برگزیده های پرشین تولز

پيش خريد آپارتمان از تهران

وضعیت
موضوع بسته شده است.

avesta64

Registered User
لایک‌ها
23
يه آپارتمان تا 250 ميليون خواستم از تهران پيش خريد كنم
اگه كسيو ميشناسين و يا از قيمت پيش خريد نسبت به قيمت روز خبر دارين اعلام كنين

شيريني كسي هم كه واسم گير بياره محفوظه

mohebali

Registered User
لایک‌ها
6,494

persiandiscus

Registered User
لایک‌ها
36
منم يه واحد تو گلبرگ غربي سبلان دارم ٨٥ متر ١٦٠ ميليون تخليه هم هست و بازسازي شده

error500

Registered User
لایک‌ها
7
آقا اين واحد گلبرگت چه جورياست
سند داره
چند سال ساخته
چند واحدی هست اپارتمانش
عکس داری ازش و ..
شايد ما بخريم
آدرس دقيقش با يه سری مشخصات رو برامون پ خ کن
واسه استارتر عزيز هم پيش خريد ملک هست تو منطقه 22 نزديک درياچه
تعاونی بازنشستگان ****
100 تا 130 متری
فی اش به شما ميخوره
منتها تحويلش فک کنم دو سال ديگس
اما رو هر واحد 2 متر تجاری هم داره
ببين به کارت ميآد!!

mobin_v8

Registered User
لایک‌ها
24
65 متر خیابون طوس کوچه اسدی با پارکینگ و اسانسور و انباری و وام طبقه اول یک خوابه. 8 سال ساخت.
250 نقد 12 وام.

shojaa

Registered User
لایک‌ها
132
پيش خريددددددددد

دوست عزیز از من میشنوی پیش خرید نکن
من یکی از فامیلامون پیش خرید کرد اونم تو چه برجی
3 سال پیش قرار بود تحویل بدن
اینم 4 سال پیش پولو ریخته بود اون موقع 400 میلیون داده بود
هنوز که هنوزه آماده نشده
یارو میگه نفری 200 میلیون دیگه بدین تا درست کنم خونه رو
حدود 100 نفر هم ازش شکایت کردن ولی هنوز به جایی نرسید یعنی دادگاه محکومش کرده ولی یارو رو تو زندان کردن
خودش هم 1 تیکه زمین به نامش نیست و همشو کرده به نام پسرش که الان مولتی تلیاردره و به پسرش هم گفته که به اینایی که تو برج پیش خرید کردن بگو نفری 200 میلیون رو پولتون بگیرین و برین کنار وگرنه ما 1 ریال هم بهتون نمیدیم
آخرش هم بعد از 4 سال حداقل 80 درصد برج راضی شدن که 600 میلیون بگیرن و برن کنار ( در صورتی که الان بالای 2 میلیارد ارزش داره )
یعنی پولشو میگذاشت تو بانک الان خیلی بیشتر از 200 میلیون گیرش میومد
تازه فقط نفری 20 میلیون پول وکیل دادن برای این 3 سال دیرکرد و هر روز پا میشد میرفت تهران و این همه الافی ........
الان اگه اون آپارتمان فامیلمون بود ماهی 10-15 میلیون اجاره میبردنش شاید هم خیلی بیشتر ولی خودش هم میگه به خاطر 60-70 میلیون ارزون تر اون موقع رفت چنین کاری کرد
حالا من اینا رو کلی بهت گفتم
تا خونه نو هست چرا آدم برم پیش فروش بگیره به خاطر متری 800-700هزار ارزون تر ؟؟؟؟؟
الان تو یه محله تهران من میشناسم آپارتمان کلید نخورده متری 8 میلیون و پیش فروش متری 7.200 تازه خودش میگه 10-11 دیگه تحویل میده ولی خدا میدونه کی تحویل بده
شما فرض کن یکی بیاد به خاطر 800 هزار یا 1 میلیون در متر خونه رو پیش فروش کنه و در فرض مثال که یکساله تحویل بده
همونجا اجاره بخواد بده راحت ماهی 5 میلیون میره که بخواد همشو اجاره بگیره
بازم میل با خودته ولی خیلی روش فکر کن چون با بدترین قشر جامعه طرفی که 99 درصدشون از گرگ بیابون هم بدتر هستن منظورم برج سازا و بساز بفروش ها هستن
یارو خونه ای که آماده تحویل هستو میره به چند نفر میفروشه و کلاهبرداری میلیاردی میکنه دیگه چه برسه پیش فروش بخری
منم نه خونه دارم که بخوام بهت بفروشم و نه برام فرقی میکنه که پیش فروش بخری یا نقدی بری جایی رو بخری فقط خواستم حواست رو جمع کنم

avesta64

Registered User
لایک‌ها
23
ممنونم ولي من ميخوام بخرم

دوست عزیز از من میشنوی پیش خرید نکن
من یکی از فامیلامون پیش خرید کرد اونم تو چه برجی
3 سال پیش قرار بود تحویل بدن
اینم 4 سال پیش پولو ریخته بود اون موقع 400 میلیون داده بود
هنوز که هنوزه آماده نشده
یارو میگه نفری 200 میلیون دیگه بدین تا درست کنم خونه رو
حدود 100 نفر هم ازش شکایت کردن ولی هنوز به جایی نرسید یعنی دادگاه محکومش کرده ولی یارو رو تو زندان کردن
خودش هم 1 تیکه زمین به نامش نیست و همشو کرده به نام پسرش که الان مولتی تلیاردره و به پسرش هم گفته که به اینایی که تو برج پیش خرید کردن بگو نفری 200 میلیون رو پولتون بگیرین و برین کنار وگرنه ما 1 ریال هم بهتون نمیدیم
آخرش هم بعد از 4 سال حداقل 80 درصد برج راضی شدن که 600 میلیون بگیرن و برن کنار ( در صورتی که الان بالای 2 میلیارد ارزش داره )
یعنی پولشو میگذاشت تو بانک الان خیلی بیشتر از 200 میلیون گیرش میومد
تازه فقط نفری 20 میلیون پول وکیل دادن برای این 3 سال دیرکرد و هر روز پا میشد میرفت تهران و این همه الافی ........
الان اگه اون آپارتمان فامیلمون بود ماهی 10-15 میلیون اجاره میبردنش شاید هم خیلی بیشتر ولی خودش هم میگه به خاطر 60-70 میلیون ارزون تر اون موقع رفت چنین کاری کرد
حالا من اینا رو کلی بهت گفتم
تا خونه نو هست چرا آدم برم پیش فروش بگیره به خاطر متری 800-700هزار ارزون تر ؟؟؟؟؟
الان تو یه محله تهران من میشناسم آپارتمان کلید نخورده متری 8 میلیون و پیش فروش متری 7.200 تازه خودش میگه 10-11 دیگه تحویل میده ولی خدا میدونه کی تحویل بده
شما فرض کن یکی بیاد به خاطر 800 هزار یا 1 میلیون در متر خونه رو پیش فروش کنه و در فرض مثال که یکساله تحویل بده
همونجا اجاره بخواد بده راحت ماهی 5 میلیون میره که بخواد همشو اجاره بگیره
بازم میل با خودته ولی خیلی روش فکر کن چون با بدترین قشر جامعه طرفی که 99 درصدشون از گرگ بیابون هم بدتر هستن منظورم برج سازا و بساز بفروش ها هستن
یارو خونه ای که آماده تحویل هستو میره به چند نفر میفروشه و کلاهبرداری میلیاردی میکنه دیگه چه برسه پیش فروش بخری
منم نه خونه دارم که بخوام بهت بفروشم و نه برام فرقی میکنه که پیش فروش بخری یا نقدی بری جایی رو بخری فقط خواستم حواست رو جمع کنم

avesta64

Registered User
لایک‌ها
23
اپپپپپپپپپپپپ

avesta64

Registered User
لایک‌ها
23
اپپپپپپپپپپ

amir3408

Registered User