برگزیده های پرشین تولز

طریقه مصرف عرق کاسنی

tolin

Registered User
لایک‌ها
37
سلام دوستان شنیدم عرق کاسنی برای کبد و کسانی که مزاج گرم دارند خیلی خوبه، حالا میخواستم ببینم طریقه مصرفش به چه صورت هست، مثلا چه مقدار باید خورد؟ چه موقع باید خورد؟ مثلا ناشتا؟ خالی خورد یا با آبی چیزی؟ چند بار در روز/هفته/ماه؟ ضرر هم داره؟ کلا چجوریاست، ممنون میشم

Pars207

Registered User
لایک‌ها
1,221
سلام دوستان شنیدم عرق کاسنی برای کبد و کسانی که مزاج گرم دارند خیلی خوبه، حالا میخواستم ببینم طریقه مصرفش به چه صورت هست، مثلا چه مقدار باید خورد؟ چه موقع باید خورد؟ مثلا ناشتا؟ خالی خورد یا با آبی چیزی؟ چند بار در روز/هفته/ماه؟ ضرر هم داره؟ کلا چجوریاست، ممنون میشم

قبلا از هر غذا یک استکان
اگه از مزش خوشت نمیاد با آب قاطی کن
هیچ ضرری هم نداره

tolin

Registered User
لایک‌ها
37

_Nera_

Registered User
لایک‌ها
741
مقدارش که اصلا مهم نیست.
من یه شیشه دارم گذاشتم کنار تختم. شبا همینطوری سر میکشم. معمولا 4 شب درمیون.
مزه خاصی هم نداره. ینی غیر قابل تحمل نیست!

ramram87030

Registered User
لایک‌ها
1,687
داداش بستگی به مزاجت داره ولی کلا مزه خوبی نداره ولی میشه تحملش کرد ،، واقعا فوق العاده هستش ، منم مثل شما طبع بدنم گرمه تووی اهواز که هستم ولی از وقتی که کاسنی + عرق نعنا ( قاطی میکنم هم به خاطر مزه اش هم به خاطر اینکه عرق نعنا هم خنکه و جواب دو برابر میگیری) میخورم تموم گرمی های پشت کمرم رفته وکلا به قول بچه ها گفتنی به زندگی برگشتم ...
راستی اگه میتونی صبح یه لیوان بخور و شب قبل خواب هم یه لیوان بخور،، اگه هم خواستی مثل ما با عرق نعنا قاطی کنی به نسبت مساوی قاطی کن ...
ضرر هم اصلا نداره خیالت راحت باشه ...;)

بالا