برگزیده های پرشین تولز

خریدار یک کیس غول Cooler Master Cosmos II

mg6

Registered User
لایک‌ها
1,627
سلام دوستان
خریدار این کیس هستم Cooler Master Cosmos II
همچنین اگر کیس های دیگه در اندازه ultra tower هم سراغ دارید پیشنهاد بدید
x9 گرین به کارم نمیاد.

samt.bsb

Registered User
لایک‌ها
148
درود داداش امیدوارم گیرت بیاد ولی فکر میکنم اصلا تو ایران نیست.راه ساده تر کپی نقشش ودادنش به کابینت سازی تا بسازن

mg6

Registered User
لایک‌ها
1,627
درود داداش امیدوارم گیرت بیاد ولی فکر میکنم اصلا تو ایران نیست.راه ساده تر کپی نقشش ودادنش به کابینت سازی تا بسازن
بودنش که هست ولی دیر رسیدم بهش تعداد زیاد وارد نشده
دریا کامپیوتر به تعداد محدود وارد کرده بود که همه رو بین نمایندگی هاش تقسیم کرد چون کیس خاصیه و مشتری خاص داره فکر نمی کنم همه شون فروش رفته باشه

amirhatamiii

Registered User
لایک‌ها
72
سلام آقا یونس امیدوارم با شرایطی که مدنظرتونه و خیلی سریع این کیس فوق العاده خاص رو پیدا کنید
دوستان ایشون از بچه های گل لیون و صد البته گل اهوازی هستند
دوستان من این کیس رو 1470 تا 1500 بستگی به قیمت دلار و دبه کردن فروشنده اصلی به صورت پلمپ همراه با گارانتی دریا کامپیوتر میتونم تقدیم کنم البته با این شرایط :
واریز سپس ارسال
مسئولیت سالم رسیدن کیس به عهده من نیست و به عهده شرکت تیپاکس یا شرکت پست می باشد و من میتونم از کیس و پلمپ کیس در هنگام بسته بندی فیلمبرداری کنم تا خیالتون از سالم بودن و پلمپ بودن کیس قبل از ارسال راحت باشه
اگه کسی نگرانی بابت سالم رسیدن داره میتونه هزینه پست ویژه رو بپردازه تا براش کیس رو بیمه کنم در اینصورت شرکت پست اگه مشکلی برای بسته ارسالی رخ بده حتی کل مبلغ کیس رو به شما پرداخت میکنه
البته این کیس پشت ویترین مغازه هست و ممکنه هر لحظه فروش بره و شرمنده دوستان بشم

mg6

Registered User
لایک‌ها
1,627
سلام آقا یونس امیدوارم با شرایطی که مدنظرتونه و خیلی سریع این کیس فوق العاده خاص رو پیدا کنید
دوستان ایشون از بچه های گل لیون و صد البته گل اهوازی هستند
دوستان من این کیس رو 1470 تا 1500 بستگی به قیمت دلار و دبه کردن فروشنده اصلی به صورت پلمپ همراه با گارانتی دریا کامپیوتر میتونم تقدیم کنم البته با این شرایط :
واریز سپس ارسال
مسئولیت سالم رسیدن کیس به عهده من نیست و به عهده شرکت تیپاکس یا شرکت پست می باشد و من میتونم از کیس و پلمپ کیس در هنگام بسته بندی فیلمبرداری کنم تا خیالتون از سالم بودن و پلمپ بودن کیس قبل از ارسال راحت باشه
اگه کسی نگرانی بابت سالم رسیدن داره میتونه هزینه پست ویژه رو بپردازه تا براش کیس رو بیمه کنم در اینصورت شرکت پست اگه مشکلی برای بسته ارسالی رخ بده حتی کل مبلغ کیس رو به شما پرداخت میکنه
البته این کیس پشت ویترین مغازه هست و ممکنه هر لحظه فروش بره و شرمنده دوستان بشم

ممنونم عزیز لطف دارید

سلام عزیز
دریا کامپیوتر اصفهان داره فکر میکنم
1 آمار بگیر
یکی از دوستان اصفهان حضورا رفت آمار گرفت موجود نداشتن
الان با نماینده اهواز تماس گرفتم گفتن یه دونه موجود داشتن قرار شده صبح اطلاع دقیق بدن

AR_SHAK

Registered User
لایک‌ها
32
یکی از دوستان اصفهان حضورا رفت آمار گرفت موجود نداشتن
الان با نماینده اهواز تماس گرفتم گفتن یه دونه موجود داشتن قرار شده صبح اطلاع دقیق بدن

ایشالا که پیدا میشه
ولی قیمتش خیلی بالاس

mg6

Registered User
لایک‌ها
1,627
ایشالا که پیدا میشه
ولی قیمتش خیلی بالاس

والا امکان وارد کردنشون دارم اما چون وزنش زیاده هزینه اش اگه بیشتر از اینجا نشه کمتر هم نمیشه
برای همین از اینجا بگیرم راحت ترم

AGREEN

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
2
درود دوست گلم اگر دنبال کیس هایی مثل هاف ایکس یا فلومو جی تی انرمکس باشید سریعتر به نتیجه میرسید .

