برگزیده های پرشین تولز

مشاوره از مدیران بخش موبایل و اساتید راجب ویندوز فون

احسانبزرگي

Registered User
لایک‌ها
3,301
سلام مدیران واساتید عزیز من میخوام بدونم اندروید بهتره یا ویندوز فون ایا ویندوز فون دیگه به جایی رسیده که بشه ویندوز رو به اندروید ترجیح داد ؟بازی برنامه براحتی براش گیر میاد؟ایا بنظرتون اینترفیس گوشی بعد یه مدت ازار دهنده نمیشه؟اینو واسه این میگم که صفحه اولش فقط منو هست و بکگراند نمیشه گذاشت؟ممنون میشم راهنمایی کنید؟

Mazi

* مدیر موبایل و اسمارت فون ها* مدیر پاتوق
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
10,410
فعلا تا به جایی برسیم که ویندوز فون همپای اندروید بشه مدتها زمان لازمه و شاید هم هیچ موقع نرسه.در کل به نظر من هنوز خرید ویندوز فون مخصوصا برای کسایی که خیلی دنبال برنامه بازی هستند اشتباه هست.باید هنوز منتظر باشید.

ESMIGHELE

همکار بازنشسته
لایک‌ها
10,372
با اومدن اندروید دیگه ویندوز فون اون برتری رو نداره
یه زمانی برای خودش خوب بود.....
اما برنامه هایی که برای آندروید هست کجا و برای ویندوز فون هست کجا!!؟

soroosh_cz

Registered User
لایک‌ها
1,153
من خودم ویندوز فون داشتم، عوض کردم اندرویدی گرفتم... تنها خوبی ویندوز فون ساده بودنش هست، همه چی دم دسته. ولی به نظر من اندروید خیلی بهتره.

esinig

Registered User
لایک‌ها
654
فعلا تا به جایی برسیم که ویندوز فون همپای اندروید بشه مدتها زمان لازمه و شاید هم هیچ موقع نرسه.در کل به نظر من هنوز خرید ویندوز فون مخصوصا برای کسایی که خیلی دنبال برنامه بازی هستند اشتباه هست.باید هنوز منتظر باشید.
دقیقا چیزی ک من میخواستم بگم

darvish.m

Registered User
لایک‌ها
160
در نظر داشته باشيد Developer هاي آندرويد در دنيا افراد زيادي هستند در همين ايران ببينيد چقدر افراد علاقه مند وجود دارد كه روي اپليكيشن نويسي آندرويد كار مي كند علاوه بر اين كمپاني هاي بزرگ مثل سوني سامسونگ اچ تي سي و حالا خود گوگل با موتورولا الجي و ... با آندرويد درگير هستند كاربر بيشتر پشتيباني بيشتر و نهايتا اپليكيشن بيشتر - ويندوز فون بيشتر يك درام هست براي شركت نوكيا كه مايكروسافت تلاش هاي نهايي خود را براي نجات موكيا با ويندوز فون هاي جديد شروع كرده است اما فيد بكي كه من تو يك جامعه اماري كوچك مثل بازار جمهوري دارم مي گيرم ( عرض ككردم جامعه كوچك مشتري ا ن وكاربران من و برخي همكاران) ويندوز اولويت كاربران نيست

differentboy1994

کاربر فعال موبایل و اسمارت فون ها
کاربر فعال
لایک‌ها
2,260
فعلافقط اندروید به 100 دلیل

بالا