برگزیده های پرشین تولز

موتور جستجو نشوني

neshoni

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام به همه دوستان
ما يه پروژه اي رو شروع كرديم براي سايتهاي فارسي

يكه موتور جستجو راه انداختيم و در كنار اون يك گالري عكس كامل به همراه جديد ترين اخبار روز ايران و جهان و مقالات كامل در كليه زمينه ها و در نظر داريم كليه امكاناتي كه سايتهاي فارسي نياز دارن رو تو اين سايت جا بديم

مخواستم ببينم كه نظر شما دوستان در اين مورد چي هست و دوست داريم ما تو اين سايت چه چيز هايي داشته باشيم

آدرس اين سايت www.neshoni.com هستش

اين رو من براي تبليغات ننوشتم براي اين هست كه نظر شما رو بدنم اگه لطف كنيد كمكم كنيد خيلي خيلي ممنون ميشم

با تشكر ياشار

IcedAngel

Registered User
لایک‌ها
30
به نقل از neshoni :
سلام به همه دوستان

يكه موتور جستجو راه انداختيم و در كنار اون يك گالري عكس كامل به همراه جديد ترين اخبار روز ايران و جهان و مقالات كامل در كليه زمينه ها و در نظر داريم كليه امكاناتي كه سايتهاي فارسي نياز دارن رو تو اين سايت جا بديم

مخواستم ببينم كه نظر شما دوستان در اين مورد چي هست و دوست داريم ما تو اين سايت چه چيز هايي داشته باشيم

اين رو من براي تبليغات ننوشتم براي اين هست كه نظر شما رو بدنم اگه لطف كنيد كمكم كنيد خيلي خيلي ممنون ميشم

با تشكر ياشار
خیلی خوبه
happy0158.gif
... خسته نباشین جمیعا" ... چند تا چیز باهاش سرچ کردم سریع و خوب ... فقط لوگوتون خیلی گوگل نماست
به هر حال ممنون از معرفی
300.gif

گالری عکسشم خیلی توپه ... از مصر داشت حال کردم
فقط خدا کنه آپدیت بشه
happy0045.gif

neshoni

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام

سایت ما هر روز آپ دیت میشه و هر روز اطلاعات جدید تر و عکسهای جدید توش میزاریم

امیدوارم که خوشتون بیاد.

neshoni

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
کسی دیگه ای هیچ نظری نداره؟

neshoni

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0

magserver2000

Registered User
لایک‌ها
0
سلام دوسن من

راستش چيزه خوبي شده - اين از تعريف -
حالا انتقادها براي بهتر شدن سايت شما نه كم كردن ارزشش :

1-صفحات جستجو به صورت بعدي قبلي مي‌باشد . شايد يكي بخواد بره صفحه‌ي 9 يعني 9 بار بايد روي بعدي كليك كند ؟ درسته كه با تغيير عدد آخر آدرس امكان مستقيم رفتن به صفحه‌ي 9 هست ولي سايت شما بايد همگاني باشه ...
2- cached و similar page نداره ...
3-چيزي نيست كه بتونه دوام بياره چون ميدوني بايد امكاناتي داشته باشه كه كاربر از موتورهاي ديگه دل بكنه بياد اينجا ولي چيز جديدي ارايه نداده ...
در كل دست رو چيزي گذاشتي كه غول زياده ...
4-در مورد تبليغات اون پايين هم كه فكر نمي‌كنم چندان موفق باشه
در كل ديگه زياد گير ندم
34.gif

موفق باشيد ...

neshoni

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از magserver2000 :
سلام دوسن من

راستش چيزه خوبي شده - اين از تعريف -
حالا انتقادها براي بهتر شدن سايت شما نه كم كردن ارزشش :

1-صفحات جستجو به صورت بعدي قبلي مي‌باشد . شايد يكي بخواد بره صفحه‌ي 9 يعني 9 بار بايد روي بعدي كليك كند ؟ درسته كه با تغيير عدد آخر آدرس امكان مستقيم رفتن به صفحه‌ي 9 هست ولي سايت شما بايد همگاني باشه ...
2- cached و similar page نداره ...
3-چيزي نيست كه بتونه دوام بياره چون ميدوني بايد امكاناتي داشته باشه كه كاربر از موتورهاي ديگه دل بكنه بياد اينجا ولي چيز جديدي ارايه نداده ...
در كل دست رو چيزي گذاشتي كه غول زياده ...
4-در مورد تبليغات اون پايين هم كه فكر نمي‌كنم چندان موفق باشه
در كل ديگه زياد گير ندم
34.gif

موفق باشيد ...

خوب دوست عزيز سلام

مرسی که نظر دادي من سايت رو مدت زيادي نيست راه انداختم.
هنوز کامل نشده و اگه ديده باشي او گوشه صفحه زدم BETA و هنوز کار داره کم کم همه مشکلات سايت حل ميشه.

در مورد تبليغات: او سايت هايي که اون پايين ميبيني تبليغاتي نيست گروه سايتهاي وب يار هست ( ما يه تيم هستيم که قرار سايتهامون زياد بشه و فعلا اين 5 تاش هست.

مرسي یاشار

magserver2000

Registered User
لایک‌ها
0
براي تيمتون آرزوي موفقيت مي‌كنم همين ...
راستي چون فكر كردم انتقاد سازندش خوبه انتقاد كردم قصد ناراحت كردن شما يا پايين آوردن ارزش كارتون رو نداشتم ...

iman2

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
سلام به همه دوستان

با تشكر ياشار

این هم پیغامی که بعد از رفتن به این سایت دیده می‌شود :

"اين سايت ديگه نميیادش چون واقعا وقت نميکنم بهش برسم"

موتورهای جستجوی غیرفارسی معمولا بخاطر رقالبت حذف ‌می‌شوند و این مثلا موتور جستجو بخاطر کمبود وقت!!!

بالا