Sir_MKH

Registered User
لایک‌ها
19
درود دوست گلم اگر دنبال کیس هایی مثل هاف ایکس یا فلومو جی تی انرمکس باشید سریعتر به نتیجه میرسید .

Haf X با Cosmos II در یک کلاس نیستند که جایگزین هم بشند....

mm65

Registered User
لایک‌ها
184
Haf X با Cosmos II در یک کلاس نیستند که جایگزین هم بشند....

هاف ایکس نه ولی Fulmo GT چرا

Cosmos II باید از نزدیک دید و بعد تصمیم گرفت . با عکس و ریویو فایده نداره.من از نزدیک دیدمش . چیز خاصی نیست که اینقدر قیمت داشته باشه فقط خیلی بزرگه ولی زیبایی آنچنانی نداره دربش هم شیشه ای نیست بر خلاف Fulmo GT که کارایی بهتری هم علاوه بر زیبایی داره حتی جای نصب دو تا پاور داره

بنده هم به استارتر محترم توصیه میکنم اگه کیس اولترا تاور میخواید Fulmo GT بگیرید.واقعاً کلاس متفاوتی داره

mg6

Registered User
لایک‌ها
1,627
همونطور که عرض کردم دنبال کیس های ultra tower هستم
کیس فعلیم haf x هست که فول تاوره
فول تاورها کلا به کارم نمیان
کیسی نیاز دارم که حداقل 8 جا برای هارد و جا برای نصب 3 تا رادیاتور برای واترکولینگ داشته باشه

هاف ایکس نه ولی Fulmo GT چرا

Cosmos II باید از نزدیک دید و بعد تصمیم گرفت . با عکس و ریویو فایده نداره.من از نزدیک دیدمش . چیز خاصی نیست که اینقدر قیمت داشته باشه فقط خیلی بزرگه ولی زیبایی آنچنانی نداره دربش هم شیشه ای نیست بر خلاف Fulmo GT که کارایی بهتری هم علاوه بر زیبایی داره حتی جای نصب دو تا پاور داره

بنده هم به استارتر محترم توصیه میکنم اگه کیس اولترا تاور میخواید Fulmo GT بگیرید.واقعاً کلاس متفاوتی داره
ظاهر واسم اصلا اهمیتی نداره فقط و فقط جا دار بودن برای مواردی که عرض کردم مهمه
طبق review ها cosmos II بهترین کیس 2012 هست از نظر خنکی و کیفیت ساخت
چون 2 کارت گرافیک 3 اسلاته هم دارم این مورد هم مهمه
باید بیشتر بررسی کنم ببینیم چه انتخاب هایی هست

AGREEN

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
2
اگر دنبال کیس ultra tower هستید بنده flumo gt رو در دفتر که از نزدیک نگاه میکنم . یهو حول برم میداره . خیلی بزرگه و فکر کنم به خوبی جواب شما رو بده .

mm65

Registered User
لایک‌ها
184
همونطور که عرض کردم دنبال کیس های ultra tower هستم
کیس فعلیم haf x هست که فول تاوره
فول تاورها کلا به کارم نمیان
کیسی نیاز دارم که حداقل 8 جا برای هارد و جا برای نصب 3 تا رادیاتور برای واترکولینگ داشته باشه

ظاهر واسم اصلا اهمیتی نداره فقط و فقط جا دار بودن برای مواردی که عرض کردم مهمه
طبق review ها cosmos II بهترین کیس 2012 هست از نظر خنکی و کیفیت ساخت
چون 2 کارت گرافیک 3 اسلاته هم دارم این مورد هم مهمه
باید بیشتر بررسی کنم ببینیم چه انتخاب هایی هست

بنده فقط پیشنهاد دادم.انتخاب 100% با خود شماست. فقط این هم بگم که cosmos ii جای نصب 13 عدد هارد داره ولی فولمو جی تی 14 تا و هر دو 10 اسلاته هستن و امکان کواد sli/cf به شما میدن.برای نصب 3 تا رادیاتور,اگه در فولمو جی تی پاور رو پایین کیس ببندید میشه 3 تا رادیاتور بست ولی خوب در این زمینه cosmos ii جادار تره

اگه COSMOS II گرفتید با مود کردن به زیباترین کیس میشه تبدیلش کرد.با صرف کمی هزینه و زمان:

http://cdn.overclock.net/b/be/be3f8f84_img0607mi.jpeg

AMIN 11

Registered User
لایک‌ها
77
اگر دنبال کیس ultra tower هستید بنده flumo gt رو در دفتر که از نزدیک نگاه میکنم . یهو حول برم میداره . خیلی بزرگه و فکر کنم به خوبی جواب شما رو بده .

با اجازه ، قیمت در چه حدود هست flumo gt؟

mg6

Registered User
لایک‌ها
1,627
بیا بالا ببینیم چی میشه :دی

بالا