برگزیده های پرشین تولز

*** فروش کیف های چرم دست دوز موبایل با کیفیت عالی و قیمت مناسب ***

dreamdata

Registered User
لایک‌ها
4
10 درصد تخفیف ولنتاین برای کلیه سفارشات تا تاریخ 24 بهمن
صنایع چرم دست دوز پوستین

اشتباه نکنید - همسرم درست میکنه :D
سفارش دوخت انواع کیف های چرم ( چرم گاوی و بزی و اشپالت ) - کیف های چرم اداری و لپ تاپ و کیف پول زنانه و مردانه - کیف های چرم سردوشی - سر سوئیچی - دستبند و انواع جاکلیدی - کیف های چرم موبایل.

پذیرش سفارشات شما دوستان همچنان ادامه دارد - اما با توجه به اینکه تعداد صفحات این تاپیک طولانی شده و احتمالا از حوصله خارج هست که کاربران جدید الورود به این تاپیک همه صفحات و نمونه کار ها را مرور کنند لذا تصمیم گرفتیم لینک همه پست هایی که محصولات ما در آن قرار داشت را در زیر به صورت یکجا قرار دادیم تا در وقت شما عزیزان صرفه جویی گردد.
جهت استعلام قیمت و ارتباط تلفنی لطفا پیغام خصوصی ارسال نمایید - روزانه چک می شود و پاسخ داده خواهد شد.

همچنین تاپیک مربوط به کیف های چرم اداری - مهندسی - لپ تاپ - کوله پشتی و ... در تاپیک زیر پیگیری میشود :

جهت مشاهده نمونه کار ها باید در انجمن عضو باشید - عضویت رایگان و بسیار راحت میباشد کافیه به لینک http://forum.persiantools.com/register.php مراجعه بفرمایید و عضو شوید ....

نمونه کار 1
نمونه کار 2
نمونه کار 3
نمونه کار 4
نمونه کار 5
نمونه کار 6
نمونه کار 7
نمونه کار 8
نمونه کار 9
نمونه کار 10
نمونه کار 11
نمونه کار 12
نمونه کار 13

اینم نمونه چرم هایی که اکثرا استفاده میشه اما اگر رنک دلخواهی مد نظر بود مشکلی نیست - عکس از همه رنگ چرم ها میزاریم که باز تنوع رنگی بیشتر باشه ... 9 رنگ توی تصویر هستند
IMG_4067-2.jpg

Last edited:

aidinvm

Registered User
لایک‌ها
24
خیلی قشنگ و شیکه جناب صالحی، انشالله گوشی بعدی گرفتم ی سفارش بهتون میدم حتما
موفق باشید

Sent from my Desire HD using Tapatalk 2

Mey$aM

Registered User
لایک‌ها
61
خیلی خوبه :)
فقط یه سوال: نوشته ها یا نقش های روی کیف هم قابل تغییر (سفارشی) هست یا خیر..مثلا نوشته باشه نوکیا
با تشکر

dreamdata

Registered User
لایک‌ها
4
ممنون از نظرتون خوب راستش کارای دست رو همونطور که هست فارغ از کارهای اتوماتیک ارزشمنده - البته اینو بگم منم با شما هم عقیده ام تاحدی . ببینید نوشته ای که بیاد باید هم چسب بشه هم دوخته بشه ( چون ممکنه توی جیب و اینا کنده بشه ) و کلا دو موضوع هست - یکی اینکه به زیبایی بشه درش آورد ( که نمیشه - چون چرم رو نمیشه به راحتی برش داد ی کمی هم انعطاف داره و کارو سخت میکنه ) ی مشکل دیگه همون قرار دادنش روی کار هست ( محکم کردنش )
نقش ها بله قابل تغییر هست در کل اگر لوگو های بزرگی باشند ( بشه برششون داد ) مثل همین لوگو اپل میشه ...
در کل اگر دوست داشته باشید چاپ کنید میتونید این کار رو توی چاپخونه انجام بدید ( ساده تحویل بگیرید و کارای دیجیتال رو روش انجام بدید )

kiikii

Registered User
لایک‌ها
4
سلام >

خیلی خوشم اومد . یه سوال من اگه واسه نوت بوکم بخوام یه کاور زیپ دار درست کنم امکانش هست ؟ممنون میشم اگه جواب بدین یا اگه نمونه کار دارین
بنظرم کار دست دوز حتی اگه او دقت ماشین و نداشته باشه باز نفیس و قابل ارزش چون روش زحمت کشیده شده و وقت گزاشتن (اپ)

ehsan_rabani

Registered User
لایک‌ها
644
بسیار تک و البته با کلاس...
___
از نظر لوگو و اینا هم به نظرم بهتره اصلا" روش دوخته نشه... حالا چه طرح اپل یا اچ تی سی و...
فقط خود کیف باشه بهتره...
___
اندازه بزرگ تر مثلا برای نوت چه قدر در میاد...

