برگزیده های پرشین تولز

بزرگترین سایت اطلاعات مکانی تهران و ایران ( کشور ) ( اینحوالی )

ali_shirazi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
با سلام.
می خواستم یه سایت رو بهتون معرفی کنم که به تازگی شروع به کار کرده و با کمک همه ماها بزودی میتونه جای خیلی از سایتهایی ماننت گوگل مپ و ویکی مپیا رو برای ما ایرانی ها بگیره و سرویس هایی که خیلی ازون هارو اون سایت ها به ما ارائه نمیدن رو به صورت رایگان و بدون تحریم ارائه کنه.
در این سایت شما می توانید هر مکانی که دوست دارید رو جستجو کرده و روی نقشه پیدا کنید و اطلاعات آن را مشاهده کنید. و اگر هم مکان مورد نظر شما موجود نبود می توانید به راحتی ثبت نام کرده و آن را اضافه کنید تا بقیه افراد بتونن ببینن و استفاده کنند
ســــایت اینحوالی ( اینحوالی - اولین و بزرگترین بانک اطلاعات مکانی ایران )
این سایت با اطلاعات مکان هایی که خود ما توش ثبت می کنیم و برای همدیگر به اشتراک می گزاریم می تونه جامع ترین سایت اطلاعات مکانی بشه و در حال حاظر هم 2 هزار مکان در آن ثبت شده اعم از رستوران، بانک ، پارک و بوستان، کافی شاپ، بیمارستان، پمپ بنزین و .....

در آینده نزدیک هم سرویس هایی مانند مسیر یابی به نقاط مورد نظر شما حتی با در نظر گرفتن ترافیک تهران و یا جستجو کردن محدوده مورد نظر شما برای مکان های مورد نظر شما، امکان جستجو محتوی ( مثلا جسنجو کردن لباس مارک آدیداس، و پیدا کردن فروشگاههای آن ) و پیشنهاد های هوشمند با توجه به شناخت از کاربر ( برای مثال هنگام ظهر پیشنهاد ناهار در رستوران های محبوب و نزدیک منطقه شما ) و برنامه موبایل آن هم در آینده در برنامه پدیدآورندگان سایت می باشد.
حتما سر بزنید و نقاط خود را اضافه کنید و با بقیه به اشتراک بگذارید.
یکبار سر بزنید و همیشه برای جستجو مکان های خود به این سایت بروید.
امیدوارم که مفید باشه.

بچه ها لطفا بعد از اینکه دیدید اگر نظر انتقاد، پیشنهادی دارید حتما در پست بفرمایید. خوشحال میشیم که بشنویم.
و اگر کسی هم قصد همکاری تو هر زمینه ای داشت استقبال می کنیم.
و بازهم اگر ثبت نام کنید و مکان های اطراف محل خود را در سایت ثبت کنید تا دیگران هم بتوانند ببینند و استفاده کنند ممنون می شویم.

Last edited:

ali_shirazi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
بچه ها لطفا نظری هم دارید تو همین پست بگید بهم. ممنون میشم.

ali_shirazi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
ممنون میثم جان که وقت گذاشتی وی دیدی سایت رو.
بله نقشه از گوگل میاد، ولی در منوی بالای سایت امکان تغییر نقشه به نقشه های دیگر نیز هست مثل نقشه مایکروسافت و نقشه رایگان openStreet و درآینده نقشه بر روی سرور های داخلی خواهد بود. در کل هیچ تهدیدی برای خارج از دسترس شدن نقشه نخواهد بود. بازم ممنون که نظر دادی و سوال پرسیدی.
از همه نظرای همه دوستان با احترام و مشتاقانه استقبال می کنیم.

ali_shirazi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سایت جالبی هست فقط پایین جستجو ها خای هستش یه چیزی بزار تا پر تر نشون داده بشه
سلام دوست گرامی.
اول تشکر ازینکه وقت گذاشتی دیدی سایت رو و تشکر دیگه بابت اینکه نظرت رو هم گفتی. کاملا محترم هست نظر شما و حتما اعمال میشه و کلا در طراحی ظاهر تغییراتی خواهیم داشت. باز هم اگر نظر خاصی دارید بگید و ما خوشحال میشیم.
ممنونم اگه این سایت رو به دیگر دوستان هم معرفی کنید و خودتون هم مکان هایی که میشناسید اطراف محل خو را در سایت وارد کنید تا همه بتوانند از آن استفاده کنند.

shahrooz1234

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
من سایت را دیدم.خیلی جالب است.اگر از تکنولوژی flashوactionscript در آن استفاده شود،خیلی بهتر می شود

shahrooz1234

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
یک نکته دیگه یادم رفت بپرسم.آیا این سایت به شرکت خاصی تعلق داره؟
مرسی از اینکه وقت می گذارید و جواب من را میدهید.

ali_shirazi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0

مرسی ازینکه وقت گذاشتید و دیدید و نظر دادید. حتما مد نظر میگیریم نظرهای شمارو.
بازم ممنون میشم اگه شما هم نقاط مورد نظر خودون رو ثبت کنید در سایت.
استفاده از سایت و ثبت نقاط بسیار ساده می باشد.

shahrooz1234

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
من در سایت ثبت نام کردم و تعدادی نقطه نیز اضافه کردم.خیلی ایده جالبی است.

AMIMAN

Registered User
لایک‌ها
46
درود .

منم چند نقطه اضافه کردم ، خیلی ایده ی جالبی هست ..

ali_shirazi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0

در جواب شما باید بگم که در حال ثبت شرکت هم می باشیم بزودی....

ali_shirazi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
من در سایت ثبت نام کردم و تعدادی نقطه نیز اضافه کردم.خیلی ایده جالبی است.

ممنون، امیدوارم برای همه بتونه مفید باشه. اگه همه مثل ویکی مپیا توش مکان هایی که میشناسیم رو اضافه کنیم بزودی هیچکس برای پیدا کردن هیچ مکانی مشکلی نخواهد داشت :)

ali_shirazi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
درود .

منم چند نقطه اضافه کردم ، خیلی ایده ی جالبی هست ..

درود بر شما.
تشکر از اینکه اینجا پیام دادید. اما شما باید برای اضافه کردن نقاط به سادگی ثبت نام کنید ولی من کاربر جدیدی ندیدم که ثبت شده باشه. بازم ممنون ازینکه وقت گذاشتید و سایت رو دیدید. اگر هرکس چن مکان که میشناسه هم اضافه کنه
کمک به بقیه افراد برای شناختن اون مکان ها میکنه.

تشکر از همه بچه های فعال و خوب فروم پرشین تولز.

ce.mohsen

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
با سلام
من هم سایت شما را نگاه کردم
من خودم در زمینه GIS اطلاعاتی دارم و با نرم افزارهای مختلفی از آن کار کردم و با دیدن سایت شما خیلی لذت بردم و به شما به خاطر این ایده و کار برنامه نویسی قوی و جذابی که انجاد داده اید تبریک می گم
امیدوارم آمار بازدیدتون زیاد بشه و روزی برسه که هر مکانی ، دکتری ، پارکی ئ ... که می خوام رو از سایت شما جستجو کنم و خودم رو با سرعت پایین google map نکنم
چند تا نکته هم اومد تو ذهنم که گفتم به عنوان انتظارات یک بازدید کننده مطرح کنم
1.در حال حاضر من نتونستم نقاط رو ویرایش کنم ، مگه قرار نیست سایت یه صورت wiki باشه و هر کاربری بتونه نقاط بقیه کاربران رو هم ویرایش کنه ؟
2.خیلی خوب می شه کاربرا بتونن در مورد یک نقطه خاص (مثل یک رستوران) نظر بدن تا بقیه از روی اون نظرات در موردش تصمیم بگیرن!
3.حالا این 2 نکته رو درست کنید تا من بازم انگیزه واسه نظر دادن داشته باشم :p

ali_shirazi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
با سلام
من هم سایت شما را نگاه کردم
من خودم در زمینه GIS اطلاعاتی دارم و با نرم افزارهای مختلفی از آن کار کردم و با دیدن سایت شما خیلی لذت بردم و به شما به خاطر این ایده و کار برنامه نویسی قوی و جذابی که انجاد داده اید تبریک می گم
امیدوارم آمار بازدیدتون زیاد بشه و روزی برسه که هر مکانی ، دکتری ، پارکی ئ ... که می خوام رو از سایت شما جستجو کنم و خودم رو با سرعت پایین google map نکنم
چند تا نکته هم اومد تو ذهنم که گفتم به عنوان انتظارات یک بازدید کننده مطرح کنم
1.در حال حاضر من نتونستم نقاط رو ویرایش کنم ، مگه قرار نیست سایت یه صورت wiki باشه و هر کاربری بتونه نقاط بقیه کاربران رو هم ویرایش کنه ؟
2.خیلی خوب می شه کاربرا بتونن در مورد یک نقطه خاص (مثل یک رستوران) نظر بدن تا بقیه از روی اون نظرات در موردش تصمیم بگیرن!
3.حالا این 2 نکته رو درست کنید تا من بازم انگیزه واسه نظر دادن داشته باشم :p
با تشکر از حسن نظر شما. این موارد بزودی اضافه خواهد شد.
از همه خوانندگان این پست خواهشمندم حتما برای کمک به نویسنگان این سایت و کمک به راه اندازی یک سامانه قوی به جای مشابه های خارجی آن در آن ثبت نام کنید و مکان هایی که میشناسید را در آن ثبت کنید
این فرایند بسیاد ساده و جذاب می باشد.
حتما یکبار تست کنید. بزودی حوایزی هم برای افرادی که مکان های بیشتری را ثبت کرده اند در نظر گرفته خواهد شد.

بالا