برگزیده های پرشین تولز

فروش پراید ۱۳۱ sx نوک مدادی صفر

وضعیت
موضوع بسته شده است.

behzadmdz

Registered User
لایک‌ها
1
فروش پراید ۱۳۱ sx نوک مدادی صفر قیمت ۱۵.۱۵۰۰.۰۰۰ 09125134873

tehran.nou

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
salaam " ba 131 SL sefr nokmedadi age taviz dari man hastam " saram midam

murizaki_2000

Registered User
لایک‌ها
17
میگن داره ارزون میشه البته بنده خبر ندارم ها فقط شنیدم .

۱۵.۱۵۰۰.۰۰۰:blink:

مگه قیمتش نشده 13 میلیون !

salam, mashine digeyi gholname kardam va poole ino bayad be forooshande bedam, mamnoon az pishnehadetoon

بشنو و باور نکن ........ تا حالا چی تو این مملکت بعد از گرون شدن دوباره ارزون شده که این بخواد بشه ؟؟؟!!!!!

shabgard67

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
152
بچه ها من با قیمت و این بحثاش کاری ندارم

ولی الان تو بازار 1 میلیون فرق هیدرولیک و غیر هیدرولیک هستش

رنگتون هم که متالیکه

همین رنگ و شرایط 132 دارم خودم

behzadmdz

Registered User
لایک‌ها
1
بچه ها من با قیمت و این بحثاش کاری ندارم

ولی الان تو بازار 1 میلیون فرق هیدرولیک و غیر هیدرولیک هستش

رنگتون هم که متالیکه

همین رنگ و شرایط 132 دارم خودم

درسته، اینم هیدرولیکه

بشنو و باور نکن ........ تا حالا چی تو این مملکت بعد از گرون شدن دوباره ارزون شده که این بخواد بشه ؟؟؟!!!!![/QUO
دقیقا

یاسر159

Registered User
لایک‌ها
1
چی میشد دلار میشد هزارتومن ،اونوقت ماهم پراید سوار میشدیم

3Dpars

Registered User
لایک‌ها
37
به گزارش فارس، گرانی واژه‌ای هولناک و در عین حال عجین با زندگانی مردمان این سرزمین است. غول تورم سال‌هاست به عنوان جزئی لاینفک با معیشت شهروندان همراه شده و حتی سوژه شب‌نشینی و مهمانی‌های این ملت است. رشد این پدیده دردناک از اواسط دهه 80 روند پرشتابی به خود گرفت، روندی که آغاز آن را می‌توان در هنگامه آغاز به کار دولت نهم دانست.

اما هنوز مردم با این وضعیت به شکلی کج‌دار و مریز مدارا کردند تا اینکه دستگاه اجرایی کشور تصمیم خود در رابطه با هدفمندی یارانه‌‌ها و در واقع آزادسازی قیمت‌ها به شکل تدریجی را عملی کرد.

پس از گذشت دوره‌ای که با تثبیت قیمت‌ها همراه بود، آرام آرام شعله‌های آتش گرانی از زیر خاکستر زبانه کشید. متولیان امر که سیاست تثبیت دستوری قیمت‌ها را در پیش گرفته بودند به یکباره با جهش قابل ملاحظه نرخ اجناس به دلایل متعدد ( که جای آن در این مقال نیست) سراسیمه شدند.

شاید بازندگان اصلی این ماجرا، مردمی بودند که باید افزایش چند برابری قیمت‌ها و تورم بسیار شدید در برخی اقلام را تجربه می‌کردند؛ در حالی که حقوق و درآمدها هرگز به این نسبت افزایش نمی‌یافت.

گواه این مدعا صحبت‌های نماینده شهرستان قروه در مجلس شورای اسلامی در دی‌ماه سال 91 است. وی معتقد به تورم 50 درصدی در برخی کالاهای اساسی است. به تناسب رشد بی‌سابقه نرخ اجناس در پایتخت که این بار و برخلاف همیشه نه تنها کالاهای روزانه و مصرفی مردم که سایر گروه‌های کالایی را نیز دربر می‌گرفت، شهروندان شهرستانی نیز با افزایش شوک‌آور قیمت اجناس مواجه می‌شدند.

نکته کلیدی ماجرا آنجاست که در این دوره جدید دیگر خبری از «نوسان» قیمت‌ها نبود، بلکه نرخ‌ها فقط به سمت صعود گرایش داشتند و اثری از پائین‌آمدن قیمت‌ها نبود.‌

شاهکار مسئولان در طول سال‌های 90 و 91 همچنان ادامه یافت و مردم تلاش کردند تا با حذف بسیاری از کالاهای ضروری، اجناس «ضروری‌تر» را خریداری کنند.

abiabiabi

Registered User
لایک‌ها
4,890
به گزارش فارس، گرانی واژه‌ای هولناک و در عین حال عجین با زندگانی مردمان این سرزمین است. غول تورم سال‌هاست به عنوان جزئی لاینفک با معیشت شهروندان همراه شده و حتی سوژه شب‌نشینی و مهمانی‌های این ملت است. رشد این پدیده دردناک از اواسط دهه 80 روند پرشتابی به خود گرفت، روندی که آغاز آن را می‌توان در هنگامه آغاز به کار دولت نهم دانست.

اما هنوز مردم با این وضعیت به شکلی کج‌دار و مریز مدارا کردند تا اینکه دستگاه اجرایی کشور تصمیم خود در رابطه با هدفمندی یارانه‌‌ها و در واقع آزادسازی قیمت‌ها به شکل تدریجی را عملی کرد.

پس از گذشت دوره‌ای که با تثبیت قیمت‌ها همراه بود، آرام آرام شعله‌های آتش گرانی از زیر خاکستر زبانه کشید. متولیان امر که سیاست تثبیت دستوری قیمت‌ها را در پیش گرفته بودند به یکباره با جهش قابل ملاحظه نرخ اجناس به دلایل متعدد ( که جای آن در این مقال نیست) سراسیمه شدند.

شاید بازندگان اصلی این ماجرا، مردمی بودند که باید افزایش چند برابری قیمت‌ها و تورم بسیار شدید در برخی اقلام را تجربه می‌کردند؛ در حالی که حقوق و درآمدها هرگز به این نسبت افزایش نمی‌یافت.

گواه این مدعا صحبت‌های نماینده شهرستان قروه در مجلس شورای اسلامی در دی‌ماه سال 91 است. وی معتقد به تورم 50 درصدی در برخی کالاهای اساسی است. به تناسب رشد بی‌سابقه نرخ اجناس در پایتخت که این بار و برخلاف همیشه نه تنها کالاهای روزانه و مصرفی مردم که سایر گروه‌های کالایی را نیز دربر می‌گرفت، شهروندان شهرستانی نیز با افزایش شوک‌آور قیمت اجناس مواجه می‌شدند.

نکته کلیدی ماجرا آنجاست که در این دوره جدید دیگر خبری از «نوسان» قیمت‌ها نبود، بلکه نرخ‌ها فقط به سمت صعود گرایش داشتند و اثری از پائین‌آمدن قیمت‌ها نبود.‌

شاهکار مسئولان در طول سال‌های 90 و 91 همچنان ادامه یافت و مردم تلاش کردند تا با حذف بسیاری از کالاهای ضروری، اجناس «ضروری‌تر» را خریداری کنند.

اقا جون هر کی دوست دارین از این دروغ نیوز خبر نذارین که خودش از پیشکسوتان ماست مالی گرونی هاست ..و همیشه تفسیرهاش به این میرسه که :من و اینهمه خوشبختی محاله....محاله...!!!!

sisaco

Registered User
لایک‌ها
841
دوستان اخبار رو فقط و فقط و فقط و .... فقط از Tabnak.IR | تابناك دنبال کنید ! واقعا من که عاشقشم !

abiabiabi

Registered User
لایک‌ها
4,890
دوستان اخبار رو فقط و فقط و فقط و .... فقط از Tabnak.IR | تابناك دنبال کنید ! واقعا من که عاشقشم !

برو تو نخ این عصر ايران اون از یادت میره!!....اینا یه گروهی بودن با اونا فقط اینا تندتر بودن جدا شدن و عصر ایران رو زدن ...البته با هیتلر شکن که سایتهای خیلی بهتر هم هست این برای بدون هیتلر بود...

3Dpars

Registered User
لایک‌ها
37
اقا جون هر کی دوست دارین از این دروغ نیوز خبر نذارین که خودش از پیشکسوتان ماست مالی گرونی هاست ..و همیشه تفسیرهاش به این میرسه که :من و اینهمه خوشبختی محاله....محاله...!!!!
درست میگید ولی الان این خبر داره واقعیات جامعه رو بیان میکنه غیر از اینه؟؟؟ من خودم شخصا تو زندگیم یاد گرفتم اگه دشمن شخصیم حرف حق و درست بزنه رو قبول کنم این مصداق این خبر که گداشتم

تکبیررررررررررررررر
واقعا تابناک نوبره در نوع خود..........................

شرمنده ار استارتر عزیز تاپیک از مسیر خود خارج شد...........
ولی قیمت پراید تا قبل از انتخابات باز هم تکانی خواهد خورد ولی بعد از انتخابات روز از نو و شاهد .................بیخیال سیاسی نباید در این سایت صحبت کرد

Last edited:

Majikpc

Registered User
لایک‌ها
318
الان خریدو فروش پراید راکته

m_2t_ab

مدیر بازارچه - فروشنده معتبر
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
2,026
.: اخطار :.

سلام دوست عزیزم

تاپیک فروش، باید عکس از کالا داشته باشه و کنار کالا باید نوشته ای با سه مشخصه: 1- نام کاربری 2- آدرس فروم و 3- تاریخ قرار داده شده باشه. (نه به صورت تایپ روی عکس)
وجود هر کدوم از این سه مشخصه دلیل داره و هر سه لازم هست. در صورت نبودن هر کدوم از سه مورد فوق در عکس‌ها، تاپیک خلاف قانون هست.
لطفاً قبل از ایجاد تاپیک، عکس‌ها رو تهیه و آماده آپلود کنید.

با این حال به شما فرصت داده میشه تا طی 6 ساعت حداقل یک عکس با مشخصاتی که ذکر شد به پست اول اضافه کنید. در غیر این صورت طبق قانون تاپیک شما مسدود میشه.

این تاپیک‌ها رو مطالعه کنید تا بیشتر و بهتر با قوانین و دستورالعمل‌های فعالیت در بازارچه آشنا بشید:
http://forum.persiantools.com/t38293.html
http://forum.persiantools.com/t47542.html
http://forum.persiantools.com/t207431.html
http://forum.persiantools.com/t371792.html
http://forum.persiantools.com/t318218.html
http://forum.persiantools.com/t213773.html

متشکرم.

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا