برگزیده های پرشین تولز

طرح انتقادات و پیشنهادات عمومی مربوط به کل فروم

Agha_Jo0n

Registered User
لایک‌ها
2,980
سلام مجدد
ما یه تاپیک داشتیم که بی دلیل توسط آقا بهروز پاک شد!
هنوزم جواب نگرفتیم چرا حذف شد!!!!!!!

Amiru

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
20
من باید لینک تاپیک شما رو داشته باشم تا بررسی کنم دوست عزیز.

نه خوب نیازی به امضا جمع کردن که نیست ... تعداد و محتوای تاپیک ها در این زمینه ( در بخش سیستم عامل ) نشان میده که براش چه قدر طرفدار وجود داره .

مهندس وقتی همکارتون حذفش کرده من لینک از کجا بیارم بدم؟

i.sharifi

کاربر حرفه ای گرافیک و انیمیشن
لایک‌ها
410
با سلام
من این متن رو ابتدا در قالب یک تاپیک شکواییه ارسال کرده بودم که مدیر بخش رسیدگی به شکایات drdexter اگه درست خاطرم باشه گفتن باید در این تاپیک مشکلم رو اعلام کنم .

قضیه از اونجا شروع شد که من این تاپیک رو دیدم :
http://forum.persiantools.com/t387430.html
و پس از صحبت هایی که با همکار بازارچه : bahram241 به آدرس : نمایش مشخصات: نمایش مشخصات: bahram241 - PersianTools Forums
داشتیم به دلایلی شروع همکاری منتفی شد ولی یکی دو هفته بعد ایشون دوباره پیغام دادن که میخوان کار رو به من بسپارن .
زمانی که تعیین کرده بودم برای انجام کار 4 الی 5 روز بود اما به دلیل عدم دسترسی به اینترنت 2 روز در تحویل کار وقفه ایجاد شد . البته قبل از شروع کار قرار شد ایشون رو در جریان پیشرفت کار قرار بدم و در صورتی که تغییری جزئی که به بدنه اصلی طرح لطمه نزنه در نظر داشتند به بنده اطلاع بدن تا بر روی طرح اعمال کنم .پس از پیشرفت 85 درصدی که حاصل شد ایشون گفتن تغییراتی رو مد نظر دارن که طی یک ایمیل برای من ارسال می کنن . 2 روزی گذشت تا اینکه بالاخره ایمیلی حاوی تغییرات مشخص شده به دست من رسید و من هم تغییراتی رو اعمال کردم که البته به دلیل بی توجهی اینجانب یک مورد جا افتاد و البته پس از اینکه ایشون اعلام کردند سریعا برطرف شد . لازم به ذکر تغییر یاد شده باعث شد تا من قسمتی از طرح رو دوباره سازی کنم و در اصل مقصر اصلی خود این آقا بودن که همون ابتدا مواردی رو که باید اضافه میشد برای من ارسال نکرده بودند .همونطور که گفتم قرار بر این بود که تعداد 4 کاور برای ایشون طراحی کنم ، اما به دلیل اینکه دو کاور آخر فضای کافی برای درج بقیه موارد رو نداشتند یا باید ابعاد یکی از کاورها رو افزایش میدادم یا اینکه یک کاور دیگه اضافه میشد . طی تماس تلفنی که داشتیم من به ایشون گفتم برای اینکه طرح و نظم کاور ها بهم نریزه ، بهتره یک کاور دیگه اضافه بشه و من این کاور رو رایگان به شما تحویل میدم و هیچ هزینه ای بابتش دریافت نمیکنم .اما ایشون گفتند ابعاد کاور چهارم رو افزایش بدم و من هم طبق خواسته شون عمل کردم . پس از اعمال تغییر مورد نظر و ارسال کاور چهارم ، ایشون گفتند که طرح مورد نظرشون نیست و با افزودن به ابعاد کاور طرح از ریخت و قیافه افتاده و یک کاور دیگه طراحی کنید من هم بدون هیچ سوال و اعتراضی کاور دیگری طراحی کردم .پس از طراحی کاور پنجم کار از نظر من تمام شده بود ، اما این فرصت رو در اختیار ایشون قرار دادم تا اگر تغییراتی مد نظر دارن بگن تا من اعمال کنم .تقریبا دو روز و طی چند ساعتی که در یاهو آنلاین بودیم ایشون هر بار یک ایده و تغییر جدید رو در نظر میگرفتن من هم انجام میدادم . تعدادی از تغییراتی که مد نظر ایشون بود رو وقتی اعمال میکردم نمیپسندیدند و میگفتند که به همون حالت قبل برگردونم .ضمنا قرار بر این بود که مبلغ 40 هزار تومان به عنوان طراحی 4 کاور از ایشون دریافت کنم . اما به دلیل تاخیری که در کار ایجاد شد و مقصر 80 درصد تاخیر بوجود آمده در تحویل طرح نهایی رو خودم میدونم ، تصمیم گرفتم علاوه بر تخفیفی که در نهایت به ایشون میدم ، کاور پنجم رو رایگان واسشون طراحی کنم و در مقابل خواسته های ایشون مبنی بر تغییرات بیشمار حرفی نزنم تا به نوعی جبران کنم تاخیر بوجود آمده رو در نتیجه مبلغ 15 هزار تومان به عنوان مابقی دستمزدم تعیین کردم . با اینکه مبلغ تعیین شده واقعا کم بود در مقابل خواسته های ایشون ، اما به همین راضی بودم . حتی ایشون هم خودشون گفتند که یوقت کم نباشه . اما جواب دادم که خیر ، همین مقدار منصفانه ست .3 تا از کاور ها رو همون لحظه به ایشون تحویل دادم و ایشون هم باقی مانده دستمزدم رو پس از دقایقی واریز کردند . دو کاور دیگر رو به دلیل حجم زیاد قرار شد پس از انجام عملیات کاهش حجم همون شب برای ایشون ارسال کنم و ارسال هم شد .فردا زمانی که محل کارم بودم با گوشیم در یاهو آنلاین شدم و دیدم که ایشون پیغام گذاشتن که هر زمان آنلاین شدم پی ام بدم .من هم نمیتونستم با گوشیم برای مدت زیادی به اینترنت متصل باشم به همین دلیل واسشون اس ام اس ارسال کردم که الان سر کارم و شب طرفای ساعت 10 زمانی که رسیدم منزل آنلاین میشم . ایشون پرسیدن که زودتر نمیشه ، و من باز هم گفتم که سر کارم و مشکلی پیش آمده ؟ جواب دادند یک تغییر رو فراموش کردی و دو اذیت هم داشتم .من شب رسیدم منزل ، تغییر جزئی که فراموش شده بود رو اعمال و کاور رو برای ایشون ارسال کردم . در اون لحظه به من گفتن که امکان داره سایز پکیج رو افزایش بدید ، من هم گفتم خیر ، چون باید از نو طراحی بشه . در شروع کار ایشون به من گفتند که باید یک پکیج دی وی دی طراحی کنم که برای جایگیری 8 دی وی دی کافی باشه .طراحی پکیج خودش به تنهایی یک کار جدا حساب میشه . چون علاوه بر طراحی قاب خام باید یک کاور هم برای اون پکیج طراحی کنم و کلا پروسه ایه که زمان میبره . اصولا در چنین مواردی خود مشتری باید از محصول و یا جنسی که داره تصویر داشته باشه در غیر اینصورت هزینه عکاسی و طراحی بسته بندی محصول و غیره رو باید بپردازه .ولی باز هم پکیج رو رایگان برای ایشون طراحی کردم و مبلغی رو از این بابت طلب نکردم .ایشون همچنان اصرار داشتند که من باید پکیج جدیدی طراحی کنم و من هم گفتم اگه هزینه ش رو پرداخت میکنید موردی نداره . ولی ایشون طبق معمول شروع کردند به تحقیر کردن اینجانب . من هم واقعا دیگه تحمل نداشتم و دیسکانکت کردم . فردای اون روز وقتی در یاهو آنلاین شدم ایشون گفتن که باید سر حرف خودت بایستی و یک پکیج طراحی کنی با اون ابعادی که همون ابتدای کار گفتم .یعنی یک پکیج ضخیم تر .پکیجی که من طراحی کردم اصولا برای حداقل 4 دی وی دی قابل استفاده ست .
سوال اینجاست چرا بعد از گذشت اینهمه و حالا که کار تماما تحویل داده شده و تسویه حساب صورت گرفته یادشون اومده باید پکیج عریض تر باشه ؟! بگذریم.
طی چند دقیقه ای که آنلاین بودیم ایشون تا تونستن اهانت کردند و من رو تهدید کردند که امتیاز منفی میدم و فلان میکنم و در آخر واقعا حرفایی زدن که اعصابم رو خیلی بهم ریخت . من در تمام مدت انجام کار به ایشون توهین نکردم و هر حرفی که میزدند رو میگذاشتم به حساب سن کمشون .ایشون چه قبل از شروع کار و چه پس از تحویل کار بدون نگاه داشتن حرمت تیکه میپروندن ، توهین میکردن و اصلا حرفایی میزدند که در شان یک آدم مثلا متشخص نیست .درسته که تاخیر من شاید قابل بخشش نباشه ، اما سعی کردم به نوعی جبران کنم و این دلیل نمیشه که به هر نوعی تحقیر بشم .
من فقط دو روز اینترنت نداشتم ، وقتی آنلاین شدم دیدم نوشتن اگه امشب آنلاین نشی یا جواب ندی یک تاپیک شکایت میزنم ! چرا ؟ بخاطر دو روز جواب ندادن ؟در ضمن من شماره هام رو به ایشون داده بودم ولی من شماره ای نداشتم از آقا که اطلاع بدم نتم برای دو روز قطعه . این موضوع رو هم بهشون گوشزد کردم اما گفتن شماره ت خاموشه . بله ، من یکی از شماره هام رو در مواقع ضروری روشن می کنم . اما اون خطم همیشه روشن بود . ولی گفتن من همون یک شماره رو به ایشون دادم ! در صورتی که چه در پیغام خصوصی و چه در یاهو هر دو شمارم رو برای ایشون ارسال کرده بودم .
ضمنا همونطور که گفتم قبلا یک بار قرار بود من کار رو واسشون انجام بدم اما چون حاضر به پیشپرداخت نشدند من هم موافقت نکردم و جالبه در آخر این جمله رو به من تحویل دادن که یکبار سرشون کلاه رفته و نمیخوان دوباره این اتفاق بیافته . حالا چه دلیلی داشت که بعد از گذشت چند هفته دوباره برگشتند که من طراحی ها رو برای ایشون انجام دادم بماند . یا تعرفه طراح های دیگه بالا بود یا هر مورد دیگری .بعد از اینکه نمایی از کاور ها رو به ایشون نشون دادم تاکید داشتن که این کار رو من یعنی خودشون می تونن توی 3 ساعت انجام بدن ! و اصلا خودشون طراح هستند و مدرک لیسانس نرم افزار دارن و همیشه با حرفای این مدلی سعی داشتن زحمت من رو کم اهمیت جلوه بدن .
من این پست رو ارسال کردم نه برای اینکه پولی ازم خورده شده یا کسی حقم رو پایمال کرده .
فقط برای اینکه توهین شده به من و این آقا باید پاسخگو باشه .
نمیدونم من میتونم متن پیغام خصوصی ها و چت هایی که داشتیم رو در این تاپیک درج کنم یا باید برای مدیر مربوطه ارسال کنم .

