برگزیده های پرشین تولز

تبلت Iconia A1-811 8 برای خرید

minister

Registered User
لایک‌ها
3
سلام دوستان
من تجربه ای در زمینه تبلت ندارم و هیچ گونه تجربه ای ندارم میشه منو راهنمایی کنید میخوام این تبلت رو بخرم . میخوام بدونم کیفیت نمایش و cpu و اسپیکر و .. خوبه نسبت به نکسوس و کیندل فایر و هواووی و البته سامسونگ در همین رنج قیمت البته من تبلت 8 اینچی رو ترجیح میدم
تبلت ایسر - تبلت ایسر acer A1-811

minister

Registered User
لایک‌ها
3

دوست من یعنی این مدل ها حتی اون مدل لنووو از اونی که من گفتم بهتره میشه دلیلش رو هم بفرمایید . صفحه نمایش بهتری داره ؟
اونAsus Google Nexus 7 - 32GB رو میشه با مودم اکسترنال به اینترنت 3g وصل کرد ؟

minister

Registered User
لایک‌ها
3

دوست من یعنی این مدل ها حتی اون مدل لنووو از اونی که من گفتم بهتره میشه دلیلش رو هم بفرمایید . صفحه نمایش بهتری داره ؟

differentboy1994

کاربر فعال موبایل و اسمارت فون ها
کاربر فعال
لایک‌ها
2,260
نه داداش به نظر من هر کدوم تو رنج قیمت خودشون ارزش خرید دارند.مثلا تو رنج 800 مورد4 امی که گفتم به نظرم بهتره از ایسر مد نظر شما.فکر کنم بشه ولی مطمئن نیستم.سیمخورشم هست که گرونتره

minister

Registered User
لایک‌ها
3
نه داداش به نظر من هر کدوم تو رنج قیمت خودشون ارزش خرید دارند.مثلا تو رنج 800 مورد4 امی که گفتم به نظرم بهتره از ایسر مد نظر شما.فکر کنم بشه ولی مطمئن نیستم.سیمخورشم هست که گرونتره

اهان مرسی برادی من منظورم صفحه نمایش 8 اینچی اش هست البته در مقابل کیفیت ساخت میشه از یک اینج گذشت

differentboy1994

کاربر فعال موبایل و اسمارت فون ها
کاربر فعال
لایک‌ها
2,260

ESMIGHELE

همکار بازنشسته
لایک‌ها
10,372
بالا