برگزیده های پرشین تولز

کت و شلوار از کجا بخرم؟ (تهران)

mahdi_1365

Registered User
لایک‌ها
37
سلام
:D بازم من
خب بریم سر اصل مطلب میخوام کت و شلوار بخرم ولی منبعش رو نمیدونم کجاست ، من پونک هستم و میتونم از بوستان یا بازار ستارخان بخرم ولی اینا شاید سر جمع 5-6 تا مغازه کت و شلوار داشته باشن شاید هم کمتر ، تو تهران جایی نیست که اختصاص به کت و شلوار داشته باشه؟

مثلا : برای کفش میدون فردوسی خوبه یا برای میز و صندلی ایستگاه حسن آباد مترو که پیاده بشی تا زیر پل حافظ همه مغازه ها وسایل چوبی هستن میز و تخت و صندلی و ... یا برای پرده عبدل آباد ، برای مبل یافت آباد و ....

M.Saleh

Registered User
لایک‌ها
153
باب همایون

black_fire667

Registered User
لایک‌ها
59
دانشگاه و اینترنت و نادری و زیتون و کیانپارس

loyalBC

Registered User
لایک‌ها
29
دوست عزیز اگر اشتباه نکنم تو همون فردوسی هم میتونی گیر بیاری، فکر کنم 10 -15 تا مغازه اونجا بود.

پ.ن: البته توصیه من اینکه از یکی از برندهای مطرح ایرانی خرید کنی. من اکثر کارهایی که دیدم ترک بودن که نسبت به قیمتشون خوب نبودن. فروشگاه نامبر وان و پیرکاردین رو هم رفتم و اصلا خوشم نیومد چون فقط از اسم پیرکاردین استفاده کردن و اکثر کارها یا متفرقه ترکه یا پیر کاردین هست که تو ترکیه طراحی شده. کلا هر کسی بهت گفت کت و شلوارش ایتالیایی هست و زیر 600 بهت قیمت داد بدون دروغ میگه. پارچه انگلیسی هم که بالای 1میلیونه. من خودم از گراد میدان فاطمی گفتم و خیلی راضیم، قیمتش هم مناسبه. تخفیف و فروش فوق العده هم میزاره که خیلی عالی هستن.

پ.ن: هاکوپیان توصیه نمیشه چون خیلی اورریت شده هست. اصلا نمیصرفه... یارو میگفت کت و شلوار رو 650 بردار و تا 25 درصد قیمت اون به شکل مجانی پیراهن و کفش بردار. یعنی نزدیک به 160 تومن... این مشخص می کنه که کت و شلواراشون اونقدر نمیارزه و می خوان به زور کفش و پیراهنم به مشتری غالب کنن.

mahdi_1365

Registered User
لایک‌ها
37
کجای تهران هست؟
تو گوگل سرچ کردم فک کنم اطراف میدون امام ***** باشه درسته؟

این خیابان به همراه میدان توپخانه و خیابان لاله‌زار، نخستین خیابان‌های تهران بودند که در سال ۱۳۱۰ و به مناسبت ورود ملک فیصل پادشاه عربستان به تهران آسفالت شدند
خیابان باب همایون خیابان کوتاهی است که در محدوده منطقه ۱۲ شهرداری تهران قرار گرفته[۲] و از میدان توپخانه منشعب و به خیابان صوراسرافیل(قدیم:درب اندرون) ختم می‌شود

black_fire667

Registered User
لایک‌ها
59
سلام
:D بازم من
خب بریم سر اصل مطلب میخوام کت و شلوار بخرم ولی منبعش رو نمیدونم کجاست ، من پونک هستم و میتونم از بوستان یا بازار ستارخان بخرم ولی اینا شاید سر جمع 5-6 تا مغازه کت و شلوار داشته باشن شاید هم کمتر ، تو تهران جایی نیست که اختصاص به کت و شلوار داشته باشه؟

مثلا : برای کفش میدون فردوسی خوبه یا برای میز و صندلی ایستگاه حسن آباد مترو که پیاده بشی تا زیر پل حافظ همه مغازه ها وسایل چوبی هستن میز و تخت و صندلی و ... یا برای پرده عبدل آباد ، برای مبل یافت آباد و ....