chelsea67

Registered User
لایک‌ها
269
سلام.
بسیار زیبا هستن.
اگه واسه گلکسی نکسوز بخوام مدل جکدار چند در میاد؟
امکانش هست جک رو بلندتر بگیرین و به سر جک و همینطور روی خود کیف چسب دوخته بشه که گوشی رو توی کیف نگه داره؟
اگه امکانش هیت چقد هزینه میبره؟
ممنون

dreamdata

Registered User
لایک‌ها
4
سلام >

خیلی خوشم اومد . یه سوال من اگه واسه نوت بوکم بخوام یه کاور زیپ دار درست کنم امکانش هست ؟ممنون میشم اگه جواب بدین یا اگه نمونه کار دارین
بنظرم کار دست دوز حتی اگه او دقت ماشین و نداشته باشه باز نفیس و قابل ارزش چون روش زحمت کشیده شده و وقت گزاشتن (اپ)

سلام. ممنون از نظرتون - بله امکانش هست - اگر طرح یا ایده سفارشی دارید تصویرشو برام بفرستید ( همچنین رنگ دلخواهتون رو در نظر بگیرید ... )

بسیار تک و البته با کلاس...
___
از نظر لوگو و اینا هم به نظرم بهتره اصلا" روش دوخته نشه... حالا چه طرح اپل یا اچ تی سی و...
فقط خود کیف باشه بهتره...
___
اندازه بزرگ تر مثلا برای نوت چه قدر در میاد...

ممنون از نظرتون - شما با هر رنگ و طرحی میتونید سفارش بدید - آره سادش هم زیبایی خاص خودشو داره.
در مورد کیف نوت بوک هم منظورتون کیف نوت بوک بود بستگی به سایز و مدل دلخواه شما داره و اگر هم منظورتون کاور هست کاور ها حدود 60 تومن (کاور ساده ) بازم بستگی داره به طرحی که سفارشی بخواید که کار ببره و چرم استفاده بشه.

سلام.
بسیار زیبا هستن.
اگه واسه گلکسی نکسوز بخوام مدل جکدار چند در میاد؟
امکانش هست جک رو بلندتر بگیرین و به سر جک و همینطور روی خود کیف چسب دوخته بشه که گوشی رو توی کیف نگه داره؟
اگه امکانش هیت چقد هزینه میبره؟
ممنون

راستش متوجه منظورتون نشدیم - کلمه " جک " باعث شد من به شخصه متوجه نشم ...
در صورت امکان شماره تماستون و نام و نام خانوادگیتون رو توی پیغام خصوصی بزارید تا باهاتون تماس گرفته بگیریم.

Last edited:

bahram_warrior

Registered User
لایک‌ها
3,326
سلام. ممنون از نظرتون - بله امکانش هست - اگر طرح یا ایده سفارشی دارید تصویرشو برام بفرستید ( همچنین رنگ دلخواهتون رو در نظر بگیرید ... )

ممنون از نظرتون - شما با هر رنگ و طرحی میتونید سفارش بدید - آره سادش هم زیبایی خاص خودشو داره.
در مورد کیف نوت بوک هم منظورتون کیف نوت بوک بود بستگی به سایز و مدل دلخواه شما داره و اگر هم منظورتون کاور هست کاور ها حدود 60 تومن (کاور ساده ) بازم بستگی داره به طرحی که سفارشی بخواید که کار ببره و چرم استفاده بشه.

در صورت امکان شماره تماستون و نام و نام خانوادگیتون رو توی پیغام خصوصی بزارید تا باهاتون تماس گرفته بگیریم.

نه فک کنم منظور آقا احسان گوشی گلکسی نوت سامسونگ هستش.

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 2

dreamdata

Registered User
لایک‌ها
4
نه فک کنم منظور آقا احسان گوشی گلکسی نوت سامسونگ هستش.

