برگزیده های پرشین تولز

دوستان آشنا به سيستم هاي مديريت محتوا و طراحان حرفه اي (دعوت به كار)ا

parspal

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
با عرض سلام و خسته نباشيد ب تمامي دوستان
ميخواستم بدونم هزينه سفارشي كردن يه سيستم مديريت محتوا مثل مامبو يا هر سيستم مجاني ديگه چقدر مي شه؟
مثلا براي تبديل آخرين نسخه مامبو به يه چيزي تو مايه هاي سايت istgah.com ياiran-tejarat.com با فرض اينكه احتياج باشد روي مامبوحداقل 10 ماژول نصب گردد هزينه اش چقدر مي شود؟
البته با توجه به اينكه با نمونه سايت هايي كه گفتم و كپي برداري از آنها (براي مثال css ها و ماژول هاي مورد نياز و ...) كار ساده تر مي شود هزينه احتمالي چقدر مي شود؟

دوستاني كه توانايي انجام اين قبيل كارها رو دارند در صورت علاقه مند بودن به همكاري با پيغام خصوصي به بنده اطلاع و شرايط خود و مبلغ پيشنهادي خود را در پيغام خصوصي ذكر نمايند تا در صورت توافق ...

در صورت توافق با شخصي كه بهترين قيمت و بهترين سرويس مورد نظر ما را رائه نمايد قرار داد پشتيباني نيز بسته مي شود.
با تشكر

mambolearn

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
دوست عزیز

بهتره شما نیازهای خودتون رو کامل و دقیق ذکر کنید تا بشه بررسی کرد و قیمت داد .
سایت Istgah یه stracture داره و iran-tejarat یه stracture دیگه ... پس بهتره شما کامل و دقیق نیازهاتون رو ذکر کنید .

در مورد کپی برداری !! شاید فقط بشه از CSS سایت هایی که ذکر کردین استفاده کرد اما نوشتن CSS نه هزینه اونچنانی داره و نه زحمت خاصی . اصل کار شما برنامه نویسی و سفارشی کردن مامبو است و این موارد هم نمیشه کپی برداری کرد .

یا علی
فیروزمندان

farhad12

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
اسكريپت سايت ايستگاه ممبو هست؟
فكر نكنم
بيشتر به يه اسكريپت سفارشي مي خوره تا كاستومايز شده

parspal

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
ببينيد دوستان من برام مهم نيست از php استفاده بشه يا asp من چيزي كه مي خوام دقيقا اينه : يك سيستم مديريت تبليغات كه تمامي امكانات و قابليت هاي سايت istgah رو هم داشته باشه و بتونم هر وقت كه لازم شد ماژول و امكانات اضافي به اون اضافه كنم و هر وقت خواستم ماژول يا امكاناتي رو كم كنم از نظر ظاهري و طرز قرار گيري بلوك ها و منو ها دقيقا مثل ايستگاه باشه و از بانك اطلاعاتي در اون استفاده بشه.
در ضمن يك سايت ديگه هم هست كه امكاناتي به اين شكل داره و به زبان isp هست tehrantabligh.com
چيزي كه در اين سايت برام جالب هست اينه كه هر وقت روي اگهي و يا نيازمندي كليك مي كردم يك صفحه كوچيك باز ميشد و اطلاعات كامل آگهي درون اون پنجره قرار داشت فكر مي كنم اين سايت هم سايت بسيار كاملي باشه

حالا نميدونم منظورم رو روشن رسوندم يا نه
مي خواستم بهترين و اقتصادي ترين راه و بهترين پيشنهادي كه به درد كارم مي خوره رو بيان كنيد

mambolearn

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
فرهاد عزیز

سایتهای ایستگاه ، ایرنا ، بورس ، کال وید می ، و ... همگی از مامبو استفاده میکنند .

----
در مورد این کار که شما گفتید :

این کار رو میشه با 2 تومن سروتشو هم آورد اما با 3 تومن میشه یه کار بدون نقص و جدید و با استفاده از آجاکس نوشت .

یا علی

parspal

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از mambolearn :
در مورد این کار که شما گفتید :

این کار رو میشه با 2 تومن سروتشو هم آورد اما با 3 تومن میشه یه کار بدون نقص و جدید و با استفاده از آجاکس نوشت .

یا علی

قيمت خيلي بالاست دوست عزيز:wacko:
با 3 مليون خيلي كارهاي ديگه ميشه كرد:blink: :blush:
اگه بتونيد با هزينه اي حدود 500 هزار تومن تا 1 تومن اون چيزي كه مي خوام در بياريد
حتما مزاحمتون ميشم
بازم ممنون از توجه تون

mambolearn

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
با این هزینه که شما در نظر گرفتین فکر میکنم دوستان دیگه باید کمکتون کنند .

موفق باشید .
یا علی

parspal

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
كسي نبيد با ما همكاري بكنه؟:blush:

Mehdi

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
49
من تو يه شركتي كار ميكنم كه اين مامبو رو خيلي كاستمايز شده كردن
شما با من يه تماس بگير من صحبت ميكنم باهاشون
ايدي ياهوم كه بيشتر وقت ها انلاين هستم;)
mehdvirus
يا ايميل بزن

Mehdi

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
49
شرمنده بنا بدلايلي فعلا نميتونم
sorry:(

farhadgreat

Registered User
لایک‌ها
0
سلام دوست عزیز من اون سیستمی رو که شما میگی آماده دارم قیمتش هم اینقدر پایین میگم که حال کنی اینم بگم سیستمی رو که من دارم فارسی هست برای اطلاعات بیشتر هم میتونی با خودم تماس بگیری

Last edited:

mamalionline

Registered User
لایک‌ها
0

farhadgreat

Registered User
لایک‌ها
0
اسمش که مهم نیست ولی قیمتش 40 تومن با خودم تماس بگیر
ممکنه تخفیف هم بدم در ضمن این سیستم کاملا فارسیه

Last edited:

m_ghoochani

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
اگه هم مایل باشی می تونی از نیوک پلاتینیوم که امکانات خیلی بیشتری نسبت به سایر پورتالهای داره استفاده کنی . برای نصبش که هزینه ای ازت گرفته نمیشه . اما برای تغییر کدهاش مبلغ ناچیزی .
به همین صورت تو می تونی سایتت رو با کمترین هزینه تبدیل به نیوک پلاتینیوم با بیشترین امکانات بکنی . از این بهتر کجا دیدی . خودت http://afagh.biz/modules.php?name=Forums&file=viewtopic&t=100 رو ببین .:wacko:

farhad12

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
اين ايران Php يه اسكريپت تبليغاتي گذاشته بود توي سايتش بنام mycustomers الان لينك دانلودش نيست
كسي مي دونه از كجا ميشه دانلودش كرد؟

farhad12

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
بد نيست اما اين اسكريپت حراجي هست، نميشه مثلا تبليغات ساده توش بياد يعني آغاز و پايان و... براش نباشه ؟
اگر اسكريپت Mycustomer رو كسي بتونه بده مي تونم ازش بخرم

iranwebshop.com

Registered User
لایک‌ها
15
با سلام اگر سایتی رو مانند ایستگاه می خواین به این لینک مراجعه کنید حتی از ایستگاه هم بهتر هست

www.iranwebshop.com/ads

اینم نمونه راه اندازی شده

www.iranwebshop.info

تلفن برای خرید اسکریپت 09133135582

بالا