ممنون از وقتی که برای مطالعه گذاشتید .

Bahram241

همکار بخش صوتی وتصویری - خودرو _ فروشنده معتبر
مدیر انجمن
همکار انجمن
لایک‌ها
948
سلام.

*بنده به شدت گرفتارم و مشغول امتحاناتم هستم بخاطر همین خلاصه و مفید جواب میدم:

*بنده همین الان 4 بار تماس گرفتم که تلفی مشکل حل بشه رد تماس دادن.

*متاسفانه همکار انجمن بودن ما شده وسیله ای برای اعمال فشار توسط بعضی از دوستان.

*ایشون آخرین پیامی که دادن گفتن آبروتو میبرم حالا ببین! سوال من اینجاست مگه من کاری کردم آبروم بره؟

*کار منو 12 روز دیر تحویل دادی کلی متضرر شدم انتضار داری عصبانی نشم؟

95%* مواقع جفت خط های ایشون خاموش بوده

*همیشه شبا بعد از 11 آنلاین میشدن وقتی که من نیستم یا حوصله کار ندارم.

*چندین بار درخواست دادم یکبار گفتن :تازه از سفره خونه اومدم خستم بمونه فردا بعدشم 3 روز جواب ندادن!!!!!!

*چونکه پیش پرداخت دریافت کرده بودن اصلا اهمیتی نداشت براشون. چیزی که من میخواست و توضیح داده بودم رو طراحی نکرده بودن کاملا مشخص بود

میخوان از سر باز کنن.آخر سر با درخواست ادیت های فراوان از سوی من کمی شبیه به کار مورد نظرم شد.

*بعد از یک هفته از پرداخت و ارائه طرح های ناقص به من میگن اگه دوست نداری پولتو پس بدم مگه چقدر پول دادی از ترکیه اومدن پولو ببرن!

میگم عزیز من شما از من پول گرفتی وقتمو گرفتی باید کار تحویل بدی مگه صلواتی داری طراحی می کنی؟

*بنده اول کار ،کار یکی از دوستان رو نشون ندادم گفتم پکیج حجیم میخوام گفتند چشم انجام میدم الان میزنن زیرش!!!!!!!!!!!

میگم خب فایل پی اس دی رو بده خودم طراحی کنم میگن نمیدم اونم هزینه جدا داره!!!!!

*ایشون به من گفتن میتونی 2 بار درخواست ادیت بدی بعدش میگن من منظورم 2تا ادیت بود هر ادیت 3 تومن هزینه داره.....

ایشون از به قول خودشون میخوان اینجا آبروی منو ببرن جالبه بجای اینکه من تاپیک شکایت بزنم ایشون زدن!

اگر هنوز موردی هست بگن تماس میگیرم ببینم حرفشون چیه چون پروسه جواب دادن در اینجا خیلی زمان بره و بنده چندین امتحان مشکل دارم....

i.sharifi

لایک‌ها
410
جواب با رنگ قرمز مشخص شده

سلام.

*بنده به شدت گرفتارم و مشغول امتحاناتم هستم بخاطر همین خلاصه و مفید جواب میدم:

*بنده همین الان 4 بار تماس گرفتم که تلفی مشکل حل بشه رد تماس دادن.

هر وقت ادب صبحت کردن رو پیدا کردن ایشون من جواب میدم

*متاسفانه همکار انجمن بودن ما شده وسیله ای برای اعمال فشار توسط بعضی از دوستان.

دقیقا،بعضی ها فکر می کنن چون همکار هستند یا مدیر و عنوانی دارند میتونن هر طور دلشون خواست با دیگر کاربران برخورد کنند

*ایشون آخرین پیامی که دادن گفتن آبروتو میبرم حالا ببین! سوال من اینجاست مگه من کاری کردم آبروم بره؟

کاملا درسته . تمامی پیغام های رد و بدل شده در مسنجر رو اینجا خواهم گذاشت

*کار منو 12 روز دیر تحویل دادی کلی متضرر شدم انتضار داری عصبانی نشم؟

3 روزه دارم ادیت میکنم فرمایشات ایشون رو ، 3 روز هم دیر ایمیل تغییرات رو ارسال کردن . 2 3 روز هم من تاخیر داشتم که در پست قبلی به اون اشاره شد .من مجبور شدم مشتریان دیگه م رو در صف انتظار قرار بدم بخاطر این آقا.اون ساعاتی که بخاطر اعمال تغییرات به هدر رفت رو میتونستم کار مشتری های دیگه رو انجام بدم .

95%* مواقع جفت خط های ایشون خاموش بوده

خطوط من دقیقا از زمانی خاموش شدن که این آقا شروع کردند به فحاشی و توهین .

