برگزیده های پرشین تولز

بازی آنلاین eRepublik

mdrha

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام
هموطن فردا برای ایران خیلی دیر است امروز وطن به بودنت نیاز دارد..
ایریپابلیک یک بازی انلاین اینترنتی با حضور تمامی کشور هاست
یک بازی که شما به عنوان یک شهروند عادی وارد شده و با مرور زمان پیشرفت کرده و میتوانید عضو حزب یا کارخانه دار یا نماینده مجلس وزیر یا حتی رئیس جمهور برای ایران خود مبارزه کنید
ایران امروز با خیانت روسیه و مقدونیه و بیانیه گستاخانه روس ها وارد جنگی نابرابر با حضور بیش از 26 کشور برای اشغال ایران شده و به حضور شما هموطنان نیاز هست تا ایران ما در دنیای مجازی نیز سرفراز بماند..
هموطن فردا دیر است... امروز به ایران مجازی بپیوندید...
درگاه فارسی :
بازی آنلاین و استراتژیک چند کاربره | ایریپابلیک
درگاه انگلیسی :
Free Online Multiplayer Strategy Game | eRepublik
بعد از ورود سریعا به تیم آموزش مراجعه کنید

استارتر

Registered User
لایک‌ها
195
هیییییی ما به ایران واقعیم نمیرسیم چ برسه به مجازیش:دی
فکر کردم فردا تظاهراته راه بیفتیم تو خیابونا شعار بدیم مرگ بر زد ولایت بروکی

Szajan

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
ایرانم تو را میخواند.. هموطن به پاخیز

ایران تحت اشغال مقدوینه و روسیه:
eRepublik یکی بازی انلاین اینترنتی با قابلیت های گوناگون و زیبااست.
شما ابتدا به صورت شهروند تازه کار وارد شده و با گذراندن ماموریت های جذاب و هیجان انگیز میتوانید
به مرور زمان پیشرفت کرده و وارد دنیای اقتصاد و سیاست شوید و به عنوان عضو حزب , ارتش ,کارخانه دار یا نماینده مجلس و حتی رئیس جمهور به ایران خود کمک کنید.
امروز ایران وارد نبردی سنگین برای حفاظت ا ز خاک خود شده است نبردی که با توهین های بسیار از طرف روسیه و مقدوینه به ایران و مردمانش اغاز گردیده.
ایران مجازی به شما نیاز دارد... هموطن ایران را تنها نگذارید.

لطفا بعد از ثبت نام لینک زیر را مطالعه نموده و به هیچ عنوان نجنگید و منتظر پیام های وزارت اموزش ایران مجازی جهت راهنمایی شما بمانید.
http://www.erepublik.com/fa/article/-1-2196965/1/20

لینک ثبت نام فارسی: بازی آنلاین و استراتژیک چند کاربره | ایریپابلیک

لینک ثبت نام انگلیسی: Free Online Multiplayer Strategy Game | eRepublik

موفق باشید

sabanet

Registered User
لایک‌ها
4
چون بازی خیلی باحال و لذت بخشیه که چند ساله دارم بازی میکنم، آپ میکنم.

میتونید با لینک من عضو بشید:

یکی از بهترین و شاید جذابترین بازی های انلاین که به تازگی هم در بین کاربران ایرانی طرفدار پیدا کرده همین بازی ای ریپوبلیک است ، پیشنهاد میکنم به این بازی بپیوندید و دیگر هموطنانتان را یاری رسانید

برای عضویت از لینک ورود استارتر استفاده بفرمایید

سماق

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام بر دوستان عزیز
این بازی خیلی جالبه و دیدم که این جا حدود 4 سال پیش یه تاپیک در موردش زده بودند ولی چون که کلا خیلی تغییرات داشته و اینا گفتم که از شما دعوت کنم به این بازی بیایید.
توی این بازی شما و دیگر ایرانیا نماینده ایران هستید و می تونید بجنگید با کشور های دیگه و تو حزب مورد علاقتون برید و نماینده مجلس یا حتی رییس جمهور بشید.
مشکلش اینه که از 3 سال پیش بر اساس یک سوتفاهم هایی هیتلر شده ولی چون خیلی سایت گرافیکی خفنی نیست به راحتی میشه بهش دسترسی داشت.
لینک ثبت نام:Free Online Multiplayer Strategy Game | eRepublik
اولش شاید یکم پیچیده به نظر بیاد و قبل این که این روزنامه رو نخوندید کاری نکنید:
روز اول در ایرپابلیک - وزارت آموزش - published by Ashkan2244 on day 2,071 - page 1 of 2
خوبیش اینه که از دو سال پیش زبان فارسی هم پیدا کرده و دیگه مشکل زبان نداره.
اسم اکانت من در اونجا s0mag هست و اگر مشکلی داشتید به من نامه بزنید.
یک نکته هم اینه که اکثر افرادی که اونجا هستند بالای 20 و خیلی ها بالای 30 و بعضی ها حتی بالای 40 هستند پس اصلا بچه بازی نیست.
ممکنه توی یک هفته اول به نظر چرت بیاد ولی بعدش جالب میشه. یک خوبیش هم اینه که نسبت به بقیه بازی های آنلاین لازم نیست زیاد آنلاین باشید براش و معتاد کننده نیست.
الان هم یه مدته ترکیه نصف ایرانو گرفته و تلاش برای آزادی ایران زیاد شده و ما به تازه وارد نیاز داریم.
با تشکر
سماق

بالا