برگزیده های پرشین تولز

بک لینک سازی نکنید

mortezafox

Registered User
لایک‌ها
721
والا تا اونجای که من میدونم
گوگل خیلی رو این مسئله کلانجار رفته
نمیتونه تشخیص بده
البته الگوریم هاشو به ویژه در این ضمینه اپ میکنه اما شما باور نکن
با همین بک لینک خدا میتونم بکنمت

doctor.sniff

Registered User
لایک‌ها
111
والا تا اونجای که من میدونم
گوگل خیلی رو این مسئله کلانجار رفته
نمیتونه تشخیص بده
البته الگوریم هاشو به ویژه در این ضمینه اپ میکنه اما شما باور نکن
با همین بک لینک خدا میتونم بکنمت

دوست عزیز اشتباه اکثر ما همینه که فکر میکنیم گوگل فقط ربات هست و الگوریتم.
تا حالا چیزی در مورد Search Engine Quality Team به گوشتون خورده؟ مت کاتز رو میشناسید؟

گوگل فقط روبات و الگوریتم نیست بلکه برای افزایش کیفیت کار خودش حتی تیم تخصصی در زمینه‌های مختلف داره، بنده خودم یکی از کسانی بودم که از گوگل در همین رابطه باهام تماس گرفتن و نکاتی را درباره سایت یکی از مشتریانم متذکر شدند.

R68

Registered User
لایک‌ها
12
تا حالا چیزی در مورد Search Engine Quality Team به گوشتون خورده؟ مت کاتز رو میشناسید؟
گوگل فقط روبات و الگوریتم نیست بلکه برای افزایش کیفیت کار خودش حتی تیم تخصصی در زمینه‌های مختلف داره، بنده خودم یکی از کسانی بودم که از گوگل در همین رابطه باهام تماس گرفتن و نکاتی را درباره سایت یکی از مشتریانم متذکر شدند.
چی گفتن بهت؟

mortezafox

Registered User
لایک‌ها
721

خوبی اقا

saman1392

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
112
لینک بی اثر نشده دوستانی که لینک میگیرن فقط و فقط میان روی لینک گرفتن از یک روش و این غیر طبیعی باید لینک های سایت از تمامی روشها باشد و پارامتر های جدید لینک را مطالعه کنید لینک همیه پا برجاست لینک سازی روشهای مخصوص خودش را داره + صبر

بالا