برگزیده های پرشین تولز

^^^^^^^^فروش کتونی salamon سالامون به قیمت حراجی...مدل speed cross....بیا ببین ^^^^^^^^

وضعیت
موضوع بسته شده است.

R.nasri

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
563
سلام وعرض ادب خدمت دوستان گرامی....

مثل همیشه همه چی توعکس مشخصه قیمت کیفیت طرح...ومهمتر ازهمه برند سالامون که هیچ تعریف وتمجیدی نداره.....این کتونیا تو همین پی تی زیر 160 تومن گیر نمیارید....

قیمت :به این لینک مراجعه کنین....[h=3]&&&&فروش کتونی سالامون...مدل speed cross 3cs&&به قیمت عمده حراجی...&&&[/h]...کاملا مقطوع کمتر گیر آوردید حتما خرید کنین...یه حراج واقعی

دورنگ...سایزای موجود 40 الی 45

مدلspeed cross

اینم لینک اصلی برا دوستان..برابعضی از دوستان که کم لطفی کردند...

http://www.salomon.com/ir/product/speedcross-3-cs.html
اینم عکس ازلینک اصلی....
454jkoj.JPG
پست با خریدار......

در خدمتم......

مشاهده پیوست 440218مشاهده پیوست 440219

عکس بانام کاربری تاریخ وآدرس فروم:

مشاهده پیوست 440220

اینم یه عکس از کفی کفش +لیبل +کف کفش....
مشاهده پیوست 441061
1.هزینه پست باخریداره
2.کفش ها همگی ویتنامی هستند....
3.اینم تل بنده در صورت سوال داشتن اس بدین در اسرع وقت جواب میدم....:09372141673

Last edited:

bas ali

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
103
اقا وقتی کفی کفش رو برمیداری زیرش ابری هست ٬پارجه ای یا مقوایی؟
اگه میشه یک عکس هم بزارین

Sent from my Galaxy Nexus using Tapatalk 4 Beta

R.nasri

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
563
اقا وقتی کفی کفش رو برمیداری زیرش ابری هست ٬پارجه ای یا مقوایی؟
اگه میشه یک عکس هم بزارین

زیرش پارچه ایه دور دوخت....

bas ali

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
103
زیر ابری هم میتونین پیدا کنید؟ ایا کلا فرقی میکنه ابری باشه یا پارچه ای؟

R.nasri

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
563
زیر ابری هم میتونین پیدا کنید؟ ایا کلا فرقی میکنه ابری باشه یا پارچه ای؟

هیچ فرقی نداره شاید همون ابریه من میگم پارچه ای کلا یه مدل ویه نوع واز یه کارخونه فقط برند سالامون هست توایران همیناس.اصلا های کپی وغیره نداره همه کارتنا همین شکله همه کفیا یه شکله ویه جوره...مثل آدیداس وسایر برندا نیست 100مدل و100 نوع کفی داشته باشه...در خدمتم....

^^^^فروش کتونی راکی rocky ^^^^^یه کار باکفی ژله ای فوق راحت وبادوام.....

کفیش مثله راکی هست دور دوخت....

واینکه اگه میزدم 170 تومن...همه میگفتن اوووف عجب کفشی...دوستان علاقه مند به اینکه میخان برن همینا گرون بخرند برا کلاس راحت میتونن برند بخرند 170تومن...خیلی شیک ومجلسی..دوستان جنس شناس به راحتی میتونن تشخیص بدن که این همونه که 170 هست...خیلی توضیح دادم.....اول تحقیق کنن دوستان بعد بخرند فقط نکته اینجاست...

haghili

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام. آقا شرمنده، نمیدونم اجازه دارم اینجا این سوالو بپرسم یا نه، ولی چون دیدم کفشای متفاوتی داری گفتم از شما بپرسم.

من دنبال دو مدل کتونی میگردم، یکی Nike Air Max Excellerate و یکی هم Adidas Climacool Seduction. شما اگه این دو مدلو داری یه قیمتی به ما بده و بگو درجه چنده.

ممنون.

R.nasri

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
563
سلام. آقا شرمنده، نمیدونم اجازه دارم اینجا این سوالو بپرسم یا نه، ولی چون دیدم کفشای متفاوتی داری گفتم از شما بپرسم.

من دنبال دو مدل کتونی میگردم، یکی Nike Air Max Excellerate و یکی هم Adidas Climacool Seduction. شما اگه این دو مدلو داری یه قیمتی به ما بده و بگو درجه چنده.

ممنون.

نداریم ...دادا اینا همه آدیداسا های کپیه...کفش اصل حدوده 150 دلاره که با گمرک وانبار داری وغیره حدوده 600 تومن در میاد....که به نظر بنده عاقلانه نیست...

حالا بعضی دوستان میرن نماینگی دروغیا اصلا کو نمایندگی به اسم اصل کفشو میدن بهشون 300تومن....

تصمیم گیری با دوستان هست....در خدمتم....

والا ما هر چی قسمو آیه بیاریم کسی باور نداره ...هر جور دوسدارن دوستان همین سالامون زیر 170تومن تو بازار نیست.....

اقا من با قیمت بسیار کمتر تو گمرک پیدا کردم و خریدم :D

مبارکتون باشه....یه تاپیک ایجاد کنین وبفروشین...

haghili

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
نداریم ...دادا اینا همه آدیداسا های کپیه...کفش اصل حدوده 150 دلاره که با گمرک وانبار داری وغیره حدوده 600 تومن در میاد....که به نظر بنده عاقلانه نیست...

حالا بعضی دوستان میرن نماینگی دروغیا اصلا کو نمایندگی به اسم اصل کفشو میدن بهشون 300تومن....

تصمیم گیری با دوستان هست....در خدمتم....

والا ما هر چی قسمو آیه بیاریم کسی باور نداره ...هر جور دوسدارن دوستان همین سالامون زیر 170تومن تو بازار نیست.....

داداش اعصاب نداریا!!! من که اصلا چیزی راجع به کفشای شما نگفتم.

اون مدلایی هم که گفتم نگفتم اصلش، خودم میدونم کتونی اصل چنده، درجه دو یا به قول شما های کپیشو اسپرت برند داشت 225، گفتم ببینم شما داری یا نه.

حالا هم نخواستیم، برو به فروشت برس...

R.nasri

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
563
داداش اعصاب نداریا!!! من که اصلا چیزی راجع به کفشای شما نگفتم.

اون مدلایی هم که گفتم نگفتم اصلش، خودم میدونم کتونی اصل چنده، درجه دو یا به قول شما های کپیشو اسپرت برند داشت 225، گفتم ببینم شما داری یا نه.

حالا هم نخواستیم، برو به فروشت برس...

های کپی 225؟!؟!؟!

ما که نداریم اون مدلو....ولی پیشنهاد میکنم نخری اونو با اون قیمت ما میریم به فروشمون میرسیم....در ضمن اعصاب دارم یه توضیح براتون دادم گفتم گویا دنبال اصلشین...در خدمتم....طبق گفته شما به فروش ادامه میدیم....

تاپیک داره دیگه گویا به انحراف کشیده میشه....

..............................................................................................................................................

از دوستان خواهش میکنم دیه در مورد حاشیه ها صحبت نکنند ممنون....

هر کی ازرونتر سراغ داره زحمت بکشه بره بخره من نوکر همتونم هستم.......

meisameag

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
من رنگ مشکی سایز 44 میخوام.اگه موجوده شماره حساب بدین

Alireza 230.4

Registered User
لایک‌ها
22
سلام
دوست عزیز کتونی ها اورجیناله یا کپی؟
چون تو نمایندگی بالای ۴۰۰ قیمت خورده

manhatan1985

Registered User
لایک‌ها
2,146

Sadeegh

Registered User
لایک‌ها
132
دوستان اين آقا رضا كارش خيلي درسته؛ قيمتهاش هم از همه جا پايين تره. همين كفش سالامون رو توي ايسام و پي تي دارن 220تومن ميفروشن و همه هم با ذوق و شوق ميخرن!!
در خريدش شك نكنيد.
و در جواب اون دوست عزيزمون كه گفت اصليه يا كپي با اجازه ي آقا رضا بايد بگم مطمئناً نمايندگي هم همين كفشها رو به شما به عنوان اورجينال و اصل ميفروشه وگرنه اين كفشها اصلش خيلي كم وارد ميشه و قيمت بسيار نجوميه!
اما اين كار رو بهش ميگن اورجينال كلاس B كه سفارش اروپاست و كيفيت مطلوبي هم داره. البته از آقا رضا ميخوام اگر جايي اشتباه گفتم بگن تا اصلاح كنم.

Alireza 230.4

Registered User
لایک‌ها
22
دوست عزیز کفش یا اصلیه یا غیر اصل و کلاس A و B و C و سفارش اروپا و امریکا نداره
من از نمایندگی سالومون چند بار خرید کردم و تا بحال ندیدم کفش غیر اصلی رو به جای اصل بفروشه
الان کتونی سالومون دارم که 3 ساله هر روز ازش استفاده میکنم هم فوق العاده راحته هم خیلی بادوام
هر دفعه هم واسه شستن میندازمش تو لباسشویی و همین نیم ساعت پیش از لباسشویی در اومده
در کل اگه اصل باشه کفش ارزشمندیه

sajad0937

Registered User
لایک‌ها
118
من از نمایندگی سالومون چند بار خرید کردم و تا بحال ندیدم کفش غیر اصلی رو به جای اصل بفروشه
الان کتونی سالومون دارم که 3 ساله هر روز ازش استفاده میکنم هم فوق العاده راحته هم خیلی بادوام
هر دفعه هم واسه شستن میندازمش تو لباسشویی و همین نیم ساعت پیش از لباسشویی در اومده

برادر نمایندگی سالمون تو تهران کجاست؟!!!!

Alireza 230.4

Registered User
لایک‌ها
22
تشریف ببرید خیابان شریعتی پایین تر از پل صدر روبروی پمپ بنزین
البته طبقه پایین اسکان فروشگاه نایک اسپورت هم قبلا سالومون میاورد و ازش خرید کردم اونم جنس غیر اصل نمیاره

Sadeegh

Registered User
لایک‌ها
132
والا شايد شما بهتر از ما كه چندين ساله تويه كار كفش هستيم ميدونيد!!!
بذار خيالتو راحت كنم دوست عزيز:
١- اولا كه تمام كفشها كه وارد ميشه توسط چنتا وارد كننده ي بزرگ هست و هركسي سليقه اي و به اندازه ي انصافش قيمت ميزنه.
٢- چيزي به عنوان نمايندگي برند توي ايران نيست؛ چرا شما خودتونو گول ميزنيد؟؟!!! بابا باور كنيد همشون الكي يه تابلو بردن بالا و اسمشو گذاشتن نمايندگي.
اين داستان هم جالبه؛ يكي از دوستان كه مقيم انگليس هست رفته بود از نمايندگي كلارك همونجا يه كفش خريده بود و وقتي توي به اصطلاح نمايندگي كلارك ايران اورده بود فروشنده بهش گفته نه اين اصل نيست!!! كاراي ما اصله ولي وقتي فاكتور خريد رو با مهر و امضا ديده ديگه زبونش بند اومده و هيچي نگفته!!!
بازم من همينجا از آقا رضا معذرت ميخوام؛ چون يه سري چيزا هست كه آدم نميتونه نگه.

Alireza 230.4

Registered User
لایک‌ها
22
دوست من به این دلیل در مورد اصل بودن پرسیدم چون دوستمون آقا رضا گفتن که
هیچ فرقی نداره شاید همون ابریه من میگم پارچه ای کلا یه مدل ویه نوع واز یه کارخونه فقط برند سالامون هست توایران همیناس.اصلا های کپی وغیره نداره همه کارتنا همین شکله همه کفیا یه شکله ویه جوره...مثل آدیداس وسایر برندا نیست 100مدل و100 نوع کفی داشته باشه...در خدمتم....
و اگه واقعا کفشها اصل باشه با توجه به قیمت فوق العاده عالیه و من یه جفت قرمز شماره 44 میخوام و به دوستان هم توصیه میکنم خرید کنن چون علاوه بر زیبایی و دوام فوق العاده راحته و تو پیاده روی های طولانی اصلا دچار پا درد یا کمر درد نمیشید
اما درسته که خیلی از فروشگاها رسما نمایندگی نیستن ولی به دلیل سابقه و اعتبار خوبشون کفش غیر اصل نمیارن البته خریدار هم باید دقت کافی به خرج بده
ولی شما حساب کن یه مغازه مثلا تو محدوده بالای شریعتی چقدر ارزش داره یا چقدر اجاره داده میشه پس نباید توقع داشت یه کفش رو که از اون سر دنیا میاره با 2 درصد سود به من و شما بفروشه و تفاوت فروش لوازم تو فرومهای اینچنینی در اینه که نه فروشنده نیاز به تاسیس یه فروشگاه با سرمایه میلیاردی داره نه خریدار سود 100 درصدی پرداخت میکنه و البته در صورت اصل بودن کالا
IMG_1858.jpg

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا