برگزیده های پرشین تولز

***سرمایه گذاری در UInvest***

وضعیت
موضوع بسته شده است.

Amir246

Registered User
لایک‌ها
91
سلام دوستان
این تاپیک رو زدم تا دوستانی که تجربه سرمایه گذاری در UInvest رو دارن ما تازه واردها رو راهنمایی کنن و تجربیات خودشون رو در اختیار ما بذارن. من خودم امروز در سایتش ثبت نام کردم و هنوز پولی برای سرمایه گذاری ندارم. فعلا میخوام در موردش تحقیق کنم.

امیدوارم با کمک دوستان تاپیک پر محتوا و مفیدی داشته باشیم.

Amir246

Registered User
لایک‌ها
91

pmforlife

Registered User
لایک‌ها
308
منم چندوقتیه ثبت نام کردم ولی هنوز سرمایه نزاشتم، چون برای شروع یه 100 دلاری حداقل باید بزاری هنوز نمیدونم که شروع کنم یا نه...
چیزی که مشخصه تو این چندساله موفق بوده و پرداختی داشته همیشه...
ولی باز از فردای هیچ سایتی آدم خبر نداره...:|

Amir246

Registered User
لایک‌ها
91
منم چندوقتیه ثبت نام کردم ولی هنوز سرمایه نزاشتم، چون برای شروع یه 100 دلاری حداقل باید بزاری هنوز نمیدونم که شروع کنم یا نه...
چیزی که مشخصه تو این چندساله موفق بوده و پرداختی داشته همیشه...
ولی باز از فردای هیچ سایتی آدم خبر نداره...:|

دوست عزیز لازم نیست که با 100 دلار شروع کنید، ارزون ترین سهمی که الان موجوده، تا این لحظه 12.47 دلار قیمت داره، با سود ماهانه 1 دلار. درسته که 1 دلار سود کمی هست ولی میشه با افزایش احتمالی قیمت سهم در روزهای آینده سهم رو فروخت و از این طریق سود کرد! من احتمالا تا چند روز آینده این سهم رو بخرم.

62278039463176599456.png

Amir246

Registered User
لایک‌ها
91
در این بسته آموزشی نحوه کار با سایت، سرمایه گذاری و تمامی منوهای سایت در قالب فیلم آموزشی توضیح داده شده است.
این بسته شامل:
1 فایل PDF شامل برخی توضیحات به صورت پرسش و پاسخ
3 فایل آموزش تصویری با فرمت swf
1 فایل PDF آموزش افتتاح حساب لیبرتی

دانلود بالینک مستقیم از مدیافایر: (حتما دانلود کنید، حجم 82.73MB)
بسته آموزشی کسب درآمد از سایت یواینوست-UInvest.zip

منبع: http://ptcclass.com/uinvest/

Last edited:

pmforlife

Registered User
لایک‌ها
308
خیلی وسوسه شدم که پروژه جدیدی که گذاشته
[h=3]Oil Palm Fruits Trading Company (STAGE II)[/h]رو یه سهم بخرم، هر سهم 125 دلار، ماهانه 16.25 دلار سود...

sa5070

Registered User
لایک‌ها
165
دوست عزیز لازم نیست که با 100 دلار شروع کنید، ارزون ترین سهمی که الان موجوده، تا این لحظه 12.47 دلار قیمت داره، با سود ماهانه 1 دلار. درسته که 1 دلار سود کمی هست ولی میشه با افزایش احتمالی قیمت سهم در روزهای آینده سهم رو فروخت و از این طریق سود کرد! من احتمالا تا چند روز آینده این سهم رو بخرم.

مشاهده پیوست 337424

من این سهام رو یه ماه پیش خریدم. این ارزونترین سهام یو اینوسته که قیمتشم همیشه ثابته و خیلی کم و ناچیز قیمتش بالا و پایین میشه.

sa5070

Registered User
لایک‌ها
165
خیلی وسوسه شدم که پروژه جدیدی که گذاشته
Oil Palm Fruits Trading Company (STAGE II)

رو یه سهم بخرم، هر سهم 125 دلار، ماهانه 16.25 دلار سود...

این سهام سود تقریبا خوبی میده. به احتمال زیاد درآینده قیمتشم بالا می ره. اگر توانشو دارید چند تا سهامشو بخرید.

