برگزیده های پرشین تولز

فروش دو عدد لپ تاپ سامسونگ و سونی

mahdiv

Registered User
لایک‌ها
1,033
فروخته شد!

Last edited:

Mr UNTD

Registered User
لایک‌ها
200
لپ تاپ سامسونگ مدل Samsung NP300E5Z
مشخصات فیزیکی:ابعاد: 368 × 243 × 33~27.1 میلی‌متر - وزن: 2.3 کیلوگرم
پردازنده مرکزی:Intel Core i5 2450M 2.5GHz 3.1 GHz
حافظه RAM:ظرفیت: 4 گیگابایت - نوع: DDR3
حافظه داخلی:ظرفیت: 500 گیگابایت - مشخصات: 5400RPM
پردازشگر گرافیکی:NVIDIA GeForce GT520MX DDR3 1024 MB
صفحه نمایش:15.6 اینچ TFT LED-backlit LCD - با روکش مات
امکانات:DVD-RW - فاقد مودم - بلوتوث داخلی Card Reader Webcam LAN WiFi HDMI VGA Port
لینک مشخصات دقیقتر:
http://www.digikala.com/Product/DKP-5468/Samsung-NP300E5Z-S03/لپ-تاپ-سامسونگ-ان-پی-300-ای-5-زد-اس-03
فیلم نقد و بررسی:
http://tv.digikala.com/Video/Review/Notebook/Samsung-Series-3-Review

لپ تاپ سونی مدل Vaio VPCS13DGX
Corei5
Gpu: 310M
Ram: 4G
LCD 13 backlight
500G HDD

سامسونگه فوق العاده تمیز تقریبا یک سال و نیم کارکرده تا برج 4,سال 93 گارانتی داره
وضعیت باطری در حد آک,بیش از 10 بار شارژ نشده و همیشه از لپ تاپ جدا بوده,فقط چند وقت یکبار شارژش کردم که مشکلی پیش نیاد واسش
کیبوردش رنگ خاک رو ندیده و دقیقا مثل نو هستش بدون کوچکترین خط و خش چون از روز اول روش محافظ بوده,داخل عکس ها مشخصه این لپ تاپ چقدر تمیزه

لپ تاپ سونی حدودا 3 سال کارکرده,گارانتی امرتات داشته
از نظر فنی سالم سالم و خیلی کم کارکرد,باتری سالم
کنار دکمه پاور روی بدنه یه شکستگی داشت که با چسب قطره ای چسبوندمش شکستگیش بیشتر نشه,داخل عکس معلومه
به جز این قضیه هیچ مورد دیگه ای نیست

تحویل حضوری تهران,24 ساعت مهلت تست برای هر دو لپ تاپ
قیمت سامسونگ 1450
سونی 1300
زیر قیمت پایه در پ خ

چند نمونه عکس اینجا میذارم بقیش رو از لینک زیر دانلود کنبد:
http://uploadboy.com/gvp56csuv4j0.html

67043616663265891578.jpg

94603805347350729685.jpg

19050438715728190506.jpg

37362110645816745487.jpg
سلام
دوست عزیز لطفا در مورد وضعیت باتری و شارژر لبتاب سونی اطلاعاتی بدین . اینکه اورجینالن یا نه و اینکه باتری در چه شرایطی چقدر نگه میداره ؟
دلیل این شکستگی چی بوده ؟
دستگاه باز شده تا حالا یا نه ؟
گرافیک دستگاه فکر کنم پایین باشه،شما تا حالا رو این لبتاب بازی اجرا کردین ؟ PES2014 رو که رو کیفیت بالا قطعا اجرا نمیکنه درسته دیگه ؟ رو بازیای دیگه چی؟ مثل Sniper , Medal of honor , ... ?
با توجه به مدل CPU و گرافیک و به احتمال خیلی زیاد نبود گرافیک دوم و USB3 و اون شکستگی که فرمودین قیمت کمتر براتون مقدوره ؟ اگه آره لطفا پخ کنید ولی جواب سوالات رو جسارتا لطف کنید همین جا بدین
ممنون

smiley60

Registered User
لایک‌ها
2,266
سلام دادا یه قیمت بده

Sent from my XT910 using Tapatalk

mahdiv

Registered User
لایک‌ها
1,033
سلام
دوست عزیز لطفا در مورد وضعیت باتری و شارژر لبتاب سونی اطلاعاتی بدین . اینکه اورجینالن یا نه و اینکه باتری در چه شرایطی چقدر نگه میداره ؟
دلیل این شکستگی چی بوده ؟
دستگاه باز شده تا حالا یا نه ؟
گرافیک دستگاه فکر کنم پایین باشه،شما تا حالا رو این لبتاب بازی اجرا کردین ؟ PES2014 رو که رو کیفیت بالا قطعا اجرا نمیکنه درسته دیگه ؟ رو بازیای دیگه چی؟ مثل Sniper , Medal of honor , ... ?
با توجه به مدل CPU و گرافیک و به احتمال خیلی زیاد نبود گرافیک دوم و USB3 و اون شکستگی که فرمودین قیمت کمتر براتون مقدوره ؟ اگه آره لطفا پخ کنید ولی جواب سوالات رو جسارتا لطف کنید همین جا بدین
ممنون
سلام دوست عزیز
هرچیزی در این تاپیک هست اورجینال و دست نخورده هستش,در مورد باتری هم عرض کردم خدمتتون هیچ مشکلی نداره,اگر تست خاصی مد نظرتون هست بفرمایید تا در صورت امکان قرار داده بشه
در مورد گرفیک دستگاه سونی در لینک زیر اطلاعات کامل قرار داده شده و با گرافیک های دیگه مقایسه شده:
http://www.notebookcheck.net/NVIDIA-GeForce-310M.22439.0.html
در مورد قیمت پ خ دادم خدمتتون
اگر سوال دیگه ای داشتید یا تست از دستگاه ها خواستید بنده در خدمتم
جواب بقیه دوستان هم پ خ شد
موفق باشید

پ ن: با توجه به نظر یکی از دوستان قیمت سامسونگ به 1350 کاهش پیدا کرد,متاسفانه پست اول تاپیک ویرایش نمیشه گویا

Last edited:

Mr UNTD

Registered User
لایک‌ها
200
سلام دوست عزیز
هرچیزی در این تاپیک هست اورجینال و دست نخورده هستش,در مورد باتری هم عرض کردم خدمتتون هیچ مشکلی نداره,اگر تست خاصی مد نظرتون هست بفرمایید تا در صورت امکان قرار داده بشه
در مورد گرفیک دستگاه سونی در لینک زیر اطلاعات کامل قرار داده شده و با گرافیک های دیگه مقایسه شده:
http://www.notebookcheck.net/NVIDIA-GeForce-310M.22439.0.html
در مورد قیمت پ خ دادم خدمتتون
اگر سوال دیگه ای داشتید یا تست از دستگاه ها خواستید بنده در خدمتم
جواب بقیه دوستان هم پ خ شد
موفق باشید
ممنون از جوابتون . اون لینک رو هم بله دیدم . گفتم شاید اهل بازی باشید و بدونید که روی کدوم بازیا جواب داده . من خودم فکر کنم نمیشه PES 2014 و این سری از بیزیا رو که به fps بالا نیاز دارن بتونه ساپرت کنه .
در مورد باتری عرض کنم به خدمتتون که لطفا در حالیکه نور صفحه نمایش 50% هستش و وایرلس و بلوتوث و خاموشه و موس یا وسیله جانبی دیگه ای بهش وصل نیست روی لبتاب یه فیلم 720p اجرا کنید با صدای متوسط ببینید چقدر شارژ نگه میداره .
تست هارد با استفاده از HD Tune و نمایش میزان کارکرد دستگاه با استفاده از HDD Life Pro
نمایش دمای دستگاه با استفاده از SpeedFan
ممنون
یا علی

mahdiv

Registered User
لایک‌ها
1,033
ممنون از جوابتون . اون لینک رو هم بله دیدم . گفتم شاید اهل بازی باشید و بدونید که روی کدوم بازیا جواب داده . من خودم فکر کنم نمیشه PES 2014 و این سری از بیزیا رو که به fps بالا نیاز دارن بتونه ساپرت کنه .
در مورد باتری عرض کنم به خدمتتون که لطفا در حالیکه نور صفحه نمایش 50% هستش و وایرلس و بلوتوث و خاموشه و موس یا وسیله جانبی دیگه ای بهش وصل نیست روی لبتاب یه فیلم 720p اجرا کنید با صدای متوسط ببینید چقدر شارژ نگه میداره .
تست هارد با استفاده از HD Tune و نمایش میزان کارکرد دستگاه با استفاده از HDD Life Pro
نمایش دمای دستگاه با استفاده از SpeedFan
ممنون
یا علی

بابت تاخیر عذرخواهی می کنم
در مورد باتری برنامه Vaio Care وضعیت رو Exellent نشون میده ولی باز اگر اصرار دارید که اون تست انجام بشه باید یکم دیگه صبر کنید

فایل های ضمیمه

• Untitled3.jpg
    Untitled3.jpg
    109.4 KB · نمایش ها: 16
  • Untitled4.jpg
    Untitled4.jpg
    82.4 KB · نمایش ها: 15
  • Untitled.jpg
    Untitled.jpg
    213.8 KB · نمایش ها: 14
  • Untitled2.jpg
    Untitled2.jpg
    167.7 KB · نمایش ها: 18
Last edited:

Mr UNTD

Registered User
لایک‌ها
200
بابت تاخیر عذرخواهی می کنم
در مورد باتری برنامه Vaio Care وضعیت رو Exellent نشون میده ولی باز اگر اصرار دارید که اون تست انجام بشه باید یکم دیگه صبر کنید
سلام
واقعیت اینه که نمیشه 100% به نرم افزار اعتماد کرد . اگه بتونین این تست رو هم انجام بدین ممنون میشم .
باتری رو فول شارژ کنید . نرم افزارای جانبی رو که در حال اجران مثل آنتی ویروس Exit کنین
دستگاههای جانبی احتمالی مثل USB Flash رو از لبتاب جدا کنین .
بعد یه فیلم 720p رو روش اجرا کنین . نور صفحه نمایش رو 40% بذارین و وایرلس رو هم خاموش کنین .
ببخشد که دارم اذیت میکنم تو این موقع که زمان امتحاناتتون هست
راستی در مورد دلیل شکستگیش هم ممنون میشم توضیح بدین .

mahdiv

Registered User
لایک‌ها
1,033
سلام
واقعیت اینه که نمیشه 100% به نرم افزار اعتماد کرد . اگه بتونین این تست رو هم انجام بدین ممنون میشم .
باتری رو فول شارژ کنید . نرم افزارای جانبی رو که در حال اجران مثل آنتی ویروس Exit کنین
دستگاههای جانبی احتمالی مثل USB Flash رو از لبتاب جدا کنین .
بعد یه فیلم 720p رو روش اجرا کنین . نور صفحه نمایش رو 40% بذارین و وایرلس رو هم خاموش کنین .
ببخشد که دارم اذیت میکنم تو این موقع که زمان امتحاناتتون هست
راستی در مورد دلیل شکستگیش هم ممنون میشم توضیح بدین .
مشکلی نیست دوست عزیز,به هر حال مشتری حق داره از زیر و بم جنس باخبر بشه,خودم هم موقع خرید خیلی روی بعضی مسائل حساس هستم,ضمن اینکه عجله ای هم برای فروش نداریم
فیلم 720p رو با روشنایی 50 درصد تست کردم,البته آنتی ویروس رو هم خارج نکردم اگر زودتر گفته بودید اینکار رو هم می کردم,ظهر انجام دادم این تست رو
با این توصیفات دقیقا 3 ساعت جواب داد تا برسه به 7 درصد,بعدش دیگه شارژر رو بهش وصل کردم
در مورد دلیل شکستگی همونطور که در پ خ عرض کردم خدمتتون به خاطر سریع باز کردن lcd بوده,البته برادرم اینطور میگه چون لپ تاپ برای ایشون هستش,در اون قسمت اثری از ضربه خوردگی هم نیست که بگیم به خاطر ضربه شکسته
این لپ تاپ از نظر فنی کاملا سالم هستش,هولوگرام و پلمپ امرتات هنوز روی پیچ ها هستش که نشون میده باز شده و تعمیری هم نیست,به هر حال فکر کنم شفاف سازی به اندازه کافی انجام شد
باز اگر موردی مونده یا عکس و تست بیشتری نیاز هست همینجا یا در پ خ بفرمایید تا در تاپیک قرار داده بشه

فروش سامسونگ هم فعلا کنسل هستش

jax2

Registered User
لایک‌ها
227
عزیز پ خ دادم
من فوری خریدار هستم
چون واقعا لپتاپ سبک نیاز دارم

jax2

Registered User
لایک‌ها
227
لپتاپ سونی رو 1260 هست عزیز

Last edited:

hossgol

Registered User
لایک‌ها
8
سلام
لپتاب سونی بکلایت کیبورد داره؟
وضعیت کارتن و شارژر؟
قیمت آخر رو لطفا برام بپخین.
ممنون

mahdiv

Registered User
لایک‌ها
1,033
سلام
لپتاب سونی بکلایت کیبورد داره؟
وضعیت کارتن و شارژر؟
قیمت آخر رو لطفا برام بپخین.
ممنون
بله کیبورد بکلایت داره
کارتن و شارژر موجود هست و فابریک دستگاه هستش
پ خ شد

Mr UNTD

Registered User
لایک‌ها
200
دوستان لبتاب به قیمت پایه خریداری شد . منتظر تایید استارتر محترم :)

jax2

Registered User
لایک‌ها
227
عزیز پس چرا جواب منو ندادین :(
قیمت بالاتر دادم و گفتم واریز کنم امروز که جواب ندادین
حداقل اطلاع میدادین که فروختین به کس دیگه

mahdiv

Registered User
لایک‌ها
1,033
چیزی فروخته نشده عزیزان