برگزیده های پرشین تولز

باعضویت درسایت neobux وprobux ویزاکارت وسترکارت مجازی رایگان جهت وریفای اکانت پی پال وپیزا بگیرید

hassanbahmani

Registered User
لایک‌ها
77
سلام دوستان باتوجه به رونق گرفتن کسب درآمد اینترنتی امروز بر آن شدیم که کسانی که در دو سایت زیر به عضویت از طریق لینک من درآیند ازپشتیبانی کامل بنده برخوردار میشوند وجهت پاداش عضویتشان جزوه استراتزی بینهایت در سایت نوباکس وپروباکس را تقدیمشان خواهم کرد وهمچنین ویزاکارت ومسترکارت معتبر 2تا5ساله مجازی رایگان با کدcvv معتبر ازهر بانکی که بخوان رو تقدیمشون میکنم
تا دست واسطه ها وافراد سودجو که این ویزاکاردت ها و وریفای کردن اکانت ها رو با قیمت های خیلی بالا بین 50 تا100تومن جهت بازکردن اکانت پی پال یا پیزا می فروشند برداشته شودهمچنین مشخصات کامل ودقیق هرشهروندی راکه جهت بازکردن اکانت مورد نیازاست را به شما می دهم تا طبق کشور مورد نظرتون اکانت پی پال یا پیزا بازکنید
جهت عضویت از طریق این لینک ها اقدام کنین
http://www.neobux.com/?r=bahmani2000

http://www.probux.com/?r=hassan20000
دوستان عزیزم شما میتوانید بعد عضویت در هر دو سایت نام کاربری خود را دراین تاپیک مطرح کنیدتا بعدازتاییدکمتر از دوساعت جزوه و ویزا کارت رو براتون ارسال کنم
همچنین بخاطر ایمیل های بسیاری که به من شد در خصوص آموزش های تسک ومینی جاپ های این دوسایت مجموعه ویدویی باکیفیت خیلی عالی آماده کردم که با دیدن آنها قادرید تمامی تسک های این دوسایت رو بزنیدوحداقل روزی 5دلار واسه افراد مبتدی و10دلار واسه افراد حرفه ای بدست آورید
این مجموعه کاملا به صورت رایگان بوده وفقط به کسانیکه ازطریق لینک های من در سایت neobux وprobuxعضو شوند ارسال میگردد
ازدوستان خواهش میکنم که جدی بگیرید و امتحان کنید تا صداقت کلام ورفتار من را ببینید
چنین پشتیبانی کاملی در هیچ سایت یا وبلاگی تا به الان وجود نداشته است خوشحالم که بتوانم به شما دوستانم کمک کنم وهمپای هم مشکلاتمون رو برطرف کنیم
باتشکر
دوستان بنده دیگر در این سایت ها فعالیت نمیکنم خواهشمندم اگر دوست نداشتید با لینک ها عضو نشید

Last edited:

R00SWELL

Registered User
لایک‌ها
5
با یوزر R00SWELL زیر مجموعه شما شدم

hassanbahmani

Registered User
لایک‌ها
77
تایید شد لطفا ایمیل خود را بگذارید تا ارسال شود تمامی موارد بالا

Last edited:

hassanbahmani

Registered User
لایک‌ها
77
محتویات کامل واسه شما دوست عزیز ارسال شد امیدوارم راضی بوده باشید اگرمشخصات هر شهروندی ازهرکشوری بخواین هم میتونم براتون آماده کنم

ja_ah

Registered User
لایک‌ها
40
من با نام javid69 در پروباکس و javid699 در نوباکس زیرمجموعه شما شدم

salehinia

Registered User
لایک‌ها
180
من تو هر دو سایت با نام کاربری 9685 mehdi

hassanbahmani

Registered User
لایک‌ها
77
دوستان خواهشمندم جهت سهولت کار وانجام تک تک سفارشات لطفا نام کاربری وایمیلتون رو واسم پیامک بزنید تا بتونم زودتر درخواستاتون رو انجام بدم
متشکرم
09384315226

hassanbahmani

Registered User
لایک‌ها
77
فقط به خطم پیامک بزنیدتا بتونم خیلی زودترواستون پک رو آماده کنم
09384315226

hassanbahmani

Registered User
لایک‌ها
77
دوستان خواهشمندم بعد عضویت درسایت نوباکس وپروباکس فعالیت کنندپشتیبانی من برای اعضافقط شامل کسانی میشود که فعالیت مستمر وجدی داشته باشند
به زودی زود برای دوستانیکه فعالیت مستمر داشته باشند روش خریدزیرمجموعه مستقیم کاملا فعال ازیکی ازمطمین ترین سایت ها وارزانترین قیمت خواهم گفت تاپشتیبانی بنده در این زمینه تکمیل شود

hassanbahmani

Registered User
لایک‌ها
77
دوستان درسایت ها فعالیت کنید چراکه تمامی پشتیبانی بنده فقط شامل اعضای فعالم میباشد
کسانی که جدی وبامصمم هستن
من تو ذهنم راهکارهای خیلی خوبی رو دارم که به محض اجرایی شدن به صورت رایگان به همه زیرمجموعه هام آموزش خواهم داد
به زودی زود سایتی رو به دوستان معرفی میکنم البته برای تیم اعضای فعال من که میتونن با کمترین قیمت وپشتیبانی قوی زیرمجموعه مستقیم فعال برای این دوسایت بخرند ودر کنار زیرمجموعه اجاره ای چندبرابر سود کنند

feri_shadi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
سلام دوستان باتوجه به رونق گرفتن کسب درآمد اینترنتی امروز بر آن شدیم که کسانی که در دو سایت زیر به عضویت از طریق لینک من درآیند ازپشتیبانی کامل بنده برخوردار میشوند وجهت پاداش عضویتشان جزوه استراتزی بینهایت در سایت نوباکس وپروباکس را تقدیمشان خواهم کرد وهمچنین ویزاکارت ومسترکارت معتبر 2تا5ساله مجازی رایگان با کدcvv معتبر ازهر بانکی که بخوان رو تقدیمشون میکنم
تا دست واسطه ها وافراد سودجو که این ویزاکاردت ها و وریفای کردن اکانت ها رو با قیمت های خیلی بالا بین 50 تا100تومن جهت بازکردن اکانت پی پال یا پیزا می فروشند برداشته شودهمچنین مشخصات کامل ودقیق هرشهروندی راکه جهت بازکردن اکانت مورد نیازاست را به شما می دهم تا طبق کشور مورد نظرتون اکانت پی پال یا پیزا بازکنید
جهت عضویت از طریق این لینک ها اقدام کنین
http://www.neobux.com/?r=bahmani2000

http://www.probux.com/?r=hassan20000
دوستان عزیزم شما میتوانید بعد عضویت در هر دو سایت نام کاربری خود را دراین تاپیک مطرح کنیدتا بعدازتاییدکمتر از دوساعت جزوه و ویزا کارت رو براتون ارسال کنم
همچنین بخاطر ایمیل های بسیاری که به من شد در خصوص آموزش های تسک ومینی جاپ های این دوسایت مجموعه ویدویی باکیفیت خیلی عالی آماده کردم که با دیدن آنها قادرید تمامی تسک های این دوسایت رو بزنیدوحداقل روزی 5دلار واسه افراد مبتدی و10دلار واسه افراد حرفه ای بدست آورید
این مجموعه کاملا به صورت رایگان بوده وفقط به کسانیکه ازطریق لینک های من در سایت neobux وprobuxعضو شوند ارسال میگردد
ازدوستان خواهش میکنم که جدی بگیرید و امتحان کنید تا صداقت کلام ورفتار من را ببینید
چنین پشتیبانی کاملی در هیچ سایت یا وبلاگی تا به الان وجود نداشته است خوشحالم که بتوانم به شما دوستانم کمک کنم وهمپای هم مشکلاتمون رو برطرف کنیم
باتشکر

salehinia

Registered User
لایک‌ها
180
خوب یعنی من که عضو شدم تا فعالیت نکنم از اون ویزا کارت و غیره خبری نیست ؟
مغایره با اون پست اول شما

hassanbahmani

Registered User
لایک‌ها
77
خوب یعنی من که عضو شدم تا فعالیت نکنم از اون ویزا کارت و غیره خبری نیست ؟
مغایره با اون پست اول شما
عزیز اول سلام من به شما وهمه دوستان دیگه چه فعالیت کنند وچه نکنند تمامی آموزش ها و ویزاکارت ومسترکارت بخوان رو تقدیم میکنم اما بخاطر اینکه حق اوناییکه فعالیت میکنند پایمال نشود بنده آموزش های خیلی مهم خودم که توسط سایت های خارجی کسب کردم رو در اختیار دوستان فعالم خواهم گذاشت
به عنوان مثال خرید زیر مجموعه فعال بسیار ارزان وبا میانگین کلیک بالااین فقط مختص اعضای فعال بنده میباشد که بصورت اتوماتیک برایشان ارسال خواهد شد
زیرا بنده ایمیلهای شما را نگه میدارم که بتونم با شما مکاتبه داشته باشم
به این روش میگن پشتیبانی نه اینکه فقط جزوه وفیلم ارسال کنیم
پشتیبانی بنده یعنی قدرشناسی وتشکر ازدوستان محترمی که فعالیت دارند وهر روشی که یاد بگیرم ویاپول بدم بخرم من بصورت رایگان به دوستانم ارسال میکنم

salehinia

Registered User
لایک‌ها
180
برای من چیزی ارسال نشده
لطفا به این ایمیل ارسال کنید یا پیام خصوصی کنید
[email protected]

بالا