برگزیده های پرشین تولز

حل مشکل هارد اکسترنال

alexlaiho

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام دوستان

من یک هارد اکسترنال دارم که وقتی وصلش میکنم حجم داخلشو بهم نشون میده ولی وقتی بازش میکنم هیچی داخلش نیست و نشون نمیده! میخوام بدونم چطور میتونم دوباره به فایلهام دسترسی داشته باشم؟ باید فرمت کنم و باز ریکاوری کنم؟ ممنون

MAK77

Registered User
لایک‌ها
48
هیچ کدوم شما هاردت ویروسی شده و فایلات مخفی شدن شما نمایش فایلهای مخفی ویندوز رو فعال کن به همه فایلات دسترسی پیدا میکنی.

alexlaiho

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
هیچ کدوم شما هاردت ویروسی شده و فایلات مخفی شدن شما نمایش فایلهای مخفی ویندوز رو فعال کن به همه فایلات دسترسی پیدا میکنی.

مرسی دوست من، اما هم اسکن کردم و چیزی پیدا نکرد و هم گزینه نمایش فایلهای هیدن رو زدم و باز هم نشد!

MAK77

Registered User
لایک‌ها
48
مرسی دوست من، اما هم اسکن کردم و چیزی پیدا نکرد و هم گزینه نمایش فایلهای هیدن رو زدم و باز هم نشد!
سلام به هر حال چون ویندوز حجم فایلهای داخل هارد رو نشون میده پس به احتمال زیاد فایلها به حالت مخفی در اومدن شما علاوه بر اینکه باید نمایش فایلهای مخفی رو فعال کنی باید تیک گزینه hide protected operating system files رو هم برداری.اگه باز هم به نتیجه نرسیدید هاردو رویه لینوکس هم امتحان کنید...

alexlaiho

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام به هر حال چون ویندوز حجم فایلهای داخل هارد رو نشون میده پس به احتمال زیاد فایلها به حالت مخفی در اومدن شما علاوه بر اینکه باید نمایش فایلهای مخفی رو فعال کنی باید تیک گزینه hide protected operating system files رو هم برداری.اگه باز هم به نتیجه نرسیدید هاردو رویه لینوکس هم امتحان کنید...

سلام. اینکارو هم کردم یه فولدر به اسم FOUND.000 پیدا شد که توش 10000 تا فایل با پسوند CHK پیدا شد. فکر کنم تمام فایلهام از بین رفته! نه؟ :((

alexlaiho

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
کسی برنامه ای برای ریکاور کردن سراغ داره که بدون تغییر جای فایلها و فولدرها به همون صورت قبلی فایلها رو بازیابی کنه؟

fnews

Registered User
لایک‌ها
799
دوست عزیز به احتمال زیاد ویروسی شده میتونید فرمتش کنید اگه درست شد بعد میتونید ریکاوریش کنید برنامه هم تو نت فراوون.موفق باشید.

alexlaiho

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
دوست عزیز به احتمال زیاد ویروسی شده میتونید فرمتش کنید اگه درست شد بعد میتونید ریکاوریش کنید برنامه هم تو نت فراوون.موفق باشید.

خیلی ممنون اما اگه میشه اسم یه برنامه ایی رو به من بگین که دقیقا فایلها رو به همون جا با همون شیوه آدرس دهی بتونه ریکاوری کنه وگرنه دوباره دسته بندی کردن 250گیگ یکم سخت میشه برام!

Preceptor

Registered User
لایک‌ها
106
ببینید بهتره که شما اول از هرچیز تیک های مربوط به هیدن را بردارید شاید سوپر هیدن شده باشه.
اگر فرمت کنید ممکنه با ریکاوری کامل برنگرده و مشکل ساز بشه.

بالا