همشهری.یورولما
امکان مراجعه حضوری هست؟
سلام.
برای تبریز میتونیم با هماهنگی با پیک براتون ارسال کنیم و هنگام تحویل کالا پول رو به پیک پرداخت کنید.

دروود !
دادا قيمت ها خوبه فقط يك نكته بگم تا تاپيكت حذف نشده عكس از خود جنس + نام كاربري !

عکس از خود ساعتها هم با دوربین گرفتم و در پست اول قرار داده شد.
مرسی.

mahkoom021

Registered User
لایک‌ها
489
عکسا نیستن چرا ؟
یعنی واسه من که نشون نمیده
اقا شعبه یا فروشنده تو تهران ندارید ؟
من بدجوری دنبال edifice بودم و هستم اگه این های کپی ها واقعا خوب باشن من خریدارم

miladkalantar

Registered User
لایک‌ها
1,710
داداش این مدل عکس نزاشتی CASIO Edifice EFE-504RBSP
مدل 550 هم از صفحه مشکیش
بیزحمت چند تا عکس از خود صفحه ساعتها بزارید.از همه مدل ها.
انتخاب واقعا سخت شده!!!!!!!
داداش 2تا سوال:
جای تخفیف دارن اینا یا مقطوعه؟چون توی بازار اینجا همه چیز تخفیف میخوره
دوم مدل دیگه ای هم دارین یا میارین که صبر کنیم اونام ببینیبم.

mohsen15930

Registered User
لایک‌ها
31
سلام.

فروش چند مدل ساعت کاسیو ادیفایس.

1 - ساعت مدل CASIO Edifice EFE-504RBSP سه موتوره . قیمت : 140 هزار تومان
2 - ساعت مدل CASIO Edifice EF-550 سه موتوره . قیمت : 140 هزار تومان (این مدل همانند عکس در دو رنگ صفحه سفید و مشکی موجود است)
3 - ساعت مدل CASIO Edifice EF-560 چهار موتوره . قیمت : 155 هزار تومان

توضیحات: قیمت ارزان ساعتها بدلیل عدم پرداخت گمرک میباشد. قیمت این ساعتها در بازار بالای 180 هزار تومان است و قیمت مدل شرکتی گارانتی دار این ساعتها بالای 300 هزار تومان.
کلیه قطعات ساعت ازجمله موتور تولید ژاپن میباشد و سرهم شده (مونتاژ شده) در چین میباشد، دقیقا مانند نمونه های موجود در بازار.
ساعتها کاملا تضمینی ارسال میشوند و به مدت دو روز پس از رسیدن به دستتان امکان مرجوعی و باز گرداندن کل هزینه شما وجود دارد.

هزینه ارسال با پست پیشتاز : 5000 تومان

casio-ef560.jpg

casio-efe-504rbsp.jpg

casio-ef550.jpg

عکسهایی که خودم از ساعتها گرفتم:

casio560camera.jpg

casio550camera.jpg

سلام
همشون اصله تنها تفاوتش نوع وارداتشونه که بصورت شخصی و نه شرکتیه. همون ساعتی رو که شرکت با قیمت حدود 2 برابر این میده دقیقا همینه ( 30 الی 50 درصد گمرک میگیره و 30 درصد هزینه ضمانتنانه) .تفاوتی ندارن. پس هرکس به ذات ساعت کاسیو اصلی ایمان داره با خیال راحت میتونه خرید کنه. نگران مونتاژ چین نباشید . چیز غیر چین تو دنیا وجود نداره. این روزا ماها هم به اصلیت ایرانی بودن خودمون شک داریم.

kiikii

Registered User
لایک‌ها
4
بی زحمت از مدل efe-504 هم عکس بزارید

S L R

Registered User
لایک‌ها
222
میرزایی جان بیا جواب مشتری هاتو بده یکدفعه دیدی پشیمون شدنا:D

raminjon

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
ژاپنی هستند یا فقط موتور ژاپنی ؟

mirzayi

Registered User
لایک‌ها
11
داداش تاپیک زدی رفتی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

بی زحمت از مدل efe-504 هم عکس بزارید

دوست عزیز همونطوری که میبینید عکسهایی که خودم از دو مدل گرفتم هیچ تفاوتی از نظر کیفیت با عکسهای بالاتر ندارند. از نظر کیفیت مطمئن هستند.

ژاپنی هستند یا فقط موتور ژاپنی ؟

دوست عزیز مهم موتوره که ژاپنیه البته توی چین موقع واردات گفتن قطعات هم ژاپنیه به هر حال از نظر کیفیت تضمینی هستند. دوستان توجه کنید الان تقریبا تمامی لپ تاپ های سونی که آمریکاییها هم استفاده میکنند در چین مونتاژ میشن. منتها انقدر وارد کننده های ایرانی جنس چینی بنجل آوردند که ما واقعا فکر میکنیم چینی یعنی بنجل.

فعلا که استارتر نیست که جوابی بده

دوستان به علت دیر کرد معذرت خواهی می کنم متاسفانه یک دو روز مشغول بودم بعد هم که متاسفانه به علت زلزله آذربایجان 2 روزی از کار و زندگی و اینترنت افتادیم تا امروز.

S L R

Registered User
لایک‌ها
222
pm مارم جواب میدادی!

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا