برگزیده های پرشین تولز

طرح مباحث در مورد غولهای امنیتی و ضد مخربهای :

aylar6888

Registered User
لایک‌ها
201
دوستان از این به بعد لطف کنن و مباحثشون رو در این تاپیک دنبال کنن تا به تاپیک دوست عزیزمون آیجی لطمه نخوره و چندین بار تذکر دادن و الان هم نیستن که رضایت یا عدم رضایتشونو ازین بحثها بیان کنن...

خیلی راحت هم میشه هم در این تاپیک و هم در یک تاپیک جدا مخرب گذاشت و تست کرد و با فیلم و شات و مستندات درجه مقاومت و نفوذناپذیری و شناسایی و پاکسازی هر محصول رو دید و در دنیای واقعی محصولات رو محک زد نه در دنیای مجازی و با شایعه و خبر...
dynimiteexplosionanim.gif

animatedgoldstar.gif***************************animatedgoldstar.gif
smallstaranimtrans1.gif********************************smallstaranimtrans1.gif
animatedgoldstar.gif***************************animatedgoldstar.gif

Last edited:

disna

Registered User
لایک‌ها
39
سلام.
خیلی ممنون از لطفتون .

aylar6888

Registered User
لایک‌ها
201
سلام :
برای شروع این مخرب رو با ضد مخربهای ی که روی سیستمهاتون هست تست کنید و حتما حتما از تستون شات یا فیلم بذارید...
میخوایم ببینیم کدوم ضدمخرب در مرحله اکسترکت شناسایی میکنه و اگه نگرد با اسکن دستی و اگر نکرد با فعال شدن ویروس ..هر کدوم تو کدوم مرحله قابلیت شناسایی و کشف و مسدود یا حذف کامل دارن....
فقط مسولیت تست با خودتونه و حداقل از سند باکس یا شادو دیفندر استفاده کنید...(چون این مخرب جدیده و شاید بعضی محصولات اونو نشناسن و اگه از لایه دفاعی انتی ویرستون رد بشه پاکسازیش مکافات داره...)

پسورد = 123

http://s2.picofile.com/file/77192122...pdate.zip.html

Last edited:

aylar6888

Registered User
لایک‌ها
201
برای تست دوم هم با COMODO LEAK TEST یک تست با حداکثر تنظیمات بذارین تا قدرت فایروالهای محصولات مختلف رو ببینیم...

(البته چند ابزار تست فایروال دیگه هم هست که به مرور اگه دوست داشتین براتون میذارم تا محصولاتتون رو محک بزنید...)

aylar6888

Registered User
لایک‌ها
201
خودم برای شروع تست فایروال PRIVATE FIREWALL رایگان رو میذارم..
باورتون نمیشه این نرم افزار فقط 3 مگابایت حجم داره و حتی بعد از نصب کل حجم اون به 9 مگ هم نمیرسه اما قدرتش فوقالعاده ست..

3333333444444444444444444444d.png

aylar6888

Registered User
لایک‌ها
201
نتیجه تست مخرب بالا به آویرا فری (فقط دو سه ساعت بعد از شناسایی مخرب در وب) به محض اکسترکت فایل...پاکسازی و قرنطینه شد...

6666666666666666.png

disna

Registered User
لایک‌ها
39
سلام .

قبل از همه این رو بگیم که Sandbox نقص امنیتی داره و برخی ویروسها ازش رد شده و سیستم اصلی رو آلوده می کنن و استفاده از اون مخصوصآ برای کاربرهای خانگی توصیه نمیشه .

اکثر ضد ویروسها این فایل رو به عنوان تهدید و ویروس شناسایی می کنند .

ترند میکرو ( TROJ_SPNR.06DA13 ) و سایمنتک ( Trojan.Gen.2 ) هر 2 شناسایی می کنن .

و این نتیجه ویروس توتال : لینک

موفق باشید .

disna

Registered User
لایک‌ها
39
وب روت Webroot Secure Anywhere با عنوان W32.Trojan.Gen شناسایی می کنه .

aylar6888

Registered User
لایک‌ها
201
سلام .

قبل از همه این رو بگیم که Sandbox نقص امنیتی داره و برخی ویروسها ازش رد شده و سیستم اصلی رو آلوده می کنن و استفاده از اون مخصوصآ برای کاربرهای خانگی توصیه نمیشه .

