برگزیده های پرشین تولز

قیمت گذاری دوربین سونی DSC-HX9V

VIVAN

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
با سلام خدمت همه دوستان

من از دوستم میخواستم یک دوربین سونی DSC-HX9V بخرم.....

نمیدونم که الان باید چقدر بهش بپردازم....

خیلی کم استفاده شده....در سال فقط 5 بار استفاده شده.....

چند ماه هنوز گارانتی داره....

16.2 مگاپیکسل
16 X ZOOM
3" LCD
FULL HD MOVIE
BLACK
BEST PRODUCT OF 2011-2012
3D SWEEP PANORAMA

چند بخرم ازش....ممنون میشم نظرتون در این باره بگید....
ممنون

تهرانی

Registered User
لایک‌ها
2,351
من همینو دارم,تو یکی از فروم ها هم بچه ها راهنماییم کردن بخرم.بسیار راضیم و واقعا حرفه ای هستش,تنها فرقی که داره با یه دوربین حرفه ای میشه گفت لنزش هست که عوض نمیشه. اگه به این تمییزی که میگیه حدود 450 تا 500 فکر کنم نهایت قیمتش باشه

Sent from my LG-P970 using Tapatalk 2

M 3 H R D A D

همکار بخش موبایل و بازارچه عمومی
همکار انجمن
لایک‌ها
401
من همینو دارم,تو یکی از فروم ها هم بچه ها راهنماییم کردن بخرم.بسیار راضیم و واقعا حرفه ای هستش,تنها فرقی که داره با یه دوربین حرفه ای میشه گفت لنزش هست که عوض نمیشه. اگه به این تمییزی که میگیه حدود 450 تا 500 فکر کنم نهایت قیمتش باشه

بیشتر از 500 میارزه ...

VIVAN

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0

مرسی از راهنماییت.....
من فکر میکردم بیشتر از اینا باشه......حدود 600 الی 650 ....
پس به نظر شما 500 خوبه....؟
مرسی

بیشتر از 500 میارزه ...

شما چه قیمتی میذارید؟

M 3 H R D A D

همکار انجمن
لایک‌ها
401
مرسی از راهنماییت.....
من فکر میکردم بیشتر از اینا باشه......حدود 600 الی 650 ....
پس به نظر شما 500 خوبه....؟
مرسی

شما چه قیمتی میذارید؟

همون 600 تا 650 که خودتون حدس میزدید ارزش داره ....

پ.ن : البته اگه واقعاً دوربین دوستتون باشه و پس فردا اینجا آگهی فروشش رو نبینیم ;)

VIVAN

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
همون 600 تا 650 که خودتون حدس میزدید ارزش داره ....

پ.ن : البته اگه واقعاً دوربین دوستتون باشه و پس فردا اینجا آگهی فروشش رو نبینیم ;)

دستتون درد نکنه.......نه ما میخواستیم بینیم یک بیطرف میگه چقدر میارزه که نه سیخ بسوزه نه کباب اخه نوش تو بازار نبود و مدل های جدید همه بودن....نه خیالت راحت باشه....مرسی

PeDr4m

Registered User
لایک‌ها
16
با توجه به قیمت HX10 که 1100 هست اگر آکبند این موجود بود 1 تومن قیمت داشت . عکاسی و فیلم برداری :: دوربین عکاسی دیجیتال :: دوربین کامپکت :: دوربین عکاسی HX10 + هدیه - چاره: فروشگاه اینترنتی

اگر گارانتی بازرگانی ایران داره و سالم و ضربه تخورده و کم شات خورده هست تا 800 می ارزه . 600 الی 650 کمه واسه این دوربین .

M 3 H R D A D

همکار انجمن
لایک‌ها
401
با توجه به قیمت HX10 که 1100 هست اگر آکبند این موجود بود 1 تومن قیمت داشت . عکاسی و فیلم برداری :: دوربین عکاسی دیجیتال :: دوربین کامپکت :: دوربین عکاسی HX10 + هدیه - چاره: فروشگاه اینترنتی

اگر گارانتی بازرگانی ایران داره و سالم و ضربه تخورده و کم شات خورده هست تا 800 می ارزه . 600 الی 650 کمه واسه این دوربین .

من خودم همین دوربین رو الان دارم که واسه داداشمه ، از لحاظ قیمت آکش حساب کنیم آره الان آکش باید 1 تومن باشه ولی چون توقف تولید شده نمیشه روش زیاد مانور داد ، واسه همین همون 650 دیگه نهایت 700 ارزش داره ...

بالا