برگزیده های پرشین تولز

راهنمایی برای خرید گوشی .............. لطفا کمک کنید :(

Finjan1989

Registered User
لایک‌ها
276
با سلام
یدونه گوشی HTC desire هست .
کمی خط و خش داره .
مثلا بالای گوشی 3-4 تا خط به طول 1 میلی داره . البته ضخامتش زیاد نیست . ولی خوب تو چشه !
کمی هم رنگ ولوم رفته .
پشت گوشی هم کمی خش داره .
در ضمن پشت گوشی یه بار باز شده . این گوشی دست یه کابینت ساظ بوده و زیر ال سی دی کمی گرد و خاک رفته بوده . واسه همین باز شده و تمیز شده .
حالا من نمیدونم که تعمیر شده یا نه ! این خرفیه که صاحب گوشی زده . ( از کجا میشه فهمید که گوشی تعمیر شده یا نه ؟! )
البته کمی هنوز گرد و خاک زیرش هست ولی خیلی کمه .
جعبه و شارژر داره . هندزفری نداره .
به نظرتون چقدر ارزش داره ؟

Finjan1989

Registered User
لایک‌ها
276
داش از مغازه دار بپرس
مغازه دارا قیمت پرت میدن ! وقتی میخرن تو سر مال میزنن !
فقط میخوام بدونم که رنج قیمتش در چه حده .
قاب این گوشی پیدا میشه ؟ قیمتش تقریبا چقدره ؟
از کجا میشه فهمید که گوشی تعمیر شده یا نه ؟

vazirnia

Registered User
لایک‌ها
80
مغازه دارا قیمت پرت میدن ! وقتی میخرن تو سر مال میزنن !
فقط میخوام بدونم که رنج قیمتش در چه حده .
قاب این گوشی پیدا میشه ؟ قیمتش تقریبا چقدره ؟
از کجا میشه فهمید که گوشی تعمیر شده یا نه ؟

درود
منظورشون این بود واسه تعمیری بودن از مغازه دار بپرسین .

darvish.m

Registered User
لایک‌ها
160
دوست عزیز
به نظر من هزینه بابت گوشی دیزایز دست دوم تو این رنج نکن - دیزایر همینجوری پردازنده ضعیفی داره و خیلی قدیمی هست سیستم عاملش هم اندروید 2.1 با قابلیت اپدیت به 2.2 هست - بیارش جمهوری مغازه دار هم فکر نمی کنم بیشتر از 250 - 300 بابت هم مدل سالم و تمیزش پول بدهند - قابش رو می تونی از تعمیر کارها قاب اورجینال بگیری - کلا مورد داستان داری هست

yagoot

Registered User
لایک‌ها
14
دوست عزیز
به نظر من هزینه بابت گوشی دیزایز دست دوم تو این رنج نکن - دیزایر همینجوری پردازنده ضعیفی داره و خیلی قدیمی هست سیستم عاملش هم اندروید 2.1 با قابلیت اپدیت به 2.2 هست - بیارش جمهوری مغازه دار هم فکر نمی کنم بیشتر از 250 - 300 بابت هم مدل سالم و تمیزش پول بدهند - قابش رو می تونی از تعمیر کارها قاب اورجینال بگیری - کلا مورد داستان داری هست

دقیقا نظر دوستمون تایید میشود:)

Finjan1989

Registered User
لایک‌ها
276
گوشی زیاد خوبی نیست چه اکبندش چه دست دومش

از چه نظر ؟

دوست عزیز

پردازندش 1 گیگاهرتز هست . که با گوشی Xperia mini برابره . 1 گیگاهرتز کاملا کافیه ! بقیش فقط بازار گرمیه !
اندروید 4 و 4.2 هم براش هست . درسته که کاستوم هست ولی کامل هست و مشکلی نداره .
فقط میخواستم بدونم که چند ارزش داره .
قیمت قاب گوشی تقریبا چنده ؟

darvish.m

Registered User
لایک‌ها
160
اگر فكر مي كني پردازنده اش قوي ه اوكي - بهر حال من كه اين ها رو دارم مي فروشم فيدبك كاربر رو بهتون گفتم و تجربيات كاري كه خودمون باهاش درگيريم - desire گوشي تاپ ي بوده است اما دو سال پيش بهر حال هرجور صلاح مي دونيد ولي با توجه به كمتر شدن يك مقدار قيمت و مشخصاتي كه فرموديد اگر 200-250 بخريد براي تون خوب مي تونه باشه با تمام توضيحات و مسائل سعي كنيد زير 300 برداريد اگر اصرار به خريد دارد. برقرار باشيد

Finjan1989

Registered User
لایک‌ها
276
اگر فكر مي كني پردازنده اش قوي ه اوكي - بهر حال من كه اين ها رو دارم مي فروشم فيدبك كاربر رو بهتون گفتم و تجربيات كاري كه خودمون باهاش درگيريم - desire گوشي تاپ ي بوده است اما دو سال پيش بهر حال هرجور صلاح مي دونيد ولي با توجه به كمتر شدن يك مقدار قيمت و مشخصاتي كه فرموديد اگر 200-250 بخريد براي تون خوب مي تونه باشه با تمام توضيحات و مسائل سعي كنيد زير 300 برداريد اگر اصرار به خريد دارد. برقرار باشيد

ممنون عزیز از توضیحاتتون .
ممنون میشم مشکلاتش رو بگین . از چه نظر فیدبک میخوره ؟ مشکل سخت افزاری یا نرم افزاری ؟

darvish.m

Registered User
لایک‌ها
160
رامش ضعيف هست
576 MB RAM; 512 MB ROM
هنگي رو بيشتر تجربه خواهيد كرد - پروسسور نسل قبلي هست درسته 1 گيگاهرتز هست اما شما الان برنامه هايي كه مي خواهي بريزي با تكنولوژي هاي بروز تر سازگاري بهتري خواهد داشت
فوريه 2010 اين تلفن همراه وارد بازار شده يعني تقريبا اوخر سال 89 بهر حال با توجه به رشد و بروزرساني ها شما اگر مي خواهيد هزينه كنيد مدل بروز تر خريد كنيد اما گفتم اگر در رنج دويست هزار تومان اين مدل را مي خواهيد بگيريد منطقي است.
در پست قبل هم گفتم اين مدل در زمان خودش خيلي خوب بوده وقتي پروسسور وايلدفاير 600 بود ديزاير 1 گيگ خيلي خوب بود در زمان خودش 400-450 هم قيمت فروشش بود.

Reborn

Registered User
لایک‌ها
46
گفتنی ها رو دوستان گفتن .....
گوشی های دست 2 بهتری هم هست .....

Finjan1989

Registered User
لایک‌ها
276
گفتنی ها رو دوستان گفتن .....
گوشی های دست 2 بهتری هم هست .....

امروز رفتم گوشی رو از نزدیک بررسی کردم .
خش هاش زیاد بود . 2 طرف گوشی هم ضربه خورده بود .
قسمت usb هم به اندازه 1.5 سانت (زیر باتری) شکسته بود !
مشخص بود که ضربه شدیدی خورده !
ولی خوده گوشی مشکلی نداشت و کاملا سالم بود !
فعلا بیخیالش شدم .
بودجه من نهایت 350 تومنه .
به نظر دوستان HTC Touch HD بخرم ؟
اولین اولویت برام صفحه بزرگ (حداقل 3.7 اینچ)
در ضمن میخوام اندروید باشه .

بالا