برگزیده های پرشین تولز

خدا رحم کنه ، تا حالا چنین چیزی نفروختم ! فروش موس بی سیم اپل !!!

وضعیت
موضوع بسته شده است.

borzoei

Registered User
لایک‌ها
132
بسم الله

سلام به همگی ، عزیزان از همین اول کار بگم این موس برای من نیست و مال یکی از دوستان هستش ، پس لطفا سوال فنی و اصول دین ! نپرسین که نمیدونم .

هدف فروش یک عدد موس بی سیم اپل ( نو ) هستش اینم عکساش :
عکس اول
عکس دوم
عکس سوم
عکس چهارم
عکس پنجم

قیمتی که دوستم برای فروشش قرار داده 140 هست پس لطفا سعی کنید قیمت پائینتر ندین ( البته قیمت پائینتر معقول رو با دوستم در میون میزارم )

اینم لینک فروش سایت چاره :

رایانه و ماشین های اداری :: اپل :: موشواره، صفحه کلید و پد - چاره: فروشگاه اینترنتی

یا حق

Last edited:

arkf

Registered User
لایک‌ها
101
با سلام
این همین موس جادویی اپل هست که با بلوتوث کار می کنه؟
همونه که کاملاً تاچه و دکمه نداره که خراب بشه؟
اگه همینه قیمتش مناسبه، شاید خواستمش

ببخشید رنگ مشکیشو ندارین؟ قیمتش فرق می کنه؟

Last edited:

borzoei

Registered User
لایک‌ها
132
با سلام
این همین موس جادویی اپل هست که با بلوتوث کار می کنه؟
همونه که کاملاً تاچه و دکمه نداره که خراب بشه؟
اگه همینه قیمتش مناسبه، شاید خواستمش

ببخشید رنگ مشکیشو ندارین؟ قیمتش فرق می کنه؟
سلام عزیز ، اگر شما فروشنده این موس بودین و من خریدار ، با این همه تعریف از این موس ، حتما از شما می خریدمش
rotlaugh.gif
، آره دوست خوبم قیمتش مناسبه ، مشتری واقعی اگر باشه باهاش راه میام ، رنگ مشکیشو ندارم و ندیدم ! یا حق .
hi.gif

asaraei

Registered User
لایک‌ها
157

andyou

Registered User
لایک‌ها
642
=================
دیگه مرفهین بی دردن

ببخشید می شه یه خط کش کنارش بذارین تا ابعادش دستمون بیاد اخه تو عکس خیلی گندس:blink:

موس قشنگیه حالا dpi چنده ؟
چند کلیده؟
بلوتوث یا wifi یا .................؟

borzoei

Registered User
لایک‌ها
132
:D

عجب موسیه!!! فقط 150 تومن بابت یه موس!!!؟
با 150 تومن یه ماه زندگی میکنیم ما!!!

آپ
من که همون اول گفتم خدا رحم کنه !
=================
دیگه مرفهین بی دردن
واقعا خدا رحم کنه و صبر بده !
ببخشید می شه یه خط کش کنارش بذارین تا ابعادش دستمون بیاد اخه تو عکس خیلی گندس:blink:

موس قشنگیه حالا dpi چنده ؟
چند کلیده؟
بلوتوث یا wifi یا .................؟
یه مقداری اطلاعات برای دوستان پیدا کردم این میزارم :
Magic Mouse — with its low-profile design and seamless top shell — is so sleek and dramatically different, it brings a whole new feel to the way you get around on your Mac. You can’t help but marvel at its smooth, buttonless appearance. Then you touch it and instantly appreciate how good it feels in your hand. But it’s when you start using Magic Mouse that everything comes together.
The Multi-Touch area covers the top surface of Magic Mouse, and the mouse itself is the button. Scroll in any direction with one finger, swipe through web pages and photos with two, and click and double-click anywhere. Inside Magic Mouse is a chip that tells it exactly what you want to do. Which means Magic Mouse won’t confuse a scroll with a swipe. It even knows when you’re just resting your hand on it.
Laser-Tracking Engine

