برگزیده های پرشین تولز

انتقال مطالب وبلاگ به وردپرس

signup1389

Registered User
لایک‌ها
17
اگر از آن دسته از وبلاگ نویسانی باشید که تصمیم به راه اندازی سایت و کوچ به وردپرس را داشته باشید ، حتما متوجه شده اید که انتقال مطالب وبلاگ کاری زمان بر و حتی برای مطالب زیاد کاری ناممکن می نماید که حتی وبلاگ نویسان را از انتقال به وردپرس منصرف می کند.
سایت یک کد این بار امکان انتقال مطالب وبلاگ به وردپرس را فراهم کرده است. با استفاده از این امکان تمامی مطالب با همان تاریخ انتشار به همراه دسته بندی ها و برچسب های مطالب ، انتقال پیدا خواهد کرد.

GraphX

Registered User
لایک‌ها
7,724
اگر از آن دسته از وبلاگ نویسانی باشید که تصمیم به راه اندازی سایت و کوچ به وردپرس را داشته باشید ، حتما متوجه شده اید که انتقال مطالب وبلاگ کاری زمان بر و حتی برای مطالب زیاد کاری ناممکن می نماید که حتی وبلاگ نویسان را از انتقال به وردپرس منصرف می کند.
سایت یک کد این بار امکان انتقال مطالب وبلاگ به وردپرس را فراهم کرده است. با استفاده از این امکان تمامی مطالب با همان تاریخ انتشار به همراه دسته بندی ها و برچسب های مطالب ، انتقال پیدا خواهد کرد.

انتقال از بلاگفا به وردپرس | ایران ایزی

signup1389

Registered User
لایک‌ها
17
دوست من ، من خودم حدود ده ماه پیش نیاز به انتقال وبلاگ داشتم و اتفاقا از همین افزونه هم خواستم استفاده کنم ولی این افزونه ایراداتی داره که عملا انتقال رو غیر ممکن می کنه . علاوه بر این افزونه ای که شما نامش رو بردید توانایی حفظ دسته بندی و برچسب ها رو نداره
من حتی برای میهن بلاگ متن اصلی و ادامه مطلب رو تفکیک کردم.

signup1389

Registered User
لایک‌ها
17
انتقال وبلاگ های میهن بلاگ و ثامن بلاگ هم فراهم شد.

ya30n

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
5,471
خدا شما رو رسوند :دي

عزيز انجام ميدين ؟؟

البته با هزينه ...

regnom

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
ظاهرا بلاگفا امکان بک آپ گیری رو حذف کرده

signup1389

Registered User
لایک‌ها
17
روشی که من انجام میدهم اصلا به بک آپ های سرویس های وبلاگ دهی ربطی نداره و من هیچ سرویس وبلاگ دهی رو نمیشناسم که بک آپی ارائه بده که به وردپرس بخوره

applee

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
خدا شما رو رسوند :دي

عزيز انجام ميدين ؟؟

البته با هزينه ...
___________________________________________________________________________________________

واقعا یعنی کسی نتونسته کمکتون کنه.
تنها دلیل عضویتم تو این سایت فقط کمک به انتقال مطالب از وبلاگ های مختلف به وردپرس هست. اگه کسی هنوز این مشکلرو داره بهم میل بزنه.
فرقی نمیکنه میهن بلاگ باشه یا بلاگفا.

Natanail20 [a] gmail [dot] com

بالا