برگزیده های پرشین تولز

اسکریپت پشتیبانی آنلاین (فارسی) Kayako SupportSuite

Hamid2day

مدیر ارشد
مدیر انجمن
مدیر ارشد
لایک‌ها
20,022
اسکریپتی که به درد خیلی از بکس می خوره:rolleyes:

v4igz71g32f40lge4two.jpg

Kayako SupportSuite v3.60.04 NULLED یکی از بهترین و معروفترین سیستم های پشتیبانی هست که دارای امکاناتی چون پشتیبانی آنلاین و پشتیبانی مبتنی بر ارسال تیکت ، درج خبر ، عضویت و… می باشد .

نسخه فارسی این اسکریپت در حال حاضر با قیمت های بالایی در سایت های مختلف به فروش می رسد .

اما شما میتوانید در اینجا از نسخه رایگان و نول شده ای این سیستم قدرتمند استفاده نمایید .

این اسکریپت بیشتر مورد توجه شرکت های هاستینگ قرار گرفته است ، چرا که به عنوان یک سیستم پشتیبانی قوی کاربرد دارد و تقریباً پاسخ گوی همه ی نیاز های آن ها می باشد.

حجم برنامه : 5 مگابایت
دمو : http://demo.kayako.com/supportsuite
دانلود کنید
دانــــــــــلود فـارسی ساز

با تشکر از : gigscript.info

pasargadteam

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0

v4igz71g32f40lge4two.jpg

Kayako SupportSuite v3.60.04 NULLED یکی از بهترین و معروفترین سیستم های پشتیبانی هست که دارای امکاناتی چون پشتیبانی آنلاین و پشتیبانی مبتنی بر ارسال تیکت ، درج خبر ، عضویت و… می باشد .

نسخه فارسی این اسکریپت در حال حاضر با قیمت های بالایی در سایت های مختلف به فروش می رسد .

اما شما میتوانید در اینجا از نسخه رایگان و نول شده ای این سیستم قدرتمند استفاده نمایید .

این اسکریپت بیشتر مورد توجه شرکت های هاستینگ قرار گرفته است ، چرا که به عنوان یک سیستم پشتیبانی قوی کاربرد دارد و تقریباً پاسخ گوی همه ی نیاز های آن ها می باشد.

دمو : http://demo.kayako.com/supportsuite
دانلود کنید

با درود

از زحمت شما بسیار ممنون هستم. اما فارسی سازی که شما گذاشتید کامل نیست. نمیدونم بگم یا نه ولی 80% درصد فارسی سازی نشده.

لینک ذانلود اسکریپت انگلیسی هم که در نت ریخته.

اگر قصد شما از ارسال این پست معرفی بیشتر سایت محترم گیگ اسکریپت دات اینفو بود خب هیچی اگر نه 4 خط فارسی سازی به درد نمیخوره.

من هنوز روی دست فارسی سازی خودم ندیدم.
این هم یه چیزی نیست که بخوام از خودم بگم دفتر ریاست جمهوری و یک شرکت خصوصی بزرگ ابتدای جردن اسمشو یادم رفته ولی ابتدای جردن بود تأیید کردند و تمایل به همکاری داشتند.

فارسی سازی کامل است که علاوه بر بخش کلاینت بخش مدیریت , کارمند و ... هم فارسی باشه که من فارسی کردم کامل.

اما از این بحث خارج بشیم , بهتر دیدم چند نکته رو یاد آور بشم:

1- این اسکریپت و نصب کنید اما نسخه eSupport رو و نه نسخه E support Online (البته اگر اسمشو درست نوشته باشم چون دو سالی هست که با کایاکو کار نکردم نسخه 3.0.0.11 بود که من فارسی کردم و تا آخرین نسخه رو زبانشو دارم و فارسی کردم) چون نمیتونید توسط نرم افزارهایی که برای آنلاین شدن است مادام العمر آنلاین بشید و نهایت 24 ساعت آنلاینید و به محض اینکه تشخیص بدهد که لایسنس ندارید میگه بخر بعد آنلاین بشو.

2- برای راست چین کردن هم نیازی به دست کاری بیش از حد نیست. یکی اینکه از خود قسمت زبانش کمک بگیرید و دوم در تگ بادی یا اچ تی ام ال کد بزارید به این شکل:

<body dir="rtl">
OR
<html dir="rtl">

3- برای تقویم فارسی هم کسی خواست باید فایل تاریخ رو به فارسی تبدیل و سپس در قالبش بگذارد که اینو برنامه نویسان PHP بهتر بلدند. کسی کمک خواست بگه در توانم باشه درخدمتم. (در ضمن رایگان که حکم تبلیغات اینجا نگیره).

4- یک مزیتی که داره اینه که شما اگر بانک اطلاعاتی در هر نوع سیستم منجمله ویبولتن هم داشته باشید میتونید به این سیستم وصل کنید و نیازی نباشه که کاربرانتون مجدداً در این سیستم هم ثبت نام کنند. این یعنی به نظر من آخرفاز و صرفه جویی در وقت .

اما در کل به گفته دوستم عزیزم سیستم خیلی عالی است. برای سیستم تیکتینگ. فوق العاده است. پس پیشنهاد میکنم استفاده کنید.

در انتها باید بگم من خصومتی با هیچ کسی ندارم و نخواهم داشت و همه برای من دوست هستند و با اینکه نمی بینمشون و توی دنیای مجازی هستیم دوستشون دارم و احترام براشون غائلم به عنوان یک انسان.

با سپاس از توجه شما

Hamid2day

مدیر ارشد
مدیر انجمن
مدیر ارشد
لایک‌ها
20,022
دوست عزیز اگر فارسی شما کامل هست خوب لینک دانلود بدید .

من برای کاربران گذاشتم...در ثانی من کاربر اینجا هستم قشنگ دقت کنید.

فکر می کنم یاد گرفته اید که مطلبی را از کجای می آورید نام منبع را قید نمائید من هم همین کار را کردم.

واقعا اگر کار شما خیر هست این گوی و این میدان..

azmoon

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0

v4igz71g32f40lge4two.jpg

دمو : Kayako Infotech Ltd. - Kayako SupportSuite Help Desk Software
دانلود کنید

با سلام در پوشه زبان فارسیی که دانلود کردم سه فایل بود زبان و قالب و یکی دیگه بنام swift[1].settings این را نفهمیدم کجا ایمپورت کنم و یا در چه مسیری قرار دهم ؟ میشه راهنمای بفرمائید

با تشکر

iran.meshop

Registered User
لایک‌ها
55

soroush_tayyebi

Registered User
لایک‌ها
110

iran.meshop

Registered User
لایک‌ها
55

منظورم سایتی هست که بشه نسخه اصلی فارسی شده را ازش تهیه کرد . دقیقا مثل همینی که سایت برتینا استفاده می کنه . خب برتینا از کجا آورده؟

برتینا .::. هاست هاستینگ تبلیغ در گوگل پایشگر ثبت دامنه ثبت دامین bertina

farasystem

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
با سلام
دوست عزیز اگر بدون هیچ دردسری دنبال آخرین نسخه کایاکو کاملا فارسی شده، راست چین شده با تاریخ شمسی هستید به سایت زیر مراجعه کنید. ( نصب و راه اندازی رایگان )
هم طرف ادمین هم کارمند و هم کاربر کاملا فارسی و راست چین شده است.
نرم افزار در سه نسخه : وب - موبایل - دیسکتاپ

04113351313

www . ikayako . ir
شرکت فراسیستم

.LORD.

Registered User
لایک‌ها
87
سلام
دوستان یک نسخه نال و فارسی که تست شده باشه رو لطفا لینک دانلود بدید.
تشکر.

بالا