HOOSEIN 105

Registered User
لایک‌ها
98
سلام
من خودم یه سهم هتل خریدم 291 دلار
الان رفته رو 310 دلار تا 325 هم رفته
قراره 22 این ماه میلادی 43 دلار سود بهم بده
بعد گرفتن سود احتمالا پولو بردارم
ریسکش زیاده در هر حال ...

pmforlife

Registered User
لایک‌ها
308
در مورد این کنفرانسش که قراره آخر این ماه تو لس آنجلس برگزار بشه کسی اطلاع بیشتری داره؟
این کنفرانس سالانه اس؟ سال های قبل هم برگزار شده؟ کسی تو کالیفرنیا آشنا داره که بتونه از دفتر این شرکت بازدید کنه و اطلاع بیشتری بگیره؟ و ...

irancelltopup

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
95
سلام دوستان
این تاپیک رو زدم تا دوستانی که تجربه سرمایه گذاری در UInvest رو دارن ما تازه واردها رو راهنمایی کنن و تجربیات خودشون رو در اختیار ما بذارن. من خودم امروز در سایتش ثبت نام کردم و هنوز پولی برای سرمایه گذاری ندارم. فعلا میخوام در موردش تحقیق کنم.

امیدوارم با کمک دوستان تاپیک پر محتوا و مفیدی داشته باشیم.

سلام
اولا که امیدوارم کسی اینجا به امضاء بنده گیر نده ! و نفرمایند که برای اینکه امضاء رو تبلیغ کنم الکی اینجا و آنجا پست می دهیم !
با 700 تا پست اینچینین اتهاماتی یکم درست نیست . چون خیلی از دوستان دیگر که همچین اتهاماتی می زنند با چند هزار پست امضا های چنین و چنانی دارند که از چپ و رست و بالا و پایین مرورگر زده بیرون دیگه ! :D بحث امضا با فعالیت توی انجمن کاملا متفاوته و انشاالله دوستان هم در این مورد با خودشون به نتیجه برسند !!

در مورد این سرمایه گذاری UNIVEST به نظر مطمئن هست ! یعنی با توجه به سایتش و اعتبارش و یافته های توی وب باید خوب باشه و قابل اطمینان .
فقط من هم زیاد در موردش تحقق نکردم و تا حدودی فکر کنم شبیه به فارکس عمل میکنه ؟ ایا اینجوریه ؟ ممکنه یهو این سایتم شیلتر بشه ؟ و فعالیتش غیر قانونی اعلام بشه ؟
در کل کسی هست که توی این سایت سرمایه گذاری کرده باشه و موفق هم شده باشه ؟
ممنون

elmonex

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
195
سلام
اولا که امیدوارم کسی اینجا به امضاء بنده گیر نده ! و نفرمایند که برای اینکه امضاء رو تبلیغ کنم الکی اینجا و آنجا پست می دهیم !
با 700 تا پست اینچینین اتهاماتی یکم درست نیست . چون خیلی از دوستان دیگر که همچین اتهاماتی می زنند با چند هزار پست امضا های چنین و چنانی دارند که از چپ و رست و بالا و پایین مرورگر زده بیرون دیگه ! :D بحث امضا با فعالیت توی انجمن کاملا متفاوته و انشاالله دوستان هم در این مورد با خودشون به نتیجه برسند !!

در مورد این سرمایه گذاری UNIVEST به نظر مطمئن هست ! یعنی با توجه به سایتش و اعتبارش و یافته های توی وب باید خوب باشه و قابل اطمینان .
فقط من هم زیاد در موردش تحقق نکردم و تا حدودی فکر کنم شبیه به فارکس عمل میکنه ؟ ایا اینجوریه ؟ ممکنه یهو این سایتم شیلتر بشه ؟ و فعالیتش غیر قانونی اعلام بشه ؟
در کل کسی هست که توی این سایت سرمایه گذاری کرده باشه و موفق هم شده باشه ؟
ممنون

دوست من
فارکس بستر خرید و فروش آنلاین جفت ارزهای مختلف است و سود حاصل از تغییر نوسانات بین این جفت ارزها.
این سایت یواینوست ماهیتش در کل متفاوت است.
و قیاس این دو با هم کاملا اشتباهه.
چون فارکس یک بازار جهانی و بین بانکی و کاربری است و این تنها یک سایت واسطه است برای خرید و فروش سهام
تعدادی شرکت و بنگاه اقتصادی.

اینکه سایتی فیلتر بشه یا نه دلیل بر خوب یا بد بودن اون سایت نیست.
چون میدونیم همه که الان حدود 70 درصد سایت های خوب خارجی چه تجاری - خبری - اجتماعی و غیره همه فیلتر هستن
و این مشکل دوبت ماست با اونها نه مشکل اونها.
پس چه فیلتر بشه چه نه اون سایت و کاربراش به کار خودشون ادامه میدن.
غیرقانونی اعلام شدن هر فعالیتی هم از دیدگاه دولت فعلی دور از ذهن نیست.
به نظرم فقط بیل ردن تو مزارع میماند که قانونی باشه و کلا هر تجارت و کسب درآمدی در عرصه نت از دیدگاه آقایان خلاف قوانین
خودشان باشد!

