برگزیده های پرشین تولز

خرید دریل (لطفاً راهنمایی کنید.)

وضعیت
موضوع بسته شده است.

m_2t_ab

مدیر بازارچه - فروشنده معتبر
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
2,026

m_2t_ab

مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
2,026
امروز از یه تعمیرکار پرسیدم راجع به دریل ها،‌کسی که کار سیم پیچی موتور کولر و انواع وسیله برقی رو انجام میداد، تو مغازش تعداد زیادی دریل و فرز و موتور کولر بود.
گفت کرون و توسن خیلی خوبن اما رونیکس از اینا بهتره.
ضمناگفت استایر عالیه اگر اصلش گیربیاد. حتی گفت استایر از ماکیتا هم بهتره.
به نظر شما استایر هایی که سایت ابزار یراق می فروشه اصله؟
ممنونم

ahrad

Registered User
لایک‌ها
4,010
امروز از یه تعمیرکار پرسیدم راجع به دریل ها،‌کسی که کار سیم پیچی موتور کولر و انواع وسیله برقی رو انجام میداد، تو مغازش تعداد زیادی دریل و فرز و موتور کولر بود.
ممنونم
نمیدونم طرف رو چقدر قبول داری
اما طرفه ازاین ادم ها نباشه کی جنس بدی رو معرفی کنه واسه اینکه زود خراب شه یه پولی گیرش بیاد

ehsan1344

Registered User
لایک‌ها
354
ممنونم
ولی کلاً خداییش اطلاعات هم درباره یک آدم اینقدر پرسو و جو نمیکنه که شما میکنی :D
به نظر من جواب دادن به این سوال شما خیلی سخته و تا کسی این جنسو از اون نخریده باشه نمیتونه جواب قانع کننده ای در این مورد به شما بده. لذا میتونید این کالا رو به شرط بخرید یا اینکه حضوری برید در صورتی که اهل تشخیص هستید. یا اینکه شما یک عکس از اصلش داشته باشید و اونی که میخرید رو باهاش مقایسه کنید البته مشروط به اینکه High Copy نباشه. خلاصه کار مشکلیه.
پیشنهاد من اینه که اگر اهل تشخیص اصلی از غیر اصلی نیستید برید برندی رو بخرید که تا حالا غیر اصلیش تو بازار نیومده باشه تا خدایی نکرده مغبون در معامله نشید.

بچه ننه

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
ماكيتا بگير فقط اگه بودجه كافي نداري كه متابو يا بوش بگيري . ماكيتا از نمايندگي عمده فروشيش طبقه بالاي پاساژ حسن آباد از مغازهاي بر خيابون ١٧ تومن ارزونتر ميده

aghil55

Registered User
لایک‌ها
14
ماكيتا بگير فقط اگه بودجه كافي نداري كه متابو يا بوش بگيري . ماكيتا از نمايندگي عمده فروشيش طبقه بالاي پاساژ حسن آباد از مغازهاي بر خيابون ١٧ تومن ارزونتر ميده

متابو و بوش از ماکیتا گرونترن دادا...

منم که همون اول گفتم استایر..حد اقل خیالت راحته یچیز خوب میخری..

ولی دادا خودمونیم تو پیگیری رو دست ما زدی...

من واسه خرید ابزارام تک تک مغازهای بندر رفتم شاید حدود 40تا مغازه.. از مشاور فروش سایتام مشاوره گرفتم ولی آخر خریدم...

شما هنوز داری میچرخی...!

m_2t_ab

مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
2,026
نمیدونم طرف رو چقدر قبول داری
اما طرفه ازاین ادم ها نباشه کی جنس بدی رو معرفی کنه واسه اینکه زود خراب شه یه پولی گیرش بیاد
طرف تعمیرکاره و خودش فروشنده نیست، با توجه به سابقه طولانیش در مجل مورد اعتماده. ضمنا مدل های زیادی داشت، از ماکیتا و بوش گرفته تا رونیکس و کرون،‌بنابراین احتمالا حرفش قابل اعتنا هست.
ولی کلاً خداییش اطلاعات هم درباره یک آدم اینقدر پرسو و جو نمیکنه که شما میکنی :D
به نظر من جواب دادن به این سوال شما خیلی سخته و تا کسی این جنسو از اون نخریده باشه نمیتونه جواب قانع کننده ای در این مورد به شما بده. لذا میتونید این کالا رو به شرط بخرید یا اینکه حضوری برید در صورتی که اهل تشخیص هستید. یا اینکه شما یک عکس از اصلش داشته باشید و اونی که میخرید رو باهاش مقایسه کنید البته مشروط به اینکه High Copy نباشه. خلاصه کار مشکلیه.
پیشنهاد من اینه که اگر اهل تشخیص اصلی از غیر اصلی نیستید برید برندی رو بخرید که تا حالا غیر اصلیش تو بازار نیومده باشه تا خدایی نکرده مغبون در معامله نشید.
ممنونم احسان جان.
دلیل طول کشیدن این قضیه که سرم یکم شلوغ شده و فرصت نمی کنم برم بازار.
اما کلا ترجیح میدم قبل از خرید کاملا تحقیقامو بکنم تا خرید خوبی داشته باشم و اگر هم به فرض خریدم خوب نشد، بدونم که سعیم رو کرده بودم.
ممنونم ازت.
متابو و بوش از ماکیتا گرونترن دادا...

منم که همون اول گفتم استایر..حد اقل خیالت راحته یچیز خوب میخری..

ولی دادا خودمونیم تو پیگیری رو دست ما زدی...

من واسه خرید ابزارام تک تک مغازهای بندر رفتم شاید حدود 40تا مغازه.. از مشاور فروش سایتام مشاوره گرفتم ولی آخر خریدم...

شما هنوز داری میچرخی...!
سلام داداش
من کوچیکتم ...
نه تو بازار نمی چرخم، تو نت می چرخم! کلا فقط یه روز رفتم بازار که اونم نتیجه اش رو نوشتم!
ممنونم

سلام دوست عزیز
به پی تی خوش اومدی. خوشحالم که اولین پست شما در تاپیک بنده ارسال شده.
و ممنونم از راهنماییت.
موفق باشی

m_2t_ab

مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
2,026

xavi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
ای بابا شما که هنوز دریل نخریدی

راستش من واسه کارام دریل و دریل شارژی زیاد میگیرم

بوش و AEG چون خیلی گرونن نمیگیریم
ماکیتا 4-5 سال پیش 2-3 تا دریل ازش خرید کردم خوب در اومد... اما از پارسال به خاطر اینکه قیمتا زیاد گرون شده من به جای ماکیتا دریل گوجیانگ خریدم که مال کارخونه ماکیتا هست ( طبق گفته فروشنده ها) و البته فرقی هم برام نسبت به ماکیتاها نداشته !
توسن رو بیخیال شو وقتی رونیکس هست
انصافا خیلی جنسای خوب و البته قیمت مناسب میزنه... تو رنج قیمت مناسب من رونیکس رو معرفی میکنم
الان از سشوار صنعتی گرفته تا پیچ و انبردست و شیلنگ برا پمپ و .. چیزای دیگه رونیکس مییگریم

m_2t_ab

مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
2,026
ای بابا شما که هنوز دریل نخریدی

راستش من واسه کارام دریل و دریل شارژی زیاد میگیرم

بوش و AEG چون خیلی گرونن نمیگیریم
ماکیتا 4-5 سال پیش 2-3 تا دریل ازش خرید کردم خوب در اومد... اما از پارسال به خاطر اینکه قیمتا زیاد گرون شده من به جای ماکیتا دریل گوجیانگ خریدم که مال کارخونه ماکیتا هست ( طبق گفته فروشنده ها) و البته فرقی هم برام نسبت به ماکیتاها نداشته !
توسن رو بیخیال شو وقتی رونیکس هست
انصافا خیلی جنسای خوب و البته قیمت مناسب میزنه... تو رنج قیمت مناسب من رونیکس رو معرفی میکنم
الان از سشوار صنعتی گرفته تا پیچ و انبردست و شیلنگ برا پمپ و .. چیزای دیگه رونیکس مییگریم

سلام دوست عزیز
ژاوی ... چه اسم آشنایی، من شما رو نمی شناسم؟!!!

ممنونم از راهنمایی هاتون.
از چند نفر درباره مارک های مورد نظر پرسیدم، توسن، کرون، ونیکس و استایر
فعلاً نظرم روی استایر هست،‌ باید فرصت کنم و برم بازار ببینم اونجا پیدا میشه؟
نظر شما چیه؟ ظاهرا اسپانیایی هست و کیفیتش از چینی ها خیلی بهتره.

اين به درد شوما ميخوره؟

سلام
ممنونم از پیشنهادتون
پاسخ شما خصوصی ارسال شد.
ممنونم

Last edited:

m_2t_ab

مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
2,026

m_2t_ab

مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
2,026

m_2t_ab

مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
2,026

m_2t_ab

مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
2,026

greywarden

Registered User
لایک‌ها
2,079
سلام .
شما باید مشخص کنی که چی میخای باهاش سوراخ کنی (چه جنسی دیوار-چوب-فلزات) اینکه چکشی داشته باشه یا ولوم سرعت داشته باشه ملاک نیست شغلت چیه تراشکاری -برق کار ساختمونی نصاب کابینتی؟ بعدش روزی چقدر میخای باهاش کار کنی؟ چه رنج مته ای از نظر قطر میخای استفاده کنی ؟
این سوالهارو جواب بده یه مدل معرفی کنم بهت بدون پشیمونی چون من خودم تراشکارم برادرم هم ابزار فروشی داره .

m_2t_ab

مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
2,026
سلام .
شما باید مشخص کنی که چی میخای باهاش سوراخ کنی (چه جنسی دیوار-چوب-فلزات) اینکه چکشی داشته باشه یا ولوم سرعت داشته باشه ملاک نیست شغلت چیه تراشکاری -برق کار ساختمونی نصاب کابینتی؟ بعدش روزی چقدر میخای باهاش کار کنی؟ چه رنج مته ای از نظر قطر میخای استفاده کنی ؟
این سوالهارو جواب بده یه مدل معرفی کنم بهت بدون پشیمونی چون من خودم تراشکارم برادرم هم ابزار فروشی داره .

سلام داداش جان
ممنونم از لطفت.
کارم خونگیه، یعنی انواع کارها ممکنه پیش بیاد، از دیوار و بتون گرفته تا چوب و فلز. اما نکته مهمش اینه که مداوم نیست، مثلا ممکنه دوماه دریل بخوابه و یه وقت تو دو سه روز کلی کار کنه (البته کار خونگی)
داشتن چکشی برای دیوار خیلی مهم و کاربردی هست و کنترل سرعت هم در انواع کارها مفیده.
مته هم دیگه فکر نکنم بالای 10 نیازم بشه.
و نکته مهم دیگه اینکه نمی خوام خیلی هزینه کنم!!!
ممنومن داداش

greywarden

Registered User
لایک‌ها
2,079
سلام داداش جان
ممنونم از لطفت.
کارم خونگیه، یعنی انواع کارها ممکنه پیش بیاد، از دیوار و بتون گرفته تا چوب و فلز. اما نکته مهمش اینه که مداوم نیست، مثلا ممکنه دوماه دریل بخوابه و یه وقت تو دو سه روز کلی کار کنه (البته کار خونگی)
داشتن چکشی برای دیوار خیلی مهم و کاربردی هست و کنترل سرعت هم در انواع کارها مفیده.
مته هم دیگه فکر نکنم بالای 10 نیازم بشه.
و نکته مهم دیگه اینکه نمی خوام خیلی هزینه کنم!!!
ممنومن داداش

باید مشورت کنم با داداشم چون میخام بهترین مدل با این کاربرد رو بهت معرفی کنم بهت خبر میدم . ماکسیمم بودجت چقدره ؟

m_2t_ab

مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
2,026
باید مشورت کنم با داداشم چون میخام بهترین مدل با این کاربرد رو بهت معرفی کنم بهت خبر میدم . ماکسیمم بودجت چقدره ؟

ممنونم داداش
ماکسیمم خاصی که نداره، بیشتر باید بیارزه و به کارم بیاد.
فعلا مدل هایی با حدود قیمت 80 تا 100 پیدا کردم.
بازم ممنونم

(omid0018)

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
57
دادش من مگه میخوای ماشین بخری انقدر سوال میکنی:Dباب دریل دیگه یا خوب در میاد یا بد نهایت 100 تومن از کفت میره:D

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا