برگزیده های پرشین تولز

فروش کی لس استارتر ( استارت دکمه ای ) قابل نصب بر روی تمام خودروها

وضعیت
موضوع بسته شده است.

xerqus

Registered User
لایک‌ها
41
مجموعه OptionPlus
واردات و نصب تجهیزات الکترونیک خودروهای لوکس از جمله رادار نقطه کور یا جانبی سنسور پارک جلو ( و دنده عقب فابریک ) دوربین 360 درجه
پکیج هوشمند کلید استارت هوشمند یا همان کیلس یا Keyless
بر روی تمامی ماشینها قابل نصب هستش
نمونه ریموت فابریک کیا هیوندای تویوتا و میتسوبیشی موجود می باشد .
استارتر فابریک هیوندای سانتافه ix45 , ix35 النترا سوناتا با سیم کشی فابریک موجود می باشد .

نحوه عملکرد :
با نصب این سیستم دیگه احتیاجی به سویچ ماشینتون نیست . شما کلید کی لس رو توی جیبتون میذارید هنگامی که نزدیک ماشین میشید در های ماشین باز میشه و میشنید توی ماشین . با یک بار فشردن دکمه استارت برق ACC وصل میشه . با فشردن مجدد دکمه استارت روی حالت ON قرار میگیره . و با گرفتن پدال ترمز و فشردن دکمه استارت ماشین روشن میشه . امکان استارت از راه دور هم داره . همچنین خاموش کردن از راه دور . در انتها وقتی کارتون تموم شد با دکمه ماشین خاموش میشه و با دور شدن از خودرو درهاش قفل میشه .

ایمنی :

سیستم امنیتی این پکیج RFID هست با قفل 64kb که به هیچ وجه قابل هک شدن نیست و از لحاظ امنیت حرف اول رو تو دنیا میزنه . دو عدد کلید برای هر پکیج هست + یک کیف شکیل و زیبا برای کلید .
در صورتی که پمپ صندوق پران هم داشته باشید امکان اتصال به صندوق پران هم هست . آژیر دزدگیر هم مثل استاندارد کیلس به بوق وصل میشه .
این دقیقا همون سیستمی هست که برای سراتو سورنتو و دیگر خودرو های کیا قرار داره .

ضمانت :

من پس از نصب این سیستم تا یک سال ضمانت میکنم که در صورت هر گونه مشکل فنی از دستگاه ایراد رایگان مشکل رو بر طرف کنم . در صورتی که مشکل از دستگاه باشه و شما باعثش نباشید .

محتویات هر پیکج :
یک عدد دکمه استارت . یک ECU مادر دستگاه . 3 عدد آنتن . یک سنسور ایمو . 2 عدد ریموت کیلس که جای کلید یدک توی هر ریموت تعبیه شده . یک کیف شکیل بسیار زیبا مخصوص نگه داری ریموت .
چراغ چشمک زن قابل نصب بر روی داشبورد .
لازم به ذکر هست که تمامی این قطعات بالاترین کیفیت ممکن بوده از لحاظ کیفیت با محصولات کمپانی های خودرو ساز کره ای برابری میکنه .همچنین این محصول پر فروش ترین محصول خاور میانه هست .

نصب :
برای نصب هم میتونید به دفتر خدمات پس از فروش تشریف بیارید و هم امکان نصب حضوری در محل مهیا می باشد .

قیمت :
جهت اطلاع از قیمت تماس بگیرید .

تلفن پشتیبانی و فروش :
09121374004
02122004001

https://instagram.com/car.option
http://www.optionplus.ir

قابل نصب بر روی تمامی خودرو ها از دهه 70 تا 2013 ( BENZ BMW TOYOTA HYUNDAI KIA MAZDA و خودروهای داخلی و هر خودرویی که شما بخوایید )
( این پکیج UNIVERSAL هستش )

نکته مهم :

بر روی خودروهایی که ایموبلایزر دارند قابل نصب هست و هیچ مشکلی نداره با ایموبلایزر .

push button start.jpgIMG_1443.JPGalarm-system-start-button.jpg

نمونه نصب شده بر روی بی ام و 318 :

IMG_1881.jpg

نمونه نصب شده بر روی هیوندای توسان 2008 :

tuscan.jpg

Last edited:

Black HAF

Registered User
لایک‌ها
360
سلام برادر....
واقعا و کاملا جنس وسوسه کننده ای هست...قیمتش هم به نظر من مناسبه چون در حال حاظر دزدگیر نه چندان شاخ حدود 400 تومن پولش میشه...
از یه نظر دیگه هم کلاسی که داره خودش کلی ارزش داره...
من اگه میتونستم هزینه کنم ردخور نداشت...
انشالا اهلش بیاد و بخره
:cool:

foadazimi

Registered User
لایک‌ها
222
چه شیک و مجلسی هستش.از جعبه اصلیش عکس میشه بزارید لدفن؟

آپپپپپپپپپپپپپپپپپپپپپپپپپپپپپپ

Black HAF

Registered User
لایک‌ها
360
چه شیک و مجلسی هستش.از جعبه اصلیش عکس میشه بزارید لدفن؟

آپپپپپپپپپپپپپپپپپپپپپپپپپپپپپپ

فواد جان قبول داری که فوق العاده وسوسه کنندس..؟
کارایی فوق العاده ای هم داره...

foadazimi

Registered User
لایک‌ها
222
فواد جان قبول داری که فوق العاده وسوسه کنندس..؟
کارایی فوق العاده ای هم داره...

اون که بعله.کاملا.ولی میدونی قسمت جاله ماجرا چیه؟با این بری تعمیرگاه یا پیش این افراد سن بالا و مثلا یا تجربه(بابای خودم).آخ دارن واسه ادم قصه ببافن که این چیه.دزد میبره ماشینو و............اینو نصب کنی بعدش بدی درهای ماشین رو هم ریموتی کنن.ای خدددددددددا:wacko:

xerqus

Registered User
لایک‌ها
41
سلام برادر....
واقعا و کاملا جنس وسوسه کننده ای هست...قیمتش هم به نظر من مناسبه چون در حال حاظر دزدگیر نه چندان شاخ حدود 400 تومن پولش میشه...
از یه نظر دیگه هم کلاسی که داره خودش کلی ارزش داره...
من اگه میتونستم هزینه کنم ردخور نداشت...
انشالا اهلش بیاد و بخره
:cool:

خواهش میکنم دوست عزیز
واقعا چیز محشریه من خودم که خیلی راضیم .خیلی هم طرف دار داره . چون فروش ما بالاست من به این قیمت گذاشتم ( قیمت رو خیلی خوب گفتم )
من خودم که خیلی راحت شدم .قبلا گاهی وقتا چند ساعت دنبال سویچ ماشین میگشتم اما الان دیگه همیشه کلیدش توی جیب شلوارم هست .
توی کلاس کلی ماشین هم خیلی تاثیر گذار هستش و همچنین قیمت فروشش . کلید کیلسش هم دقیقا مشابه کلید جنسیس هستش .
نا گفته نماند که توی بازار ( چراغ برق ) ما تا 3.5 میلیون هم روی C200 نصب کردیم این سیستم رو .

اون که بعله.کاملا.ولی میدونی قسمت جاله ماجرا چیه؟با این بری تعمیرگاه یا پیش این افراد سن بالا و مثلا یا تجربه(بابای خودم).آخ دارن واسه ادم قصه ببافن که این چیه.دزد میبره ماشینو و............اینو نصب کنی بعدش بدی درهای ماشین رو هم ریموتی کنن.ای خدددددددددا:wacko:

دوست عزیز با این سیستم دیگه سویچ وجود نداره . فقط دکمه استارت هست . امکان نداره هیچ دزدی بتونه بدون وجود ریموت ماشین رو روشن کنه . سیستم امنیتی RFID خفن ترین سیستم ضد سرقت توی دنیا هست
HowStuffWorks "How RFID Works"

اگر توجه کنید تمامی اتومبیل های امروزی دارای این تکنولوژی هستند .

sina_bonjovi

Registered User
لایک‌ها
46
به به داداش. بازارچه رو با این جنس قشنگت مزین فرمودی. یه سوال. ساخت کجاست؟ نصبش چجوریه؟رو ۲۰۶ دنده دستی هم نصب میشه؟ رو ماشینای دستی کلا نصب میشه؟ اگه ماشین رو دنده باشه استارت نمیخوره نه؟ رو ۲۰۶ مشکلی که ایجاد نمیکنه؟
اگه این وصل کنیم دیگه نیازی به دزدگیر نداریم؟؟
ببخشید طولانی شد. راستی اگه امکانش هست عکس های بیشتری بزار. مخصوصا از جعبه.

Sent from my iPhone4 using Tapatalk

xerqus

Registered User
لایک‌ها
41
به به داداش. بازارچه رو با این جنس قشنگت مزین فرمودی. یه سوال. ساخت کجاست؟ نصبش چجوریه؟رو ۲۰۶ دنده دستی هم نصب میشه؟ رو ماشینای دستی کلا نصب میشه؟ اگه ماشین رو دنده باشه استارت نمیخوره نه؟ رو ۲۰۶ مشکلی که ایجاد نمیکنه؟
اگه این وصل کنیم دیگه نیازی به دزدگیر نداریم؟؟
ببخشید طولانی شد. راستی اگه امکانش هست عکس های بیشتری بزار. مخصوصا از جعبه.

Sent from my iPhone4 using Tapatalk

دوست عزیز ماشین خودم دنده ای هستش . نصب میشه مشکلی نداره .
ساخت چین هست عزیز اما این محصول داره به تمام دنیا صادر میشه و فقط توی چین تولید میشه .
رو دنده باشه مثل این میمونه شما ماشین رو دنده رو استارت بزنی .
امنیت این سیستم خیلی بیشتر از دزدگیره . خیر شما دیگه نیازی به دزدگیر ندارید . چشم عکس میگیرم میذارم . فقط جعبش رو ندارم . سری جدیدش رو برای ما بصورت صنعتی میفرستند دیگه کالرفول پکیج نمیدن بهمون .

hosseinatzio

Registered User
لایک‌ها
10
من مزدام داره ولی این شکلی نیست:D
واقعا" پراید از اینا لازم داره :))

majid_mm

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
داداش شمارتو اگه امکان داره لطف می کنی؟؟!

saghiemeikade

Registered User
لایک‌ها
4
دوست عزیز یه سوال !

نصبش روی ماشین های ایموبلایزر دار چطوریه ؟ ایا باید کلید رو داخل سویچ استارت قرار داد و سپس دکمه S/S رو روش نصب کرد ؟
برای نصبش جای سویچ فعلی حتما باید باشه ؟

xerqus

Registered User
لایک‌ها
41
دوست عزیز یه سوال !

نصبش روی ماشین های ایموبلایزر دار چطوریه ؟ ایا باید کلید رو داخل سویچ استارت قرار داد و سپس دکمه S/S رو روش نصب کرد ؟
برای نصبش جای سویچ فعلی حتما باید باشه ؟
روی ماشین های ایموبلایزر دار هم نصب میشه . در صورت تمایل شما کلید بطور کامل حذف میشه و مشکلی نداره .

moslem120

Registered User
لایک‌ها
5
آقا روی سمند نصب میشه ؟ ایموبلایزر خودش چی میشه؟ واسه سرقت هم ضمانت داره ؟:D

xerqus

Registered User
لایک‌ها
41
آقا روی سمند نصب میشه ؟ ایموبلایزر خودش چی میشه؟ واسه سرقت هم ضمانت داره ؟:D

سلام داداش :blush:
حاجی تورو خدا با این سوالات پرچم سیستم مارو نیار پایین :D ببین این سیستم رو هیچ جوره نمیتونن قطعش کنن ولی اینو بدون اون دزدی که بخواد ماشینتونو بدزده هر جوری هست میدزدتش . شده جرثقیلش کنه میبرتش :hmm:
اما ایمنی این در حد خودش بله ضمانت داره یعنی بدون ریموت ماشین روشن نمیشه و اینکه تا شیشو نشکنن یا آسیب فیزیکی به ماشین نزنند نمیتونن درشو باز کنن

ایمو هم هست کاری به کارش نداره !

ziro

Registered User
لایک‌ها
0
سلام جناب من يه نبر e240 مزاييده دارم مي خواستم بدونم مياه روي اون هم اين سيستم key less وصل كرد جاي سوراخي كه روي داشبورد وجود داره براي خوده سوييج فابريك يعني سيستم سوييج فابريك بردا ريمي و اين key less جايش نصب كنيم.
من جنسيس داشتم و داخل ماشين يه جا بود كه ريموت ميذاشتيم توش تا شارز بشه واسه اين سيستم جيكار بايد كرد
مرسي

xerqus

Registered User
لایک‌ها
41
سلام جناب من يه نبر e240 مزاييده دارم مي خواستم بدونم مياه روي اون هم اين سيستم key less وصل كرد جاي سوراخي كه روي داشبورد وجود داره براي خوده سوييج فابريك يعني سيستم سوييج فابريك بردا ريمي و اين key less جايش نصب كنيم.
من جنسيس داشتم و داخل ماشين يه جا بود كه ريموت ميذاشتيم توش تا شارز بشه واسه اين سيستم جيكار بايد كرد
مرسي
بله عزیز میشه اینکارو کرد . سویچ فابریک رو بر میداریم و به جاش کی لس میذاریم . جای سویچ رو هم میپوشونیم .
اینها دیگه نیازی نیست . شما ریموت رو میذاری توی جیبتون و فقط هر از گاهی لازمه باتریشو تعویض کنید .

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا