برگزیده های پرشین تولز

فروش دوربین canon powershot a1100 is دارای f2.7 کیفیت عالی

وضعیت
موضوع بسته شده است.

ba2ever

Registered User
لایک‌ها
44
این دوربینو بنده از آقای درویشی از این تاپیک برای شخصی خریده بودم که متاسفانه بعد خرید بنده گفته نمیخواد منم قصد فروش به فامیل رو دیگه ندارم و به کار بنده هم نیومد (خودم 500D کانن دارم و خانواده هم علاقه ای به دوربین دوم نشون ندادن به خاطر تفاوت کیفیت فاحش )

وضعیت ظاهری: بدنه خط و خش زیاد داره همچنین رنگ رفتگی 3-4 جا کوچولو داره -یه زدگی کوچولو بغلشه که تو عکس دوم سمت چپ ماک کنون مشخصه که هیچ مشکلی نداره-صفحه ال سی دی با توجه به اینکه محافظ داشته بسیار تمیز حتی یه نقطه هم روش نیست (البته بنده محافظش رو برداشتم)

مشکل فنی: به هیچ وجه نداره کاملا سالم می باشد و تعمیر هم تا حالا نشده

قیمت در بازار: تولید نمیشه -قیمت در سال 89 که سه سال پیش میشه 170 تومان بوده و یقینا میدانید که قیمتها الان تقریبا 2.7 الی 3 برابر می باشد

قیمت فروش پایه : 155 (قیمت خرید خودم - پست با خریدار) و طبعا به بهترین پیشنهاد فروخته میشه ،

سه پایه هم برای فروش موجوده ، قابل تعویض با کالاهای دیگه هم هست

این عکس با نام کاربری

دوربین در رده خودش با این قیمت بسیار راضی کننده است با اف 2.7 برای محیط های کم نور یا دادن عمق میدان ، تو روز کیفیت عکس ها عالیه ، فیلم برداری کیفیت صدا و تصویر خیلی خوبی داره اما سایزش 640*480 است و به نظرم ساده ترین کاربری ممکن رو داره و به معنای واقعی کلمه اشاره کن و عکس بگیره point and shoot ، درضمن با باطری شارژی بنده بالای 150 تا عکس گرفتم روی اتوماتیک و هنوز باطری داشت

نمونه عکس برای عمق میدان (عکس ریسایز و کم حجم شده)

اینم نمونه عکس کامل (2.78 مگابایت)

Last edited:

bijan_darvishi

Registered User
لایک‌ها
660
ناراحت شدم.ان شاالله که خوب بفروشید.بیا خوبی کن آخرشم این!!!بهش حتما بگید که سری بعد ازتون کاری نخواد.ولی خودش پشیمون میشه عکسایی که این دوربین میگیره از اون تایپیک قبلی که گذاشتم و عکسی که شما قرار دادید مشخصه اثر انگشت کاملا مشخصه

ba2ever

Registered User
لایک‌ها
44
ناراحت شدم.ان شاالله که خوب بفروشید.بیا خوبی کن آخرشم این!!!بهش حتما بگید که سری بعد ازتون کاری نخواد

این دوربین که خلاصه فروش میره اما برای ادم تجربه میشه که دیگه به حرف فامیل جماعت فقط و فقط گوش بده و کاری واسه کسی اینجوری نکنه .

اینم این شا الله که فروش میره . نشد دیگه هدیه میدمش به یکی یا خودم استفاده میکنم
خداروشکر تجربه گرونی نبود :(

Last edited:

ba2ever

Registered User
لایک‌ها
44
دوست عزیز لوازم چی داره؟

لوازم همراهش فقط کابل ای وی برای نمایش عکس ها رو تلویزیون و کابل یو اس بی اتصال به کامپیوتره

(باطری قلمی 2 عدد و رم اس دی میخوره که باید تهیه کنید)

بالا میری یعنی ؟

Last edited:

ba2ever

Registered User
لایک‌ها
44
کارتون نداره؟

کارتون ، گارانتی قبلی ، سیم یو اس بی و سیم تی وی هم همراهشه
فقط رم و باطری نداره که از اول خرید هم اصلا تو جعبه نیست

به روز رسانی

Last edited:

ba2ever

Registered User
لایک‌ها
44
به روز رسانییییییییییییییی ( مشکل مالی برطرف شد )

ba2ever

Registered User
لایک‌ها
44
بالاااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا

ba2ever

Registered User
لایک‌ها
44
به قیمت 100 هزار تومان خارج فروم فروخته شد !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا