برگزیده های پرشین تولز

گروه یاهو یا جیمیل یا فیدبارنر؟

jowshany

Registered User
لایک‌ها
270
سلام
کدوم به نظر شما بهتره؟ و کارایی و ارزش بیشتری داره؟
به نظر من که فیدبارنر خیلی خوبه .
فقط یک سری مشکلات داره ، مثلا باید مطالب رو از طریق فید بهش بدی و همه رو جمع میکنه و توی یه دونه ایمیل ارسال می کنه .
به نظرتون بهتره روی کدومشون فعالیت کنیم؟

balot

Registered User
لایک‌ها
8

iranbus

Registered User
لایک‌ها
1,037
ایمیل های صحیح و سالم گیر بیار براشون سند کن و گرنه هیچ کدوم بازدهی مناسب رو نداره .

NKolaa

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
10
قطعا FeedBurner بهترین گزینه است.

کافیه تا RSS سایتتون رو توش ثبت کنید. خودش هر روز و طبق ساعتی که شما تعیین کردید آخرین مطالب سایت رو برای اعضا ارسال میکنه.
نیاز به اینکه هر روز خودتون دستی ایمیل بفرستید هم نیست. چون به صورت اتوماتیک کار میکنه.
و هر روز هم یک ایمیل بیشتر نمیفرسته. که برای اعضا آزار دهنده نیست.

ضمن اینکه حالت رسمی تری داره. الان تا اسم گروه یاهو میاد همه یاد عکس های فلان و هزار جور ایمیل تبلیغلاتی میفتن.

افرادی که گروه یاهو دارند هر روز کلی Unsubscribe دارن. ولی شما به ندرت میبینید کسی از فیدبرنر Unsubscribe کنه. شاید ماهی 1 نفر.

jowshany

Registered User
لایک‌ها
270
قطعا FeedBurner بهترین گزینه است.

کافیه تا RSS سایتتون رو توش ثبت کنید. خودش هر روز و طبق ساعتی که شما تعیین کردید آخرین مطالب سایت رو برای اعضا ارسال میکنه.
نیاز به اینکه هر روز خودتون دستی ایمیل بفرستید هم نیست. چون به صورت اتوماتیک کار میکنه.
و هر روز هم یک ایمیل بیشتر نمیفرسته. که برای اعضا آزار دهنده نیست.

ضمن اینکه حالت رسمی تری داره. الان تا اسم گروه یاهو میاد همه یاد عکس های فلان و هزار جور ایمیل تبلیغلاتی میفتن.

افرادی که گروه یاهو دارند هر روز کلی Unsubscribe دارن. ولی شما به ندرت میبینید کسی از فیدبرنر Unsubscribe کنه. شاید ماهی 1 نفر.

من خودم الان فیدبارنر استفاده میکنم و 50 هزار مشترک هم داه .
گفتم شاید گروهای یاهئ و گوگل بهتر باشه و بهتر باشه روی اونا آدم فعالیت کنه تا فیدبارنر .

NKolaa

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
10
واقعا بهتون تبریک میگم. قطعا با این تعداد مشترک فیدبرنر سایت بسیار موفقی هم دارید.

به نظر من ارزش یک فیدبرنر با 50 هزار عضو 100 برابر بیشتر از یک گروه یاهو با همین تعداد عضوه.

با این حال اگر بقیه افرادی هم که گروه یاهو دارند نظر بدن بهتر میشه قضاوت کرد.

mha1368

Registered User
لایک‌ها
1,033
یاهو یه چیز دیگه س

(خودم هم یاهو دارم,هم گوگل)

R_e_z_a

Registered User
لایک‌ها
1,803
من خودم الان فیدبارنر استفاده میکنم و 50 هزار مشترک هم داه .
گفتم شاید گروهای یاهئ و گوگل بهتر باشه و بهتر باشه روی اونا آدم فعالیت کنه تا فیدبارنر .
نکنه سایت فرهنگی رو میخواید بکنید تفریحی :D فید بنر برای شما خوبه فکر نکنم گروه یاهو براتون خوب باشه چون دردسرشم زیاده قالب و اسپم رفتن بازدیدی که فید بنر برای سایت تفریحیم میاد گروه یاهوم نداد :| خود من عضو فید بنرتون بودم اون ایمیل رو از دست دادم همیشه هم از همون طریق وارد سایتتون میشدم

R_e_z_a

Registered User
لایک‌ها
1,803
در ضمن رسمی تر هم هست فید

jowshany

Registered User
لایک‌ها
270
نکنه سایت فرهنگی رو میخواید بکنید تفریحی :D فید بنر برای شما خوبه فکر نکنم گروه یاهو براتون خوب باشه چون دردسرشم زیاده قالب و اسپم رفتن بازدیدی که فید بنر برای سایت تفریحیم میاد گروه یاهوم نداد :| خود من عضو فید بنرتون بودم اون ایمیل رو از دست دادم همیشه هم از همون طریق وارد سایتتون میشدم

چرا که نه! :D
شاید تغییر کاربری دادیم!
البته بارنر درسته :goatee:
قالب و اسپم رفتن بازدیدی که فید بنر برای سایت تفریحیم میاد گروه یاهوم نداد :|
متوجه این دقیقا نشدم .
یعنی چی؟

R_e_z_a

Registered User
لایک‌ها
1,803
چرا که نه!
شاید تغییر کاربری دادیم!
البته بارنر درسته

متوجه این دقیقا نشدم .
یعنی چی؟
معمولا بازدید فیدبارنر برای من بیشتر بود تا یاهو گروپ سایت هم تفریحی بود من یه ایمیل در طول روز میفرستادم به صورت خبر نامه عنوان ایمیل رو هم تغییر داده بودم چون در طول روز بالای 50 تا مطلب میزاشتم
گروه یاهو بسازید باید یه قالب استاندارد داشته باشید که ایمیل های ارسالیتون تو اسپم نره بعد مطالب داغ جمع آوری کنید تا ایمیل ها باز بشه و .... در کل برای سایت شما فکر کنم فید بارنر بهتر باشه تا یاهو گروپ بازم سایت تفریحی بود یه چیزی

بالا