اکثر ضد ویروسها این فایل رو به عنوان تهدید و ویروس شناسایی می کنند .

ترند میکرو ( TROJ_SPNR.06DA13 ) و سایمنتک ( Trojan.Gen.2 ) هر 2 شناسایی می کنن .

و این نتیجه ویروس توتال : لینک

موفق باشید .
سلام :
شما مخربی رو معرفی کنید که از نرم افزار سند باکسی یا از شادو دیفندر رد شده باشه من حرف شما رو قبول میکنم...
دوما چطور سندباکسی یا شادو دیفندر نقص دارن و انتی ویروسه از نقص مبرا هستن؟؟؟هیچ محصولی هیچ محصولی نمیتونه امنیت صد در صد برای ما ایجاد کنه و این هم یه نقصه...
امسال بیشترین فالس الارمها مال محصولات قدرتمند بوده :
گزارش فالس پوزیتیو ماه مارس رو ببینید :

مشاهده پیوست 342430
قرار ما تست در محیط واقعی و گذاشتن شات یا فیلم بود...همین نورتون توی ویروس توتال زده بود شناسایی میکنه در تاریخ9.4.2013 البته تا روز بعد اصلا شناسایی نمیکرد و بعد از نصف روز شناسایی میکرد اما پاک نمیکرد و فقط با پاور ایریزر پاک میشد...
شما هم لینک به ویروس توتال ندید توی ویندوزمجازی تست کنید اگه به مجازی سازها اعتقاد ندارید...
اگر این محصولاتی که شما اسم میبرید همونقدر قدرتمند باشند شما توی ویندوز اصلیتون تست کنید و قائدتا نباید ترسی داشته باشید از اجرای مخرب (دبل کلیک)چه برسه به تست...
در ضمن هدف ما فقط شناسایی نیست محصولی که شناسایی کنه اما نتونه جلوی خرابکاری رو بگیره یا نتونه ریپیر یا حذفش کنه بدرد نمیخوره و ما بیشتر این مد نظرمون(شناسایی در 3 مرحله ای که بالا گفتم-قرنطینه یا حذف - جلوگیری از اجرای مخرب)
بیشتر میخواهیم بدونیم اگه مثل همین مخرب که دو روز بعد یواش یواش شناسایی شد تونست انتی ویروس رو دور بزنه انتی ویروس چه لایه های دفاعی یا هجومی داره که اونو بلاک یا حذف کنه...
بقول دوستمون الان حملات سایبری و قدرت انتی ویروس توی زیرو دی ها معلوم میشه نه دیتابیس سنتی که کم کم داره جاشو به ماژولهای دیگه میده...
==================================================
لطفا لینک نذارید یا عکس یا فیلم از شناسایی و بهتر که از اجرای ویروس و جلوگیری محصولی که دارین
ممنون
=======================================================
animatedgoldstar.gif لطفا همه دوستانی که مایل هستن ضد مخربهاشونو تست کنن از تست یا اجرای ویروس توی سیستمشون عکس بذارن یا فیلم...
animatedgoldstar.gifلطفا فایروال سوئیتتون رو هم با کومودو لیک تست ارزیابی کنید و شاتها رو بذارید

Last edited:

disna

Registered User
لایک‌ها
39
سلام :
شما مخربی رو معرفی کنید که از نرم افزار سند باکسی یا از شادو دیفندر رد شده باشه من حرف شما رو قبول میکنم...
قرار ما تست در محیط واقعی و گذاشتن شات یا فیلم بود...همین نورتون توی ویروس توتال زده بود شناسایی میکنه در تاریخ9.4.2013 البته تا روز بعد اصلا شناسایی نمیکرد و بعد از نصف روز شناسایی میکرد اما پاک نمیکرد و فقط با پاور ایریزر پاک میشد...
شما هم لینک به ویروس توتال ندید توی ویندوزمجازی تست کنید اگه به مجازی سازها اعتقاد ندارید...
اگر این محصولاتی که شما اسم میبرید همونقدر قدرتمند باشند شما توی ویندوز اصلیتون تست کنید و قائدتا نباید ترسی داشته باشید از اجرای اونها چه برسه به تست...
لطفا همه دوستان از تست یا اجرای ویروس توی سیستمشون عکس بذارن یا فیلم...

سلام .

با مطالعه یادداشت زیر میتونه اطلاعات بیشتری درباره در رفتن ویروس از Sandbox و آلوده کردن سیستم اصلی کسب نمائید .

ویروسهایی که SandBox را دور می زنند .

دیگه بیت و کسپر و مدلهای دیگه ضد ویروس نداره .

ما توی ویندوز XP و 7 تست کردیم .

همچنین هیچ ضد ویروسی صد در صد نیست و حرف شما براساس منطق نیست که شما اگه به فلان محصول اعتماد دارید بیا رو سیستم اصلیت اجرا کن .

دوست گرانقدر من ، بحث درباره امنیت سایبری هست و باید با منطقه و البته حرفه ای پیش بربم نه براساس احساسات و عشق و عاشقی .

همچنین بابت عدم بارگذاری عکس عذرخواهی می کنیم . محدودیت زمانی که در اختیار تیم ما قرار داره باعث این مسئله شده .

از طرفی ما فکر می کنیم مشاهده لینک ویروس توتال میتونه در این بین مفید باشه .

موفق و پیروز باشید .

aylar6888

Registered User
لایک‌ها
201
من درباره نرم افزارهای مجازی ساز مثل سندباکسی یا شادو دیفندر صحبت میکنم نه سند باکس داخل سوئیتها..چون اصلا کار اینها متفاوته...
هر چند شما هر مخربی رو دوست داشتین من توی سند باکس کومودو براتون کامل اجراشش میکنم...
این حملات سایبری یعنی چی؟؟؟
ویروس توتال مفیده اما معمولا اول شناسایی به اون فرستاده میشه و اومدیم من کاربر دو روز انتی ویروس رو آپدیت نکردم اونوقت تکلیف چیه؟؟؟
من چندین بار گفتم بحث اینه :

1-شناسایی درست بدون فالس یا کمترین فالس 2-پیشگیری از نفوذ مخرب -3 پیشگیری از صدمه دیدن خود انتی ویروس 4-پیشگیری از رجیستری و هسته ویندوز و 5-بالاخره پاکسازی
===================================
منظور من از تست توی سیستم حقیقی اینه که شما که اینقد از قدرت دفاعی این دو سه محصول دفاع میکنید یکبار این مخربها رو که الان تقریبا همه انتیها میشناسن توی سیستمتون اجرا کنید قائدتا باید از خرابکاریشون جلوگیری بشه...البته بد برداشت نکنین منظور بدی ندارم و طبق رفرنسهای خودتون میگم...
من چون به انتی ویروس رایگان آویرا و کومودو اطمینان دارم (البته کومودو خیلی بیشتر) همین مخرب رو قبل از شناسایی توی سیستمم اجرا کردم که تاریخ و شاتش موجوده در فروم همسایه...

Last edited:

disna

Registered User
لایک‌ها
39
من درباره نرم افزارهای مجازی ساز مثل سندباکسی یا شادو دیفندر صحبت میکنم نه سند باکس داخل سوئیتها..چون اصلا کار اینها متفاوته...
هر چند شما هر مخربی رو دوست داشتین من توی سند باکس کومودو براتون کامل اجراشش میکنم...
این حملات سایبری یعنی چی؟؟؟
ویروس توتال مفیده اما معمولا اول شناسایی به اون فرستاده میشه و اومدیم من کاربر دو روز انتی ویروس رو آپدیت نکردم اونوقت تکلیف چیه؟؟؟
من چندین بار گفتم بحث اینه :
1-شناسایی درست بدون فالس یا کمترین فالس 2-پیشگیری از نفوذ مخرب -3 پیشگیری از صدمه دیدن خود انتی ویروس 4-پیشگیری از رجیستری و هسته ویندوز و 5-بالاخره پاکسازی

سلام مجدد .

ما سعی می کنیم با بهترین نوشتار منظور خودمون رو برسونیم ، البته همیشه موفق نیستیم .

نگاه کنید شما نباید اینطوری موضع گیری کنید و من پیشنهاد می کنم به این فروم و پست به دید تبادل اطلاعات نگاه کنیم و کسب دانش بیشتر . حداقل ما خیلی چیزها اینجا یاد گرفتیم .

منظورم تو همین بحث ضد ویروسها و امنیت هست . الارقم اینکه نزدیک به 10 - 15 ساله به صورت کاملا تخصصی داریم تو این زمینه کار می کنیم و با 7-8 آزمایشگاه ارتباط مستقیم داریم . ( یعنی مهندسین سطح 2 )

حالا این سطح بندی ها خودش ماجرا داره که سر فرصت حتمآ خدمتتون توضیح می دیم .

وقتی ویروسی از Sandbox رد میشه . sandbox یک تکنولوژی هست که بقیه از ی شرکت مثلا خریدن و حالا تو محصولاتشون استفاده می کنن .

اصلا از لحاظ حرفه ای و امنیتی استفاده از sandbox تو ضد ویروسهای خانگی کار خنده داریه و مهمتر از اون احمقانه . چون مگه ی کاربر عادی یا حتی نیمه حرفه ای ( من و شما و ..) کارشناس خبره امنیتی هست که بتونه صد در صد بفهمه ی فایل یا برنامه تهدیده یا تهدید نیست ؟؟؟؟

بعدش شما با کمی صبر و حوسله اگه اون یادداشت رو مطالعه می کردید متوجه منظور نگارنده میشدید و اینقدر زود و با عجله در مورد کامت ما تصمیم گیری نمیکردید .

حالا بگذریم .

اون کاربری که ضد ویروس خودش رو آپدیت نمیکنه مشکل خودشه نه من و شما و نه مشکل حتی اون شرکتی که ضد ویروس رو ازش خریده و بعدش همونطور که خدمات شما دوست عزیز عرض کردیم ما فایل رو روی ویندوز و سیستم واقعی و نه فقط ویروس توتال تست کردیم و براساس اون گفتیم چی شناخته و چی نشناخته .

شما ماشین بنز بخر بجای بنزین توش آب بریز . خوب خودت نمیتونی باهاش بری نه به بنز چیزی میشه نه به دوستات نه به اون کسی که ماشین رو بهت فروخته .

و اما درباره نکته آخری که فرمودید در مورد تاپیک و بحث .

همه این چیزهایی که فرمودید تا حدی درسته به شرطها و شروطه ها .

مثلا شما ی فایل میزاری . ما تست می کنیم و نتیجه رو میگیم . خوب این کار ما بده ؟ خوب نه .
بعدش وقتی ما ی بحثی مثل همین نقصهای امنیتی - مشکلات نرم افزاری و غیره رو پیش میکشیم که اینها شاید شما ندونید ولی همینها اطلاعات بسیار ارزشمندی هست که هر شخصی نمیدونه و قرار هم نیست بدونه . ما این مدل اطلاعات رو تازه با لینک و مستندات خوشگل و مامان دوز اینجا میزاریم حالا تشکر نمیکنید اشکال نداره ، حداقل غر نزنید . و به منابع و یادداشت توجه کنید .

( البته ما به همین غرهای شما به عنوان نقد کارمون نگاه می کنیم و خیلی استفاده می کنیم ازش :D مثل شما که از اطلاعات ما استفاده می کنید و به روی خودتون نمیارید .) پس لطفآ باز اگه سوالی بود حتمآ بپرسید و به چالش کشیدن خیلی هم خوبه . مثلا ما با حاضر جوابی شما در عین حفظ احترام یعنی همین کاری که الان داریم می کنیم و تا الان پیش رفتیم خیلی هم خوبه و استقبال می کنیم .

خدا به ما عمر و زمان بده که تا بتونیم یادداشت و پست بزاریم .

یعنی برای خودتون مطالعه اینها ( اگه به این مدل بحثها : امنیت ) علاقه مندید ، که مشخصه هستید خوبه وگرنه نه به ما چیزی اضافه میشه و نه کم میشه .

کلمه تهدیدات سایبری هم دلیل بکار بردنش اینه که امروز طیف و شکل تهدیدات اینقدر متنوع شده که دیگه واژه هایی مثل ویروس ، روت کیت ، فیشینگ ، تروجان ، بکدور ف ترس افزار ، تبلیغ افزار ، حملات وب و .......صدها مدل تهدید ساده و پیچیده دیگه تک تک اسم نمی بریم و از اونجایی که در بسیاری از موارد با ی ویروس بسیار بسیار ساده ی حمله سایبری بسیار بسیار بزرگ انجام میشه ما به طور کلی از کلمه تهدیدات سایبری صحبت می کنیم .

