برگزیده های پرشین تولز

تاپیک جامع تبلت های پیرکاردین ( مدل های PC7558 , PC7518B )

mtz689

Registered User
لایک‌ها
36
احتمال زیاد باید بشه. من خودم امیدوارم بشه چون تا 2 روز دیگه بکاپ میرسه دستم اونوقت باید دید میشه یا نه. البته وضع من بدتر از شماس تبلتم هارد بریک شده واسه همین به شما هشدار دادم به درد من مبتلا نشید

هه داداش وضع یکی من فک کنم باز بدتر شد تو ریکاوری رفتم زدم فرمت سیستم و فرمت دیتا
الان دیگه هیچی نمیاد و عکس قسمت کرنل میاد و هی ریست میشه

mirij861

همکار بازنشسته
لایک‌ها
3,354
احتمال زیاد باید بشه. من خودم امیدوارم بشه چون تا 2 روز دیگه بکاپ میرسه دستم اونوقت باید دید میشه یا نه. البته وضع من بدتر از شماس تبلتم هارد بریک شده واسه همین به شما هشدار دادم به درد من مبتلا نشید

چطوری میخوای restore ؟ cwm نصب کردی یا از طریق خود ریکاوری ؟ یا روشی دیگه برای نصب دارین ؟

mirij861

همکار بازنشسته
لایک‌ها
3,354
هه داداش وضع یکی من فک کنم باز بدتر شد تو ریکاوری رفتم زدم فرمت سیستم و فرمت دیتا
الان دیگه هیچی نمیاد و عکس قسمت کرنل میاد و هی ریست میشه

عزیز چرا اینکارو داری میکنی وضعشو بدتر نکن

hesam1009

Registered User
لایک‌ها
4
چطوری میخوای restore ؟ cwm نصب کردی یا از طریق خود ریکاوری ؟ یا روشی دیگه برای نصب دارین ؟

با تعمیر کار صحبت کردم با استفاده از دستگاه میتونه اطلاعات (بکاپ یا فریمور اصلی که باشه چه بهتر) رو بریزه رو پردازندم. البته بهم گفت تبلت هم مدل پیدا کن بیار که فریمور اونو کپی کنیم ولی چون کسی از دوستان این تبلتو نداره (تازه کسی ام داشته باشه اجازه نمیده تبلتش باز بشه پردازندش برداشته بشه بعد دوباره وصل بشه) میخوام از بکاپ شما استفاده کنم ببینم جواب میده یا نه. خرید پیر کاردین اشتباه بزرگی بود. دیگه سراغ هیچ تبلت بدون سایت و پشتیبانی معتبری نمیرم. به نظرم قبل از خرید تبلت باید فریمورشو دانلود کرد نگه داشت

R a x

Registered User
لایک‌ها
80
مگه چی کار کردی میگی هارد بریک شده
به نظر من هارد بریک نشده

hesam1009

Registered User
لایک‌ها
4
مگه چی کار کردی میگی هارد بریک شده
به نظر من هارد بریک نشده

یه فریمور که واسه یه تبلت دیگه بوده از اینترنت پیدا کردم ریختم رو تبلت. تبلتم خاموش شده و دیگه روشن نمیشه. حتی وقتی به شارژ میزنم هیچ عکس العملی نشون نمیده به این حالت میگن هارد بریک (برای خلاصی ازین حالت دستگاه باید جی تگ بشه و چون نقشه جی تک برای این دستگاه نیومده فعلا تنها راه باز کردن تبلت و جدا کردن پردازنده و کپی کردن فریمور روی اونه تازه اااااگه جواب بده. (برای دستگاه های سامسونگ و اچ تی سی و ... جی تگ وجود داره ولی برای این برند ناشناخته هیچی موجود نیست) خرید تبلت بی نام و نشان همینه دیگه. آدم پولشو دور نریزه و جمع کنه یه تبلت اوندا یا هیوندای و یا کلا مارک های قوی مثل سامسونگ بخره خیلی خیلی خیلی ارزش داره و به صرفه تره

R a x

Registered User
لایک‌ها
80
یه فریمور که واسه یه تبلت دیگه بوده از اینترنت پیدا کردم ریختم رو تبلت. تبلتم خاموش شده و دیگه روشن نمیشه. حتی وقتی به شارژ میزنم هیچ عکس العملی نشون نمیده به این حالت میگن هارد بریک (برای خلاصی ازین حالت دستگاه باید جی تگ بشه و چون نقشه جی تک برای این دستگاه نیومده فعلا تنها راه باز کردن تبلت و جدا کردن پردازنده و کپی کردن فریمور روی اونه تازه اااااگه جواب بده. (برای دستگاه های سامسونگ و اچ تی سی و ... جی تگ وجود داره ولی برای این برند ناشناخته هیچی موجود نیست) خرید تبلت بی نام و نشان همینه دیگه. آدم پولشو دور نریزه و جمع کنه یه تبلت اوندا یا هیوندای و یا کلا مارک های قوی مثل سامسونگ بخره خیلی خیلی خیلی ارزش داره و به صرفه تره

بازم میگم بریک نشده چیجوری ریختی
Cube U25GT Stock Firmware v1.04_20121227 | Rockchip Firmware
اینو بریز
اینجوری
How to upgrade RK3188 quad core Tablet PC?McBub Insider
آموزشش این هست شما باید فایل و درایور مخصو 2928 رو بگیری که پایین گذاشتم
میخوای ببینی بریک شده یا نه
ببین وقتی پاور و + رو نگه میداری و و بدون ول کردن اونها کابل دیتا رو به کامپیوتر میزنی
تو دیوایس منیجر چیزی اضافه میشه یا نه
اینو بریز ولی حواست باشه یا کابل دیتا که به کامپیوتر روشن وصل هست یا کابل پاور حتما باید وصل باشه
به احتمال زیاد تبلت بالا میاد ولی تاچش کار نمیکنه که با موس حله
فقط برای اینکه خیالت راحت بشه تبلتت هارد بریک نشده تستش کن

حواست باشه موقعی که + و پاور رو نگه داشتی اول درایور که مخصوص این حالت هست رو بهش بدی
http://pan.baidu.com/share/link?shareid=332903&uk=540401397

بعدش هم با این نرم افزار باید کار کنی
http://pan.baidu.com/share/link?shareid=332905&uk=540401397
اولین گزینه سمت چپ پایین رو بزنی انگلیسی میشه
وقتیی اون دو دکمه رو همزمان فشار دادی و کابل دیتا رو وصل کردی و درایور رو نصب کردی
باید منتظر شی سبز شه سبز که شد یه بار دکمه آپگرید رو بزن و دکمه هارو ول کن
لازم نیست دکمه ریست یا شارژر رو بزنی (قبلش ولی فول شارژ کن تبلت رو حتما)
اگه صورتی شد دکمه سوییچ رو بزن خودش میره رو مد بوت لودر
و سبز میشه
حواست باشه تبلت اومد بالا بار اول طول میکشه فرمت میکنه دیتا و کش و اس داخلی رو
و حواست باشه این مال تبلت تو نیست و مثلا دکمه های سخت افزاریش کار نمیکنه
باید کوییک بوت نصب کنی برای ریستارت و
اگه اچ دی ام ای داشتی راحتتر میتونستی کار کنی چون منوها رو تو اون حالت نمیتونی درست ببینی مخصوصا که چینی هست

Last edited:

mirij861

همکار بازنشسته
لایک‌ها
3,354
اینو بریز
اینجوری
ببین وقتی پاور و + رو نگه میداری و و بدون ول کردن اونها کابل دیتا رو به کامپیوتر میزنی
اینو بریز ولی حواست باشه یا کابل دیتا که به کامپیوتر روشن وصل هست یا کابل پاور حتما باید وصل باشه

حواست باشه موقعی که + و پاور رو نگه داشتی اول درایور که مخصوص این حالت هست رو بهش بدی
RK2928.zip_免费高速下载|百度云 网盘-分享无限制

升级工具1.5.zip_免费高速下载|百度云 网盘-分享无限制
وقتیی اون دو دکمه رو همزمان فشار دادی و کابل دیتا رو وصل کردی و درایور رو نصب کردی
و سبز میشه
اگه اچ دی ام ای داشتی راحتتر میتونستی کار کنی چون منوها رو تو اون حالت نمیتونی درست ببینی مخصوصا که چینی هست

حسام جان با این روش اگه تبلت رو بیاری بالا عالیه تا اون موقع هم بکاپ فریمور میرسه ..... و میتونی بکاپ رو نصب کنی .

R a x

Registered User
لایک‌ها
80
حسام جان با این روش اگه تبلت رو بیاری بالا عالیه تا اون موقع هم بکاپ فریمور میرسه ..... و میتونی بکاپ رو نصب کنی .

آقا شما یه راه بذار جلو پاش چیجوری تو ریکاوری بره فایل رو انتخاب کن میگم دکمه های سخت افزاری کار نمیکنه
به درخواست من هم که کسی توجه نکرد اون فایلها رو بزاره
و اگه میتونه آموزش تغییر کلبدها رو بزاره
فکر کنم حتی اون فایلها هم کمکی نکنه
باید یه قسمت دیگه باشن اون تغییرات
بعدش هم مثلا فریمورک رو مگه میشه هنگامی که دستگاه روشنه و داره از فایلهاش استفاده میکنه ریپلیس)
کرد
کسی میتونه راهی بزاره جلوی پای ما چی جوری از محیط ویندوز به فایلهای تبلت دسترسی داشته باشیم مثل آدم نه با adb
کسی میتونه فایل .bat مناسب این کار بنویسه
فایل بک اپ رو در محیط ریکاوری خود به خود انتخاب کنه و اونو ریستور کنه
گفتم که میتونم تبلت رو روت کنم و cwm هم روش نصب کنم
ولی دکمه های سخت افزاری کار نمیکنه
حالا اگه من تونستم یه فریمویر دیگه پیدا کنم ه دکمه های سخت افزاری + - اش کار کنه پیدا کنم کسی میتونه cwm مد شده درست کنه که مثلا یکیش سلکت شه یکیش حرکتی

کسی میتونه راهنمایی کنه چی جوری میشه تو ریکاوری cwm موس کیبرد و تاچ کار کنه
توهمون آموزش cwm دولوپرش گفته بود در نسخه جدید و حتی سوییپچ تاچ اضافه شده
http://androtab.info/clockworkmod/rockchip/
http://androtab.info/clockworkmod/rockchip/install/
http://androtab.info/clockworkmod/rockchip/rk2928/
نکنه ما چیزی رو از قلم انداختیم misc-boot-recovery.img این چیه که ما پوشش نکردیم به داخل تبلت
کسی راهی بلد نیست از داخل ویندوز بشه بک آپ cwm و رو یه تبلت دیگه نصب کرد

فکر کنم برای حالت ما این گزینه خوب باشه
این تست کنین)اگه فقط برای بک آپ دیتا نبشه و بتونه از کل ام بکآپ بگیره(
http://www.fenjon.com/بکاپ-گرفتن-کامل-از-اندروید-بدون-root-کردن-و-u/

البته اگه فرمت خروجی هر کمدم از اینها img باشه و برنامه راک چیپ قبولش کنه ماجرا حله

Last edited:

hesam1009

Registered User
لایک‌ها
4
اینو بریز
اینجوری
آموزشش این هست شما باید فایل و درایور مخصو 2928 رو بگیری که پایین گذاشتم

RK2928.zip_免费高速下载|百度云 网盘-分享无限制

升级工具1.5.zip_免费高速下载|百度云 网盘-分享无限制
و سبز میشه

من قبل از هارد بریک شدن از همین راهی که شمام معرفی کردید استفاده کردم فریمور رو ریختم و هارد بریک شد چون فریموری که ریختم هیچ جوره بهش نخورده و الان وقتی که تبلت رو وصل میکنم به کامپیوتر هیچ اتفاقی نمی افته حتی صدای وصل شدن یو اس بی هم نمیاد این یعنی هارد بریک. یعنی تبلت مثل یه تیکه آجر شده. hard brick یعنی آجر سفت. کنایه از بی استفاده شدن تبلت یا هر دستگاه دیگس.

nohedah

Registered User
لایک‌ها
145
سلام خدمت دوستان عزیز .
من با ریکاوری که تو پست اول گذاشته از مدل pc 7558 بگاپ کامل گرفتم .
اگر کسی از دوستان مشکلشون حاده میتونم واسشون این بکاپ رو که حجمش حدود 2 گیگ هست رو بر روی یک dvd رایت کنم واسشون از طریق پست ارسال کنم .

nohedah

Registered User
لایک‌ها
145
آقا شما یه راه بذار جلو پاش چیجوری تو ریکاوری بره فایل رو انتخاب کن میگم دکمه های سخت افزاری کار نمیکنه
به درخواست من هم که کسی توجه نکرد اون فایلها رو بزاره
و اگه میتونه آموزش تغییر کلبدها رو بزاره
فکر کنم حتی اون فایلها هم کمکی نکنه
باید یه قسمت دیگه باشن اون تغییرات
بعدش هم مثلا فریمورک رو مگه میشه هنگامی که دستگاه روشنه و داره از فایلهاش استفاده میکنه ریپلیس)
کرد
کسی میتونه راهی بزاره جلوی پای ما چی جوری از محیط ویندوز به فایلهای تبلت دسترسی داشته باشیم مثل آدم نه با adb
کسی میتونه فایل .bat مناسب این کار بنویسه
فایل بک اپ رو در محیط ریکاوری خود به خود انتخاب کنه و اونو ریستور کنه
گفتم که میتونم تبلت رو روت کنم و cwm هم روش نصب کنم
ولی دکمه های سخت افزاری کار نمیکنه
حالا اگه من تونستم یه فریمویر دیگه پیدا کنم ه دکمه های سخت افزاری + - اش کار کنه پیدا کنم کسی میتونه cwm مد شده درست کنه که مثلا یکیش سلکت شه یکیش حرکتی

کسی میتونه راهنمایی کنه چی جوری میشه تو ریکاوری cwm موس کیبرد و تاچ کار کنه
توهمون آموزش cwm دولوپرش گفته بود در نسخه جدید و حتی سوییپچ تاچ اضافه شده
CWM-based Recovery for Rockchip | androtab.info
How to install CWM-based Recovery for Rockchip | androtab.info
CWM-based Recovery images for RK2928/RK2926 devices | androtab.info
نکنه ما چیزی رو از قلم انداختیم misc-boot-recovery.img این چیه که ما پوشش نکردیم به داخل تبلت
کسی راهی بلد نیست از داخل ویندوز بشه بک آپ cwm و رو یه تبلت دیگه نصب کرد

فکر کنم برای حالت ما این گزینه خوب باشه
این تست کنین)اگه فقط برای بک آپ دیتا نبشه و بتونه از کل ام بکآپ بگیره(
بکاپ گرفتن کامل از اندروید بدون root کردن و Unlock کردن! - فنجون

البته اگه فرمت خروجی هر کمدم از اینها img باشه و برنامه راک چیپ قبولش کنه ماجرا حله

داداش منکه اون پوشه رو واست فرستادم .جواب نداد؟

nohedah

Registered User
لایک‌ها
145
بله داداش اگر به شارژر هم هیچ واکنشی نشون نمیده هارد بریک شده .این موردی که در مورد پردازنده گفتید من تاحالا چیزی ازش نشنیدم .ولی یه اکسپریا x8 داشتم هارد بریک شد خیلی جاها بردمش تعمیر ولی فایده نداشت.اخرمش رفت تو سطل اشغال.
دوست عزیز قبول کنید اشتباه از خودتونه اینجا دیگه تقصیر چینی ها نیست که شما رام یه تبلت دیگه رو ریختین رو این تبلت؟

mtz689

Registered User
لایک‌ها
36
خوب ماله ما که درست شد
بکاپ ریستور کردیم درست شد
حالا کسی بلده چطوری انروت میشه کرد؟

Last edited:

mirij861

همکار بازنشسته
لایک‌ها
3,354
خوب ماله ما که درست شد
بکاپ ریستور کردیم درست شد
حالا کسی بلده چطوری انروت میشه کرد؟

خوب عزیز آموزش اینکه چطوری ریستور کردی هم قرار بده بزارم تو پست اول

برای چی میخوای آنروت کنی ؟

mhe

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
میشه میری با برنامه روت اگسپلورر اینجا
system\media
bootanimation.zip
رو کپی میکنی و خودت میتونی به جای عکسهاش عکس خودت رو بزاری ترجیحا با همون رزولیشن و بعد هم نام همینها میکنی میزاری سرجاش به همون شکل اول

mount io

ممنون دوست عزیز.من با روت اکسپلورر از فایل انیمیشن بک آپ گرفتم ریختم رو سیستمم و تغیرش دادم و دوباره زیپ کرده ریختم روی مموری کارت ولی وقتی که میخوام این فایل را در محلش به جای اون فایل اصلی کپی کنم میگه که فایل فقط خواندنیه حتی میخوام که پرمیشنش را عوض کنم باز قبول نمیکنه و نمیزاره که انجام بدم.چاره چیه؟با خود کامپوتر نمیشه وارد برنامه های سیستمیش شد؟

R a x

Registered User
لایک‌ها
80
ممنون دوست عزیز.من با روت اکسپلورر از فایل انیمیشن بک آپ گرفتم ریختم رو سیستمم و تغیرش دادم و دوباره زیپ کرده ریختم روی مموری کارت ولی وقتی که میخوام این فایل را در محلش به جای اون فایل اصلی کپی کنم میگه که فایل فقط خواندنیه حتی میخوام که پرمیشنش را عوض کنم باز قبول نمیکنه و نمیزاره که انجام بدم.چاره چیه؟با خود کامپوتر نمیشه وارد برنامه های سیستمیش شد؟
بالای برنامه یه گزینه بیشتر نیست mount ro
اون عوض کن rw

mtz689

Registered User
لایک‌ها
36
خوب عزیز آموزش اینکه چطوری ریستور کردی هم قرار بده بزارم تو پست اول

برای چی میخوای آنروت کنی ؟

خوب داداش یه تبلت برای کسی خریدم قبل اینکه بدم بهش ازش یه بکاپ گرفتم که رو یکی خودم ریستور کردم درست شد
حالا تبلت طرف هم روت و ریکاوری روش نصبه
خوب ضایع اگه بدم بهش اونم روت
برای همین میخوام انروتش کنم:D

R a x

Registered User
لایک‌ها
80
کسی بکاپ نصب کرده؟
دیروز از طریق ریکاوری یه نرم افزار نصبیدم دیگه تبلت بالا نیومد!
بکاپ هم نگرفته بودم:(
الانم هرچی فکتوری ریست و وایپ میکنم درست نشد
اگر از یه تبلت دیگه بکاپ بگیرم و بیام رو یکی خودم ریستور کنم یعنی میاد بالا؟
امروز هم رام گلگسی تب 2 مدل p3100 رو دانلود کردم(مشخصات این دو تبلت 90%مثل همه) اما نصب نشد

عزیز جستی اونم چه جستنی
کجای این دوتا شبیه هم هستن مهمترین چیز که soc یا سی پی یو هست مثل هم نیستن rk2928 باید تبلتی باشه که شما میخوای فریمویر اونو بریزی که حتی اونم توصیه نمیشه

بالا