*همیشه شبا بعد از 11 آنلاین میشدن وقتی که من نیستم یا حوصله کار ندارم.

من شاغلم ، اونهم در دنیای واقعی و نه مجازی. بعضی ها انتظار دارن مثل خودشون که 24 ساعت پای اینترنت و فیسبوک الاف هستند کار و زندگی رو رها کنم و اوامرشون رو انجام بدم .

*چندین بار درخواست دادم یکبار گفتن :تازه از سفره خونه اومدم خستم بمونه فردا بعدشم 3 روز جواب ندادن!!!!!!

این هم یک نمونه از سری توهین های ایشون . عناوین شغلی خودت و نزدیکانتون رو به دیگرون نسبت ندید لطفا!!

*چونکه پیش پرداخت دریافت کرده بودن اصلا اهمیتی نداشت براشون. چیزی که من میخواست و توضیح داده بودم رو طراحی نکرده بودن کاملا مشخص بود

میخوان از سر باز کنن.آخر سر با درخواست ادیت های فراوان از سوی من کمی شبیه به کار مورد نظرم شد.

پیشپرداخت نمیگرفتم معلوم نبود الان کجا باید دنبال پولم میبودم . ایشون از 99 درصد استایل ها و افکت هایی که من در طرح ها به کار برده بودم برای تغییراتشون استفاده بردند.به جرات میگم تمامی تغییراتی که ایشون میخواستن اعمال کنم در طرح هیچگونه تغییر محسوسی بوجود نیاورد.جز دو سه مورد که من مجبور شدم کل قسمت هایی از طرح رو دوباره سازی کنم.

*بعد از یک هفته از پرداخت و ارائه طرح های ناقص به من میگن اگه دوست نداری پولتو پس بدم مگه چقدر پول دادی از ترکیه اومدن پولو ببرن!

میگم عزیز من شما از من پول گرفتی وقتمو گرفتی باید کار تحویل بدی مگه صلواتی داری طراحی می کنی؟

البته بعد از 3 روز و بعد از فحاشی ها و اهانت ها ترجیح دادم خودم رو با پولی که از اینگونه افراد نسیبم میشه آلوده نکنم . کار تمام و کمال تحویل داده شد ، پیغام "تمام شششششششدددددد" هم در یاهو از جانب ایشون ارسال شد ، بعد دستمزدم رو واریز کردند و دیگه حرفی نبود و خلاص .که فرداش ایشون ترجیح دادن باز در طرح تغییر ایجاد بشه ، البته به جای پرداخت وجه بنده رو تهدید کردند .

*بنده اول کار ،کار یکی از دوستان رو نشون ندادم گفتم پکیج حجیم میخوام گفتند چشم انجام میدم الان میزنن زیرش!!!!!!!!!!!

پکیجی که من طراحی کردم 4 برابر پکیجیه که دفعه اول برای ایشون طراحی کردند . هیچکس فایل پی اس دی بعد از کار تحویل نمیده ، مگر با پرداخت هزینه جدا .

*ایشون به من گفتن میتونی 2 بار درخواست ادیت بدی بعدش میگن من منظورم 2تا ادیت بود هر ادیت 3 تومن هزینه داره.....

خودت متوجه شدی چی گفتی؟!!!!
آره من گفتم 2 بار . اما بیش از 50 بار تغییر خواستن من اعمال کردم بدون دریافت یک قرون و هیچ اعتراضی . اونم به این خاطر که تاخیرم رو جبران کنم .نمیدونستم جوابش میشه این.بعد از 2 3 روز اعمال تغییرات گفتم از این به بعد هر تغییری که بخوام در طرح اعمال کنم 3 هزار تومان هزینه داره . انتظار دارید مفتی کار کنم ؟ ایشون تغییرات رو یکی یکی اعلام میکردند . فلان یادم رفت ، اون از قلم افتاد . یکبار همه ی ایرادات رو بگید نه که من رو هر روز 4 ساعت در یاهو الاف کنید .

ایشون از به قول خودشون میخوان اینجا آبروی منو ببرن جالبه بجای اینکه من تاپیک شکایت بزنم ایشون زدن!

آبروی شما پیش من رفته کافیست . تنها برای اینکه دوستان با چهره شما آشنا بشن این مطالب رو ارسال کردم . ضمنا من برای عنوان کاربری شما هیچگونه ارزشی قائل نیستم . چون شایسته نیستید برای این کار .

اگر هنوز موردی هست بگن تماس میگیرم ببینم حرفشون چیه چون پروسه جواب دادن در اینجا خیلی زمان بره و بنده چندین امتحان مشکل دارم....

به هیچ عنوان پاسخی به تماس های ایشون داده نمیشه. در صورت اصرار و استمرار در تماس گرفتن با اینجانب ، به عنوان مزاحم تلفنی شماره خط ایشون رو به مراجع ذیربط ارجاع خواهم داد.

-----
یک سری از پی ام های ایشون در یاهو مسنجر را داشته باشید تا بقیه رو هم ارسال کنم:

ایشون دو شب پیش راضی و خوشحال بودن از اینکه کار به اتمام رسیده و دو سه تا تعریف و تمجید هم کردند که فلان قسمت استایلش خیلی خوب شده و افکت خوبی داره و ... .یکی دو روز بعد نارضایتی خودشون رو اینطوری اعلام کردند:

Amir hossein: اصلا من راضی نیستم یا کار رو کامل تحویل بده یا پول رو برگشت بده حرف خودت
Amir hossein: انشاالله خرج بیمارتان کنی چون رضایت ندارم
Amir hossein: کلاهبردار
Amir hossein: انشاالله از پات در میاد و یکی یه عمر الافت میکنه
-----

اسکرین شات هم میذارم که نگید فوتوشاپه!

به هر حال بعضی از آدم ها باید یاد بگیرن که با این ادعیه و دعا کردن ها و نفرین ها فقط خودشون رو مضحکه می کنن و هیچ تاثیری نداره.

Last edited:

Sir Vahid

مدیر ارشد
مدیر انجمن
مدیر ارشد
لایک‌ها
4,575
دوست عزیز ملانا این مواردی که گفتید چه ربطی به این تاپیک دارد؟؟

مورد شکایتی دارید روابط عمومی را برای این کار گذاشتن
این پست ها جاش اینجا نیست!

farshad10

کاربر فعال بازیهای کامپیوتری
کاربر فعال
لایک‌ها
4,842
تقاضای زدن یه تایپیک برای نظر سنجی در مورد پولی بودن یا نبودن فروشنده معتبر رو دارم

i.sharifi

لایک‌ها
410
دوست عزیز ملانا این مواردی که گفتید چه ربطی به این تاپیک دارد؟؟

مورد شکایتی دارید روابط عمومی را برای این کار گذاشتن
این پست ها جاش اینجا نیست!

همکارتون آقای drdexter گفتن در این تاپیک مطالب رو بیان کنم . ابتدا تاپیک شکایتی ایجاد کردم که ایشون حذف کردند به این دلیل :

: شکایت از همکار بازارچه bahram241 به دلیل بی احترامی، توهین...
Forum: بررسی مسایل فروشندگان
Reason: این بخش فقط مربوط به رسیدگی به معاملات تجاری نا موفق هست . هر گونه انتقادی دارید در تاپیک انتقادات مطرح کنید نه این بخش

من انتقادی نداشتم ، میخواستم شکایت کنم از یکی از همکاران شما به دلیل بی احترامی و توهین و اینکه انگ کلاهبرداری به بنده زدند و من رو تهدید کردند .
این لینک متن تاپیک شکایتی بود که ایجاد کردم و drdexter حذف کرد :
http://forum.persiantools.com/t92613-page175.html#post7510302

Bahram241

همکار بخش صوتی وتصویری - خودرو _ فروشنده معتبر
مدیر انجمن
همکار انجمن
لایک‌ها
948
همکارتون آقای drdexter گفتن در این تاپیک مطالب رو بیان کنم . ابتدا تاپیک شکایتی ایجاد کردم که ایشون حذف کردند به این دلیل :

: شکایت از همکار بازارچه bahram241 به دلیل بی احترامی، توهین...
Forum: بررسی مسایل فروشندگان
Reason: این بخش فقط مربوط به رسیدگی به معاملات تجاری نا موفق هست . هر گونه انتقادی دارید در تاپیک انتقادات مطرح کنید نه این بخش

من انتقادی نداشتم ، میخواستم شکایت کنم از یکی از همکاران شما به دلیل بی احترامی و توهین و اینکه انگ کلاهبرداری به بنده زدند و من رو تهدید کردند .
این لینک متن تاپیک شکایتی بود که ایجاد کردم و drdexter حذف کرد :
http://forum.persiantools.com/t92613-page175.html#post7510302

شما با رفتار خودت هم به خودت هم به من توهین کردی.

با رفتارت به خودت گفتی من یک آدم بی مسئولیت با رفتار غیر حرفه ای و عدم تعهد کاری هستم و به مشتری احترامی قائل نیستم.

جالبه جواب تموم خط هارو کاملا به اشتباه دادی اما جواب اینو ندادی: چون میدونی مدرک دارم:

i.sharifi

لایک‌ها
410
شما با رفتار خودت هم به خودت هم به من توهین کردی.

با رفتارت به خودت گفتی من یک آدم بی مسئولیت با رفتار غیر حرفه ای و عدم تعهد کاری هستم و به مشتری احترامی قائل نیستم.

جالبه جواب تموم خط هارو کاملا به اشتباه دادی اما جواب اینو ندادی: چون میدونی مدرک دارم:

صحبت های یک جوان نپخته و خام که هنوز نمیتونه تصمیم بگیره چی میخواد و اصلا هدفش چیه فاقد ارزشه .
ضمنا باید اضافه کنم من آخر کار گفتم به بنر پنجم یک باکس اضافه می کنم به همراه 8 دی وی دی ، اونهم رایگان که شما قبول نکردید . یادتون رفته ؟

5:57:06 PM verticalme: box dvd zaman mibare?

5:57:12 PM free.ro4m: bale sad dar sad

5:57:18 PM free.ro4m: ie box bekham tarahi konam

5:57:30 PM free.ro4m: + ja sazie 8 ta dvd

5:57:36 PM free.ro4m: hala nahveie chidaneshun bemanad

5:57:56 PM verticalme: khob chera az cover 1 copy nemikonid?

5:58:07 PM free.ro4m: hamun box khube ?

5:58:15 PM free.ro4m: man manzuram boxi bud ke daresh baste bashe

5:58:22 PM free.ro4m: ie jurae boxe baste bandi shode

5:58:41 PM verticalme: tu cover 1 ham az hamun estefade beshe?

5:58:50 PM free.ro4m: na

5:58:57 PM free.ro4m: faghat tuye covere akhar

5:59:48 PM verticalme: velesh kon arzesh nadare

6:00:01 PM verticalme: ye dune dvd gozashte budi tu cover 2

6:00:07 PM verticalme: uno bezar tu banafshe

چشماتون رو باز کنید ، من جواب شما رو دادم :

پکیجی که من طراحی کردم 4 برابر پکیجیه که دفعه اول برای ایشون طراحی کردند . هیچکس فایل پی اس دی بعد از کار تحویل نمیده ، مگر با پرداخت هزینه جدا .

اینقدرم مدرک مدرک نکنید . بیا اینم مدرکت! :

verticalme: بنر اول
verticalme: یه پوستر از محصول باشه
verticalme: با سه چهار تا تیتر
verticalme: مثل همون لینکی که دادم
verticalme: منتها با این تفاوت که بجای آیفون
verticalme: عکس پکیج باشه
Free Roam: تصویر پکیج رو دارید ؟
verticalme: مطمئنا" میتونید پکیجی به این حالت تولید کنید:
verticalme: http://xlion.ir/thumb/big/4_.jpeg
Free Roam: بله
verticalme: راستش نه ندارم
verticalme: تصویر پکیج نسبتا: مهمه
verticalme: چون با اندازه های متوسط جاهای دیگه هم قراره استفاده بشه
verticalme: فقط یادتون باشه
verticalme: از پکیجی استفاده کنید که مختص دی و.ی دی و ظرفیت 7 دیسک رو داشته باشه
verticalme: متوجه اید؟
verticalme is typing...
verticalme: پس شد بنر اول عکس پکیج با دو سه خط توضیحات و جلوه ارایی ویژه صفحه توسط دست هنرمند شما

این پکیجی اولی که شما داشتید :
http://aksmeg.com/upload/1363916808/PN5.jpg

اینم پکیجی که من طراحی کردم :
http://20-up.ir/images/ksptci46ueatgp52a5y1.jpg

ضخیم ، طویل ، عریض!

تجربه کار با شما به من ثابت کرده چشم و حواستون از من هم ضعیف تره . پس انتظاری نمیره که متوجه حرفای من بشید .
ضمنا این پیغام شما در دو شب پیش و اعلام رضایت از کار و اتمام کار بود :
12:20:09 AM verticalme: چی گفتم؟

12:20:38 AM free.ro4m: weather

12:20:44 AM verticalme: اهان

12:20:52 AM verticalme: حله دیگه

12:21:53 AM free.ro4m: khob

12:22:05 AM free.ro4m: man beram soraghe oon 2 cover

12:22:19 AM verticalme: عزیز فردا صبح هستی؟

12:22:32 AM free.ro4m: sobh ke online nemisham

12:22:40 AM free.ro4m: bidar misham miram sare kar be omide khoda

12:22:47 AM free.ro4m: ama zohr 1 2 saati online misham

12:22:49 AM free.ro4m: chetor ?

12:22:57 AM verticalme: بمونه ظهر؟

12:23:08 AM free.ro4m: na dige

12:23:17 AM free.ro4m: man ta 30 min dige ina anjam midam mail mikonam

12:23:29 AM free.ro4m: shoma boro be karo baret beres

12:28:43 AM verticalme: مبلغ واریز شد

12:29:01 AM verticalme: شما امشب ایمیل کن من فردا چک می کنم اگه موردی بود ظهر میگم

12:31:00 AM free.ro4m: mamanoon

12:31:06 AM free.ro4m: man ersal mikonam emshab

12:31:11 AM free.ro4m: felan khodanegahdar

12:32:02 AM verticalme: bye

این هم پیغام شما در امروز :
verticalme: زحمتت به درد خودت میخوره

1:59:59 PM verticalme: یاد بگیر یا کاری رو قبول نکن یا کامل انجام بده

2:00:12 PM verticalme: تو این مدت هر اتفاقی افتاد

2:00:16 PM free.ro4m: من کورم

2:00:18 PM verticalme: اینترنتش قطع شد

2:00:21 PM free.ro4m: من حواسم پرته

2:00:34 PM free.ro4m: شما که ادعای شعورت میشه چرا همون اول نگفتی کار مشکل داره

2:00:34 PM free.ro4m: ؟

2:00:35 PM verticalme: چه میدونم گوشی هاش همیشه خاموشه

2:00:53 PM free.ro4m: ضمنا اون باکسی که طراحی شده ابعادش کافیه

2:00:59 PM verticalme: من همون اول گفتم تو خودتو زدی به علی چپ

2:01:04 PM free.ro4m: شما 10 بار گفتی فلان طرح رو عوض کن

2:01:09 PM free.ro4m: بعد دیدی اونی نشده که میخوای

2:01:15 PM free.ro4m: گفتی برش گردون به حالت قبل

2:01:24 PM free.ro4m: صد بار تغییر دادم

IM Jun 28, 2013 2:04:32 PM

2:01:25 PM verticalme: چون ناقص کارو انجام میدی

2:01:33 PM free.ro4m: ناقص بود ؟

2:01:39 PM free.ro4m: اون اخطاریه پایین

2:01:47 PM free.ro4m: اگه ناقص بود چرا گفتی برش گردونم به حالت قبل

2:01:53 PM free.ro4m: یا اون کامل ترین

2:01:55 PM verticalme: ناقص نیود؟همین کاور فاینلم ایراد فونت داشت نداشت؟

2:02:04 PM free.ro4m: یا کاور پنجم که بعدا اضافه شد

2:02:12 PM free.ro4m: نخیر

2:02:16 PM free.ro4m: شما گفتی بزرگش کن

2:02:19 PM free.ro4m: من گفتم نمیشه

2:02:36 PM free.ro4m: 10 بار سایز تغییر دادم برای شما که بالاخره استخاره کنی ببینیم کدوم بهتره

2:02:43 PM verticalme: ببین این چیزا رو باید گرافیست خودش درک کنه حالا من لطف کردم بهت گوش زد کردم دلیل نداره شما پررو بشه

2:03:04 PM free.ro4m: جالبه

2:03:13 PM free.ro4m: همون حالاتی که خودم قبلا انتخاب کردم رو

2:03:20 PM free.ro4m: شما میگفتی برگردید به همون حالت قبل

2:03:23 PM free.ro4m: حالا میگی من درک ندارم

2:03:24 PM free.ro4m: !

2:03:25 PM free.ro4m: ببین

2:03:28 PM free.ro4m: من دیگه دارم میرم

2:03:30 PM free.ro4m: فقط یک نکته

2:03:38 PM free.ro4m: این تعداد تغییری که انجام دادم

2:03:47 PM free.ro4m: به علاوه تخفیف زیادی که دادم

2:03:51 PM free.ro4m: و اصلا بابتش راضی نیستم

2:04:01 PM verticalme: من روز اولی که بنر یک رو دیدم ایراد پک تو ذهنم بود ولی چون ایرادات بزرگ تری وجود داشت جرئت نکردم بگم

2:04:02 PM free.ro4m: بخاطر تاخیری بود که من باعثش بودم

2:04:05 PM free.ro4m: نه به طور کامل

2:04:15 PM free.ro4m: ولی خب زمان بیشتری رو من هدر دادم

2:04:21 PM free.ro4m: که به نوعی جبران بشه

2:04:31 PM free.ro4m: من دیگه حرفی ندارم

2:04:32 PM free.ro4m: به سلامت

IM Jun 28, 2013 2:14:30 PM

2:04:54 PM verticalme: اصلا من راضی نیستم یا کار رو کامل تحویل بده یا پول رو برگشت بده حرف خودت

2:05:25 PM verticalme: انشاالله از پات در میاد و یکی یه عمر الافت میکنه

2:05:48 PM free.ro4m: به دعای گربه سیاه بارون نمیاد عمو جون

2:05:50 PM verticalme: آبروی همه گرافیست هارو بردی واقعا حق داشتم اعتماد نکنم

2:05:59 PM free.ro4m: برو خودتو با این حرفا خار نکن

2:06:07 PM free.ro4m: برو که بلای بدتر از این سرت میاد

2:06:09 PM verticalme: انشاالله خرج بیمارتان کنی چون رضایت ندارم

وقتی کار به اتمام رسیده دیگه حق ندارید درخواست بدید طرح فلان مشکل رو داشته یا بهمان رو تغییر بده .
کاوری که حداقل بخاطرش 15 هزار تومان دریافت می کنند رو من 8500 تومان طراحی کردم به علاوه تخفیف و کلی تغییر رایگان . تازه یک کاور ، یک پکیج و یک دی وی دی هم طراحی شد که هزینه ش رو محاسبه نکردم. حالا همین مونده یکی بزنن زیر گوش بنده و تقاضای بازگشت پول کنن.
تمام مدت مسخره کردند ، تیکه پروندن و من هیچی نگفتم و زحمتم رو کم اهمیت جلوه میدادن و انگ کپی پیست بودن طرح به بنده زدن . نمونه ش:
10:41:30 PM verticalme: yekam zakhim bashe

10:42:04 PM free.ro4m: man in kar ro anjam midam

10:42:09 PM free.ro4m: montaha ba daryafte hazine

10:42:14 PM free.ro4m: 1.hazineie tarahie mojadade box

IM Jun 27, 2013 11:10:02 PM

10:42:24 PM free.ro4m: 2. hazine ja sazie box dar tarh

10:42:33 PM free.ro4m: chon baiad saye bokhore

10:42:35 PM free.ro4m: va ...

10:42:50 PM verticalme: 3.hazine ejraye barname photoshop.exe

10:43:00 PM verticalme:
4.gif

10:43:25 PM free.ro4m: daghighan shoma faghat hamin gozineie akhar ro mibinid

10:43:30 PM free.ro4m: photoshop ejra mishe

10:43:33 PM free.ro4m: baste mishe

10:43:34 PM free.ro4m: tamam

10:43:40 PM free.ro4m: man beram

10:43:43 PM free.ro4m: shab be kheir

10:43:50 PM verticalme: chi shod pas?

10:44:03 PM verticalme: ey baba cheghad shoma naz dari
بعد میگن شما چقدر ناز داری!!!

فکر می کنم این پست برای اتمام بحثی که خودتون بوجود آوردید کافی باشه .
و اینکه امیدوارم مدیران بررسی کنن این موارد رو .
شب همگی بخیر

amirtoudeh

Registered User
لایک‌ها
13
سلام
یه پیشنهاد کوچیک دارم، در قسمت "پیغام های من" مدیریت پ خ خیلی سخته اگه می شد در قسمت نمایش پ خ که همه رو نشون میده علاوه بر نشان دادن موضوع مثلا ده کلمه اول پ خ رو هم نشون می داد تا با مشاهده خلاصه از هر پیغام اونو تیک بذاریم و صندوق ارسال و دریافت رو سریع تر پاکسازی کنیم. با تشکر

i.sharifi

لایک‌ها
410
متن اس ام اسی که الان ارسال کردن:
انشالله بابت تهمت هایی که به من زدی تو آتش جهنم جواب پس بدی

حالا که دیدن به قول خودشون مدارک بر علیه ایشونه افتادن به ناله و نفرین.
ضمنا ایشون از صبح همینطور یک ریز دارن زنگ میزنن.من دیگه چاره ای ندارم جز اینکه شماره تماسشون رو ارجاع بدم به مراجع قضایی جهت پیگیری مزاحمت،تهمت،تهدید.
امیدوارم مدیران در مراحل بعدی همکاری های لازم رو با اینجانب به انجام برسونن.
با سپاس

fritz

Registered User
لایک‌ها
1,917
متن اس ام اسی که الان ارسال کردن:

حالا که دیدن به قول خودشون مدارک بر علیه ایشونه افتادن به ناله و نفرین.
ضمنا ایشون از صبح همینطور یک ریز دارن زنگ میزنن.من دیگه چاره ای ندارم جز اینکه شماره تماسشون رو ارجاع بدم به مراجع قضایی جهت پیگیری مزاحمت،تهمت،تهدید.
امیدوارم مدیران در مراحل بعدی همکاری های لازم رو با اینجانب به انجام برسونن.
با سپاس
سلام
دوست عزیز مبلغ زیادی نیست میدونم بحث سر مبلغ نیستو کدورت پیش اومده ولی میشه با کمی ارامش این مشکلو حل کرد
من ایشونو میشناسم شخصی نیستن که توهین کنن حتما مشکلی بوده
حلش کنید بره قضیه کش پیدا نکنه

mahyar rahnama

Registered User
لایک‌ها
644
امتیاز منفی ما قرار نیس پاک شه؟
امتیاز منفی اون طرفو پاک کردید ولی امتیاز ما موندش؟
ما که در خواست دادیم جفت امتیازا پاک شه

فروم که بی صاحاب باشه همینه دیگه
کلا یه مدیر هستش تو کل فروم فعالیت میکنه اونم فقط تاپیک حذف میکنه

farshid38

Registered User
لایک‌ها
24
از زمان عضویتم تا کنون 5-6 پستم حذف شده است. دو سه مورد اول مربوط به تاپیک فروش مخازن ضد انفجار بنزین بود که فعلا استارتر محروم از فعالیت تجاری است. در آن تاپیک ادعای استاندارد بودن کالا شده بود و من با گذاردن لینکی از موسسه استاندارد که محتوایش دروغین بودن ادعای استاندارد بودن آن کالا بود ار استارتر توضیح خواستم. متاسفانه مدیریت به جای توضیح خواستن از استارتر یابت دروغی که می تواند جان و مال خریداران را به خطر بیاندازد به حذف پست هاس من اکتفا کرد. دو سه مورد هم مربوط به تذکر من در خصوص مجازات داشتن خرید و فروش و نگهداری گاز و شوکر بود تا خریداران بی اطلاع دچار مشکل نشوند که باز هم متاسفانه حذف شد. یک مورد هم مربوط به تاپیک فروش یم یخچال خودرویی بود که فروشندهع دست دوم آن را 600 قیمت گذاشته بود و من لینک و شماره تلفن ابزار سپه را قرار دام که نوی آن کالا با داشتن گارانتی 550 هزار تومان بود. آیا ضرر فرد خریدار که از حذف پست من ناشی شد منطقی و درست بود؟ واقعا بیان قوانین کشور برای احتیباط خریدار و فروشنده اینقدر اشتباه است که مدیران اقدام به حذف آن می کنند؟ یعنی فروشنده حق دارد با ادعای دروغ کالای خود را بفروشد و اطلاع رسانی کاری خطاست؟ فکر نمی کنید این رویه موجب سوء استفاده برخی و بی اعتماد شدن بقیه می شود؟ لطفا در صورت حذف این پست در صورتی که امکانش هست دلیلش را پیام خصوصی بفرمایید.
با تشکر

Last edited:

_Amir_

Registered User
لایک‌ها
554
سلام
یه پیشنهاد کوچیک دارم، در قسمت "پیغام های من" مدیریت پ خ خیلی سخته اگه می شد در قسمت نمایش پ خ که همه رو نشون میده علاوه بر نشان دادن موضوع مثلا ده کلمه اول پ خ رو هم نشون می داد تا با مشاهده خلاصه از هر پیغام اونو تیک بذاریم و صندوق ارسال و دریافت رو سریع تر پاکسازی کنیم. با تشکر

لایک
خیلی موافقم

Captive

کاربر قدیمی پرشین تولز* مدیر بخش ارز دیجیتال
مدیر انجمن
لایک‌ها
16,633
امتیاز منفی ما قرار نیس پاک شه؟
امتیاز منفی اون طرفو پاک کردید ولی امتیاز ما موندش؟
ما که در خواست دادیم جفت امتیازا پاک شه

فروم که بی صاحاب باشه همینه دیگه
کلا یه مدیر هستش تو کل فروم فعالیت میکنه اونم فقط تاپیک حذف میکنه

http://forum.persiantools.com/t214016.html

بالا