برگزیده های پرشین تولز

IGI 2 Covert Strike

faras

Registered User
لایک‌ها
2
چون جديداً شروع به بازي IGI 2 كرده ام اين تاپيك را باز كرده ام تا از چيزايي كه در مورد اين بازي ميدونم و از اينترنت پيدا كرده ام و يا خواهم كرد ‏، رو بذارم اينجا تا بقيه دوستاني هم كه درگير اين بازي هستن حالشو ببرن. لذا دوستاني هم كه در اين تاپيك ميخوان مطلب ( منظورم يا سوال است و يا راهنمايي درست و حسابي و مفيد ) بنويسن فقط در مورد بازي IGI 2 بنويسن نه بازي يا بازيهاي ديگر. مرسي كه متوجه شدين!:cool:
amgsg15717kz57u.jpg

faras

Registered User
لایک‌ها
2
تنها cheat يا تقلبي كه براي اين بازي وجود داره اينه كه با كليك همزمان shift + Ctrl + Alt و F9 مي توانيد قفل تمام مراحل نوزده گانه بازي را باز كنيد. اينكار البته براي كساني خوبه كه عجول هستن و ميخون بدونن تو مراحل بازي چه خبره.

اگر ميخواين از بازي لذت ببرين اينكار به دردتون نميخوره. يعني با استفاده از آن شما ديگه در بازي هدفي نخواهيد داشت.

faras

Registered User
لایک‌ها
2
براي اينكه به هنگام اين بازي سردرگم نباشيد ميتوانيد از اين راهنما استفاده كنيد. خيلي به در بخوره و بهتون ميگه كه از كجا بايد برين و چيكار بايد بكنين. بايد بگم كه اين راهنما به انگليسي هستش.
:cool:

black_jack_of_black_city

Registered User
لایک‌ها
73
با قلبی شکسته در انتظار مرگ گوشه ای نشستم . به آرز
منم تازه دارم بازی میکنم بعد 2 هفته تازه فهمیدم از کجا باید برم توی اون سالنه

faras

Registered User
لایک‌ها
2
به نقل از black_jack_of_black_city :
منم تازه دارم بازی میکنم بعد 2 هفته تازه فهمیدم از کجا باید برم توی اون سالنه
مرسي كه مطلب اولو خوندي! اگر اون راهنما رو بخوني به راحتي ميتوني مراحل رو بگذري. ضمنا اين نوشته ات كمكي به ديگران نمكنه ! و مفيدم نيست :hmm:

assef44

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
من که این بازی رو تمومش کردم وخیلی هم دوستشدارم

amingh300

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
تنها cheat يا تقلبي كه براي اين بازي وجود داره اينه كه با كليك همزمان shift + Ctrl + Alt و F9 مي توانيد قفل تمام مراحل نوزده گانه بازي را باز كنيد. اينكار البته براي كساني خوبه كه عجول هستن و ميخون بدونن تو مراحل بازي چه خبره.

اگر ميخواين از بازي لذت ببرين اينكار به دردتون نميخوره. يعني با استفاده از آن شما ديگه در بازي هدفي نخواهيد داشت.

سلام.من اینم امتحان کردم جواب داد:
فایل setting روکه گذاشتم با اون فایلی با همین نام توی این مسیر جایگزین کنید. نتیجش اینه که دیگه هیچکس با شما کاری نداره:(فایل رو اول باید از حالت فشرده خارج کنید)
مسیر:
C:\Program Files\Codemasters\IGI 2\pc\COMMON\ai​

فایل های ضمیمه

• settings.rar
    2.2 KB · نمایش ها: 70
بالا