برگزیده های پرشین تولز

خرید مغازه تا 400 میلیون

sajad0937

Registered User
لایک‌ها
118
سلام دوستان

میخوام ی مغازه بگیرم تا 400 تومن

فقط میخوام ی جایی باشه ک اینده خوبی داشته باشه

برای خودمم نمیخوام میخوام اجارشو بگیرم و اینکه ارزش پول حفظ بشه

ی سری مغازه دیدم تو پاساژ الغدیر شوش ک طبقه منفی یکش رو میگفتن متری 12 تومن و 15 متریش رو 180 میدادن

اجارشم هم 5 تومن ماهی 1و400 بود

دوستان اگر کسی جایی سراغ داره ممنون میشم راهنمایی کنه

__mahdi__

Registered User
لایک‌ها
243
اگه می خوای اجاره بدی . پس لزوما نباید تو شهر خودت باشه . مشهد با توجه به تعداد بالای زائر و گردشگر گزینه خوبیه . کلی هم واحد تجاری پیش فروش یا اماده تحویل داره . هر روز تو روزنامه خراسان اگهی دارند . یکیشون رو چند ماهه زیر نظر دارم قیمتاش هر روز داره بالاتر میره و اینده خوبی هم داره

sajad0937

Registered User
لایک‌ها
118
اگه می خوای اجاره بدی . پس لزوما نباید تو شهر خودت باشه . مشهد با توجه به تعداد بالای زائر و گردشگر گزینه خوبیه . کلی هم واحد تجاری پیش فروش یا اماده تحویل داره . هر روز تو روزنامه خراسان اگهی دارند . یکیشون رو چند ماهه زیر نظر دارم قیمتاش هر روز داره بالاتر میره و اینده خوبی هم داره

ممنون از نظرت

با توجه ب شرایط فعلی کشور باید ملکتو رو زیر نظر داشته باشی و هرچی نزدیکتر باشه بهتره

مایلم ملکی ک میخرم تهران باشه

sajad0937

Registered User
لایک‌ها
118
upzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz

sajad0937

Registered User
لایک‌ها
118
ی مغازه دیدم پاساژ پارسیان طبقه -1 قیمتش مناسبه ب نظرتون جای خوبی ه اینده داره؟

پیشنهاد بهتری ندارین؟!

karafarin

Registered User
لایک‌ها
266
برای راه اندازی رستورانهای زنجیره ای پیتزا خاشخاشی (علامت ثبت شده در اداره ثبت شرکتها و مالکیتهای صنعتی) به شریک سرمایه گذار با سرمایه حداقل 100میلیون تومان نیازمندم خودم هم همین مقدار سرمایه گذاری خواهم کرد

sajad0937

Registered User
لایک‌ها
118
برای راه اندازی رستورانهای زنجیره ای پیتزا خاشخاشی (علامت ثبت شده در اداره ثبت شرکتها و مالکیتهای صنعتی) به شریک سرمایه گذار با سرمایه حداقل 100میلیون تومان نیازمندم خودم هم همین مقدار سرمایه گذاری خواهم کرد

وا3 رستوران زنجیره ای 200 تومن!

ی نمه بودار ه قضیه

karafarin

Registered User
لایک‌ها
266
چیش بوداره؟؟
منظورتون اینه که کمه یا زیاده؟؟

elmonex

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
195
به نظر من قبل یه بررسی بکنید
ببینید با این مبلغ خونه ، آپارتمان بخرید بدید اجاره بهتره یا مغازه؟
اگه با خرید آپارتمان و یا آپراتمانهایی به همین میزان درآمد ماهیانه برسید بهتر است تا اینکه با خرید مغازه.
ارزش ملک هم بالاتر میره

yashooora

Registered User
لایک‌ها
594
بازار موبایل شرق تهران یه تعداد واحد واسه فروش داشتش حدودا 400 و 500 بودن قیمتشون
بخری یکی 2 سال رو پولت بخوابی فکر کنم اینده روشنی پیش روت باشه

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 2

loyalBC

Registered User
لایک‌ها
29
شهرک غرب- بلوار فرحزادی- خیابان کوهستان - مجتمع تجاری اوپال

خیلی از سرمایه گذاران اون منطقه تو این مجتمع سرمایه گذاری کردن. در حال ساخته و تحویلش هم 2-3 سال دیگه هست ولی با این وجود در حال حاضر بین متری 35 تا 65 میلیون پیش خرید میشه. سازنده اش هم از افراد به نام منطقه هست. فرصت کردین یه سری بزنید.

sajad0937

Registered User
لایک‌ها
118
اگه با خرید آپارتمان و یا آپراتمانهایی به همین میزان درآمد ماهیانه برسید بهتر است تا اینکه با خرید مغازه.
ارزش ملک هم بالاتر میره
رفیق طبق بررسی های من خرید مغازه ب صرفه تره

چرا؟!

چون وقتی مغازه رو میدی اجاره دگ مستاجر نمیتونه پدرشو در بیاره وقتی خالی کرد کلی خرج بزاره رو دستت

اگرم بنا ب بالا رفتن ارزش خونه باشه مسلما همون قدر ارزش مغازه بالا میره

ضمن اینکه دنبال ی مغازه هستم ک اینده خوبی داشته باشه و در مسیر ترقی باشه

sajad0937

Registered User
لایک‌ها
118
بازار موبایل شرق تهران یه تعداد واحد واسه فروش داشتش حدودا 400 و 500 بودن قیمتشون
بخری یکی 2 سال رو پولت بخوابی فکر کنم اینده روشنی پیش روت باشه

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 2

بازار موبایل شرق کجاس؟

همون بازار موبایل معروف پایینتر از پل حافظ؟

sajad0937

Registered User
لایک‌ها
118
شهرک غرب- بلوار فرحزادی- خیابان کوهستان - مجتمع تجاری اوپال

خیلی از سرمایه گذاران اون منطقه تو این مجتمع سرمایه گذاری کردن. در حال ساخته و تحویلش هم 2-3 سال دیگه هست ولی با این وجود در حال حاضر بین متری 35 تا 65 میلیون پیش خرید میشه. سازنده اش هم از افراد به نام منطقه هست. فرصت کردین یه سری بزنید.

متری 40 میلیون تحویل دو سه سال ه!

نه عزیز بعید میدونم این قیمتا و این شرایط طرفدار داشته باشه

__mahdi__

Registered User
لایک‌ها
243
رفیق طبق بررسی های من خرید مغازه ب صرفه تره

چرا؟!

چون وقتی مغازه رو میدی اجاره دگ مستاجر نمیتونه پدرشو در بیاره وقتی خالی کرد کلی خرج بزاره رو دستت

اگرم بنا ب بالا رفتن ارزش خونه باشه مسلما همون قدر ارزش مغازه بالا میره

ضمن اینکه دنبال ی مغازه هستم ک اینده خوبی داشته باشه و در مسیر ترقی باشه
تایید
البته یکسری دلایل اقتصادی دیگه هم داره که امشب حسش نیست تایپ کنم . در کل تجاری رشدش خیلی بیشتره

__mahdi__

Registered User
لایک‌ها
243
حتما اگه حسش بود بگو

حسش اومد :D مهترین دلیل رو حساب دو دو تا چهارتاست . اول یک مصداق من حدود سه ماه قبل عید دنبال پیش فروش خونه یا مغازه تو مشهد بودم . قیمت خونه یک جای پرت مشهد که حداکثر کرایه ای که بخوای بگیری 400-500 تومنه از پیش فروش مغازه تو چهارراه مخابرات مشهد ( نزدیک دانشگاه ازاد ) که مطمئنا بعد راه اندازی حداقل کرایه های مغازه هاش سه چهار میلیون تومنه ، 10 میلیون بیشتر بود :wacko: الان بخاطر نوسانات دلار کار و کاسبیا خوابیده و نرخ تجاری به مسکونی نزدیک شده ( حتی کمتر هم شده ) در حالیکه همیشه تجاری دو سه برابر مسکونی می ارزید . اگه مدتی نرخ دلار ثابت بمونه و کار و کاسبیا راه بیفته دو باره تجاری خودش رو میکشه بالا . لینک 1 لینک 2
در ضمن الان مردم بخاطر ترافیک و کمبود وقت دیگه جاهای خاص واسه خرید نمیرند و پاساژهای محلی رو ترجیح می دن . من یک مغازه داخل پاساژ و یا مجتمع یک منطقه در حال رشد رو پیشنهاد می کنم.

karafarin

Registered User
لایک‌ها
266
بسیار کمه

تو گوگل هم ک سرچ میکنی اسمشو فقط دعوت ب همکاری زدین!

اصلا الان جایی شعبه ای داره؟
نه هنوز شروع بکار نکرده ضمنا ما هم نگفتیم فقط یک شریک ممکنه چند نفر با حداقل این مبلغ بیان جلو

-0000-

Registered User
لایک‌ها
1,236
ارزش ملک هم بالاتر میره

البته بهتر اینه که هر کسی توی رشته و تخصص خودش نظر بده!
توی کار املاک اینطوریه که مغازه بازدهی کمتری نسبت به خونه یا آپارتمان داره.مثلا طول میکشه اجاره بره یا اونقدری که ارزشش هست اجاره نمیره.
در عوض برای سرمایه گذاری : در صورتی که خونه گرون شه مغازه هم خود به خود قیمتش میره بالا- ( اما اگه مغازه یهو بیفته تو بورس وسیله خاصی یا هر جایی که یهو ترددش بره بالا قیمتش 10 برابر ممکنه بشه)

توصیه به استارتر : ببین الان ایستگاه های متروی زیادی در حال احداثه توی تهران. که بعضی هاش تا یکی دو سال دیگه تکمیل میشه و قیمت مغازه های اطرافشون هم بد فرم میره بالا.
یا جاهایی رو بگرد که مکنه بورس جنس خاصی بشه.

مثلا توی غرب تهران محدوده ی نواب : قسمتیش چند ساله بورس لوازم دندان پزشکی هستش و قیمت هاش بالاست.
همون اطراف مغازه ای متروکه هستن که قیمتشون خیلی کمتره و حدودا متری 4 تومن میشه خرید که صد البته احتمال میره در آینده نزدیک قاطی بورس دندان پزشکی بشن.
پیروز باشید

بالا