مثل ی دکتر : زبونم لال فرض کن ما میریم بیمارستان و ی دکتر ما رو میبینیه . دکتر فقط میخواد تشخیص بده ما چه بیماری گرفتیم که درمان بشیم و ارجاعمون بده یا به ی بخش درست یا ی متخصص درست . حالا سرماخوردگی باشه یا سرطان .. ( خدا به دور ) بعدش کار دکتره تمومه و میره مریض بعدی .
میخوام بگم قرار نیست ما بالا سر مرده فاتحه بخونیم و مراسم هفتم و دهم و چهلم و سالگرد بگیریم براش .

1- ویروس شناسایی میشه . 2- اون چیز اصلا ویروسه یا فالسه 3- کسب دانش بیشتر در حوزه امنیت اطلاعات و امنیت سایبری و تکنولوژی های امنیتی در حوزه آنتی ویروسها .

اره عزیزم . این منظور و هدف ماست و امیدواریم خوب انجامش بدیم .
وگرنه نرم افزار باید پیگیری کنه نه من و شما . خود ضد ویروس باید ویروس رو شناسایی کنه و ما فقط نتیجش رو میزنیم .

aylar6888

Registered User
لایک‌ها
201
biggrinsmiley.gif
مثل شما که از اطلاعات ما استفاده می کنید و به روی خودتون نمیارید .)
:blink::D
من از شما تا حالا هیچ چیزی یاد نگرفتم..جز تبلیغات و مرغ یه پا داره...و خراب کردن کمپانیهای دیگه..اگه چیزی یاد گرفته بودم مطئن باشید قدردانی میکردم تازه همون موقع نه بعدها
منظور من از آپدیت نبودن انتی اینه که اگه با دیتابیس شناسایی نشد دیگه انتی چه ماژولهایی داره برای دفاع و پاکسازی؟دوره دیتابیس داره سر میاد دوست من...
مثل : behavior blocker-hips-heuristic و....
در ضمن از دوستان خواستم هم از تست ویروس هم از تست فایروالشون عکس بذارن اونهم با بالاترین تنظیمات...
اگر کسی با این مسئله مشکلی داره خودش یه تاپیک مجزا بزنه بنده هم شرکت میکنم...
===================================================================
در ضمن تمام رفرنسهای شما به این سایت دورانتاش خودتون داده میشه...
و مثلا میگین : سند باکس بده - گجت بده (نورتون تا آخرین ورژن 2012 داشت) - کیبورد مجازی بده - تنظیمات کاربر پسند بده - hips بده...
شما هر چی که توی محصولات خودتون نیست بد میدونید...
=============================================
یه نکته دیگه :
من هر مخربی رو که بگید با کومودوی آپدیت چند ماه پیش توی سیستم واقعیم اجرا میکنم اما شما جرات میکنید ترند یا نورتون رو با آپدیت چند ماه پیش همین مخربی که تکب براتون گذاشتم تو سیستمتون اجرا کنید؟؟؟
اگه جوابتون بله هست با نرم افزارهای ریموت چک میکنیم مثل TeamViewer----البته حرف دوستان برای ما سنده

disna

Registered User
لایک‌ها
39
:blink::D
من از شما تا حالا هیچ چیزی یاد نگرفتم..جز تبلیغات و مرغ یه پا داره...و خراب کردن کمپانیهای دیگه..اگه چیزی یاد گرفته بودم مطئن باشید قدردانی میکردم تازه همون موقع نه بعدها
منظور من از آپدیت نبودن انتی اینه که اگه با دیتابیس شناسایی نشد دیگه انتی چه ماژولهایی داره برای دفاع و پاکسازی؟دوره دیتابیس داره سر میاد دوست من...
مثل : behavior blocker-hips-heuristic و....
در ضمن از دوستان خواستم هم از تست ویروس هم از تست فایروالشون عکس بذارن اونهم با بالاترین تنظیمات...
اگر کسی با این مسئله مشکلی داره خودش یه تاپیک مجزا بزنه بنده هم شرکت میکنم...
===================================================================
در ضمن تمام رفرنسهای شما به این سایت دورانتاش خودتون داده میشه...
و مثلا میگین : سند باکس بده - گجت بده (نورتون تا آخرین ورژن 2012 داشت) - کیبورد مجازی بده - تنظیمات کاربر پسند بده - hips بده...
شما هر چی که توی محصولات خودتون نیست بد میدونید...
=============================================
یه نکته دیگه :
من هر مخربی رو که بگید با کومودوی آپدیت چند ماه پیش توی سیستم واقعیم اجرا میکنم اما شما جرات میکنید ترند یا نورتون رو با آپدیت چند ماه پیش همین مخربی که تکب براتون گذاشتم تو سیستمتون اجرا کنید؟؟؟
اگه جوابتون بله هست با نرم افزارهای ریموت چک میکنیم مثل TeamViewer----البته حرف دوستان برای ما سنده