برای موبایل بازار موبایل ...........
برای دارو ناصر خسرو............
برای کت شلوار ولی نمیدونم

mahdi_1365

Registered User
لایک‌ها
37
فقط باب همایون

من 4 - 5 دس گرفتم ، تُرک مُفت خوشکل

از صادقیه چطوری میشه رفت باب همایون ؟ بعد زیاد گرون نمیخوام بخرم چون پسرخاله ی کچلم اینقد ارزش نداره :D

black_fire667

Registered User
لایک‌ها
59
از صادقیه چطوری میشه رفت باب همایون ؟ بعد زیاد گرون نمیخوام بخرم چون پسرخاله ی کچلم اینقد ارزش نداره :D

یه عکس با نام کاربری ازش بزار ببینیم ارزشش چقدره یه چیز خوب بهت پیشنهاد بدیم

mahdi_1365

Registered User
لایک‌ها
37
دوست عزیز اگر اشتباه نکنم تو همون فردوسی هم میتونی گیر بیاری، فکر کنم 10 -15 تا مغازه اونجا بود.

پ.ن: البته توصیه من اینکه از یکی از برندهای مطرح ایرانی خرید کنی. من اکثر کارهایی که دیدم ترک بودن که نسبت به قیمتشون خوب نبودن. فروشگاه نامبر وان و پیرکاردین رو هم رفتم و اصلا خوشم نیومد چون فقط از اسم پیرکاردین استفاده کردن و اکثر کارها یا متفرقه ترکه یا پیر کاردین هست که تو ترکیه طراحی شده. کلا هر کسی بهت گفت کت و شلوارش ایتالیایی هست و زیر 600 بهت قیمت داد بدون دروغ میگه. پارچه انگلیسی هم که بالای 1میلیونه. من خودم از گراد میدان فاطمی گفتم و خیلی راضیم، قیمتش هم مناسبه. تخفیف و فروش فوق العده هم میزاره که خیلی عالی هستن.

پ.ن: هاکوپیان توصیه نمیشه چون خیلی اورریت شده هست. اصلا نمیصرفه... یارو میگفت کت و شلوار رو 650 بردار و تا 25 درصد قیمت اون به شکل مجانی پیراهن و کفش بردار. یعنی نزدیک به 160 تومن... این مشخص می کنه که کت و شلواراشون اونقدر نمیارزه و می خوان به زور کفش و پیراهنم به مشتری غالب کنن.
ممنون
آقا زیاد تو خط مارک و ... نیستم انصافا 650 واسه کت و شلوار اصلا به گروه خونی من نمیخوره
حالا شاید واسه عروسی خودم بگیریم اونم چون پولش رو من نمیدم خونواده عروس باید بده :D

AniuS

Registered User
لایک‌ها
671
من تا حالا فکر میکردم بورس کت و شلوار ولیعصر هست

mahdi_1365

Registered User
لایک‌ها
37
من تا حالا فکر میکردم بورس کت و شلوار ولیعصر هست

باز خوبه شما همین ولی عصر رو هم بلد بودین من که 29 ساله تهران هستم اولین باره اسم باب همایون رو میشنوم

M.Saleh

Registered User
لایک‌ها
153
کجای تهران هست؟
تو گوگل سرچ کردم فک کنم اطراف میدون امام ***** باشه درسته؟

بله. میدان توپخانه سابق یا شهید عمام ***** فعلی. باب همایون کمی پایین تر از ساختمان مخابرات میشه. کاملا مشخصه. از ناصر خسرو هم راه داره

AniuS

Registered User
لایک‌ها
671
باز خوبه شما همین ولی عصر رو هم بلد بودین من که 29 ساله تهران هستم اولین باره اسم باب همایون رو میشنوم
من هم والا فقط اسم باب همایون رو شنیدم اصلآ نمیدونم کجاس:D

loyalBC

Registered User
لایک‌ها
29
ممنون
آقا زیاد تو خط مارک و ... نیستم انصافا 650 واسه کت و شلوار اصلا به گروه خونی من نمیخوره
حالا شاید واسه عروسی خودم بگیریم اونم چون پولش رو من نمیدم خونواده عروس باید بده :D

خواهش می کنم.

کت و شلوارای هاکوپیان اون قیمته، گراد از 250 شروع میشه.

پرچمت بالاست!:D

Javacl

Registered User
لایک‌ها
1,026
فقط باب همایون

من 4 - 5 دس گرفتم ، تُرک مُفت خوشکل

loudlaff.gif

//

باب همایون هم خوبه ، ولی طبقه ی دوم و سوم پلاسکو هم کت فروشی های خوبی داره!

aria_ tehran

Registered User
لایک‌ها
23,518
تنها مرکز کت و شلوار فقط:
باب همایون

dedboy

Registered User
لایک‌ها
102

سوار مترو شو و ایستگاه امام ***** پیاده شو و 100 متر پیاده برو به سمت جنوب .

بالا