برگزیده های پرشین تولز

یه کلک کوچولو واسه دانلود فایل از 4shared با دانلود مناجر

sezar

Registered User
لایک‌ها
54
سلام دوستان
4shared رو که همه میشناسیم! یه هاست 5 گیگابایتی که دانلود لیمیت نداره و خیلی توپه...ولی تنها چیزی که واسه ما کاربرای اینترنتی ایرانی مشکل سازه،اینه که با dialup اگه حین دانلود کردن فایل با ie ارتباط قطع شه فایلمون هم میپره،بخصوص مخصوصا اگه توی 60 درصد از یه فایل بزرگ باشین یه دفعه اینترنت قطع بشه درجا فحش میدین!!! :D با اینهمه من خودم دوست دارم با flashget دانلود کنم ولی متاسفانه وقتی توی 4shared روی لینک Download File کلیک میکنید،هیچ آدرسی بهتون نمیده که کپی کنید و بدین دست دانلود منیجر که شروع به دانلود کنه،واسه همین من اینپایین روش پیدا کردن آدرس اون فایل رو ذکر میکنم،اصلا هم کار سخت و شاقی نیست و تازه هم کشف نشده و شاهکاری هم در کار نیست و اکثر عزیزان بلدند،بقیه مطلب هم برای عزیزانی که میخوان بدونند:

خوب اول به صفحه ی دانلود میرین،برای مثال صفحه ی دانلود شبیه ساز سونی پلی استیشن 2 واسه کامپیوتر:
کد:
http://www.4shared.com/file/40874241/144e6459/Ps2_Emulator_Pcsx2_92r_and_8_Bioss.html?s=1

خوب حالا یکم صبر میکنید تا لینک Download File ظاهر بشه،ظاهر که شد در سمت چپ لینک کلیک راست و سپس View Source را انتخاب میکنیم.دقت کنید که درست در سمت چپ لینک و نزدیک به آن باشد چون به صورت frame در صفحه قرار گرفته میخواهیم سورس همان فریم مربوط به دانلود را مشاهده کنیم

1.jpg
خوب حالا notepad باز میشه و شما باید لینک رو از بین این چرندیات بکشین بیرون!! شما وقتی روی Download file کلیک میکنین تابع startdownload() توسط صفحه اجرا میشه،خوب حالا این یعنی چی؟! خیلی ساده است!!!!! یعنی آدرس فایل توی همین تابع ذخیره شده و برنامه نویس مخفی کرده که هم لینک دانلود مستقیم گیر کسی نیاد هم برنامه اش مرتب تر بشه!! ولی چه فایده.... توی نت پد دکمه های ctrl+f رو فشار بدین و توی تکست باکس بنویسین:
کد:
startdownload
حالا وقتی که به خطی رفتین که توش تابع هست میبیننین که یه متغیر جیگول آدرس فایلمون رو داره: window.location (درست زیر startdownload نوشته شده!) حالا هرچی که بین دوتا " هست رو کپی کنین و ببرید paste کنید توی دانلود منیجرتون و از بابت دیس کانکت شدن خیالتون از بابت فایل راحت بشه
2.jpg

البته فکر کنم سیستم لینک دهی واسه این تابع از نشست های جدا استفاده میکنه...یعنی اینکه لینک دانلودتون یهبار مصرف هست و بعد از اتمام نشست فک نکنم بشه استفاده کرد،با اینهمه خودم امتحان نکردم!! اینو گفتم که وبسایت یا وبلاگ دارا عین همون لینک رو واسه کاربراشون کپی نکنند

من این کار رو خودم تو ویندوز واسه دانلودفایلهای سایت 4shared میکنم

balabala

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
5,745
یعنی این لینک resume داره؟ یا فقط با این روش میشه downloader رو خودمون انتخاب کنیم؟

sezar

Registered User
لایک‌ها
54
فکر کنم داشته باشه...ولی نمیدونم مدت زمان نشست اون چقدر هست...ممکنه سی ثانیه دووم داشته باشه و یا با یه رفرش کردن صفحه عوض بشه...ولی اگه dc بشی و دوباره سریعا کانکت بشی میتونی دانلود رو ادامه بدی تا وقتی که pause یا stop نکردی...
در کل واسه انتخاب دانلودر آزادی و این خودش از هیچی بهتره و لاقل با این وضع اینترنت کشور میتونی یه فایل بزرگ از این سایت بزرگ بگیری ...

moshkforoush

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
عالیه ممنونم

-Arash-

Registered User
لایک‌ها
2,060

Done

Registered User
لایک‌ها
168
شما میتونید فایل هایی رو که دانلود کردید نگه دارید و دوباره بزنید واسه دانلود و pause کنید و فایل های قبلی رو جایگزین کنید و سپس برنامه IDM رو بزنید start حل میشه البته باید داخل مسیرش برید که پنهان هستش

hks123456789

Registered User
لایک‌ها
9
نمیدونم چرا برای من نمیاد!!!

بالا