عجب رویی داری :D

در عوض ما از شما کلی چیز یاد گرفتیم . اینکه مرغ 2 تا پا داره هیچی . تازه پر هم داره :D

البته ما هم قبول داریم ویروس توتال نمیتونه ی مرجع صد در صدی باشه که آیا ویروس توسط ی ضد ویروس شناسایی میشه یا نه . ما چند مورد رو برخورد داشتیم به صورت عینی .

در مورد تست که فرمودید ضد ویروس و فایروال راستش یکم این طوری مشکله . چون عمومآ طرف ی اینترنت سکیوریتی میگیره که هم ضد ویروسه هم فایروال هم امکانات خیلی بیشتری داره .

برای همین تستهای ما به صورتی هست که می بینیم کلا ویروس شناسایی میشه یا نمیشه .

در مورد رفرنسها هم من حرفتون رو قبول ندارم . چون منابع لینک میشه به دیسنا ( وبلاگ ) که توضیحات و ترجمه فارسی داره و لینک انگلیسی و اصلی زیر خبر اومده و گاهی اوقات نیاز به عکس و .. هست که ضمیمه میشه .

شما به جای اینکه ی راست بری تو سایت دورانتاش - رو لینک کلیک کن : یادداشت رو بخون و بعد اگه به ترجمه و مطلب شک داشتی رو لینک منبع خبر کلیک کن . خوب یهویی میری تو سایت دورانتاش ذوق زده میشی :D بعدش میگی ما تبلیغ کردیم .

در باره ( و مثلا میگین : سند باکس بده - گجت بده (نورتون تا آخرین ورژن 2012 داشت) - کیبورد مجازی بده - تنظیمات کاربر پسند بده - hips بده... )

هم دقیقآ مدارک و مستندات و منابع معتبر هر یادداشت ذیل اون یادداشت اومده و این چیزی نیست که حرف ما یا دورانتاش یا دیسنا یا شما یا پدر بزرگهایمان باشه . ( گفته ای از سقراط )

بعدش دوست عزیز شما کارت با ما فرق داره . گفتم احساسی برخورد نکن . احساسات خوبه ولی نه تو این مورد و نه مخصوصآ در مورد ما . شما هر جا عشقت میگه و حال می کنی فایلها رو اجرا کن .

قربان شما .

disna

Registered User
لایک‌ها
39
این مخربها رو هم تست کنید...
30 مخرب تقریبا جدید (از فروم همسایه)
پسورد = BAT

http://space.sadedel.net/storage/220P30Virus_92_2_.rar

سلام .

این فایلی که قرار دادید 20 نمونه فایل داشت .

روی سایمنتک تست نکردیم .
ترند میکرو 6 تا شناخت .
وب روت هم 6 تا .
البته ما با وب روت فقط اسکن کردیم .

عکس وب روت هم خدمتتون میزاریم که ملاحظه نمائید .

hDxZlKSyAV33VWMMz9UTADQZCEvjhnm7hWKP1NEnsRxGXtSAkAZmYSlq3VecCLEgDAgA7

ممنون از فایلهاتون .

aylar6888

Registered User
لایک‌ها
201
عجب رویی داری :D

در عوض ما از شما کلی چیز یاد گرفتیم . اینکه مرغ 2 تا پا داره هیچی . تازه پر هم داره :D

البته ما هم قبول داریم ویروس توتال نمیتونه ی مرجع صد در صدی باشه که آیا ویروس توسط ی ضد ویروس شناسایی میشه یا نه . ما چند مورد رو برخورد داشتیم به صورت عینی .

در مورد تست که فرمودید ضد ویروس و فایروال راستش یکم این طوری مشکله . چون عمومآ طرف ی اینترنت سکیوریتی میگیره که هم ضد ویروسه هم فایروال هم امکانات خیلی بیشتری داره .

برای همین تستهای ما به صورتی هست که می بینیم کلا ویروس شناسایی میشه یا نمیشه .

در مورد رفرنسها هم من حرفتون رو قبول ندارم . چون منابع لینک میشه به دیسنا ( وبلاگ ) که توضیحات و ترجمه فارسی داره و لینک انگلیسی و اصلی زیر خبر اومده و گاهی اوقات نیاز به عکس و .. هست که ضمیمه میشه .

شما به جای اینکه ی راست بری تو سایت دورانتاش - رو لینک کلیک کن : یادداشت رو بخون و بعد اگه به ترجمه و مطلب شک داشتی رو لینک منبع خبر کلیک کن . خوب یهویی میری تو سایت دورانتاش ذوق زده میشی :D بعدش میگی ما تبلیغ کردیم .

در باره ( و مثلا میگین : سند باکس بده - گجت بده (نورتون تا آخرین ورژن 2012 داشت) - کیبورد مجازی بده - تنظیمات کاربر پسند بده - hips بده... )

هم دقیقآ مدارک و مستندات و منابع معتبر هر یادداشت ذیل اون یادداشت اومده و این چیزی نیست که حرف ما یا دورانتاش یا دیسنا یا شما یا پدر بزرگهایمان باشه . ( گفته ای از سقراط )

بعدش دوست عزیز شما کارت با ما فرق داره . گفتم احساسی برخورد نکن . احساسات خوبه ولی نه تو این مورد و نه مخصوصآ در مورد ما . شما هر جا عشقت میگه و حال می کنی فایلها رو اجرا کن .

قربان شما .
عجب رویی داری
آخرین بارتون باشه با من اینطوری حرف میزنید...من تا حالا اینطوری با شما حرف زدم که به خودت حق گفتن این جمله رو میدی؟؟
من از شما دلیل خواستم و تست...
چندین بار توی پستهای بالا گفتم منظور من نرم افزارهای مجازی سازیه نه ماژول سند باکس که مثلا داخل اوست و کومودو و کسپر هست
===================================================================================

1- قسمت آخر سوال بنده رو جواب ندادین (حاضرین بدون آپدیت. ویروس بذاریم امتحان کنیم؟؟)
2- تستهای فیروالهای ترند و نورتون و وبروت و بولگارد رو هم حتما بذاریم...چون حملات سایبری بقول شما باید از فایروال رد بشه نه انتی ویروس...حتما شات فایروال محصولاتتون هر کدوم رو که دوس دارین بذارین تا ما هم به قدرت فایروال این محصولات پی ببریم...

disna

Registered User
لایک‌ها
39
آخرین بارتون باشه با من اینطوری حرف میزنید...من تا حالا اینطوری با شما حرف زدم که به خودت حق گفتن این جمله رو میدی؟؟
من از شما دلیل خواستم و تست...
چندین بار توی پستهای بالا گفتم منظور من نرم افزارهای مجازی سازیه نه ماژول سند باکس که مثلا داخل اوست و کومودو و کسپر هست
===================================================================================

1- قسمت آخر سوال بنده رو جواب ندادین (حاضرین بدون آپدیت. ویروس بذاریم امتحان کنیم؟؟)
2- تستهای فیروالهای ترند و نورتون و وبروت و بولگارد رو هم حتما بذاریم...چون حملات سایبری بقول شما باید از فایروال رد بشه نه انتی ویروس...حتما شات فایروال محصولاتتون هر کدوم رو که دوس دارین بذارین تا ما هم به قدرت فایروال این محصولات پی ببریم...

نرم افزارهای مجازی سازیه ؟؟؟

فایروالها حملات رو از بیرون تشخیص میدن و از طرفی سیستم کار فایروال هر ضد ویروس با ی ضد ویروس دیگه فرق داره . مثلا تا اونجا که ما مطالعه کردیم سیستم فایروال ترند میکرو و نورتن تا حدی باهم و البته با بقیه ضد ویروسها فرق داره و تکنولوژیهای متفاوت به کار می برن .

بعد از وقتی سیستم امنیتی کلود اومده برخی ویژگی ها مثلا مقابله با حملات فیشینگ و ... توسط کلود و پیش از اینکه لینک به کاربر برسه شناسایی میشه .

مورد دیگه اینکه ما داریم فایلها رو تست می کنیم روی محصولات اینترنت سکیوریتی . تا اونجایی که ما تحقیق کردیم این محصولات هم ماژولهای فایروالشون تو شناسایی ویروسهای این مدلی تهدیدات تاثیر نداره .

خدا کنه همین باشه که میگیم .

بالا