برگزیده های پرشین تولز

فروش wifi 3g ps vita با قابلیت کپی کردن بازی ps1 psp روی دستگاه(دارای حک )

soheilkitty

Registered User
لایک‌ها
4
سلام من ویتامو با بازی گراویتی که چند ماه پیش تو psn بود حک روش نصب کردم که میشه بازی psp .ps1 .application psp روش کپی کرد و به راحتی بازی کنید چون بازیا که میشه باهاشون ویتا رو حک کرد سریعا از psn حذف میشن دستگاها کمی روشون این حک رو دارن برا همین قیمت این ویتا از بقیه بالاتره

فریمور دستگاه رو 1.81 هست اگه اپدیت بشه حک دستگاه میپره
کوچکترین خشی روش نیست .مشکل به هیچ عنوان نداره .محافظ lce ام از استارتر کیت هست که بهترینشه خودم starter kit رو 80000 خریده بودم که الان 110000 شده
مجموعا ویتا رم 8 1 عدد کیف معمولی 2 تا گیم یک بازی 10 دلاری که رو مموری هست و استارتر کیت شامل 2 کیف اضافه ارجینال.محافظ lcd .بند. دستمال .گیم باکس
ps vita 3gwifi reg 1 +ram 8gb+starter kit +gravity rush (10 $)+1 extra vita bag 800 000
بازی ninja guiden 75 000
فروخته شد
بازی metal gear hd collection 100 000
فروخته شد
کل مجموعه فروخته شد یعنی تعویض شد :D
این فیلم ویتام هست با نام کاربریم که بازی کپی روش اجرا میشه
ps vita copy
اینم عکسها

Last edited:

Benyaminj

کاربر فعال بازیهای کامپیوتری
کاربر فعال
لایک‌ها
1,888
سلام...یعنی الان هرچی بازی psp بریزیم روش میشه بازی کرد؟

soheilkitty

Registered User
لایک‌ها
4
سلام...یعنی الان هرچی بازی psp بریزیم روش میشه بازی کرد؟

من چند تا بازی ریختم همش اجرا شد فقط spilinter cell روش هنگ کرد یه بازی دیگه ام وسطش پرید بیرون اما حدود 15 تا بازی تست کرم اونا همه اجرا شد مثله god of war.police force.football.final fantasy ,nautro,.............

Benyaminj

کاربر فعال
لایک‌ها
1,888
دستگاه تمیزه ؟ قیمت اخرتون با بازی نینجا گایدن چقدر میشه ؟ دستگاه خالی چقدر میشه ؟

HEk2

Registered User
لایک‌ها
400
با این وجود دور بازی انلاین رو باید خط بکشه هر کی بازی psp بخواد بریزه رو ویتا !

بازی ها جدا گونه چند !؟
تعویض داری ؟!

soheilkitty

Registered User
لایک‌ها
4
با این وجود دور بازی انلاین رو باید خط بکشه هر کی بازی psp بخواد بریزه رو ویتا !

بازی ها جدا گونه چند !؟
تعویض داری ؟!

سلام تعویض ندارم و اینکه قیمت بازیا رو جدا زدم خودمم تو توضیحات گفتم اپدیت شه حکش میپره ظا هرا شما اصلا توضیحات رو نخوندی دوسته عزیز و اینکه تو فریمور جدید2 به بعد اگه vhbl پیدا شه دیگه بازی روش اجرا نمیشه و فقط application میشه نصب کرد تو سایت wololo گفته که این حک رو release کرده

HEk2

Registered User
لایک‌ها
400
سلام تعویض ندارم و اینکه قیمت بازیا رو جدا زدم خودمم تو توضیحات گفتم اپدیت شه حکش میپره ظا هرا شما اصلا توضیحات رو نخوندی دوسته عزیز و اینکه تو فریمور جدید2 به بعد اگه vhbl پیدا شه دیگه بازی روش اجرا نمیشه و فقط application میشه نصب کرد تو سایت wololo گفته که این حک رو release کرده

توضیحاتو خوندم که جمله شما رو به رنگ قرمز نقل قول کردم ...

قیمت بازی ها هم اون موقع نزده بودین ویرایش کردین بعدا ...

کل مجموعه هم 950 خریدارم حضوری طهران
برای یکی از دوستان میخوام
در صورت تمایل پخ بدید ...

soheilkitty

Registered User
لایک‌ها
4
توضیحاتو خوندم که جمله شما رو به رنگ قرمز نقل قول کردم ...

قیمت بازی ها هم اون موقع نزده بودین ویرایش کردین بعدا ...

کل مجموعه هم 950 خریدارم حضوری طهران
برای یکی از دوستان میخوام
در صورت تمایل پخ بدید ...

خیر ویرایش نکردم از اول زده بودم اخرین قیمت ام یک میلیون هست دوسته عزیز

abbas_kaveh

Registered User
لایک‌ها
3
سلام یه سوال داشتم این ویتا آیا برای اجرای بازیهای جدید به آپدیتم احتیاج داره یا نه؟

soheilkitty

Registered User
لایک‌ها
4
سلام یه سوال داشتم این ویتا آیا برای اجرای بازیهای جدید به آپدیتم احتیاج داره یا نه؟

سلام تا الان که اینطور نبوده ویتا متله ps3 نیست که برا بازیا جدید اپدیت نیاز داشته باشه

Benyaminj

کاربر فعال
لایک‌ها
1,888
سلام تا الان که اینطور نبوده ویتا متله ps3 نیست که برا بازیا جدید اپدیت نیاز داشته باشه

یعنی الان من برم یه بازی جدید بخرم بزارم تو دستگاه شما میتونم بازیش کنم ؟ فریمور دستگاه به وسیله بازی جدید ارتقا پیدا نمیکنه ؟ شما از این قضیه مطمئنی ؟ نخریم دستگاتون رو بعد یه بازی جدید از بیرون بخریم ببنیم پیام پایین بودن فریمور میده ومیگه باید ارتقا پیدا کنه:D

soheilkitty

Registered User
لایک‌ها
4
یعنی الان من برم یه بازی جدید بخرم بزارم تو دستگاه شما میتونم بازیش کنم ؟ فریمور دستگاه به وسیله بازی جدید ارتقا پیدا نمیکنه ؟ شما از این قضیه مطمئنی ؟ نخریم دستگاتون رو بعد یه بازی جدید از بیرون بخریم ببنیم پیام پایین بودن فریمور میده ومیگه باید ارتقا پیدا کنه:D
بله میتونید بازی کنید .اصلا تو گیم ویتا فریمور وجود نداره که بخواد اپدیت کنه .بازیا جدید assassin خوذم باهاش بازی کردم مشکلی نبود کاملا ام مطمئنم :D

soheilkitty

Registered User
لایک‌ها
4
upppppppppppp

uppppppppppppp

Last edited:
بالا