برگزیده های پرشین تولز

ویرایش پست های ایندکس شده در گوگل

R68

Registered User
لایک‌ها
12
ویرایش خود پست معمولا زیاد اثری نداره. اما اگر لینک پست عوض شه بده. اگر درست شد بعدا میتونی همین قالبو که دوست داری بدی استاندارد و سئو کنن.

samanjigar

Registered User
لایک‌ها
86
قالب قبلی رو میزارم اگه درست شد همینکاری که گفتی میدم این قالب رو سئو کنن.اینجا نتیجه رو میگم فقط به نظرت اگه مشکل از قالب باشه چند روز طول میکشه تا درست شه؟

R68

Registered User
لایک‌ها
12
آره حتما نتیجه رو بگو . فکر نکنم بیشتر از 20 روز بشه. ولی بازم بررسی بیشتر کن بقیه تنظیمات و تغییراتی که دادی.

samanjigar

Registered User
لایک‌ها
86
قالب رو عوض کردم و میخوام از طریق وب مستر سایت رو دوباره به گوگل برای باز بینی معرفی کنم تا زودتر جواب بده.جای اینکه ادرس تک تک پست ها رو در قسمت fetch as google وارد کنم ادرس صفحه های سایتم رو وارد کردم مشکلی نداره؟مثلا جای اینکه لینک تک تک پست های سایتم رو وارد کنم برای باز بینی صفحه اول سایتم رو به 5 صفحه تقسیم و صفحه بندی کردم و
مثلا اینطوری معرفی کردم برای باز بینی http://www.neopost.ir/page/4/
مشکلی نیست؟

mortezafox

Registered User
لایک‌ها
721
سلام شما
از گوگل وبمستر در قسمتی وجود داره که
تقسیم بندی و بخش بندی سایت شما را کنترل میکنه اونجا فایل دانلود فایل عکس و..........
جدا کنید و بعدش هم درخواست بررسی دوباره بدهید
افزونه 404 روهم نصب کنید

R68

Registered User
لایک‌ها
12
قالب رو عوض کردم و میخوام از طریق وب مستر سایت رو دوباره به گوگل برای باز بینی معرفی کنم تا زودتر جواب بده.جای اینکه ادرس تک تک پست ها رو در قسمت fetch as google وارد کنم ادرس صفحه های سایتم رو وارد کردم مشکلی نداره؟مثلا جای اینکه لینک تک تک پست های سایتم رو وارد کنم برای باز بینی صفحه اول سایتم رو به 5 صفحه تقسیم و صفحه بندی کردم و
مثلا اینطوری معرفی کردم برای باز بینی http://www.neopost.ir/page/4/
مشکلی نیست؟
باید ببینی این صفحات ایندکس میشه یا نه. تو افزونه yoast یه گزینه داره که میگه فقط صفحه اول آرشیو ایندکس شه. و آدرس های مث http://www.neopost.ir/page/4/ ایندکس نشه.

samanjigar

Registered User
لایک‌ها
86
ادرس ها رو ایندکس کرده اما ورودی ها برنگشته البته امروز ظاهرا ورودی بیشتر میاد باید منتظر شد و دید.ببینیم چی میشه بعضیا میگند به علت تغییر الگوریتم گوگل هست و مشکل قالبت نیست چون بقیه هم خیلی اینطوری شدن.اخه گوگل به نظرم داره احمق میشه.برای اینکه سئو کاران از الگوریتم هاش سر در نیارن هر دفعه یه بازی در میاره مثلا از یه سئو کار حرفه ای شنیدم که قبلا تعداد لینک های داخلی زیاد وقتی در سایت ایجاد میکردی گوگل تشویقت میکر و رنکت میرفت بالا اما الان تعداد لینک های زیاد داخلی نمره منفی داره.خوب دلیلش چیه؟چون گوگل خودشم نمیدونه دیگه چه الگوریتمی پیاده کنه که کسی نفهمه به خدا فکر کنم گوگل هم خود درگیری داره کاش موتور های جستجوری دیگه میتونستن باهاش رقابت کنن داره رسما زور میگه
این قسمت از گوگل وب مستر رو نگاه کنید.هر چی که هست مربوط به این هست چیکار کنم که این ایرور ها رفع بشه؟
z_5ahange_ziba.jpg

Last edited:

R68

Registered User
لایک‌ها
12
سئوکارا یه چیزی میگن! من برخلاف شما گوگلو خیلی دوست دارم!

samanjigar

Registered User
لایک‌ها
86
ولی من حرف سئو کاران رو قبول دارم چون واقعا همشون درست از اب در میان همیشه.البته این مورد رو فکر کنم تقصیر گوگل نیست که سایتم اینجوری شده.
در گوگل وب مستر در قسمت Structured Data نزدیم 360 تا ایرور دارم.میخواستم بدونم مشکلات اون قسمت چیه و چطور جل میشه؟فکر کنم مشکل معرف دامنه های ای ار باشه

R68

Registered User
لایک‌ها
12
درباره اون قسمت تا حالا تجربه ای نداشتم ارور نداده برام. واقعا نظرتون درباره سئوکارا اینه!؟ من 90 درصد حرفاشونو قبول ندارم. نمونش درباره کپی کردن. چقد میگن کپی نکنید.اما الان برو ببین بیتوته با کپی شده یه ابرقدرت!

samanjigar

Registered User
لایک‌ها
86
بیتوته پیج رنکش بالاست میره از جاهای کپی میکنه که پیج رنک پایینی دارن.مثلا من که الان مطلب میزارم بیتوته برداره چون پیج رنکش بالاست 5 دقیقه دیگه ایندکس میشه اما مال من 2 روز دیگه ایندکس میشه اون موقع گوگل فکر میکنه من از اون کپی کردم چون اون زودتر ایندکس شده.اینکه کپی پست مضر هست که مشخصه.
بهر حال از مشکل خودم دور نشیم بحث عوض نشه لطفا یه نفر در مورد ایرور های قسمت Structured Data در وب مستر بگه چیکار کنم اولین باره این قسمت ایرور میده

samanjigar

Registered User
لایک‌ها
86
راستی یه قسمتی رو متوجه شدم که مشخص شد مشکل از ابدیت گوگل نیست چون از وقتی گوگل در وب مستر نوشته ابدیت شده رنک سایتم به شدت رفته بالا و خوب شده بود ولی بعد از تغییر قالب و ویرایش پست ها له شد.ایرور های قسمت Structured Data تنها دلیل باقیمونده هست

k-boy

Registered User
لایک‌ها
7,060
از دو بخش دیگه هم ارور دارین؟
entry-title و updated

samanjigar

Registered User
لایک‌ها
86
بله در همشون 360 تا ایرور هست
در قسمت crawl error مشکلات سروری رو گفته مثلا این خطا برای یکی از لینک ها
Googlebot couldn't access the contents of this URL because the server had an internal error when trying to process the reques
به هاست گقتم اونا گفتند مشکلی وجود نداره

k-boy

Registered User
لایک‌ها
7,060
بله در همشون 360 تا ایرور هست
در قسمت crawl error مشکلات سروری رو گفته مثلا این خطا برای یکی از لینک ها
Googlebot couldn't access the contents of this URL because the server had an internal error when trying to process the reques
به هاست گقتم اونا گفتند مشکلی وجود نداره
ببین فکر کنم دسته بندیای سایتت مشکل داشته باشه!
الان من روی دانلود کتاب کلیک میکنم هیچ پستی نمیاد ولی روی کتاب های الکترونیک که کلیک میکنم کلی پست هست با اینکه به ظاهر اون بخش زیر مجموعه دانلود کتابه و پستاش باید داخل اون دسته هم باشه!

samanjigar

Registered User
لایک‌ها
86
نه اون رو خودم اونجوری چیدم دسته بندی ها رو اصلا ایندکس نکردم همیشه اونجوری بودن دسته بندی هام مشکل هر چی که هست مال این خطایی که عکسش رو گذاشتم هست چون قبلا وجود نداشت و همزمان با کاهش ورودی درست شد.

بالا