Magic Mouse uses powerful laser tracking that’s far more sensitive and responsive on more surfaces than traditional optical tracking. That means it tracks with precision on nearly every surface — whether it’s a table at your favorite cafe or the desk in your home office — without the need for a mousepad
Apple Battery Charger

Get the ultimate power supply for your wireless Mac accessories. The Apple Battery Charger comes with six high-performance AA NiMH batteries that are charged and ready to use right out of the box. And when it’s time to recharge, the Apple Battery Charger works quickly
Conclusion
The concept of a multi-touch mouse remains quite compelling, but tragically, Apple killed the Mighty Mouse the second a designer laid pen to paper and sketched it in its current form. Pretty, yes. Useful, no. The $70 asking price on this little guy actually seems reasonable as a sum of its parts, or even as a piece of art, but for sheer practicality, any money spent on one is really a waste. We can honestly say that we would prefer to work with the cheapo freebie mice that come bundled with all-in-one desktops than a Magic Mouse. Apple can build a killer laptop, a killer phone and a killer operating system, but a reasonable mouse still eludes the Cupertino company.
Pros:

• Absolutely gorgeous
  • Reasonably priced
  • Intuitive one-fingered scrolling
  • Top notch build quality
Cons:

• Terribly uncomfortable to hold
  • Almost impossible side-to-side swiping
  • Install directions could be clearer
  • Bloated 100MB drivers
  • No rechargeable batteries
  • Packing tape left debris
Apple Magic Mouse Review

System Requirements

• Bluetooth-enabled Mac computer
  • Mac OS X v10.5.8 or later with Wireless Mouse Software Update 1.0* or Mac OS X v10.6.1 or later with Wireless Mouse Software Update 1.0
  • Existing keyboard and mouse for setup
  • Two AA batteries (included)
  • مشخصات فنی : Magic Mouse یا ماوس جادویی اپل اولین موس مولتی تاچ (با قابلیت چند لمس همزمان) است که به سبک مینیمال و با پوسته بالایی یکدست طراحی شده است و به طرز چشمگیری متفاوت از سایر موس ها جلوه می کند.
    این موس بسیار باریک بوده و تجربه جدیدی از کار با لپ تاپتان را ارائه می دهد. فقط کافی است که انگشتتان را در هر جهتی حرکت داده و به راحتی فرمان های متفاوت را انجام دهید.
    سیستم عامل مورد نیاز :
    کامپیوتر مک مجهز به تکنولوژی بلوتوث
    OS X v10.5.8 or later with Wireless Mouse Software Update 1.0* or OS X v10.6.1 or later with Wireless Mouse Software Update 1.0
    دو باتری AA
    اینم چند عکس اینترنتی که سایز ، امکانات و شکلشو بهتر نشون میده :
  • http://

Last edited:

andyou

Registered User
لایک‌ها
642
2سوال داشتم
1-واسه نصب cd می خواد؟
2-فقط رو سیستم عامل مکینتاش نصب میشه؟
اخ داش یادم می رفت گارانتی داره ؟
قیمت اخرش پخ کنید ممنون

borzoei

Registered User
لایک‌ها
132
2سوال داشتم
1-واسه نصب cd می خواد؟
2-فقط رو سیستم عامل مکینتاش نصب میشه؟
اخ داش یادم می رفت گارانتی داره ؟
قیمت اخرش پخ کنید ممنون
آقا این سوالای شما لو میده که من بلد نیستم ، !
biggrin.gif
، از شوخی که بگذریم چون موس بلوتوث هست مطمئنا با هر سیستمی که موس بخواد و بلوتوث داشته باه کار می کنه ، دیدم بعضی از دوستان براش یه دانگل بلوتوث معمولی گرفتن و با سیستم معمولی ازش استفاده می کنن ( البته اگر بخواین جوابتون رو فردا به صورت صد در صد مطمئن و صحیح میدم ) داشتن cd رو هم که فکر کنم داره حتما فردا نگاه می کنم و میگم خدمتتون ، گارانتی هم داشته ولی این مرفهین بی درد اونقدر ازش استفاده نکردن که تموم شده ! آخ منم یادم رفت بگم ، با توجه به اینکه قیمت نوش ( منظورم با گارانتی هستش وگرنه اینم نو هست و استفاده نشده ) الآن بین 185 تا 200 هستش ، فکر کنم 150 قیمت معقول و منصفانه ای باشه ، البته اگر شما پیشنهاد دیگه ای دارین بفرمائید با صاحبش مطرح می کنم . یا حق .

