برگزیده های پرشین تولز

خریدار کاور برای مکبوک پرو 13 اینچ و ایر 11 اینچ نو یا کارکرده

اشوزدنگهه

Registered User
لایک‌ها
386
داداش اگه stm jacket خواستی اصلی قیمت خوب دارم ۱۲ اینچ اک

ph

Registered User
لایک‌ها
94
خریدار کاور برای مکبوک پرو 13 اینچ نو یا کارکرده هستم

eelia.vision

Registered User
لایک‌ها
282
اسپک رو پایتخت ۳۵۰ تومن قیمت دارم
incase همین مدل لینک یدونه "13 برام میاد ۲۳۰ و 15 اینچ تعداد میرسه

header.jpg

Last edited:

shokrollah

Registered User
لایک‌ها
264
قیمتای بازار رو منم دارم کاور پدرمادر دار زیر ۳۰۰تومن نیست مگه ازین تلقی بیخودا که ۱۵۰ به بالا میدن/یک روز تمام پایتحت و بازار رضا و پاساژ ایران رو زیرو رو کردم .تو پایتحت یجا یدونه پیدا کردم اسپک ۱۵ اینچ میگفت ۳۶۵ تومن
من یدونه INCASE 15 رزرو کردم.نظرم باتوجه به کیفیت INCASE و قیمتی که برای اسپک تو بازار هست قیمتا مناسبه مگر اینکه شما مرجع دیگه ای داشته باشین که منم استقبال مبکنم اگر جایی میشناسین یا موردی دارین لطفا برام بفرستین یا همینجا بگین یکسر بزنم.ممنون

ph

Registered User
لایک‌ها
94
قیمتای بازار رو منم دارم کاور پدرمادر دار زیر ۳۰۰تومن نیست مگه ازین تلقی بیخودا که ۱۵۰ به بالا میدن/یک روز تمام پایتحت و بازار رضا و پاساژ ایران رو زیرو رو کردم .تو پایتحت یجا یدونه پیدا کردم اسپک ۱۵ اینچ میگفت ۳۶۵ تومن
من یدونه INCASE 15 رزرو کردم.نظرم باتوجه به کیفیت INCASE و قیمتی که برای اسپک تو بازار هست قیمتا مناسبه مگر اینکه شما مرجع دیگه ای داشته باشین که منم استقبال مبکنم اگر جایی میشناسین یا موردی دارین لطفا برام بفرستین یا همینجا بگین یکسر بزنم.ممنون

اسپک که تو پایتخت 250 هست نه 350
جنس پلیکربنات خوب هم 120 هست تو همکف پایتخت هست که فکر کنم من هم از اونجا تهیه کنم جنس کیفیت پایین هم 60 تا 70 تومان پیدا میشه

shokrollah

Registered User
لایک‌ها
264
اسپک که تو پایتخت 250 هست نه 350
جنس پلیکربنات خوب هم 120 هست تو همکف پایتخت هست که فکر کنم من هم از اونجا تهیه کنم جنس کیفیت پایین هم 60 تا 70 تومان پیدا میشه

برای اسپک زیر ۳۶۰ من هیچ جا ندیدم!!!!!!! شماره آدرس,تلفن جای خاصی داری؟
پلی کربنات هم که میشه همین چینیها که شرکت درست وحسابی نیستن.

وقتی زنگ میزنی میگن ۲۵۰ که مشتریون رو نگه دارن, وقتی میگی موجود داری میگن نه. فقط یدونه مغازه داشت اونم میداد همین قیمتی که گفتم

ویرایش: اگر پلی کربنات راضیت میکنه و میخوای, این تایپیک/البته شما برای ۱۳ میخوای ولی جنس خوبش لابد میشه این
http://forum.persiantools.com/t372493.html
مثلا یه سایتی هم داره ولی کلا سایتش هیج جیز نداره

Last edited:

ph

Registered User
لایک‌ها
94
برای اسپک زیر ۳۶۰ من هیچ جا ندیدم!!!!!!! شماره آدرس,تلفن جای خاصی داری؟
پلی کربنات هم که میشه همین چینیها که شرکت درست وحسابی نیستن.

وقتی زنگ میزنی میگن ۲۵۰ که مشتریون رو نگه دارن, وقتی میگی موجود داری میگن نه. فقط یدونه مغازه داشت اونم میداد همین قیمتی که گفتم

ویرایش: اگر پلی کربنات راضیت میکنه و میخوای, این تایپیک/البته شما برای ۱۳ میخوای ولی جنس خوبش لابد میشه این
http://forum.persiantools.com/t372493.html
مثلا یه سایتی هم داره ولی کلا سایتش هیج جیز نداره

تو پایتخت ط دوم داره 250 میده اسم مغازه اش رو نمیدونم مغازه گوشه رو بروی پله برقی
اگر واقعا پلی کربنات باشه حرف نداره چون من مواد پلیمری رو تا حدودی میشناسم پلی کربنات خیلی سخت هست و کمتر خط می افته

eelia.vision

Registered User
لایک‌ها
282
قیمت های شما وحشتناکه دوست عزیز

هر برندی و کیفیتی قیمتی داره.کالاهای امریکایی و خرید از اونجا هم هزینها ارسال و باربریشون کم نیست. جنس چینی هم میتونم بیارم با کیفیت پلی کربنات خوب تا ۱۰۰ تومن
کالا ها رسیدن وقیمت ها فیکس شد/۲۰۰ تومن ۱۳اینچ
مشاهده پیوست 358078مشاهده پیوست 358079

ph

Registered User
لایک‌ها
94
هر برندی و کیفیتی قیمتی داره.کالاهای امریکایی و خرید از اونجا هم هزینها ارسال و باربریشون کم نیست. جنس چینی هم میتونم بیارم با کیفیت پلی کربنات خوب تا ۱۰۰ تومن
کالا ها رسیدن وقیمت ها فیکس شد/۲۰۰ تومن ۱۳اینچ
مشاهده پیوست 358078مشاهده پیوست 358079

بنظر باکیفیت میان ولی متاستفانه برای من گرونه از پیگیریتون ممنونم

eelia.vision

Registered User
لایک‌ها
282
بنظر باکیفیت میان ولی متاستفانه برای من گرونه از پیگیریتون ممنونم

یک مدل دیگه هم ۱۳ میاد فقط پکیج کامل هست و قیمتشم نباید خیلی فرق کنه ولی تا نرسه قطعی نمیشه
محافظ بدنه+محافظ کیبرد +محافظ صفحه نمایش Screen Protector(پکیج کامل)/سه رنگ شفاف,خاکستری,مشکی

• Material: High quality hard coating Polycarbonate

بالا