برگزیده های پرشین تولز

اولین فروش اچ تی سی وان در کل ایران

وضعیت
موضوع بسته شده است.

javad96

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
14
سلام دوستان
همانطور که میدانید چندین روز هست که گوشی اچ تی سی وان وارد بازار جهانی شده و بعضی از سایت های معبر ایران در ضمینه فروش اینترنتی برای جو دادن در بازار این گوشی را پیش فروش میکنند ولی چون ندارند و قیمت قطعی آن را نمیدانند بعداز مدتی آگهی خود را پاک کردن و با این کارشون به خریدارهای محترم بی احترامی کردن و با افکار عمومی بازی کردن و این تاپیک اینگونه نیست و این فروش کاملا واقعی میباشد.

من در این تاپیک http://forum.persiantools.com/t379114.html انواع گوشی های موجود بازار را باقیمت های مناسب به فروش گذاشتم ولی یک تاپیک مخصوص فروش اچ تی سی وان باز کردم که به صورت تخصصی این کار را دنبال کنم.

من با چندین عمده فروش در بندرعباس و دوبی در ارتباط مستقیم هست و از این همه فقط یک شرکت در دوبی این گوشی راموجود دارد که به قیمت 3.250.000 میدهد که قیمت نسبت بالای هست ولی یک شرکت دیگه هست که تا چند روز پیش موجود داشت ولی تمام کرده است که گفته است تا دوشنبه 26/1/92 یا سه شنبه 27/1/92 اچ تی سی وان می آورد به به قیمت 2.950.000 .
حالا اگر کسانی که واقعا براشون پول مهم نیست و میخواهند هرچی سریع تر گوشی رو داشته باشند میتوانند از همین الان با قیمت 3.250.000 سفارش بدهند و 3 روزه تحول بگیرند و اگر به قیمت پایین تر میخواهید باید یک یا دو روز صبر کنند.

هرکس خواست میتواند از همین الان سفارش بدهد و حداقل نصف پول را بپردازد و بعداز اینکه گوشی از دبی به دست ما رسید نصف دیگر هزینه را بدهد تا ما برایش ارسال کنیم.

تا الان آقای sepehrirani اولین سفارش را داده است در این تاپیک http://forum.persiantools.com/t379114.html و 1.500.000 پرداخت کرده است که گفته است تا فردا صبر میکند که اگر شد 2.950.000 را سفارش میدهم وگرنه همان 3.250.000 که سفارش ایشان فردا ثبت میشود و تا آخر هفته بدستش میرسد و حتما عکس های گوشی را در تاپیک خواهم گذاشت تا شما باور کنید.

Profession@l

همکار بازنشسته
لایک‌ها
317
کاربر گرامی لطفا به منظور رعایت قوانین انجمن پست اول رو ویرایش کنید و عکس به همراه نام کاربری (روی کاغذ) قرار بدید، در غیر این صورت تاپیک شما قفل میشه.
با تشکر.

hadijamalo

Registered User
لایک‌ها
0
کاربر گرامی لطفا به منظور رعایت قوانین انجمن پست اول رو ویرایش کنید و عکس به همراه نام کاربری (روی کاغذ) قرار بدید، در غیر این صورت تاپیک شما قفل میشه.
با تشکر.

شما اینو انجام بده بعد اینکه قیمته اون تاپیکتم از علائدین پایینتر نیستش که میگی با دبی اینا در تماسی..........

Leon 2008

Registered User
لایک‌ها
1,273
شما اینو انجام بده بعد اینکه قیمته اون تاپیکتم از علائدین پایینتر نیستش که میگی با دبی اینا در تماسی..........

علاالدین منظورت فروشگاهه علاالدین که بندر عباسه? دادا اونا که ناپدید شدن و الان چن ماهه دارن دکور عوض میکنن ولی خب این که میگین عکس با نام کاربری درسته باید انجام بدن

Sent from my GT-I8190

CYB3R

Registered User
لایک‌ها
469
اولين نيستيد عزيزم ، جمعه آل ديجيتال تعدادي آورد كه طي چند ساعت تموم شد .

قيمت هم ٣ ميليون بود كه قراره دوباره بياره

javad96

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
14
با تشکر.

در پ.خ عرض شد

داداش کدوم علاالدین میگید منظورتون اگر بندرعباس باشه که من کاملا میشناسمش لطفا تاپیک رو خراب نکنید الان همون مغازه که شما میگید حدود 2 ماه بسته هست به دلیل تغییر دکوراسیون و هیچ گوشی گوشی نه دارد و نه سفارش میگیرد فقط یک قیمت حدودی زد همین

esinig

Registered User
لایک‌ها
654
ایول دادا عجب خیلیا پول دارن
خوب تا این هم وطنای گلمون هستن ک هرچیزی رو با هر قیمتی میخرن معلومه بالاسری ها هی میزنن تو سرمون و هیچوقت قیمتا پایین نمیاد
استارتر گل هم موفق باشی چندوقت اومدی قیمتات نسبتا مناسبه

javad96

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
14
اولين نيستيد عزيزم ، جمعه آل ديجيتال تعدادي آورد كه طي چند ساعت تموم شد .

قيمت هم ٣ ميليون بود كه قراره دوباره بياره

داداش اشتباه نکنید آقای sepehrirani که یه من سفارش داده بهم گفت که تو اولین ساعت های درج آگهی آل دیجیتال سفارش دادم ولی گفت چند روز بعد سفارشمو لغو کردن میتونید از خودش بپرسید آل دیجیتال فقط با این کار میخواست جو به بازار بده

mohammad200

Registered User
لایک‌ها
1,341
داداش اشتباه نکنید آقای sepehrirani که یه من سفارش داده بهم گفت که تو اولین ساعت های درج آگهی آل دیجیتال سفارش دادم ولی گفت چند روز بعد سفارشمو لغو کردن میتونید از خودش بپرسید آل دیجیتال فقط با این کار میخواست جو به بازار بده

اینو تایید میکنم !
آل دیجیتال خیلی از این کارا میکنه !

javad96

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
14
ایول دادا عجب خیلیا پول دارن
خوب تا این هم وطنای گلمون هستن ک هرچیزی رو با هر قیمتی میخرن معلومه بالاسری ها هی میزنن تو سرمون و هیچوقت قیمتا پایین نمیاد
استارتر گل هم موفق باشی چندوقت اومدی قیمتات نسبتا مناسبه

داداش اگر خدا بخواد همیشه قیمت هام مناسب میمونه

sepehrirani

Registered User
لایک‌ها
11
:blush:
جواد جان ما منتظریم داداش :cool: یادش بخیر دوسال پیش هم که میخواست اس2 بیاد بازار همین حالو داشتیم
راستی یه اس 3 سفید 16 گیگ ویتنام دارم اگه مشتری داشتی برام ردش کن البته وقتی وان رسید:rolleyes:

javad96

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
14
مدلهای دیگه هم موجوده

مثلا چی داداش؟

:blush:
جواد جان ما منتظریم داداش :cool: یادش بخیر دوسال پیش هم که میخواست اس2 بیاد بازار همین حالو داشتیم
راستی یه اس 3 سفید 16 گیگ ویتنام دارم اگه مشتری داشتی برام ردش کن البته وقتی وان رسید:rolleyes:

انشالله مبارکتون باشه پیشاپیش
قیمت داداش اس3 سفید تو برام پ.خ کن داداش

sepehrirani

Registered User
لایک‌ها
11
اینو تایید میکنم !
آل دیجیتال خیلی از این کارا میکنه !
اینکار آل منو بازم یاد اون زمانی انداخت که همه منتظر اس2 بودن و یه بنده خدایی تازه اومده بود توکار موبایل و تو همه فرومها تاپیک داشت ""و داره ""اومد و تاپیک فروش زد و مدعی شد که موجود داره به فلان قیمت همه گفتیم عکس بذار امروز فردا کرد و آخرش هم دو تا عکس فوتوشاپی گذاشت و آخر سر هم مجبور شد تاپیک عذرخواهی بذاره :hmm: در مورد آل هم به جرات میتونم قسم بخورم اولین نفری بودم که سفارش دادم ولی پولمو برگردوندن و گفتن تموم شده!!!!!!!!!!!!!!!! پروفایلم تو آل گویای همه چیز هست

javad96

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
14
دوستان من الان در یاهو هستم هرکس خرید داره بیاد سوالاتشو بپرسه

nima394

Registered User
لایک‌ها
60
دوستان ميشه يكي به من راجب دوربين اين گوشي توضيح بده؟؟چهار مگاپيكسله؟؟؟:blush:

javad96

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
14

داداش 4 مگاپیکس نیست و 4 اولتراپیکس هست که هر 1 اولتراپیکسل معادل 3 پیکسل هست که میشه 12 مگاپیکسل عرض کنم تعداد مگاپیسل هیچ تاثییری در کیفیت عکس خواهد گذاشت و فقط جزییات عکس رو زیاد میکنه برای مثال اگر عکسی که با دوربینی که با پیکس بالا بگیری اون عکس رو زوم کنی کیفیت عکس کمتر تغییر میکنه فقط همین درضمن بگویم که دوربینی که بر روی وان قرار گرفته شده با دوربین اس4 سامسونگ و اکسپریا زد سونی مقایسه شد از هر دو آنها یک سروگردن بالاتر بود در کیفیت

sepehrirani

Registered User
لایک‌ها
11

اینم دو تا لینک در این مورد " ضمنا اچ تی سی وان تا قبل از معرفی رسمی m7 نامیده میشد

سنسور دوربین اچ تی سی ام 7، برخوردار از اولتراپیکسل ها ست و نه مگاپیکسل ها - نارنجی

مقایسه عکس های دوربین اچ تی سی وان با 9 تلفن هوشمند و یک دوربین اس ال آر - نارنجی

CYB3R

Registered User
لایک‌ها
469
جو ؟؟؟ جو كجا بود ، اونايي كه نتونستن بيارن دارن جو ميسازن .

بررسي خود ال ديجيتال رو بخونيد عكس هم داره

javad96

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
14
وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا