برگزیده های پرشین تولز

نیازمند افراد ماهر برای تشکیل گروه و انجام پروژه

وضعیت
موضوع بسته شده است.

aptimos

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
12
با سلام خدمت همه ی دوستان
بنده طرحی در ذهن دارم وبرای عملی کردن اون این تاپیک و زدم:ایده و طرحی نو در تجارت الکترونیک(خدماتی - بانکی)
ولی سرمایه گذار تحت شرایطی که من میخواستم تا به امروز پیدا نشد.لذا گفتم یه تاپیک دیگه بزنم تا یه جور دیگه این طرح عملی کنم.طرح بنده در رابطه با راه اندازی سیستم
کیف پول الکترونیک بوسیله ی تلفن همراه است.شایداولین چیزی که توی ذهن شما میاد این باشه که همراه اول خوب این و پیاده کرده ولی باید بگم که جیرینگ همراه اول چند تا ضعف عمده داره ویکی از اونها اینه که فقط درصد ناچیزی ازمشترکین همراه اول وپوشش میده نه همه ی اپراتور ها را واین طرح همه ی اپراتورها را پوشش میده و.........
این طرح شبیه هیچ سیستمی نیست وبه خاطر همینه که این طرح صد در صد سودده است.چندین روش سوددهی داره.شاید بگین احتیاج به مجوز داره؟درست ولی ما در ابتدای کار تحت زیر مجموعه ی یک بانک عمل می کنیم تابعداز قدرت گرفتن بتونیم مجوز بگیریم.
حالا برای اینکه این طرح عملی بشه احتیاج به موارد زیر داریم:

1-ثبت شرکت
2-طراحی و پیاده سازی سیستم ها (موبایل و تحت وب)
3- بستن قرارداد با بانک ها
4-هزینه ی تبلیغات(روزنامه-تلویزیون-وب........)
5-هزینه ی نگهداری و راه اندازی سیستم های تحت وب
6-استخدام افراد متخصص برای نگهداری و تامیین امنیت سیستم های تحت وب
7-هزینه ی مکان ثابت که در ابتدای کار به اون احتیاجی نداریم.
اینها مواردی بودن که برای استارت و نگهداری طرح به اون احتیاج داریم.بنده فکر کردم که بهتره که بهتره این طرح و به صورت گروهی(شراکتی)انجام بدیم
حالا تا ان جای که من میدونم احتیاج به افراد زیر دارم:
1-احتیاج به برنامه نویسان ماهر و با تجربه که در زمینه های که ذکر میگردد نمونه کار داشته باشند.
(طراحی و برنامه نویسی سایت های پرداخت انلاین-سیستم های تحت وب-موبایل(جاوا-اندروید-ios-)-سامانه های پیام کوتاه-نگهداری و پیکره بندی سرور های تحت وب و....)
2-احتیاج به یک تامیین کننده ی مالی برای فراهم کردن ملزومات طرح که فکر نمی کنم بیشتر از چند میلیون بخاد سرمایه گذاری کنه.

در ضمن باید اینو بگم که با تاسیس شرکت همه در ان با نصبتی مشخص سهامدار خواهیم بود.
این هم ادرس ایمیل بنده است:[email protected]
من ساکن مشهد هستم ومشهدی ها در اولویت هستند.

با تشکر

فایل های ضمیمه

• تاییدیه.jpg
    تاییدیه.jpg
    106.2 KB · نمایش ها: 62

diagram

Registered User
لایک‌ها
27
داداش چند تومن سرمایه میخواد؟؟

aptimos

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
12
داداش چند تومن سرمایه میخواد؟؟
ببین اینها باید خریده بشه:
1-سامانه ی پیام کوتاه6 یا 8 رقمی رند با شارژ اولیه ی مناسب
2-اجاره ی سرور اختصاصی-خرید گواهی ssl-خرید دامین و....
3-هزینه ی تبلیغات در اینترنت
که بیشتر این هزینه ها برای خرید سامانه ی پیام کوتاه و تبلیغات هدفمند صرف میشه که فکر کنم در حدود10میلیون باشه.

up..........

ببین اینها باید خریده بشه:
1-سامانه ی پیام کوتاه6 یا 8 رقمی رند با شارژ اولیه ی مناسب
2-اجاره ی سرور اختصاصی-خرید گواهی ssl-خرید دامین و....
3-هزینه ی تبلیغات در اینترنت
که بیشتر این هزینه ها برای خرید سامانه ی پیام کوتاه و تبلیغات هدفمند صرف میشه که فکر کنم در حدود10میلیون باشه.

up..........

Last edited:

mohandes_dani

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
طرح جالبی به نظر میاد....اما توضیحات کافی نبود ، بیشتر بفرمایید شاید بشه به شراکت در طرحتون فکرد کرد

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا