برگزیده های پرشین تولز

داستانهای كميك يا مصور

linkoln

Registered User
لایک‌ها
2,632
اره اونو ميخوام
اصلا نميتونم از ترينبيت بگيرم
البته ٧١٤ و هنر الفبا هم ميخوام امشب ميخوام شب زنده داري كنم و سه تاشو بخونم و يادي از قديما كنم
نميدونم چرا بعضيا فكر ميكنن ماله بچهاست اثراش از مارك توين هم قشنگتره
ولي چون ميدونم ميخواي بري بخوابي همين تورنسل هم گرفتي دستت درد نكنه

عزیز بپرسی از بچه های فروم تن تن کیه؟ میگن به لینکلن مراجعه کن.
- تعریف از خود نباشه البته..
یه نقل قول از نویسنده این مجموعه ، مرحوم ژرژ هست که میگه : تن تن مناسبه برای سنین 7 تا 70 سال..
تن تن فقط یک مجموعه کتاب های داستانی نیست ؛ تن تن بخشی از زندگی هر فردیه که حتی برای یک لحظه ، حس خوش تن تن خوندن رو تجربه کرده.
البته ، ترجمه آقای سمیعی مربوط به نشر یونیورسال سابق رو که واقعا شاهکاره..
ترجمه محاوره ای و آمیخته با فرهنگ غنی ایرانی در مجموع با هم آمیخته و یک شاهکار رو خلق کرده.
اما الآن نشر رایحه اندیشه ، ببخشید ولی ئیده به تن تن و داستاناش..
با این حال هنوز نسل سوم این کتابارو میخرن و میخونن..
- بگذریم..:)

میتونید به وبلاگ بنده مراجعه کنید و اطلاعات بیشتری نسبت به تن تن ، محبوب ترین شخصیت کمیک و آشنا برای سه میلیارد مردم دنیا پیدا کنید.
- کتاب هم داره آپلود میشه!

magnet0888

Registered User
لایک‌ها
12
عزیز بپرسی از بچه های فروم تن تن کیه؟ میگن به لینکلن مراجعه کن.
- تعریف از خود نباشه البته..
یه نقل قول از نویسنده این مجموعه ، مرحوم ژرژ هست که میگه : تن تن مناسبه برای سنین 7 تا 70 سال..
تن تن فقط یک مجموعه کتاب های داستانی نیست ؛ تن تن بخشی از زندگی هر فردیه که حتی برای یک لحظه ، حس خوش تن تن خوندن رو تجربه کرده.
البته ، ترجمه آقای سمیعی مربوط به نشر یونیورسال سابق رو که واقعا شاهکاره..
ترجمه محاوره ای و آمیخته با فرهنگ غنی ایرانی در مجموع با هم آمیخته و یک شاهکار رو خلق کرده.
اما الآن نشر رایحه اندیشه ، ببخشید ولی ئیده به تن تن و داستاناش..
با این حال هنوز نسل سوم این کتابارو میخرن و میخونن..
- بگذریم..:)

میتونید به وبلاگ بنده مراجعه کنید و اطلاعات بیشتری نسبت به تن تن ، محبوب ترین شخصیت کمیک و آشنا برای سه میلیارد مردم دنیا پیدا کنید.
- کتاب هم داره آپلود میشه!

ادرس بدین یه سر بیایم وبلاگتون

linkoln

Registered User
لایک‌ها
2,632
ماجرای تورنسل

HTML:
http://s3.picofile.com/file/7394497953/tintin.pdf.html

maryamsayfee

Registered User
لایک‌ها
18
من خودم محبوب ترین کمیکم، تن تن ه . البته سنم نمیرسید که بخوام اصلی هاشو خودم بخرم اکثرا از بقیه بهم ارث رسیده :D ولی چیزای دیگه هم بود که مال زمان شاه بود مث بت من و سه کله پوک و اینا . بعدش سنم بیشتر شد کل سری تن تن و خریدم . هنوزم میگم هیچی اون نمیشه. بعدش با کمیک بازی ها، مث سایلنت هیل و دویل می کرای هم خیلی حال کردم. که زمانی هم کیهان یه مجله کمیک منتشر میکرد که میخریدم. الان دیگه میشه راحت پی دی اف کمیک هارو گرفت ولی خب کاغذ یه چیزه دیگش :p

Morak

Registered User
لایک‌ها
603
فکر کنم هنوز کسی اینجا تصاویر کمیک نذاشته باشه. خب خودم یه کمیک استریپ از دیالوگ معروف فیلم قیصر میذارم. این کمیک استریپ رو خودم درست کردم.

Gheysar.jpg

بالا