سایز گلکسی نوت
Dimension

80.5 x 151.1 x 9.4 mm
هس توی سایتش زده - برای جلب رضایت ایشون همون قیمت 17 که توی پست اول نوشتیم میزنیم :blush:

chelsea67

Registered User
لایک‌ها
269

اون عکسی هست که گوشی نوکیا توی یه کیف هست. اون بندی که گوشی رو میکشه بیرون به اصطلاح جک هست. معمولا اون جک رو طوری طراحی میکنن که وقتی گوشی رفت توی کیف حدود نیم سانت بیرون میمونه واسه بیرون کشیدن گوشی.
من میخوام اون بند بلند تر باشه طوری که از این چسبهای دو طرفه به سر اون بند دوخته بشه و یه طرفش هم روی بدنه کیف طوری که وقتی گوشی رو میذارم توی کیف بچسبه به هم و گوشی رو توی خودش نگه داره. البته اگه امکانش باشه.
ممنون.
شماره تماس پخ شد...

dreamdata

Registered User
لایک‌ها
4
اون عکسی هست که گوشی نوکیا توی یه کیف هست. اون بندی که گوشی رو میکشه بیرون به اصطلاح جک هست. معمولا اون جک رو طوری طراحی میکنن که وقتی گوشی رفت توی کیف حدود نیم سانت بیرون میمونه واسه بیرون کشیدن گوشی.
من میخوام اون بند بلند تر باشه طوری که از این چسبهای دو طرفه به سر اون بند دوخته بشه و یه طرفش هم روی بدنه کیف طوری که وقتی گوشی رو میذارم توی کیف بچسبه به هم و گوشی رو توی خودش نگه داره. البته اگه امکانش باشه.
ممنون.
شماره تماس پخ شد...

متوجه شدم - آره میشه چرا که نه. باهاتون تماس میگیرم فردا . تشکر

mehran50

کاربر فعال موسیقی
لایک‌ها
1,690

قربان سلام
دست مریزاد نتوانستیم از این خلاقیت بی تفاوت بگذریم لطف فرموده بهای یک کیف چرم دست دوز را برای تبلت 7.7 سامسونگ (p6800) به حقیر اعلام فرمایید
یا حق

dreamdata

Registered User
لایک‌ها
4
قربان سلام
دست مریزاد نتوانستیم از این خلاقیت بی تفاوت بگذریم لطف فرموده بهای یک کیف چرم دست دوز را برای تبلت 7.7 سامسونگ (p6800) به حقیر اعلام فرمایید
یا حق

سلام. واقعا متشکر. همسرم از تعریف شما خوشحال شد و تشکر کرد ، به جای 40 تومن گفتند به شما بگم 35 تومن :)
Dimensions 196.7 x 133 x 7.9 mm
این سایز خود p6800 هست که کیفش به نسبت کار قشنگی هم در میاد انشالله...

kiikii

Registered User
لایک‌ها
4
سلام مجدد
من چیزی میخوام مثل تقریبا همین کیفهای موبایل . برای نوت بوک 10 اینچ الان سر کار هستم تا عصر اندازه میگیرم یا اگه عکسی از کیف مورد نظر پیدا کردم می زارم
ممنون

iely

Registered User
لایک‌ها
5
آقا با کارتون حال کردم خفن!
به همسرتون هم از طرف من بگین ناز شستش کارش درسته!
ایشالا که کارتون بگیره اما نه در حدی که پول جای عشقتون رو بگیره :)
در کل چون خیلی با طرز کارو فکرتون حال کردم تو آشنا ها میپرسم اگه کسی خواست براتون سفارش میارم
هر چند خودم الان 4اس دارم و اون کیفه خیلی جلو چشامو خون کرده ولی چون یه گوشی تو دستم بیش از یه ماه دووم نداره ( که امیدوارم این یکی بیاره ) یکمی خسیسیم میشه :blush:
یه پیشنهاد کوچولو هم دارم بر اساس تجربه!
میدونین که مشتری راضی , مشتری میاره!
تو علم مهندس بازار یابی میگه برا بازار یابی اگه میخواین شغل دائمی و به مرور زمان سود کلان بده کار های اولی رو با سود بسیار کم یا حتی سود 0 عرضه کنین بعد کم کم 5 درصد سود تا...
ولی اگه 10-20 تا میخواین بفروشین که بعید میدونم از سودتون کوتاه نیاین
این قسمت های آخر پستم قابل پاک شدنه! خواستین بگین :)

بالا