11085

Registered User
لایک‌ها
26
سلام

سی دی لازم نداره،و خودش هم اصلا سی دی نداره!
فقط کافیه بلوتوث یا وایرلس داشته باشه لپ تاپ تون همین کافیه،وقتی روشن بشه خودش متصل میشه به لپ تاپ یا سیستم خانگی که دارای بلوتوث باشه.
داخل ویندوز هم کارایی داره اما بخواین از اسکرول موس خیلی بهتر استفاده کنید باید سیستم عامل مک نصب کنید.
اگر از ویندوز استفاده میکنید بهتر برای وبگردی از safari استفاده کنید.
کار کردن باهاش خیلی راحته و خیلی جذاب،دقت کارش هم فوق العاده هست.

arkf

Registered User
لایک‌ها
101
ببخشید باتریش مخصوصه یا معمولی؟ آخه اپل معمولاً محصولاتش خاصه و با بقیه برندها فرق می کنه.
آخه من شنیدم مصرف باتریش خیلی کمه. مثل بعضی از این موس های وایرلس بیخود نیستش که ماهی یه بار باید باتریش رو عوض کنی!
اگه باتریش معمولی باشه، میشه باتری قابل شارژ هم روش انداخت.
اگه لطف کنین چک کنین و بهم خبر بدین ممنون میشم.

amirff

Registered User
لایک‌ها
34
داداش این موسا یه مدل تقلبی دارن این که نیست؟:D

11085

Registered User
لایک‌ها
26
ببخشید باتریش مخصوصه یا معمولی؟ آخه اپل معمولاً محصولاتش خاصه و با بقیه برندها فرق می کنه.
آخه من شنیدم مصرف باتریش خیلی کمه. مثل بعضی از این موس های وایرلس بیخود نیستش که ماهی یه بار باید باتریش رو عوض کنی!

باتری نیم قلمی می خوره!
نه باتری هم به همین راحتی تمام نمیکنه.
شما باتری آلکالین بخرید مشکلی نداره.

borzoei

Registered User
لایک‌ها
132
ولی تا اونجایی که میدونم باتری قلمی میخوره!
آره دو تا باتری قلمی (سایز AA) می خوره که باتری فابریک خودش آلکالین هست و دوام خیلی زیادی داره.
مصرفش هم اونقدر کمه که نیازی به استفاده از باتری شارژی نیست!

داداش این موسا یه مدل تقلبی دارن این که نیست؟:D

نه عزیز ، اونا طرح اپل هستند ، این مال خوده اپل ولی مونتاژ چین خودمون ، پشتش نوشته Desiegned by apple in colifornia made in china model A1296

galaxysky

Registered User
لایک‌ها
644

borzoei

Registered User
لایک‌ها
132
ببخشید پیام خصوصی من و پاسخ نمیدید؟!!
سلام ، منو ببخش ، پاسخ دادم .
تقویمت خراب نیست داداش ؟ ببین گفته ماه نگفته روزااا !!!!
چی بگم برادر ، والا ما که مرفه بی درد هستیم ! میریم دو تا شیشه شیر برای کوچولو ، یه پوشک بچه برای کوچولوتره و یه مقداری مواد غذایی به سفارش مادر بچه ها بگیریم همین حدود در میاد ! حالا ایشون چطور با 150000 تومن امرار معاش می فرمایند ، خدا می دونه . یاحق .

borzoei

Registered User
لایک‌ها
132

سلام دوست عزیزم ، آقا جان براتون پرسیدم ، به محض وصول جواب به شما خبر میدم .

موس با قطعات دیگه ( البته به درد بخور مثل هارد ) تعویض هم میشه ، هنوز موجود ( عجیبه موس به این خوبی تا الآن مونده
یا علی .

borzoei

Registered User
لایک‌ها
132
موجود بید ، قیمت پایه به 140 کاهش پیدا کرد . یا حق

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا