برگزیده های پرشین تولز

کار خوب با درامد متوسط در نت و خارج ار نت

mr.s3ri0s

فروشنده معتبر
فروشنده معتبر
لایک‌ها
402
سلام به همه ی دوستان pt

دوستان به دنبال یک کار کاسبی خوب میگردم چه داخل نت و یا خارج از اینجا باشد

درباره کار نت از هرکی می پرسید میگه سراغ ندارم :wacko: اگر کار خوبی سراغ دارید بگویید

درباره خارج از نت هم بنده یک سوپر مارکتی دارم ولی هزینه های زندگی رو باهاش در نمیارم

در شهرستان هستم دوستان اگر کاری مد نظر دارید که میدونید در شهرستان میگیرد راه بندازم خرید فروش واسطه

فروش جنسی که هنوز اونجا نیومده از اینجور چیزا.

دوستان پست اسپم کمتر بدید که حداقل اونهایی که تجربه ای دارند کاری به ما معرفی کنند که دو نفر دیگر هم شاغل شوند.

با تشکر

3dwin

Registered User
لایک‌ها
438
با توجه به اینکه شما یک هکر هستید و به مسائل امنیتی تسلط کافی دارید ، حتما در جریان هستید که با پیدا کردن یک باگ و حفره امنیتی در نرم افزارهای معروف و پر کاربرد و یا سیستم عامل های ویندوز و مک او اس ، می تونید پول خوبی به جیب بزنید .
حالا یا می تونید به شرکت تولید کننده اون نرم افزار وجود باگ مذکور رو اطلاع بدید و در ازاش مبلغی رو دریافت کنید ، یا پچ یا اصلاحیه بسازید و برای اونها ارسال و باز هم پول دریافت کنید و یا وجود باگ رو در بازار سیاه مطرح کنید و در ازای اطلاعاتی که دادید مبلغی بیشتر از حد تصور دریافت کنید .
یا خیلی کارای دیگه مثل کدنویسی و تولید یک برنامه خاص ، دریافت پول در ازای پشتیبانی سایت ها و ... بی نهایت کار که اگه شما واقعا یک هکر باشید می تونید از پسش بر بیاید .

ya_ali_mavla

Registered User
لایک‌ها
1,540
سلام دوست عزیز
کدام شهرستانی شما
امضامو ببین
برای این کار تابلو روان به عنوان بازاریاب،پول خوبیم توش هست
اا توکه همشهری هستی!!
کدام منطقه هستید که از سوپر مارکتی درآمد کسب نمیکنی؟!عجیبه

mr.s3ri0s

فروشنده معتبر
فروشنده معتبر
لایک‌ها
402
با توجه به اینکه شما یک هکر هستید و به مسائل امنیتی تسلط کافی دارید ، حتما در جریان هستید که با پیدا کردن یک باگ و حفره امنیتی در نرم افزارهای معروف و پر کاربرد و یا سیستم عامل های ویندوز و مک او اس ، می تونید پول خوبی به جیب بزنید .
حالا یا می تونید به شرکت تولید کننده اون نرم افزار وجود باگ مذکور رو اطلاع بدید و در ازاش مبلغی رو دریافت کنید ، یا پچ یا اصلاحیه بسازید و برای اونها ارسال و باز هم پول دریافت کنید و یا وجود باگ رو در بازار سیاه مطرح کنید و در ازای اطلاعاتی که دادید مبلغی بیشتر از حد تصور دریافت کنید .
یا خیلی کارای دیگه مثل کدنویسی و تولید یک برنامه خاص ، دریافت پول در ازای پشتیبانی سایت ها و ... بی نهایت کار که اگه شما واقعا یک هکر باشید می تونید از پسش بر بیاید .

دوست عزیز حرف های شما تا حدودی صحیح ولی ارزشش رو نداره من خودم چندین باگ رو ریپورت دادم یکیش vbseo که بعضی رفتن به اسم خودشون زدنند و ...

mr.s3ri0s

فروشنده معتبر
فروشنده معتبر
لایک‌ها
402
سلام دوست عزیز
کدام شهرستانی شما
امضامو ببین
برای این کار تابلو روان به عنوان بازاریاب،پول خوبیم توش هست
اا توکه همشهری هستی!!
کدام منطقه هستید که از سوپر مارکتی درآمد کسب نمیکنی؟!عجیبه

درود

همشهری سنقرم کدوم لینکو میگی گردو؟ راستش گردو زیاد داریم تو سوپریمون :d

ya_ali_mavla

Registered User
لایک‌ها
1,540
درود

همشهری سنقرم کدوم لینکو میگی گردو؟ راستش گردو زیاد داریم تو سوپریمون :d
اا خوب پس سنقری پس میتانی پوله خوبی در بیاری رفیق سنقری هم 3-4 تا دارم
یه بار آمدیم چادر زدیم یخ زدیم به کارتون خوابی افتادیم!
نه نوشتم که کار تابلو روان
گردو رو بی خیال شو کرمانشاه و همدان مهد گردو هستند
یه کار دیگم میتانیم انجام بدیم شریکی اگه خواستی پ خ بده به نظرم خوب بگیره
البته این کارو قرار بود یا یکی دوتا دیگه از دوستان سنقری انجام بدیم ولی خوب شما میگی که به کار نیاز داری یه کمکیم به شما میشه
انشاالله

3dwin

Registered User
لایک‌ها
438
دوست عزیز حرف های شما تا حدودی صحیح ولی ارزشش رو نداره من خودم چندین باگ رو ریپورت دادم یکیش vbseo که بعضی رفتن به اسم خودشون زدنند و ...

خب شما نرو باگ گزارش نده که کسی به اسم خودش نزنه ! ضمنا کدوم هکر عاقلی یه باگ ُ همینطوری گزارش میده ؟ مگه این جزء قوانین شما نیست ؟ : اول اطلاع و تهدید غیر مستقیم ، دوم تهدید مستقیم ، سوم عملی کردن تهدید .
بعد از اینکه مبلغ پرداخت شد ، جزئیات رو به طور کامل شرح میدید و یا خودتون یک پچ نصفه و نیمه برای اون مشکل ارائه میدید و خلاص .
حالا شما چسبیدی به این قسمت فقط ؟
من 2 3 تا راه حل دیگه هم بهت پیشنهاد دادم که میتونه منبع درآمد خیلی خوبی باشه و حتی بابای بعضی از هم سن و سالای تو الان نتونن توی 1 سال درآمد 1 ماه تو رو در بیارن !

mr.s3ri0s

فروشنده معتبر
فروشنده معتبر
لایک‌ها
402
اا خوب پس سنقری پس میتانی پوله خوبی در بیاری رفیق سنقری هم 3-4 تا دارم
یه بار آمدیم چادر زدیم یخ زدیم به کارتون خوابی افتادیم!
نه نوشتم که کار تابلو روان
گردو رو بی خیال شو کرمانشاه و همدان مهد گردو هستند
یه کار دیگم میتانیم انجام بدیم شریکی اگه خواستی پ خ بده به نظرم خوب بگیره
البته این کارو قرار بود یا یکی دوتا دیگه از دوستان سنقری انجام بدیم ولی خوب شما میگی که به کار نیاز داری یه کمکیم به شما میشه
انشاالله

این الان میشه بازاریابی نه؟ :d

فکر نکنم تو سنقر کسی از این تابلوها بخواد بیشتر عاشق چیزای ارزون هستنند :))

mr.s3ri0s

فروشنده معتبر
فروشنده معتبر
لایک‌ها
402
خب شما نرو باگ گزارش نده که کسی به اسم خودش نزنه ! ضمنا کدوم هکر عاقلی یه باگ ُ همینطوری گزارش میده ؟ مگه این جزء قوانین شما نیست ؟ : اول اطلاع و تهدید غیر مستقیم ، دوم تهدید مستقیم ، سوم عملی کردن تهدید .
بعد از اینکه مبلغ پرداخت شد ، جزئیات رو به طور کامل شرح میدید و یا خودتون یک پچ نصفه و نیمه برای اون مشکل ارائه میدید و خلاص .
حالا شما چسبیدی به این قسمت فقط ؟
من 2 3 تا راه حل دیگه هم بهت پیشنهاد دادم که میتونه منبع درآمد خیلی خوبی باشه و حتی بابای بعضی از هم سن و سالای تو الان نتونن توی 1 سال درآمد 1 ماه تو رو در بیارن !

داداش ما همه این ره ها رفتیم باگی هم داشته باشی نه خیلی خفن در حد متوسط بخوای بفروشی کسی نمیخره و وقت گذاشت برای زدن باگ و... نمیصرفه و به غیر از همه ی اینا باید یک پروژه

چند نفره باشه که من تا حالا هکری مورد اعتماد پیدا نکردم برای این کارها

ya_ali_mavla

Registered User
لایک‌ها
1,540
این الان میشه بازاریابی نه؟ :d

فکر نکنم تو سنر کسی از این تابلوها بخواد بیشتر عاشق چیزای ارزون هستنند :))
آره دیگه
البته شما برو مساجد بگید
چندتا بروشور برات ارسال میکنم از امکانات این ساعت ها مثل حرم امام رضا
مثلا اوقات شرعی رو نشن میده که خیلی مهمه و ...
علاوه بر مساجد جاهای دولتی و شرکت ها ی خصوصی باکلاس مخصوصا مغازه های باکلاس
شب ساعت 10:30 رفتیم شام کباب سنقری بزنیم پیش اسمعلی بسته بود:( گفتیم عیب نداره فردا نهار میریم
بعد از یه کراتون خوابی سخت و سرد برای نهار ساعت 1:30 رفتیم دوباره بسته بود روز جمعه ای!:eek:
اینم از شانس ما بود با این اسمعلی اسمعلیتان ایندفعه بیام حسابی حالشو میگیرم:blush:

mr.s3ri0s

فروشنده معتبر
فروشنده معتبر
لایک‌ها
402
آره دیگه
البته شما برو مساجد بگید
چندتا بروشور برات ارسال میکنم از امکانات این ساعت ها مثل حرم امام رضا
مثلا اوقات شرعی رو نشن میده که خیلی مهمه و ...
علاوه بر مساجد جاهای دولتی و شرکت ها ی خصوصی باکلاس مخصوصا مغازه های باکلاس
شب ساعت 10:30 رفتیم شام کباب سنقری بزنیم پیش اسمعلی بسته بود:( گفتیم عیب نداره فردا نهار میریم
بعد از یه کراتون خوابی سخت و سرد برای نهار ساعت 1:30 رفتیم دوباره بسته بود روز جمعه ای!:eek:
اینم از شانس ما بود با این اسمعلی اسمعلیتان ایندفعه بیام حسابی حالشو میگیرم:blush:

اسمعلی هس دیگه وقت نداره هر روز جلو دکانش پر هست از ماشین های مدل بالا از تهران کرج همه یک راست میرن اونجا مغازه ما تو خیابون روبرویه اونجا هست.

داداش ولی فکر نکنم این مساجد سنقر همشون فقیرن و ما خودمون کمکشون میکنیم فکر نکنم قبول کنند

:happy:

ya_ali_mavla

Registered User
لایک‌ها
1,540
اسمعلی هس دیگه وقت نداره هر روز جلو دکانش پر هست از ماشین های مدل بالا از تهران کرج همه یک راست میرن اونجا مغازه ما تو خیابون روبرویه اونجا هست.

داداش ولی فکر نکنم این مساجد سنقر همشون فقیرن و ما خودمون کمکشون میکنیم فکر نکنم قبول کنند

:happy:

اه انقدر از این اخلاق ما کرمانشاهیا بدم میاد همینه که به هیچ جایی نمیرسیم دیگه
هیمشه سعی کن یه تیری بندازی که ایشالله میگیره اگرم نگرفت ضرریم نکردی
خوب تو که بیکاری قطعا موتورم داری میری مساجد امام زاده ها و مخصوصا مسجد جامع پیشنهاد میدی
قطعا از ده تا مسجد دو تاشان میخوان دیگه
یا بانک ها یا همون اسمعلی! اگه خسیس نباشه!
این جور جاهایی میتانه طعمه تو باشه جاهای واقعا باکلاس
مثل همون هتل سر در شهرتان
مثلا میتانی بگی یه تابلوی بزرگ و خوشگل ال ای دی میزنیم براتان اول شهر + ساعت + خوش آمد گویی + هرچی دلتان بخواد
خوب قطعا یه جورایی میرن تو فکر دیگه
مخصوصا اینکه تهرانیان به وفوور اونجا میانو میرن!

mr.s3ri0s

فروشنده معتبر
فروشنده معتبر
لایک‌ها
402
اه انقدر از این اخلاق ما کرمانشاهیا بدم میاد همینه که به هیچ جایی نمیرسیم دیگه
هیمشه سعی کن یه تیری بندازی که ایشالله میگیره اگرم نگرفت ضرریم نکردی
خوب تو که بیکاری قطعا موتورم داری میری مساجد امام زاده ها و مخصوصا مسجد جامع پیشنهاد میدی
قطعا از ده تا مسجد دو تاشان میخوان دیگه
یا بانک ها یا همون اسمعلی! اگه خسیس نباشه!
این جور جاهایی میتانه طعمه تو باشه جاهای واقعا باکلاس
مثل همون هتل سر در شهرتان
مثلا میتانی بگی یه تابلوی بزرگ و خوشگل ال ای دی میزنیم براتان اول شهر + ساعت + خوش آمد گویی + هرچی دلتان بخواد
خوب قطعا یه جورایی میرن تو فکر دیگه
مخصوصا اینکه تهرانیان به وفوور اونجا میانو میرن!

خوب داداش برام بفرست چیزای که میخواستی بفرستی + چقدر سود خودم میشه و نحوه دادن سفارش همچی دیگه

راستی داداش برنج خارجی کرمانشاه پیدا میشه برا مغازه میخوام :D

rasool15

Registered User
لایک‌ها
263
یه مورد پخ دادم خدمتت.

ya_ali_mavla

Registered User
لایک‌ها
1,540
خوب داداش برام بفرست چیزای که میخواستی بفرستی + چقدر سود خودم میشه و نحوه دادن سفارش همچی دیگه

راستی داداش برنج خارجی کرمانشاه پیدا میشه برا مغازه میخوام :D
سلام
در حال پ خ کردنم
لطفا شکیبا باشید!
اگه یاهو داری بیا اونجا راحت تریم

بالا