اما در کل این سایت هرچه که باشد با هر مقدار اعتباری باز هم ریسک است و لاغیر.

irancelltopup

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
95
دوست من
فارکس بستر خرید و فروش آنلاین جفت ارزهای مختلف است و سود حاصل از تغییر نوسانات بین این جفت ارزها.
این سایت یواینوست ماهیتش در کل متفاوت است.
و قیاس این دو با هم کاملا اشتباهه.
چون فارکس یک بازار جهانی و بین بانکی و کاربری است و این تنها یک سایت واسطه است برای خرید و فروش سهام
تعدادی شرکت و بنگاه اقتصادی.

اینکه سایتی فیلتر بشه یا نه دلیل بر خوب یا بد بودن اون سایت نیست.
چون میدونیم همه که الان حدود 70 درصد سایت های خوب خارجی چه تجاری - خبری - اجتماعی و غیره همه فیلتر هستن
و این مشکل دوبت ماست با اونها نه مشکل اونها.
پس چه فیلتر بشه چه نه اون سایت و کاربراش به کار خودشون ادامه میدن.
غیرقانونی اعلام شدن هر فعالیتی هم از دیدگاه دولت فعلی دور از ذهن نیست.
به نظرم فقط بیل ردن تو مزارع میماند که قانونی باشه و کلا هر تجارت و کسب درآمدی در عرصه نت از دیدگاه آقایان خلاف قوانین
خودشان باشد!

اما در کل این سایت هرچه که باشد با هر مقدار اعتباری باز هم ریسک است و لاغیر.

ممنون از توضیحاتتون دوست عزیز
من با فارکس تا حدودی اشنا هستم اما این سایت سرمایه گذاری رو اصلا مطالعه نکردم و فقط اینجا دیدمش و یه سرچ کوچولو تو گوگل برای همین پرسیدم .
منم نگفتم اگه شیلتر بشه بده ! منظورم اینه که مثلا همین فارکس تا چند سال پیش قانونی بود و بدون مشکل همه کار می کردن اما الانم همه اونهایی که کار می کردن دارن ادامه میدن اما به خاطر بحث شیلترینگ کار خیلی خیلی سخت شده .
ظاهرا همه کسانی هم که کار کردن توی این سایت نظرشون همینه که ریسکش خیلی بالاست .
باید شبیه به کارگزاران بورس معمولی باشه که سهام خرید و فروش می کنند ؟

elmonex

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
195
آره تقریبا
البته با این تفاوت که سود هم میده خودش
و همین موضوع ریسک رو افزایش میده.
درسته که 5 سال فعالیت داره اما باید قبول کرد 4 سال اول ناشناخته بوده و تازه 1 سال میشه
به محبوبیت و تعداد بالای کاربران رسیده.
و این امر از طرفی ریسک کار رو هم بالاتر میبره.
کارگزاران بورس خودشون حق پرداخت سود ندارن و تنها باید کمیسیون بگیرن.
سایت خوبیه اما برای کسی خوبه که ریسک پذیریش واقعا بالا باشه و پول اضافه داشته باشه که وارد کنه
که اگه سوخت هم براش مهم نباشه.

jahan654

Registered User
لایک‌ها
46
اگه کسی سهمی را خرید هر زمان دوست داشت می تواند آن را بفروشد یا باید برای آن مشتری پیدا شود؟
نقد کردن پول و خارج کردن پول آن آسان است؟
واریز و برداشت را چگونه است ؟ لیبرتی را ساپورت می کنه؟

Amir246

Registered User
لایک‌ها
91
اگه کسی سهمی را خرید هر زمان دوست داشت می تواند آن را بفروشد یا باید برای آن مشتری پیدا شود؟
نقد کردن پول و خارج کردن پول آن آسان است؟
واریز و برداشت را چگونه است ؟ لیبرتی را ساپورت می کنه؟

بله تا اونجایی که من فهمیدم هر وقت که بخوایید میتونید سهم رو بفروشید. هم مستقیما به سایت، هم به افرادی که در لیست تقاضای خرید با قیمت های مختلف منتظر خرید هستند. به لیبرتی پرداخت داره. برای آشنایی بیشتر بسته آموزشی رو دانلود کنید: بسته آموزشی کسب درآمد از سایت یواینوست-UInvest.zip

Amir246

Registered User
لایک‌ها
91

l2eza

Registered User
لایک‌ها
39
ای بابا این سایت هم که شیلتر شد رفت، من تازه میخواستم ثبت نام کنم :-(

elmonex

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
195
ای بابا این سایت هم که شیلتر شد رفت، من تازه میخواستم ثبت نام کنم :-(

این از طبعات اینه که دوستان مدام لینک مستقیم میذارن به سایتها.
هرچند هزار بار گفته شده هیچوقت لینک به بیرون ندید
و سعی کنید آدرس سایتها رو مستقیم درج نکنید
چون با توجه به ایندکس شدن خوب صفحات تو گوگل سریعا سایتها رو فیلتر میکنن.
اما نگران نباشید!
چون این سایت اس اس ال داره و از این آدرس به سادگی در دسترسه :

https://uinvest.com.ua

حالشو ببرید

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا