برگزیده های پرشین تولز

بابت انتقال پول از امریکا به ایران چیکار کنم......

nataj1

Registered User
لایک‌ها
5
سلام بابت البومم مبلغ 200 میلیون ک 80 میلیون عید باید انتقال بدن به ایران حسابم ولی حسابای پی پال تحریمه
وبخوام یکسر بفرستم هر دلار 300 تومن بانک میگیره یعنی یه 10 میلیون فقط باید به بانک بدم ک نمیصرفه کسی راهی پیشنهاد میکنه بگه
البته خودتونو نگید ک میاریم یه سایت چیزی ک بجا پی پال انجام بده...

ویسا کارت و... هم ندارم فقط ای دی امرکیا دارم......

nataj1

Registered User
لایک‌ها
5
تبدیل کن به پول های اینترنتی معتبر
بیت کوین <--- ارزش بیت کوین بالاس تو خارجج هم شنیدم نقد شوندگیش بالا رفته
پی پال
پرفکت مانی
اره در مورد بیت کوین شنیده بودم انتقالش چطوره؟مثل پی پال هست؟ تحریم اینا نکردن ک یه دفعه ندن پول رو
از سایت باید عضو شد؟واینکه به هر بانکی تو ایران میشه ریخت؟
ادرس سایت داره بدید لطفا

homayo0on

Registered User
لایک‌ها
620
اره در مورد بیت کوین شنیده بودم انتقالش چطوره؟مثل پی پال هست؟ تحریم اینا نکردن ک یه دفعه ندن پول رو
از سایت باید عضو شد؟واینکه به هر بانکی تو ایران میشه ریخت؟
ادرس سایت داره بدید لطفا
بیت کوین داستان خودشو داره
من اطلاعاتم کامل نیست
یه انجامن داره تو ایران بیت کوین
برو اونجا سوالتو بپرس
نمیخوام اطلاعات غلط بدم بهت عزیز

nataj1

Registered User
لایک‌ها
5
بیت کوین داستان خودشو داره
من اطلاعاتم کامل نیست
یه انجامن داره تو ایران بیت کوین
برو اونجا سوالتو بپرس
نمیخوام اطلاعات غلط بدم بهت عزیز
مرسی ممنون.....

AMiR MASouD

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
98
سلام بابت البومم مبلغ 200 میلیون ک 80 میلیون عید باید انتقال بدن به ایران حسابم ولی حسابای پی پال تحریمه
وبخوام یکسر بفرستم هر دلار 300 تومن بانک میگیره یعنی یه 10 میلیون فقط باید به بانک بدم ک نمیصرفه کسی راهی پیشنهاد میکنه بگه
البته خودتونو نگید ک میاریم یه سایت چیزی ک بجا پی پال انجام بده...

ویسا کارت و... هم ندارم فقط ای دی امرکیا دارم......

از صرافی های معتبر استفاده کن ، صرافی سپهر - صرافی بانک پاسارگاد و ...
یه حساب توی دبی یا هرجای دیگه ( بستگی به صرافی داره ) بهت معرفی می کنن ، پول رو می زنی به اونا بعد از گرفتن تاییدیه بر اساس دلار روز پولت رو دریافت می کنی.

من خودم از صرافی خصوصی برای انتقال پول استفاده می کنم ، ولی اگه شما شک داری می تونی از صرافی بانک ها استفاده کنی ،

nataj1

Registered User
لایک‌ها
5
یه حساب توی دبی یا هرجای دیگه ( بستگی به صرافی داره ) بهت معرفی می کنن ، پول رو می زنی به اونا بعد از گرفتن تاییدیه بر اساس دلار روز پولت رو دریافت می کنی.

من خودم از صرافی خصوصی برای انتقال پول استفاده می کنم ، ولی اگه شما شک داری می تونی از صرافی بانک ها استفاده کنی ،

بعد خبرن داری چقد میگیرن خودشون؟

AMiR MASouD

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
98
بعد خبرن داری چقد میگیرن خودشون؟
زیاد نمی گیرن ! معمولاً دلاری 5-10 تومان .
البته شما این موضوع رو اصلاً حس نمی کنید ، هنگامی که دلار می شینه به حسابتون صراف قیمتش رو بهتون اعلام می کنه ! با همون قیمت هم می فروشه ! من با صرافی سپهر کار کردم معمولاً اگر دلار روز ( حواله ) 2,946 خریداری می شه اونها 2,940 باهاتون کار می کنند.

nataj1

Registered User
لایک‌ها
5
زیاد نمی گیرن ! معمولاً دلاری 5-10 تومان .
البته شما این موضوع رو اصلاً حس نمی کنید ، هنگامی که دلار می شینه به حسابتون صراف قیمتش رو بهتون اعلام می کنه ! با همون قیمت هم می فروشه ! من با صرافی سپهر کار کردم معمولاً اگر دلار روز ( حواله ) 2,946 خریداری می شه اونها 2,940 باهاتون کار می کنند.
پس اینطوری باشه عالیه یه پرس و جو میکنم ممنون بابت کمکت

nataj1

Registered User
لایک‌ها
5
من به طور مرتب اینطوری پول رو ریال می کن . اگه سوالی بود در خدمتم.
تایید شد به وکیلم گفتم گفت اینطورم میشه بگردم شهرمون یا جای مطمئن پیدا کنم

ممنونم در کل

abdolrahim1

Registered User
لایک‌ها
326

از چه حسابی بهتون واریز می کنن ؟

Fan1993

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
11
باید با صرافی های معتبر کار کنی

AMiR MASouD

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
98
نه اون طرف چطور به حسابت به دلار واریز می کنه ؟حساب های اینترنتی یا از بانک ؟
بستگی داره ! دو حالتش رو انجام می دن با Swift به حساب ارزی دلاری توی دبی از هر جای دنیا انتقال می ده !

behnam_2000

Registered User
لایک‌ها
2,016

این صرافی های بانک های یا اصلا کار نمی کنند یا اگر کار کنند, زیر نرخ بازار از شما می خرند...

nataj1

Registered User
لایک‌ها
5
این صرافی های بانک های یا اصلا کار نمی کنند یا اگر کار کنند, زیر نرخ بازار از شما می خرند...
یعنی چی کار نمییکنن؟

زیر نرخ بازار؟ یعنی منظورت زیر نرخ بانکهاست

behnam_2000

Registered User
لایک‌ها
2,016
یعنی چی کار نمییکنن؟

زیر نرخ بازار؟ یعنی منظورت زیر نرخ بانکهاست
من با توجه به تجربه خودم می گم
به هر کدام از این صزاقی بانک ها که مراجعه کردم یا می گقتن نمی تونیم حواله دریافت کنیم, یا اونایی که می تونستند می گفتن چند تومن زیر نرخ بازار ( آزاد ) می خوام بفروشم
خوب منم مگر دیوانم ارزون بفروشم, به صرافی خصوصی فروختم :دی

AMiR MASouD

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
98
من خودمم صرافی بانک ها رو پیشنهاد نمی کنم ! کار کردن باهاشون سخته ! صرافی خصوصی خیلی خیلی بهتره ولی چون این دوستمون خیلی می ترسه من گفتم صرافی بانک ها ! یکی از دلایلش اینه که شما وقتی پول رو با صرافی بانک ها انتقال می دی رد پای پول همه جا میم ونه ! برای مثال اولین کاری که صرافی بانک ها می کنه اینه که به بانک مرکزی اسم شما رو اعلام می کنه ! یا هزارتا کوفت و زهره مار دیگه !

ولی در این رابطه که کمتر می خرن این اشتباهه ! هر صرافی نرخ خودش رو داره ! اما این نرخ تفاوت 100 تومانی نداره ! شما سایت sarafikish.com رو در نظر بگیر ... معمولاً چه صرافی خصوصی و چه صرافی بانک ها توی بازه ی +/- 10 تومان نسبت به این سایت کار می کنند.
الان صرافی سپهر داره مثل بنز کار می کنه ! یا حتی صرافی بانک پاسارگاد ... من این دوتارو می دونم که خیلی خوب دارن همین الان کار می کنند.

4 روز پیش من دلار حواله رو به صرافی خصوصی فروختم به 5 تومان بالای قیمت خرید صرافی کیش ! و حتی چند روز قبلش با 5 تومان کمتر از قیمت خرید صرافی کیش فروختم. این نشون می ده که هر صرافی قیمت خودش رو داره اما این بازه بیشتر از 10 تومان نیست ! برای این دوستمون که می خواد 80 میلیون تومان رو جابجا کنه با در نظر گرفتن حداکثر 10 تومان در هر دلار می شه یه چی تو مایه های 250 تا 300 تومان تفاوت قیمت .

بالا